Opinie o CLPB w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CLPB. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CLPB o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLPB w Jastrzębie-Zdrój

Mariusz

Posiada ktoś informacje na temat tego, czy CLPB poszukuje pracowników w Jastrzębiu-Zdroju? Widziałem oferty na stronie firmy, ale dotyczą one pracy w Dąbrowie Górniczej i Radlinie. Przy okazji, czy to dobry pracodawca? Dziękuję za Wasze opinie.

@Mariusz

Nikomu nie polecam, niska płaca, wyzysk, źle traktują pracowników, porażka!

Konrad

Wiecie może kogo teraz potrzebuje firma? Jak się pracuje i czy warto starać się o pracę?

Inspektor
@Konrad

Spróbuj zadzwonić do oddziału w Dąbrowie, szukali niedawno na stanowisko inspektora

"Y"
@Konrad

Daj sobie spokój z odziałem w Dąbrowie.W laboratorium panuje dziwny podział ze względu na stanowiska pracy odnośnie jego czasu.Liczą się osoby pracujące od 06:00-14:00 (z nimi się wszystko uzgadnia),pracowników z pozostałych godzin pozostawia się przed faktem dokonanym(nie ma znaczenia czy dana zmiana pasuje pracownikowi,czy ma czym dostać się do pracy-niestety oddział znajduje się na "odludziu" i brak jest dostępności komunikacji miejskiej).Jeżeli pracujesz,jesteś OK,niestety gdy dopadnie Cię choroba,opieka nad dzieckiem, już jesteś na"cenzurowanym". Nie wiem jak w innych oddziałach.

Nie warto!

Jak długo trwa proces awansu w CLPB?

wiedźminka

XDDD Dopóki starzy nie odejdą na emeryturę? Albo ktoś z góry ci nie załatwi? Albo ich nie wycwanisz? I jaki awans? Na jakie stanowisko, na co? Na kierownika? By robić nadgodziny po 8 godzinnym dniu pracy kosztem życia prywatnego, rozwalonego małżeństwa, zaniedbanych dzieci, samotności? Teraz kariera, za 2 lata depresja. Jak jesteś taka ambitna, to idź na swoje niż się poświęcać dla bogaczy. W każdej firmie będą się bać o swoje stołki i robić wszystko by je utrzymać. Przynajmniej w Polsce. Albo zapisz się do odpowiednich partii jeśli NIE masz sumienia i godności. Sorry, ale w tej firmie masz 99% szans na brak awansu. Kluczowe stanowiska obsadzone. Próbuj w nauce, w instytutach, próbuj działać samemu. Rzeczywistość i tak cię dopadnie i skopie tyłek. Chyba, że ....będziesz silniejsza, mądrzejsza....

Y

Awansów nie ma ,chyba, że nepotyzm lub....

Wiecie czy CLPB udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mariusz

A może wiesz jakie narzędzia do pracy zapewnia ogólnie ten pracodawca? Masz jakąś większą wiedzę na ten temat? Nie ukrywam, że chętnie się czegoś dowiem, dlatego może zechcesz na ten temat coś więcej napisać? Będę Ci wdzięczny.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agata

@"Y" a wiesz może z czego wynika to nierówne traktowanie osób ze zmiany rannej i popoludniowej?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CLPB?

xyz

Organizowane - były.

Zuzanna

Wcześniej na forum ktoś pisał o 4 brygadówce @abc, ale zapewne są to tak jak wszędzie 3 zmiany. Oczywiście wymaga to weryfikacji od osób, które w CLPB pracują ale jak na razie nikt nie udzielił na te pytania odpowiedzi. Jeśli ktoś wie coś w tym temacie, dajcie znać, jak widać jest wiele zainteresowanych osób.

Ewka
@Zuzanna

Owszem 3 zmiany ale w układzie czterobrygadowym tzn. 4 nocki-2 dni wolne, 4 popołudniówki-1 dzień wolnego, 4 ranki-1 dzień wolnego. Jeżeli w danym miesiącu przepracujesz więcej dni nominalnych niż jednozmianówka to w zamian otrzymujesz dla wyrównania dni wolne. Dodatkowo dostajesz dopłaty do nocek ale to że pracujesz w soboty, niedziele i święta (jak wypadnie) to już nic Ci się nie należy.

