Opinie o Szpital Psychiatryczny w Toszek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Psychiatryczny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szpital Psychiatryczny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Psychiatryczny w Toszek

Zbulwersowany 40

Wczoraj tj.w piatek opuscilem te parszywe miejsce.Warunki socjalne tragiczne,lazienka i wc wogole nie sprzatana,nie odkazana,brod,smrod i ubostwo...Pacjencji chodza obejszczani i zasrani,fetor nie do wytrzymania...jedzenie w ilosci dla malego dziecka podawane z laska i najczesciej na usyfionych talerzach,nalezy tez wspomniec ze pacjenci nawzajem kradna sobie jedzenie i wszystko co sie tylko da.Personel to ludzie z przypadku,ordynarne,wulgarne lachudry ktore wszystko robia z wielka laska a zachowuja sie jakby tam byli za kare,zwlaszcza niska pigula z czarnymi wlosami,pozdrawiam cie podla wiedzmo!!!! lysy cwaniaczek pielegniarz ktoremu sie wydaje ze wszystkie rozumy pozjadal...LUDZIE,DOSTANIECIE SKIEROWANIE TO POD ZADNYM POZOREM NIE JEDZCIE DO TEGO BURDELU,DALEKO,ZADUPIE Z KTOREGO TRUDNO SIE WYDOSTAC.STRATA CZASU I ZDROWIA,TEN (usunięte przez administratora) POWINNO SIE ZAMKNAC ALBO WYBURZYC!!!!!A JESLI NIE TO NASLAC SANEPID I MEDIA ALE TO JUZ W NASZYCH REKACH....PLUJE NA TEN SMIERDZACY (usunięte przez administratora)

Dddff
@Zbulwersowany 40

Jeszcze bym dodal ze cały personel to bardzo leniwi.Najwiecej czasu spędzają w pokoju socjalnym.

Dawid

Bardzo wcieszko wyjść na żądanie wczymają siłą w Toszku w szpitalu psychiatrycznym

@Olo

Warunki tam są dramatyczne podejście do pacjenta jeszcze gorsze pielęgniarki nanic czasu niemaja dziwne chcesz do kibla to hasło niemam czasu pampers jest od tego I wogole z pacjentem.nie współpracują dziś moja mama wraca do domu przez dwa tygodnie nikt jej nie pionizowal nie chodziła tylko siedziała dostała tam zapalenie płuc pytam za co oni kasę biorą smród bród itd wspomnę o młodej siksie kekarce smarkula pyskata prawdy nieda se powiedzieć jak to mi powiedziała że niejestesmy szpitalem nie robimy TK i nie mamy rechabilitacji i nie dajemy skierowan na rechabilitacje pytam kolejny raz to kto daje skierowanie

Oddział.2 Nowy wpis

Personel.wulgarny.zachowuiacy.sie.iag.gestapo.pacent.ma.sie.zamknac.bo.iak.nie.to.wzywaia.bandzora.ktury.przypnie.pasami.i.napierdala.iak.worek.trenigowy.Lerzalem.2023.7.15.i.rzaluie.bo.nik.mie.nie.sluchal.tylko.mysleli.ze.iestem.skierowany.sadowne.dobrze.ze.z.taptant.poszlem.bo.iak.bym.tam.zostal.to.by.mie.wykonczyli.i.wyrzucili.na.smieci.w.czarnym.worku.niech.nik.tam.sie.nie.kladze.bo.nigdy.z.tamtant.nie.widze.zdrowy.tylko.iak.idiota

Mieciu Nowy wpis

Zapis z tej nowej oferty dla Terapeuty zajęciowego, o godzinach pracy w systemie jednozmianowym, brzmi na tyle interesująco, że dopytam też o inną, równie dla mnie ważną sprawę. Napisano mianowicie o miłej i przyjaznej atmosferze. Faktycznie, czuć, że pracownicy się tu lubią, a przynajmniej szanują?

Zbulwersowany 40

Mark
@Zbulwersowany 40

Ta placówka ma 40 lat doświadczenia ze znęcaniem się nad ludźmi.T(usunięte przez administratora) Wiem, bo byłem wielokrotnie pacyfikowanym pacjentem. Z pasów odpinają tylko kiedy im się o tym przypomni. Szybka kąpiel w przeciągu i z powrotem do pasów bez picia i jedzenia.

