Opinie o 4 Kwadraty Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy 4 Kwadraty Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w 4 Kwadraty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Kwadraty Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Admin 4K

Gipso weź się za Robotę bo jest 11.00 szczyt godzin pracy a ty na necie (usunięte przez administratora) innym obrabiasz. Ty nie masz co robić - z nudów ci odbiło. Nie będziemy zniżać się do twojego poziomu iQ , bo nie ma to najmniejszego sensu. Pisz te bzdury , ale licz się z konsekwencjami prawnymi oraz karnymi . Nic ci to nie da a tylko się kompromitujesz .

TNKRZ EDEK

Ja tam robię i wszystko hula jak tralala , robota zrobiona kasa jest , coś mi lekko nie wyjdzie , poprawiam i kasa tez jest , dziecinada na tym forum , co to za pracownik który w południe na necie siedzi i o 13.00 w południe pisze bzdury , pewnie go z 4 kwadratów wywalili i jak widać mieli dobry powód , a jak gdzieś teraz pracuje to tez go powinni wywalić za marnowanie czasu. A jak nie pracuje to już bez komentarza.... Do roboty bezrobotne lenie , a nie ograbiać ciężko pracujących z opinii .

xxx

gipso BZDURY PISZES za bardzo się wczułeś , a może ty jesteś z konkurencji i nie rób z siebie żałosnej ofiary losu - może napisz kim jesteś , bo numer IP i tak to wskaże wiec po co się ukrywac. Z prezesem nie jesteś na ty więc się nie podniecaj za bardzo. Tylko się zastanów nad swoją głupotą i przeczytaj komentarze wyżej w których wszystko było wyjaśnione , 4kwadraty mają klientów i raczej będą mieli. A masz Gdzieś zwolnionych dyscyplinarnie pracowników którzy są zadowoleni , a czy nie ma klientów trudnych jak w każdej firmie , a czy nie ma kwestii spornych z podwykonawcami w innych firmach . Myślę ze sprytem to ty nie grzeszysz. Pisz sobie co chcesz ale nie pisz BZDUR ściemniaczu GIPSO wy

pracownica 4K

dobrze wiedzieć ze ...... pracowałaś . I jeszcze lepiej ze nie pracujesz uffff , nie musimy pracować za ciebie i na ciebie , Ale pamiętaj że możesz ponieść odpowiedzialność za upublicznianie informacji poufnych a tym bardziej nieprawdy która przyniesie szkody. Koleżanko z pracy.

styl

Lubie!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w 4 Kwadraty Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
pracownik MK

kurcze żeby tam popracować trzeba mieć umiejętności i się nie obijać , bo kasa pasuje jak idą metry, ogólnie jest ok

Kierownik

Firma płaci regularnie i uczciwie. Oszustom nigdy nie zapłaci za nie wykonane roboty , brak dotrzymania terminów i trzymanie rąk w kieszeni. Ten komentarz to kpina i dziecinada , tylko słabi ludzie piszą pod przykrywką bez podania imienia i nazwiska. Ale wszytko sprawdzimy po numerach IP.

rafał

Nie polecam.

kumpel z ekipy
@rafał

Chyba swojej roboty, lub Raczej siebie samego, do roboty trzeba mieć rękę lewą i prawa, a nie dwie lewe.

Pracujący BOB

bengaj , wile osób pracuje w 4 kwadraty trudno powiedzieć czy w branży budowlanej coś możne być obiektywne ,zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony i zadowolony. To budowlanka wiec musisz mieć minimum pojęcia i robić coraz lepiej a nie gorzej , wypłaty sa raczej w terminie , nikt w tej sprawie nie narzeka. Nie ma tez co wydziwiać - plus jest taki ze masz umowę i jesteś zarejestrowany a nie jak w większości firm budowlanych na umowach śmieciowych.Szef organizuje często szkolenia ale tylko tym co wniosą coś do firmy , po pierwszym tygodniu nikt ci nie da szkolenia na dobre słowo. No i w biurze dziewczyny fajne.

4k

Mowisz o tych brygadach i tych firmach u ktorych robiles na lewo , czy moze o tych klientach u ktorych obsluge i lewizne robiles bokiem i cie wyrzucili. Pisz co chcesz , a te bzdury o wyplatach to wykaz twojej glopoty . Wytlumaczysz to w sadzie.

kumpel z pracy

haha , ciekawe co będzie ,z tego co słyszałem kancelaria od szefa rozpoczęła ściganie osób które dokonały tych wszystkich fałszywych wpisów. Będzie się działo , będzie ostro.

Pannnn

Nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

kuntakinte

ktory gipsarz sie wypowiada dledne slowa ta firma nie ma fachowcow do gladzi bo dobrzy fachowcy szybko odchodza czemu

gipsiarz
@kuntakinte

Poprzednio pisałeś ze fachowcy dobrzy tylko nie płacą, teraz piszesz ze firma nie ma fachowców. Co.za idiotyzm. Odrazu widać kto to pisał po poziomie IQ. Ja tam jestem zadowolony , i nie mogę nic.złego na ta firmę powiedzieć.

kuntakinte

nie wylecialem bo nikt mnie nie przyjał

gipsiarz

Firma super , jestem gipsiarzem robię gładzie maszynowe , szef od początku dba o jakośc ,relacje z pracownikami i szkolenia, wydawało mi się ze jestem dobry w gładzi ,teraz po kilku miesiącach pracy i szkoleniu u nich mogę powiedzieć ze jestem w tym dobry technicznie. Ciężko teraz o dobrego pracodawcę wiec nie mam zamiaru nic zmieniać .

admin 4k

Fachowcy na papierze, bo na Cv można napisać wszytko ale na budowie nikt nie będzie akceptowal Pozorantow przynoszacych straty, i nabijaczy godzin -taxsometr sobie kupcie.nie.ma u nas miejsca dla was. Zapraszamy profesjonalistów

Damian

Witam, Mozna czytac opinie na stronie, gdzie wszyscy majacy dostep do internetu moga pisac co tylko zechca. Jesli ktos chce zobaczyc jak pracujemy, jak wygladaja nasze wykonane inwestycje, ocenic precyzje prac zapraszam do siedziby firmy. Do ogledzin naszych prac udostepniamy adresy wszystkich naszych budow. Sa klienci zachwyceni, polecajacy nasza firme i zdazaja sie jak w kazdej firmie mniej zadowoleni. Zastrzezenia tych drugich czesto wynikaja z nieterminowosci wykonania lub rozpoczecia prac przez tych fachowcow co pisza "4kwadraty nie placa". Co do jakosci? Zapraszam do obejrzenia jakichkolwiek naszych budow. Nie jestem w tej firmie szefem tylko szarym pracownikiem. Gdyby bylo zle, nie pisal bym tu nic... Pozdrawiam, Damian

4Kwadraty

proszę nie szkalowac firm i opini takimi bzdurami , jesli jest pan "wogóle " naszym klientem dlaczego nie skorzysta pan z kilku opcji kontaktu, trochę to dziwne. Klient który zale wyciska na forum dla PRACOWNIKÓW . Przypominam tynków zewnętrznych nie robimy na silnym deszczu. Zapraszam do wizyty w biurze (usunięte przez administratora) zapraszamy również do formularza na stronie internetowej oraz do naszego biura Chętnie poznamy pana osobiście.

gal

wszystkie komentarze pozytywne piszą sami.. śmiechu warte

grzes76

bzdury piszecie , robie w tej firmie i jest ok, jest duzo roboty ,prawdą jest ze pan (usunięte przez administratora)wywala za brak zrealizowanych terminów robót , pijanstwo i obijanie się , ale mi to nie grozi . Płaci dobrze i terminowo, miałem gorszych szefów pozdrawiam

4K WŁASCICIEL

UWAGA DO WSZYSTKICH WREDNYCH I MSCIWYCH POLAKOW: TO FORUM TO WASZA JEDYNA LINIA OBRONY LUB WALKI KONKURENCYJNEJ .ZAPOWIADAM IŻ ROZPOCZYNAMY PROCEDURY PRAWNE W CELU UZYSKANIA DANYCH OSOB DOKONUJACYCH WPISÓW, WYCIAGNIEMY WSZELKIE KONSEKWENCJE PRAWNE ORAZ KARNE. firma 4KWADRATY

admin 4k

Nie płacimy za złe wykonane roboty przez nieudaczników budowlanych, zmień branżę na zamiatanie ulic lub kopanie rowów.... I nie udawaj profesjonalisty.(usunięte przez administratora)Sprawdzimy.

markows

Pracuje, i jestem zadowolony. Niekiedy są delegacje co mi przeszkadza ale mam robotę i nie ma co narzekać. Szef wymaga jakości wiec nie radzę kłamać przy zatrudnieniu co do doświadczenia bo możecie wylecieć za takie Sciemnianie,

4k

Panie Piana czy też pieniaczu. Przecież to ty zawalilles i zepsułes robotę i cię wywalili wczoraj Zastanów się czy byłeś klientem, czy pracownikiem. Ale pisz więcej bzdur przyda się każdy wpis. Bez komentarza

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Kwadraty Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

4 Kwadraty Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Wodzisław Śląski

4 Kwadraty Sp. z o.o.