Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

Zniesmaczona

Tacie się skończyło w lutym i dostał jeszcze za luty plus odzkodowanie...

jak tam kto robil do 31 ma juz wszystko wyplacone

Zniesmaczona

wczoraj znowu przyszły pieniążki...

jak z tymi co robili do 31 grudnia 2013

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
nowy

jeszcze sa do uregulowania odszkodowania dla pozostalych pracownikow

Zniesmaczona

Jak nie mamy kwitów za co i ile to nigdy nie wiadomo, no ja myślałam, że tata dostanie trochę mniej ale jest ok :) Ale ciekawe czy dla wszystkich starczyło

smaczona
@Zniesmaczona

FGŚP wypłacił wszystko co siś należało. qwszyscy pracownicy którzy byli na stanie firmy dostali kase.

@smaczona

I bardzo mnie to cieszy :)

smaczona

a mnie cieszy ,że Ciebie to cieszy

pikus

WITAJCIE JAK TAM ZGADZA WAM SIE KASA?

lolek

a czy dostaniemy jakies pismo gdzie bedzie wypisane wszystko dokladnie? bo tak pi razy drzwi te kwoty...

Zniesmaczona

Pieniądze są na koncie Syndyk naprawdę się postarał, bo nie raz słyszałam , że takie sprawy potrafią się ciągnąć latami, Dla Nas Wszystkich przestroga na następnych pracodawców trzeba ich sprawdzać, Pozdrawiam

@Zniesmaczona

Sprawdzać ???? A jak chcesz to zrobić ???

@Kasia

w tamtym roku już w czerwcu ukazały się artykuły na temat WATKU że źle prosperuje, wystarczy poczytać opinie o danej firmie :D

obserwatorka

zapłacili tyle ile komu było należne w zależności od wynagrodzenia, odprawy itp u mnie akurat jest wszystko ok. Coś się skończyło - czas biegnie i biegnie - zaczynam następny etap zawodowy i oby bez niespodzianek.

???

A za ile zapłacili bo jeszcze niemam nic na kącie

Robin

Dzięki dla syndyka.Czasami miałem chwile zwątpienia i nie wierzyłem w pomyślność sprawy. Kiedyś powiedział były premier nie jest ważne jak się zaczyna tylko jak się kończy.Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na budowie.

obserwator1

Wypłacili, wypłacili należności są na koncie. Hym.... no to cóż chłopaki, wszystkiego dobrego, mniej stresu w dalszej pracy i oby jak najmniej takich Michaelów....., SZACUN - dla Syndyka, stanął na wysokości zadania. ps. Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

JAK W CZWARTEK 25 MARCA DOSTAL

Zniesmaczona

to było do przewidzenia, przecież pieniądze dostał w czwartek to ma 7 dni na rozesłanie tylko czy wszyscy dostaną....

kassss

Dzwoniłem i ponoć pieniądze mają być poniedziałek,wtorek na koncie.

DOSTAL JUZ KTOS KASE

kassss

Witam! Nie mogę znaleźć tej strony. Czy to oznacza,że są już wypłacane pieniądze? Pozdrawiam.

Zniesmaczona

W przypadku pracowników, których należności nie zostaną w całości pokryte z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych pozostałe kwoty bedą regulowane przez syndyka w miarę napływu środków z likwidacji majątku upadłej spółki. Najlepsze jest na końcu :D pozdrawiam

HURA KASA

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska