Opinie o Zakład Stolarski Grzegorz Fizia w Żory

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Stolarski Grzegorz Fizia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Stolarski Grzegorz Fizia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarski Grzegorz Fizia w Żory

Widziałam, że kiedyś była dodawana oferta dla projektanta mebli, ktoś też już zresztą o niej tutaj wspomniał. nie było w niej jednak podanych żadnych wymogów. Ile lat doświadczenia jest wymaganych by się zakwalifikować?

123 Nowy wpis

Totalnie nie polecam tej firmy typowy januszex , i szef jak typowy cwaniaczek , umowa na najnizsza krajową i reszta pod stołem to standard , brak jakichkolwiek perspektyw. bez nadgodzin i lizania (usunięte przez administratora) szefowi nic nie zarobicie . Szkoda mi było bardzo praktykantów których praca 8 h polegała na zamiataniu hali , i bycie (usunięte przez administratora) j(usunięte przez administratora) Uwierzcie jest wiele innych lepszych i lepiej płatnych miejsc pracy z perspektywami tak tylko stracicie czas i chec do czegokolwiek .

Praktyki zawodowe w postaci porządkowania hali? A czy z projektowania też je prowadza? Ciekawi mnie czy w biurze mogło by być nieco inaczej? też pokazywała mi się tamta oferta, o której ktoś niedawno wspomniał, ale czy dla asystentów też by się coś znalazło?

Kuba Nowy wpis

Ogólnie nie polecam tego miejsca, miałem tu praktyki zawodowe, jedyne co robiłem to przez 8h zamiatałem ,,czyste hale" i to nie jest tylko moje doświadczenie , inni uczniowie robili to samo przez 8h choć były czasami wyjątki i czasami pracownicy wzięli cie żebyś im coś podbierał z różnych maszyn ale tak to nic ciekawego , po 3 latach nic kompletnie cie nie nauczą , jeśli tam chesz pracować nie potrzebujesz żadnego doświadczenia bo przez 8h robisz praktycznie to samo ( jako pracownik a połowa pracowników to nie są stolarze z wykształcenia) nie polecam tego miejsca dla uczniów. Jedyny powód dlaczego pracodawca przyjmuje uczniów jest taki że ma z tego pieniądze. Jeśli chcecie zmarnować sobie 3 lata z życia to polecam ta firmę (fabrykę)

Pracownik Gospodarczy

Rozmowa rzeczowa, krótka, nie stresująca

Jakie jest moje doświadczenie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

dzień dobry, widziałem jakiś czas temu ogłoszenie dla projektanta mebli. Z tym, że było ono dodane dość dawno. W poprzednich opiniach nie zauważyłem aby ktokolwiek poruszał temat pracy na tym stanowisku. czy mógłby mi więc ktoś opisać warunki? jakich zarobków można się spodziewać i jaka atmosfera pracy występuje? A także z czego wynikają te negatywne opinie na forum? czy to dotyczy także pracy w biurze?

mega zynier

Uwaga. Na olx pojawiło się ogłoszenie od cwanego pracodawcy robi to co rok. Ze względu na brak w sezonie wakacyjnym zastępstwa. A po upływie kilku miesięcy kopa w (usunięte przez administratora) Pracownik produkcyjny / operator maszyn / magazynier WYNAGRODZENIE 3 500 zł - 7 500 zł zł / mies. brutto LOKALIZACJA Żory WYMIAR PRACY Pełny etat TYP UMOWY Umowa o pracę Doświadczenie nie jest wymagane ???????? Автоматичний переклад українською OPIS Jesteśmy firmą produkującą drewniane podzespoły do mebli. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowiskach: Magazynier (mile widziane uprawnienia na wózki) Pakowacz elementów Operator piły panelowej Operator okleiniarki System pracy 1 lub 2 zmianowy. Wymagania: rzetelność, uczciwość, zaangażowanie, Mile widziane osoby młode i emeryci. Oferta nie jest skierowana dla Pań ze względu na specyfikę pracy.

Wiktor

Jakie narzędzia pracy dostaje każdy pracownik?

@Wiktor

W zależności od stanowiska, każdy dostaje to co jest potrzebne. Jeżeli chodzi o wyposażenie to każdy dostaje odzież roboczą.

Aleksandra

dla 4? to ilu obecnie się tu zatrudnia? i na tę całą odzież co tak właściwie się składa? co ile wymieniają?

Jerzy

Klienci widzę polecają ale mnie bardziej interesuje co sądzą o robocie pracownicy. Chce się przyjąć i chcę wiedzieć jakie umowy dają na początek. Bo wolałbym nie zaczynać od zlecenia.

Łukasz
@Jerzy

umowa o pracę

@Łukasz

Z marszu czy na jakiś okres próbny? Jeśli tak to ile by trwał?

anihilator
@Łukasz

Nie kłam Lukas pierwszy miesiąc na umowę zlecenie bez składek. No i nadgodziny pod stołem jak sobie nie zapomni.

@anihilator

Już w pierwszym miesiącu trzeba robić nadgodziny? wynika to z braku jakiegoś lepszego przeszkolenia? jak oni obecnie wdrażają na stanowisko jak właśnie to takie szkolenie może wyglądać?

Grześ

Za to że źle traktujesz pracowników będą Cię spotykać nieprzyjemności Grzesiu.

Fizia Pończoszanka

Jednym z najważniejszych obowiązków pracodawcy jest chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. A tu wszędzie niedoruby partactwo i druciarstwo. A potem pretensje do pracowników. A CZYJ TO CYRK.

Jaro

No takie szkody szkoda bardzo szkoda.

Fizia Pończoszanka
@Jaro

Cała ta firma to jeden wielki namiot.

Fizia pończoszanka

Pastuch

(usunięte przez administratora) zwierzęcy, bardziej merytorycznie się nie da.

@Pastuch

Może jednak? Bo to chyba mija się jednak z jakąkolwiek merytorycznością. Jakiś opis sytuacji może, żeby jasna sprawa już była?

Pastuch
@Aleksandra

Powtarzam wszystkie moje wpisy są tutaj usuwane. Szkoda sobie strzępić język.

@Pastuch

O popatrz jednak można normalnie napisać. ;p Zaskakuje mnie fakt, że w ten sposób o firmie się wyrażasz a wciąż w niej pracujesz. Jak to jest?

Czy trzeba być wyuczonym w zawodzie czy można liczyć na szkolenia ?

@Marcin

Są szkolenia, można się wszystkiego nauczyć.

Rapha

Ogolnie nie polecam. Od 24 stycznia do dzis to jest 7 sierpnia co miesiac dzwonie by umowic sie na regulacje drzwi zero odzewu. Material moze i fajny ale slaba jakosc!! przy delikatnym drapnieciu odpada lakier. Robcie jak chcecie ale sie zastanowcie.

@Rapha

I tak od paru miesięcy żyjesz z niewyregulowanymi drzwiami? Niczego sobie nie uszkadzasz, podłogi czy progu przypadkiem?

Krzysiek
@Rapha

Drzwi są mega solidne i niemożliwe że lakier odpada no chyba że pies dziurę wydrapał pazurami.

Katarzyna

zakład zatrudnia osoby niepełnosprawne do pracy ? w jaki sposób je dyskryminuje ?

Maria737
@Katarzyna

Tak zatrudnia. Zakład jest pozytywnie nastawiony do osób niepełnosprawnych.

Xxx

Bardzo dyskryminacja dla osób niepełnosprawnych

Joanna

Drzwi wewnętrzne w okleinie debowej z Zakładu Stolarskiego Fizia są bardzo dobrze wykonane i idealnie współgrają ze stylem wnętrz inwestycji (w prostocie tkwi ich piękno). Obecnie będzie realizowany projekt wykończenia wiatrołapu ze ścianą panelową z ukrytymi drzwiami do garażu.

iwo765

Polecam!

Kasiaa

Jestem bardzo zadowolona z drzwi i schodów wykonanych przez firmę Fizia . Wszystko zostało zrobione zgodnie z moim zamówieniem . Wykonanie profesjonalne, na wysokim poziomie , nie ma się do czego przyczepić . Polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Stolarski Grzegorz Fizia - Żory

• Jak się pracuje w Zakład Stolarski Grzegorz Fizia?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Stolarski Grzegorz Fizia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Stolarski Grzegorz Fizia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Stolarski Grzegorz Fizia?

Kandydaci do pracy w Zakład Stolarski Grzegorz Fizia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Stolarski Grzegorz Fizia
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.

Zakład Stolarski Grzegorz Fizia