Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

Jak wygląda kwestia awansu w Pracomania? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Magazynier?

ty

możesz zostać prezesem, musisz tylko miesiąć popracować

Piotras

Oceniam na pięć gwiazdekidużym plusem jest dużo różnych ofert dla ludzi bez języka i możliwość natychmiastowego wyjazdu. Oferty powiedziałbym powywżej średniej jeżeli chodzi o stawki. Kontatk z panem Jerzym też ok. Głównie są to magazyny i komisjonerka, trochę produkcji. Oferty tylko z Niemczech.

Bartek

Gdzie ty pracujesz?

Barbara
@Piotras

Jaka jest stawka ogólnie?Ile godzin dziennie się robi i co ile są wypłaty?

Krzysiek
@Piotras

chyba fikcyjne te oferty...

Tomasz Skolimski

Cześć wszystkim jestem jednym z kilkuset osb które wyjechały do pracy w tym roku z pracomanią. Opiszę jak to wygląda na naszym zakładzie. Jesteśmy w magazynie z artykułami biurowymi w Bonn do naszych obowiązków należy pakowanie do kartonów flamastrów, segregatorów i tego typu rzeczy. W czerwcu zaczynaliśmy pracę w pietnaście osób z całej grupy została nas czwórka. Reszta albo sama zrezygnowała albo zostali zwolnieni. W międzyczasie przyjechali nowi. Rotacja jest duża chociaż moim zdaniem praca nie jest jakoś bardzo ciężka. Większość rezygnuje po pierwszej wypłacie bo ta nie jest zachwycająca na rękę mamy mniej niż tysiąc euro. Ale czy to wina pracomani? Ja uważam że wywiązali się ze swoich obowiązków. Nikt nam nie obiecywał więcej dlatego zastanawiam się po co jechać do Niemiec jeżeli taka stawka nam nie odpowiada.

@Tomasz Skolimski

Furala to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Kiedys probowal ode mnie wyludzic dosc spora sumę nienaleznych mu pieniedzy. straszyl nawet znajomosciami w prokuraturze i policji. powolywal sie na kumoterstwo :) na szczescie odpowiednie dowody zostaly zabezpieczone a kolega jego z prokuratury zwolniony.

Łucja

Na forum GoWork.pl obowiązuje ochrona danych osobowych - miej to proszę na uwadze. Widzę, że akurat Ty nie masz za dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o Pracomanię, ale dobrze, iż ta sprawa zakończyła się dla Ciebie pomyślnie. A długo byłeś zatrudniony poprzez tę agencję?

Konrad Konieczny

Dzień dobry proszę o szczegóły ten sprawy konrad.konieczny1990@interia.pl

Anka Smoleń

Ojjjj - ktoś tu bezimiennie i bez podania faktów (tzw. Tchórzostwo) bardzo chce zaszkodzić agencji. Oj - nie ładnie, nie ładnie …

@Tomasz Skolimski

Nie warto ,wysyła ludzi do niemickich agencji które (usunięte przez administratora) ludzi,straciłem przez niego 700 euro i czas .Opisuje prace jako lekką a tak na prawdę kłamie po to by tylko wysłać człowieka do agencji która skasuje kase za nic a w razie wypowiedzenia przez pracownika umowy o i tak dowali kare.Tak było ze mną i trzema innymi pracownikami którzy dalii się nabrać

Krzysiek
@Tomasz Skolimski

Nie wieżcie mu kłamie że praca bez języka a trzeba znać język,pisze że praca lekka a jest trująca i bardzo ciężka,nie daje umowy przed wyjazdem a później okazuhe się że jest kara nawet za wypowiedzenie umowy,kłamie,że lokale są za darmo a okazało się że jest 400 euro za łóżko nie polecam bo usówa prawdziwe opinie a te kolorowe są fikcyjne...

Tę opinię są nie prawdziwe kłamie o pracy i wysyła do agencji (usunięte przez administratora) nie nabierać się

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

Disney World

Pracuję w fabryce na pakowaniu kosmetyków w Beilengries pod Ingolstadt. Warunki noclegowe eleganckie jest duży dom na dziesięć osób a wnim dwie kuchnie i cztery łazienki i jeszcze jedno mieszkanie w domu właścicieli. Do fabryki w lini prostej mniej jak pięćset metrów. Zawsze chodzimy na jedną zmianę. Praca prosta i lekka, jest kila różnych stanowisk, między innymi napełnianie kremów, wsadzanie kremów w kartoniki, foliowanie. Stawka jedenaście i pół euro i za kwaterę nic nie płacimy. Dokładnie tak jak obiecał pan z agencji.

Martyna
@Disney World

Cześć, czy można się z Tobą jakoś skontakować? Mam kilka pytań w sprawie pracy

nowy

możesz do mnie się odezwać matesz1974@wp.pl

Hubert
@Disney World

Witam, mogę prosić o kontakt? nexusoficjalnie@gmail.com

Don Seba

Jestem ze swoją partnerką w Heidenheim an der Brenz. Pracujemy w fabryce produkującej listwy do samochodów. Powiem tak praca zalezy od dziełu na ktury traficie. Na kontroli jakości luz na polirung pył ale tez nie ciężko. Kwater jest ileś jest subway i bethowen i armin i jeszcze kilka też w miare ok. Niemiecka agencja był chaos ale teraz jest Jacek koordynatorem i jest lepiej. Wypłaty koło 1400 euro..

Mirek
@Don Seba

Szacun dla Mirków pracy, że im się chce pracować za 1400 Euro ja to jednak pierdole i wolę żeby mnie Matuła utrzymała. Hahaha

Panicz PaweL
@Mirek

a Ty jestes zyciowym nieudacznikiem. dziecko od mamy targa hajs

Kamil C

Hej. Może ktoś ze szegółami napisać o projekcie NKD w Bayreuth? Są godziny? Jest praca? Jakie wrażenia? Wydaję ostatnie pieniądze i wyjazd mam w niedzielę więc bardzo prosiłbym kogoś o odpowiedź.

John
@Kamil C

Godzin jest dużo bo robisz od 7 do 16 30 jest też praca w soboty . Praca OK typowy magazyn z ciuchami .

Kamil C
@John

Dzięki. O to mi chodziło.

Byly pracownik
@Kamil C

Mnie (usunięte przez administratora) musiałem składać klage (pozew) i sprawa będzie ciągła się miesiącami... Ale nie odpuszczę !

Konrad Konieczny
@Kamil C

Omijaj ta agencje z daleka to banda oszustow

@John

Ja również mam podjąć tam pracę, czy kobiety dają radę! Czy są jakieś narzucone normy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

@Kamil C

Hej, pracujesz tam aktualnie?

@Konrad Konieczny

Hej możesz napisać co dokładnie się stało? Możliwe że tam pojadę i zaciekawil mnie Twój wpis

@Byly pracownik

Hej powiesz więcej? Co się stało? Jeśli nie chcesz pisać na forum mój mail to w.bakun01@gmail.com

Weronika H
@Weronika

Również wyjeżdżam 10 z narzeczonym. Chyba nie jest tak źle?

@Pola

jasne, pewnie połowa to kobiety

@Pola

kobiety djaą sobie radę, norm nie ma.

@Weronika

Weronika pewnie go wywalili za picie to teraz narzeka. Robota lajtowa. Agencja wporzo, wcześniej był problem bo była inna agencja i nie mieli kordynatora na miejscu teraz jest Mateusz, który mówi po polsku. Nowa agencja ma swoje biuro na miejscu więc jak co bedziesz chciała załatwić np zaliczke to zero problemu. Fajne jest to że masz zawsze tom samą zmiane.

@ja

Dowiedziałam się, że praca na nkd jest w porządku a jak kwatery? Co trzeba że sobą zabrać, jak wyposażone i ogólnie czy da normalne, czy byle co? Może ktoś odpowiedzieć, kto już tam był lub jest?

