Wilkowice

Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy W Wilkowicach- Bystrej /S.P.Z.O.Z. Szpital Kolejowy W Wilkowicac

Izabela

Lubię atmosferę w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy W Wilkowicach- Bystrej /S.P.Z.O.Z. Szpital Kolejowy W Wilkowicac za: Jeszcze nie wiem - szukam opinii

ala81

Szpital w Wilkowicach -oddzial pulmunologiczny. Warunki -TRAGICZNE , brak cieplej wody pod prysznicem i brak zaslonki w oknie wiec widac Cie jak Pan Bog stworzyl na podjezdzie dla karetek.Wode trzeba lac 20 minut zeby poleciala chociaz lekko ciepla, w sobote piguly - bo milej nie da sie ich nazwac- myly lezacych starszych seniorow/pacjetow,ktorzy krzyczeli z zimna - kryminal za takie cos....a gdy zwrocilam pielegniarkom uwage odpowiedzialy ze i tak nie ma komu tego zglosic.Papieru toaletowego i mydla w dozownikach na oddziale pulmunologicznym BRAK!!!! Przez caly pobyt 2 tygodnie!!!Ciekawe co na to SANEPID! Pielegniarki klamia jezeli chodzi o podawanie lekow.Podejscie do pacjeta jak do intruza, przestepcy albo wariata. Wyzywienie......hehehe......brak komentarza standard 2 x dziennie 2 kromki bialego pieczywa 4 plasterki kielbasy i krolowa margaryna.....i badz tu zdrow... nie ma znaczenia czy kros ma diete czy ma cukrzyce czy nie. Obsluga bardzo ale to bardzo nie mila.Co rano pobudka jak w wojsku 6 rano przez pielegniarke ktora wchodzi jak do obory bez dzien dobry z wielkim hukiem otwieranych drzwi i zapala wszystkie swiatla.....czlowiek by z ducha mogl wyskoczyc....Marze zeby kazda z nich co rano ktos tak budzil.... Moje sugestie dla Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy W Wilkowicach- Bystrej /S.P.Z.O.Z. Szpital Kolejowy W Wilkowicac: Proponuje zeby pracownicy tego szpitala przemysleli swoje zachowanie wobec pacjetow - leczycie ludzi!!!! ktorzy mysla czuja i rozumuja a nie bydlo.....jezeli chcieliscie leczyc bezmozgowcow badz zwierzyne trzeba bylo wybrac inna profesje. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: uwazam ze zdrowy czlowiek po dluzszym pobycie w tej atmosferze by sie pochorowal a co dopiero potrzebujacy pomocy

Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dawno nie działo się nic w Szpital Kolejowy. Czekamy na informacje od Was.

Zostaw opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy W Wilkowicach- Bystrej /S.P.Z.O.Z. Szpital Kolejowy W Wilkowicac - Wilkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy W Wilkowicach- Bystrej /S.P.Z.O.Z. Szpital Kolejowy W Wilkowicac