Dddff Nowy wpis

asdf Nowy wpis

Udało się zatrudnić dietetyka w szpitalu, czy stanowisko nadal wolne? Człowiek względem firmy powinien być dyspozycyjny tak zgodnie z ofertą. Tzn praca jest według grafiku układanego ze wcześniejszym porozumieniem z pracownikiem, czy szpital sam nakłada godziny i dni pracy? Można wiedzieć jak realnie taki system pracy wygląda i średnio po ile h dziennie pracujecie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Szpital Psychiatryczny spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Emil

Nieźle. Ani jednego wpisu od kogoś, kto pracuje lub pracował w przeszłości w tej placówce. A 4 stycznia na szpitalnej stronie napisano, że potrzeba przyjąć dietetyka. Z odpowiednim wykształceniem wyższym lub średnim, znającego stosowne przepisy, rzetelnego, dyspozycyjnego i potrafiącego pracować w zespole. Dowiem się tu więc, czy z tym zespołem łatwo się współpracuje, czy pracujące tu osoby mają zwyczaj sobie pomagać? I jakie pieniądze mogą zaproponować?

Na jakie wsparcie w Szpital Psychiatryczny mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Xd

Pielęgniarki nie szanują w ogóle (usunięte przez administratora) i prysznice to masakra nie mają szacunku do ludzi lekarz nie ma czasu dla pacjentów

Na portalu z ogłoszeniami piszą, że zostało jedno miejsce na kwalifikowanego pracownika ochrony w szpitalu psychiatrycznym w Toczku. Odnośnie systemu pracy, to mają być zmiany w stylu: 06.00-18.00 i 18.00-06.00. Natomiast w związku z pieniędzmi, to piszą o 25 zł netto / godz. i zleceniu lub UoP do wyboru. A co z przełożonymi oraz współpracownikami. Czy to ludzie z którymi łatwo ułożyć sobie przychylne relacje?

Można składać nadal dokumenty jako pielęgniarka, bo takie ogłoszenie znalazłam na stronie szpitala? Czy pielęgniarki bez doświadczenia też są brane pod uwagę? Od jakiej kwoty ustala się wynagrodzenie?

R

Jak pielęgniarka beż doświadczenia może pracować dziwne a potem się dziwie czemu moja mama nie była leczona w szpitalu i za dwa tygodnie(usunięte przez administratora)

Olo
@Dawid

Potwierdzam szczególnie na oddziale 12 choć zgłaszasz się dobrowolnie bez nakazu sądowego i bez Ubezwłasnowolnienie to nie chcą wypisywać na własne rzadanie

@Olo

Jak dużo osób pracuje w Szpital Psychiatryczny?

Co jaki czas w Szpital Psychiatryczny można ubiegać się o podwyżkę?

Wiktoria

Widzę, że niestety pacjenci dość negatywnie postrzegają całą placówkę. Zresztą trudno się niestety temu dziwić. Mimo wszystko ciekawa jestem jak praca tutaj wygląda. Faktycznie atmosfera zdaje się być taka jak to opisują?

Dawid

Że chciałem wyjść na własne żądanie a lekarz powiedział że nie mogę wyjść na własne żądanie z powodu musi mię czymasc siłą

Dawid

Chciałem wyjść na własne żądanie lekarze powiedzieli że pan nie może wyjść bo czy mają siłą

hgddfdfkdfkdl

Jestem zawiedziona tym szpitalem tydzień była tam osoba z mojej rodziny i zamiast jej pomoc to już z tamtąd o własnych siłach nie wyszla bo zostala zabita a teraz ręce umywają od odpowiedzialności karmiąc rodzine kłamstwami gdzie jest odpowiedzialnośc za czyny które się popełniło

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Psychiatryczny - Toszek

• Jak się pracuje w Szpital Psychiatryczny?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Psychiatryczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Psychiatryczny?

Szpital Psychiatryczny
  • Gliwicka 5