@Pola

Kwatery też OK jest ich kilka , głównie pensjonaty są oddalone o jakieś 20kilka kilometrów od NKD. Niektóre mają łazienki w pokojach. Podobno mają szukać jakiś mieszkań bliżej pracy.

@@Pola

Dzięki

Łukasz
@Kamil C

Część Kamil Wyjechałeś do tej pracy? Jak wrażenia? Pozdrawia.

@ja

Część Na jaki czas podpisuje się umowę w tej pracy za pierwszym razem? W jakim wieku mniej więcej tam pracują ludzie? Pozdrawiam

Łukasz
@ja

Hej Orientujesz się może po jakim czasie można wziąć pierwszą zaliczkę , oraz czy możesz mi napisać na jaki czas podpisuje się umowę za pierwszym razem? Czy praca jest skomplikowana? Czy można bez samochodu bez problemu starać się i prac3 tam? Pozdrawiam Serdecznie.

JuZu

"Anonim" ma bardzo niski poziom intelektualny, dlatego powinno sie tutaj jego wypowiedzi ignorowac. Ja nie jestem jakims znajomym albo przyjacielem Pana Fulary!!! Ale przez niego znalazlam dobra prace i jestem z agencji zadowolony. Jezeli chodzi o pracodawce - CHCESZ NA SWOICH WARUNKACH PRACOWAC - otworz sam firme anonimowy tchorzu. Gdzie bedzie ci lepiej? Firma placie co trza! Do pracy Ci tylek waza! Nocleg za darmo! Jak masz inne lepsze miejsce, to nie obrazaj tu ludzi tylko spadaj gdzie Ci lepiej.

@Łukasz

WSZYSTKIE OPINIE POZYTYWNE JAK I NEGATYWNE NA TEGO TYPU STRONACH SA NIC NIE WARTE, PONIEWAZ JEDNA OSOBA MOZE PISAC 100 OPINI DZIENNIE POD ROZNYMI NICKAMI. POWINNA BYC WERYFIKACJA KONTEM FACEBOOK (KONTO MIN 3 MIESIACE) ALBO NUMEREM TEL Z IMIENIEM I NAZWISKIEM

@Kamil C

Witam, czy pracuje ktoś akutalnie w okolicy miejscowości Bayreuth w magazynie z odzieżą i może powiedzieć jak wyglada praca? Pozdrawiam

Byk
@Anonim

Pracuje kilkadziesiąt osób. Jest ok. Jedna zmiana poniedziałek do piatku.

Piotras
@Anonim

zbierasz zamówienia głównie ubrania.

Pracownik 01

Nie polecam! Szczególnie pośrednika Jerzego F. Nie ma z nim normalnego kontaktu! Dzwoni i pisze tylko wtedy kiedy mu się to podoba ! Uważajcie !! Bo to co oni mówią to jedno , a drugie jest rzeczywiście

Jerzy Fulara
@Pracownik 01

@Pracownik01, pani Marleno, nie jest pani pracownikiem, bo zrezygnowała pani z wyjazdu nie wysyłając nawet sms z informacją, że pani rezygnuje! Dzwoniłem do pani, ale pani nie odbierała. Skąd może pani wiedzieć jaka jest rzeczywistosc jak nawet nie przepracowała ANI JEDNEGO DNIA!

@Jerzy Fulara

Chodzi mi o to że, powiedział mi pan ze będziemy w stałym kontakcie, a tak nie było , jak dzwoniłam do pana i pisałam SMS to pan nie odpowiadał , a jak na drugi dzień pan się kontaktował to ja nie odpowiadałam i o to był problem , ale niestety nie dostałam informacji co do wyjazdu, więc myślałam,, ,e pan że mnie zrezygnował ( wyjazd miał być w najbliższy poniedziałek) Byłam kandydatem w takim razie . Chce naprostować i przeprosić. Nie mogę się wypowiadać o pracy bo nie byłam ! Jeszcze raz przepraszam !

Zyzio

Polski pośrednik ok, niemicka agencja do której mnie wysłai też daje radę, praca super

Zuzanna
@Zyzio

Coś więcej w tym temacie? Dlaczego praca super?

@Zyzio

Zyzio a w jakiej Agencji pracujesz? Podaj namiary!

Zyzio
@Zuzanna

bo lekka :)

ZuJu
@Zyzio

Zyzio a w jakiej Agencji pracujesz? Podaj namiary! Też szukam lekkiej pracy!

Zofia
@ZuJu

A wiadomo na czym polega, że taka lekka?

Zuzanna
@Zyzio

To jakie czynności trzeba wykonywać? :) Też szukam lekkiej pracy. :)

xixi

ja z partnerem jestem od poniedziałku w Hajdenheimie, bajka :) Dziewczyny tylko sprawdzają czy listwy nie mają jakiś uszkodzeń a chłopaki robią religni do samochodów. Ta robota to łatwizna. Kwaterki też wporzo. Pozdro dla całej ekipy i nowych którzy przyjadą :)

Miko
@xixi

A mozesz powiedzic czy sa przyjecia?

Zosia
@xixi

Pracuje od lutego na religach bardzo łatwa praca. Teraz dostałam wypłatę całą pełna i dodaję że jestem na pierwszej klasie podatkowej. Otrzymałam 1450euro i to za 151godzin bo reszta idzie zetkonto.Chodzilam do pracy cały miesiąc .Też się obawiałam że nie wyplaca bo tak każdy prawie mówi .Jak jesteś uczciwym pracownikiem to nie ma obawy wypłacają . Są opinie ludzi negatywne którzy myślą że za siedzenie im zapłacą????Dają też zaliczki Co do mieszkań to są różne ale nie ma tragedii jak co nie którzy piszą.Po pierwsze nikt tu na wypoczynek nie przyjechał ,byłam przeprowadzana 3razy ale nie narzekam.Polecam agencja Apag ????

Zachar

Jesteś w Heidenheim? Jak kwatery

@xixi

A na jakim dziale jesteście?

Czy są przyencia?

ile dostaliście wypłaty?

polecacie?

Oleg
@Zosia

a na jakiej kwaterze mieszkacie?

ortograf
@Zosia

chyba na relingach, bo na religiach to czarni szamani w sukienkach zarabiają :)

kandydat

Zastanawialem sie na wyjazdem przez ta agencje do pracy , ale widzę po opiniach ze nie warto za duzo przekretow , dzieki za opinie przydaly sie

Karol

Nie polecam Agencji pracy rekrutują do takich agenci pracy jak APAG firma krzak

@Karol

z tego co wiem to rekrutują też do Hofmana do Timepartner, Zeitnah, Allpersony, Adecco i kilku jeszcze

Jacek

Ty tez znalazłeś prace przez tę agencje bo widzę że jesteś nieźle zorientowany. Jak z warunkami pracy? Załatwiają na tyle dobre że warto wysłać CV?

@Jacek

byłem na czterech wyjazdach i p. Jerzy załatwił mi pracę. Zawsze ucziwie przedstawiał oferty, jak kwatera była słaba to mówił o tym przed wyjazdem, jak praca była cięższa to też mi mówił przed wyjazdem. Nigdy mi nie obiecał więcej jak zarobiłem.

Piter
@Jacek

Według mnie są dobre, lepsze niż w innych agencjach.

Zofia
@Piter

A dasz znać jakieś szczegóły może? Co jest tu lepsze?

JuZu

Bo mówię jak sprawa stoi. Nie (usunięte przez administratora) ale jeszcze szczerze dajcie szansę na zarobek

jacek

chciałbym podziękować panu jerzemu za uczciwe przedstawienie oferty i rozmowę, która otworzyła mi oczy. pan jerzy nie namawiał mnie i nie próbował na siłę przekonać, żebym jechał. wręcz przeciwnie! odradził mi wyjazd, powiedział, że w mojej sytuacji lepiej, żebym został w polsce i tu zdobywał doświadczenie w swoim zawodzie (jestem inżynierem budownictwa) niż jechał do pracy w fabryce. brawo! to jest prawdziwy rekruter, a nie naganiacz!

Aneta
@jacek

Wow ciekawe podejście, ale jak proponował abyś jednak została w PL to też oferował pracę tutaj lub wskazywał miejsca, gdzie możesz szukać zajęcia z takim wykształceniem?

@Aneta

byłem zaskoczony, ale nie oferował mi pracy w polsce, po porostu powiedział, że wyjazd do niemiec w moim przypadku się nie opłaca! powiedział, że obecnie zarobię w niemczech więcej, ale w dłuższej perspektywie tam będę marnował siępracując poniżej swoich kwalifikacji. widać są ludzie dla których kasa to nie wszystko, ale liczy się dobro drugiego człowieka!

jack
@jacek

...odradził wyjazd, ponieważ jesteś osobą wykształconą, która może mu poważnie zaszkodzić w przypadku jakichś "numerów" z jego strony. Osoby z wyższym wykształceniem lepiec poradzą sobie w temacie wyegzekwowania swoich praw i o to chodzi, a nie, że jest "prawdziwym rekruterem".

Maliniok

Agent Jerzy 007 to dobry agent. Poznałem go osobiście kilka lat temu na jednym z wyjazdów który organizował. Przyjechał na projekt na kilka dni bo koordynator nie dawał sobie rady. Jerzy vel łysa pała opierdolił kilku, kilku wywiózł na dworzec i zrobił się porządek. Gość bywa chamski ale jest bardzo konkretny. Nie obiecuje xuj wie czego. Ja byłem dwa razy na jego wyjazdach i dwa razy uważam że było ok. Raz kwatera była marna ale zanim pojechałem to też to powiedział.

Zenon ;)
@Maliniok

też poznałem pana Fularę, tak jak piszesz gość potrafi ogarnąć ludzi. Dla mnie był sympatyczny. Przyjechał na kilka dni do nas do Minden i pomagał niemieckiej agnecji w uruchomieniu projektu. Był bardziej zorganizowany chyba niż niemiaszki.

Zwykły (usunięte przez administratora) opisywana przez niego praca była opisywana jako lekka a tak naprawdę była bardzo ciężka i nie zdrowa,obciążyli mnie karą za pożucenie pracy chociaż wręczyłem wypowiedzenie,Wysyła ludzi do pośredników w niemczech i na tym zarabia.

Justyna
@Marek

A ile tej kary za "porzucenie" pracy jest? No i faktycznie jest taki zapis w umowie?

Borsuk

Cześć, jestem na tą chwilę w Weidenberg że swojom partnerka. Prace załatwiał nam (usunięte przez administratora)Bardzo miły gość, przyjechał specjalnie s Polski do nas na kwatery aby zobaczyć czy wszystko jest git. Przed wyjazdem dostaliśmy fotki hotelu w którym mieszkamy. Mamy pokuj z swojom łazienka,jest jedną duża kuchnia na cały hotel, niektórzy mają w pokojach jakieś lodóweczki i kuchenki. Robota spoko dajemy radę. Pracujemy w magazynie z ciuchami i różnym takimi. Kobiety sobie też radzą.

Olek

nadal pracujesz?

covid
@Borsuk

a co z covidem, biorą tylko szczepionych? czy testują daj znac, bo ja sie tym szajsem szczepił nie bendę

Jerzy
@Borsuk

Cieszę się, że podoba Wam się praca.

Mnbv
@Borsuk

A który magazyn bo widziałem kilka różnych magazynów z ciuchami

Zainteresowani

Cześć, znalazłam ofertę pracy w Ingolstadt przy pakowaniu kosmetyków. Czy ktoś pracuje w tym miejscu i mógłby napisać o warunkach pracy, zarobkach i kwaterze? ????

Zxc
@Zainteresowani

Disney Worldpisze chyba o tej pracy że jest fajna

Mmaarroo

Uciekajcie kto może!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania