Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

vengab

bardzo dobre warunki zatrudnienia a praca jak praca ale porownujac do poprzedniej calkiem spokojnie

realista
@vengab

Nie wiem co robiłeś w poprzedniej pracy ale chyba było to łonaczenie kaczek po kolana w zimnej wodzie...

ciekawe

To prawda, że jak tam się przyjmę to mnie będzie bił Szwab, będę musiał pracować po 12h 6 dni w tygodniu i dźwigać ponad 20 kg detale, przy normach po 400. Tak mówią w MCS Ci co się zwolnili, to wszystko prawda?

boss
@ciekawe

Bić cie nikt nie będzie ale reszta to prawda.

Robot Kawasaki
@ciekawe

Bzdury piszesz i powtarzasz opinie jakiegoś nieudacznika, który wyleciał z roboty. Sam się zwolnił? Hahahaha jasne. Praca jest ciężka jak to praca fizyczna, a nadgodziny czy weekendy się zdarzają jak to przy produkcji terminowej

boss
@Robot Kawasaki

Linia Ford, detale powyżej 20kg a normy po 100 na godzine, to są niby bzdury. Ja za nikim nie powtarzam, ja tam pracuje i nie narzekam jedynie stwierdzam fakty.

hihi

Hej, weicie czy jest sznsa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że wypłata jest w pełni terminowa, a dbanie o to, żeby było wszystko na czas jest bardzo ważne. Dzięki

kipel szturkens

co by powiedziec warunki zatrudnienia lepsze niz u konkurencji................................................................................. mozna pracowac wiele lat

indor
@kipel szturkens

Chyba cie puczy

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Cerry

Ja też chciałbym się dowiedzieć coś o tym szkoleniu, jest?

Bungo
@Cerry

Wlasnie nie wiem czy jest bo podobno tak ale nie wiem czy to prawda czy ktos moze cos napisac bardzo bym prosila

bobo

hej mam pytanie czy jest w tej chwili 09-11 wrzesnia jakies szkolenie z tej firmy w kielcach

ciekawski

czesc. jak tam działalność związkowa?

rftgr

Wiesz co wydaje mi się ze jest bo jest nowa oferta dodana jakiś czas tego właśnie na tego operatora maszyn cnc wiec wydaje mi się ze jest aktualna po prostu spróbuj wysłać swoje CV i poczekaj po prostu aż się do Ciebie odezwę będę trzymać kciuki żeby się udało

bino

kochani czy nadal potrzebny nowy operator maszyn CNC?

głośny

ale tu cicho.........

lider

w ogłsozeniu na Inżyniera Elektryka sądzac po wymaganaich i obowiazkach oferują oprocz umowy o prace dobre wrunki zatrudnienia wiec mysle, ze i jakies bonusy czy dodatki jednka są oze male ale jednka są.

kam

Nie polecam tej firmy, zła atmosfera. Ludzie ok. ale kierownictwo zaszczute bojące się szefa. Ogólnie (usunięte przez administratora) na kółkach. Co chwile ktoś odchodzi i przychodzi nowy, zerwo poszanowania pracownika.

zakochany

kocham gpp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kokoeurospoko

4 lata

@kokoeurospoko

A ja 11 i nie będę tego komentował...

kokoeurospoko

pracuje dosc dlugo w gpp i uwazam ze powoli ale do przodu atmosfera spoko zarobki tez

PanBaca

Na Podhalu wypas owiec udany, każdy Niemiec to mój przyjaciel

@kokoeurospoko

Ile według Ciebie to jest dość długo?

@kokoeurospoko

Ile według Ciebie to jest dość długo?

jako

Ostatni automatyk miał 13.5 netto "faktycznie można do ...." Premie są 150 brutto za absencje i nic więcej. Atmosfera bardzo fajna :)) W kontroli niemiecki jest Ci niepotrzebny.

tako
@jako

chyba 3,5 netto a nie 13,5 :)

jako
@tako

Tak z czterema sobotami i niedzielami.

olo

Stabilne zatrudnienie.zgoda.Ale jeszcze kasa musi pasować, a tym już niestety nie jest najlepiej.

olek

Trochę słyszałem o pracy w jakości w tym zakładzie czy faktycznie jest tak źle?? ile można wyciągnąć na rękę?

Kontroler Jakosci

olek

Witajcie. Dzisiaj pojawiło się ogłoszenie do jakości. Jak tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.