Pawjar

Witam. Dostałem propozycję pracy na stanowisko inspektora w dabrowie górniczej. Pracuje ktoś na tym stanowisku . Jakie tam są warunki i czy ludzie ok

Endrju
@Pawjar

Warunki spoko, to nie fabryka czekoladek ale da sie pracować, ludzie są różni ale to jak wszędzie...

Jan
@Pawjar

Jeżeli lubisz biegać po koksowni i dostarczać do laboratorium smołę, oleje, koks, mielić ten koks w pyle, suszyć w pracy na dwie zmiany to praca dla Ciebie

Mariusz

Osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w CLPB na pewno pomogłyby aktualne opinie na temat warunków współpracy. Trwa rekrutacja na dwa stanowiska: Laborant (w Dąbrowie Górniczej) oraz Technik/Laborant (w Radlinie). Oferty te znajdziemy tutaj: https://www.clpb.pl/firma/oferty-pracy/pracownia-badan-oddzial-dabrowa-gornicza/ i https://www.clpb.pl/firma/oferty-pracy/pracownia-badan-oddzial-radlin/ Czy polecilibyście pracę w tym laboratorium z własnego doświadczenia?

B

Nikomu nie polecam, nepotyzm, zle traktowanie, poniżanie, (usunięte przez administratora), najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam, uciakajcie jak najdalej. Wyzysk, brak szacunku dla wykształconych i z umiejętnościami, a liczy się tylko odnoszenie!!!

Ulka

Fajne macie w firmie benefity. Czy trudno dostać się i jak przebiega rekrutacja?

Lubię atmosferę w CLPB za: Byłem na szkoleniu było OK

chemik

wydaje mi się ze jak nie masz znajomości to nic nie zdziałasz...jak masz znajomości to i po filologii polskiej cię przyjmą

123edbnnc
@chemik

najlepiej jak bedziesz po wyzszej szkole robienia hałasu inaczej sie nie utrzymasz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w CLPB? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

x

Atmosfera,atmosferą,ale płaca też się liczy.Proponuję poszukać np. w Lidlu.Mniejsze wymagania,a zarobki lepsze.

123edbnnc
@x

W Lidlu może nie ale w Biedronce

Zuzanna

@pracownik, czy możesz napisać coś więcej o premiach i systemie benefitowym w firmie CLPB? Jak długo już pracujesz w tej firmie i czy polecasz tę pracę innym osobom? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

@Zuzanna

Obecnie premia to bodajże 20% podstawy, co miesiąc przyznawana przez kierownika. Jest kasa na święta, wczasy pod gruszą, podobno też coś dla dzieci ale tu nie mam konkretnych informacji.

Wiking
@pracownik

@pracownik cos mala masz ta premie ja tam dostaje wiecej

Eve

To jest firma kogucik, nie polecam i ostrzegam, tyle w temacie.

@Eve

Twoja opinia opiera się wyłącznie na ogólnym określeniu. Dlaczego nazwałeś tę firmę hasłem kogucik? Przed czym dokładnie przestrzegasz. Zachęcam Ciebie do przytoczenia konkretnych argumentów.

Zuzanna

@Krzyś, przeczytaj raz jeszcze mój poprzedni wpis. Na forum GoWork.pl nie ujawniamy dokładnych zarobków. Wpis @DW nie został usunięty, ponieważ ten użytkownik podał zakres zarobków, nie podał on dokładnego wynagrodzenia. Czy możesz napisać jak Ci się pracuje w ostatnim czasie w firmie CLPB?

Zuzanna

@Krzyś, na forum GoWork.pl zabronione jest podawanie dokładnej wysokości zarobków. Dla wielu firm jest to po prostu tajemnica biznesowa. Może ktoś udzieli Ci orientacyjnej odpowiedzi? Czy masz już jakieś doświadczenie w tej branży? Może warto zastanowić się nad tym, czy nie zadzwonić do firmy CLPB i po prostu o to zapytać?

Krzyś
@Zuzanna

@DW podał zarobki tylko nie napisał czy to w Jastrzębiu, dlaczego nie ostał usunięty posta @DW???

Krzyś

Jakie są zarobki laboranta w Jastrzębiu Zdroju ??

Iza

Taka jest prawda, że nie ma ludzi niezastąpionych! Ważne, że dobrze się pracuje .

Zostaw merytoryczną opinię o CLPB - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w CLPB?

Zobacz opinie na temat firmy CLPB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLPB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLPB?

Kandydaci do pracy w CLPB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLPB