Opinie o Kalmedica w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kalmedica. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kalmedica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmedica w Kalisz

Klaudia

wczoraj byłam na wizycie u okulisty dziecięcego. bez zastrzeżeń. chodzę też tam z dzieckiem do laryngologa - też nie ma problemów. Lekarze ok, pozostały personel również

Arek Opatówek

wyrywanie zęba - w porządku! Widać doświadczenie u Pani H. dr

Wysłałam CV, telefon z zaproszeniem na rozmowę w tym samym tygodniu. Rozmowa kwalifikacyjna bez żadnych trudnych pytań. Ogólnie: wykształcenie, doświadczenie, pytanie o warunki płacowe. Dogadałyśmy się na pierwszym spotkaniu. Bardzo pozytywne wrażenie.

Anastazja......

jestem bardzo zadowolona z wizyty prywatnej u lekarza okulisty w tej placówce. poświęcił mi dużo czasu, cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, widać zaangażowanie i profesjonalizm. byłam omówiona na godzinę 15sta i o tej godzinie zostałam przyjęta. Na korytarzu zachowane odstępy nawet na krzesłach odpowiednie informacje. Rejestratorki dezynfekują blaty, wszyscy chodzą w maseczkach. |||Czułam się bezpieczna

Pielęgniarka

Złożyłam cv, zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowa w miłej atmosferze, możliwość pracy w różnych miejscach- poradnie, oddział, blok. Propozycja zarobków nawet wyższa niż oczekiwałam. Podjęłam prace

Nie ma trudnych pytań

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Konstanty

miałem operacje zaćmy w Kalmedice. Kto by pomyślał, że w Kaliszu jest taki nowoczesny szpital. Kiedyś czekało się latami, a operacje w zatłoczonych szpitalach. Tutaj na operacje czekałem 2tygodnie. Szpital nowoczesny, obsługa pomaga jak tylko może. takie leczenie na NFZ to ja rozumiem, szkoda, że nie wszędzie tak jest

nikodem#

mają dobrych ortopedów - robią RTG na miejscu , zabieg też na miejscu. Pozytyw, że nie trzeba jeździć i szukać w kilku miejscach wszystkiego osobno...

katarzyna z Kalisza

ekspresowy kontakt w sprawie zaćmy, merytoryczne odpowiedzi na każde pytania. starają się doradzić. panie w rejestracji również pozytywne zaskoczenie

MAREK K.

Operacja usuwania żylaków w tym szpitalu wykonana na najwyższym poziomie.jestem zadowolony

Patryk M.

bardzo rzeczowy okulista dziecięcy. zna się na rzeczy to widać. szybka diagnoza i już widzimy że trafiona Patryk

marta

Wysłałam CV jeszcze tego samego dnia oddzwoniła do mnie Pani i umówiła na spotkanie rekrutacyjne w tym samym tygodniu. Na spotkaniu miła atmosfera. Zarobki wyższe niż w innych tego typu placówkach. Byłam na kilku rozmowach więc mam porównanie. Uzgodniliśmy szczegóły - od sierpnia zaczynam. Bardzo dobry rzeczowy kontakt.

marta

pracowałam jako pielęgniarka. Zarobki bardzo dobre, warunki pracy również. atmosfera ok. miło wspominam, bardzo miło. pozdrawiam moje koleżanki :-*

STANISŁAWA @

Moje wspomnienie z Kalmedicki-pozytywne. Mój zabieg zaćmy - zakończony powodzeniem. Piszę sama tą opinię a jeszcze niedawno prawie nie byłam w stanie się podpisać. nie męczmy siebie i innych naszym słabym widzeniem.ja jestem zadowolona!bardzo

karol n.

Dzwoniłem do kilku miejsc żeby zapisać sie na zbieg zaćmy. Tylko tutaj pani wszystko mi wytłumaczyła i w tym samym tygodniu miałrm badanie a w następnym zabieg na NFZ. Wszystko OK.ładny szpital, duży parking, obsługa wszystko tłumaczy. Miałem pytanie po zabiegu- dodzwoniłem się bez problemu i uzyskałem odp. pozdrawiam cały zespół

barbara

czytam ostatnią opinię i trochę się zaniepokoiłam. Też mam tam prywatny zabieg na zaćmę. Ale u mnie nie ma problemu z kontaktem. Pani dzwoniła do mnie z różnymi terminami. Tylko ja póki co obawiam się koronawirusa i sama odkładam zabieg bo jeszcze nie jest źle z moim wzrokiem. Dzwoniono do mnie kilka razy z różnymi terminami. zobaczę jak będzie dalej BASIA

A.P.

Pracowałam w Kalmedice kilka lat jako pielęgniarka. Odeszłam ze względu na sytuacje życiową i przeprowadzkę. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Bardzo dobre zarobki. Praca nie jest ciężka jak w innych szpitalach. Kiedyś pracowałam w innym. Pracodawca oferuje dobre warunki jak na kaliskie warunki i nie tylko

Ola Kalisz

Byłam na wizycie u okulisty prywatnie-polecem wiem za co zapłaciłam wszystkie niezbędne badania na miejscu

Michał Szcz.

RTG wykonałem od ręki. dezynfekcja, ankiety.trzeba spędzić tam trochę czasu. Ale takie czasy....nie ma się co obrażać

Moi mama też miała tam zabieg na zaćmę. Jest zadowolona. Zabieg miała na NFZ w lutym. Zoperowano Jej tam oko prawe i lewe. Do tej pory wszystko jest w porządku na nic się nie skarży. Opowiadała, że dobrze się Nia zajęli. Kiedy było trzeba pomogli. Kontrole po operacji też przebiegły sprawnie. Dużo papierologii ale to chyba normalne

Patrycja Pati

Ładny szpital. zawoziłam i odbierałam dziadka na zabieg zaćmy. jest zadowolony. jest duży parking, każdy wchodzi na umówioną godzinę. dziadek opowiadał, że nie był pozostawiony bez opieki. jak na zabieg na NFZ to wszystko w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmedica - Kalisz

• Jak się pracuje w Kalmedica?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmedica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmedica?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmedica?

Kandydaci do pracy w Kalmedica napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmedica
3.6/5 Na podstawie 97 ocen.

Kalmedica