Opinie o 4 Kwadraty Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy 4 Kwadraty Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w 4 Kwadraty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Kwadraty Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Krzysztof K. Nowy wpis

Dziadostwo jakich mało,nie polecam nawet największemu wrogowi tej firmy ,mój 3 letni syn by to lepiej zrobił,no i PREZES dzwoniący o 21 z pretensjami o zaliczkę którą zapłaciłem jego pseudo robotnikom.nie polecam serdecznie

piki

Janek to forum nie jest rzetelnym miejscem na uzyskanie informacji nie warto słuchać opinii najczęściej zdesperowanych podwykonawców w taki czy inny sposób rozczarowanych współpracą z tą FIRMĄ a swojego przyszłego pracodawcę( jeżeli masz coś ciekawego do zaoferowania oczywiście)sprawdz w takich miejscach ja KRD czy BIG tam jest wiele ciekawych tematów ,na temat tej FIRMY też .

Wi Nowy wpis
@piki

Nie płaci podwykonawcadlatego podwykonawcy są zdesperowani

Wiktoria Nowy wpis

@Remik, masz jakieś informacje odnośnie Twojego pytania? @StaryZnajomy, wpisy usuwane są tylko i wyłącznie jak nie są zgodne z regulaminem. Gwarantuję Ci że wpis napisany kulturalnie, zgodnie z prawem polskim i nie łamiący regulaminu (link - https://www.gowork.pl/regulamin ) nigdy nie zostanie usunięty. Kto jeszcze może podzielić się opinią. Czekamy na te pozytywne jak i negatywne. Ważne jest to, aby były one zgodne z prawdą. Napiszcie proszę czy 4 Kwadraty aktualnie rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja w tej firmie? Czy nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę?

Remik Nowy wpis

Czy zmiana nazwy firmy spowodowała jakieś niekorzystne zmiany w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w 4 Kwadraty Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ochotnik

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać? Jest tak dobrze czy tak źle?

4K Admin

Smieszne to wszystko : przychodzi do firmy nowy pracownik , maści wszystko , udaje fachowca , po 2 tygodniach strat i zniszczeń wylatuje , firmie psuje opinię swoim debilnym zachowaniem i robotą , a pózniej komentuje negatywy jaki to on jest poszkodowany. A najlepiej firmy Podwykonawcze , obiecanki cacanki a robota śmieciowej wartosci , i ci taki osi*ł co w ostatnie 3 miesiace robił dla 10 firm wpisze ze wszyszcy to oszuści a pewnie on jest super fachowiec. Szanowni Państwo jesli ktos nie podpisuje sie w komentarzu swoim nazwiskiem to juz macie o nim zdanie , ze coś misiał spie*rzyć i w akcie desperacji z brak argumentów, dokumentów itp. pepełnia tego typu przestępstwo z KKarnego.I znów trzeba treść fałszywych komentarzy dostarczać do prokuratora zamiast zająć się klientami. Dalszy komentarz chyba jest zbędny .

Nedykt - przuta

Jesteś w błedzie i uwazaj co piszesz, poprostu zle oceniłem sprawę i w emocjach i głupocie dałem zły komentarz. Wiec nie szukaj sensacji i okazji do zaczepki. Nie Wspólczuję tym co dostali wyrok za fałszywe i kłamliwe komentarze.Dogadałem się z firmą, wyjasnilismy sobie róznice zdań i jest super. Koniec tamatu .

4K Admin

Smieszne to wszytko : przychodzi do firmy nowy pracownik , masci wszytko , udaje fachowca , po 2 tygodniach strat i zniszceń wylatuje , firmie psuje opinie swoim debilnym zachowaniem i robotą a pózniej komentyuje negatywy jaki to on jest poszkodowany. A najlepiej firmy Podwykonawcze , biecanki cacanki a robota smieciowej wartosci , i ci taki osi*ł co w pststnie 3 miesiace robił dla 10firm ze wszyscyto oszusci a on jest super fachowiec. Szanowni Państwo jesli ktos nie podpisuje sie w komentarzu swoim nazwiskiem to juz macie o nim zdanie , ze coś misiał spie*rzyć i w akcie desperacji z brak argumentów, dokumentów itp. pepełnia tego typu przestepstwo z KKarnego.I znów trzeba treść fałszywych komentazy dostarczac do prokuratora zamiast zajac się kleintami. Dalszy komentarz jest zbędny .

tynkarz

Jednak jak sie zastanowic to nie polecam

KrystianW

Składałem papiery na kierownika , Firma ma komplet pracowników , wiec nie "moze być wszystko" przed tobą, teraz nie zatrudniaja pojedynczych pracowników tylko wykfalifikowane ekipy wykonawcze. Budują spore osiedle domków pod Gliwicami jako deweloper wiec szukaja ekip dodatkowych. Pozatym ja po budowlanych firmach to sie wiele nie spodziewam, ważne żebym pracował w zawodzie i zwiekszył doświadczenie.

życzliwy

Ja dobrze wiem po co mnie wezwali i nie w sprawie tego co wypisujesz.Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj.Druga rzecz nie jestem pracownikiem tej pseudo firmy.Trzecia rzecz to dobrze ruszam głową w przeciwieństwie do twojej,którą masz tylko po to żeby ci deszcz do karku nie napadał.

Pogromca deb*li

Tak Tak oczywiscie , rusz głową wezwali cię bo scigają wszystkich z wpisów GoWORK i kilku innych waszych pracowniczych głupot . Powodzenia w ujawnianiu takich informacji.

Duże Dno to wasze forum!

Sławek F.

Całe to forum to walka konkurencji, ja rozmawiałem z tymi Panami i miałem od nich obie oferty.Pan z 4 kwadratów grzecznie mnie poinformował ze nie zamierza prowadzić wojny i psuć nikomu opinii, zaproponował mi abym najlepiej wybrał inną trzecią firmę. Polecił mi indywidualną ekipę z Podhala. Tynki wykonali prawidłowo. To jest uczciwe stanowisko, druga strona raczej była zainteresowana podważaniem wiarygodności innych firm Budowlanych w regionie. Nie ważne kto wykonuje i jaką ma opinię na internecie bo nie od dziś wiadomo ze mu Polacy jesteśmy zawistni, ważne żeby prace zrobiono profesjonalnie. Sławek F.

konkurencja

Tak pewnie a świstak stoi i zawija w sreberka resztki twojego iQ . Jak widac w bajko pisaniu to ty jestes dobry .Człowieku nie podniecaj sie tak oni mają cię Gdzieś głeboko. Z twoich tekstów wynika ze jestes mega sflustrowany. WYLUZUJ adres do korespondencji to skrytka pocztowa 15 Marklowice a nie siedziby Analfabetyczny MA*OLE. Dał bys sobie już spokój - że ciebie to nie męczy WACO. Działaj konkurencie działaj , tylko tyle mozesz sobie popisac na tym forum :))))) i bierz pod uwagę konsekwencje.Trzymaj się zółtodziobie.

sławek

Czy wiecie może czy firma jeszcze istnieje bo plotek jest wiele ale niektóre bardzo pokrętne

pracuś
@sławek

istnieje , istnieje i dobrze się mają , ale wywalili wszystkich leni i pseudo budowlanców co udaja ze robią i co to oni nie robili . Z tego co wiem to maja stałych ludzi i nie zatrudniają teraz nowych.

zgadzam sie

zgadzam sie

Tadek

Wszystkim Polecam , po małych nieporozumieniach dogadałem się i taka współprac mi sie podoba

Wiesław

POLECAM poprawiam mój wpis z 11.12 , nie polecam tym którzy nie znają się na tynkowaniu i robocie, pozatym wszystko w porządku .

tynkarz

Przepraszam , jednak polecam firmę w 100%