Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Running Eagle

Ludzie narzekają, bo mają to we krwi. W rzeczywistości realnych powodów do narzekania właściwie nie ma.

Przykre
@Running Eagle

taka tendencja szukania dziury w całym

Vagabond Warrior

Nie pracuje w firmie, ale patrząc na to ile osób zatrudnia można wywnioskować, że właściciele wiedzą co robią. Stworzyli potężną firmę i pewnie dalej się ta firma będzie rozwijać...Ale to takie polskie powiedzieć "ja bym to zrobił lepiej...". Co stoi na przeszkodzie? Zakładaj firmę i spróbuj swoich sił, ja w każdym razie życzę ci powodzenia. A tak w ogóle to jednak jesteśmy strasznie zawistnym narodem.

Szyna
@Vagabond Warrior

Nic nie zrobisz, ludzie narzekają a jednak nadal pracują. Jak ktoś lubi prace z klientem to jest to spoko praca no i duża firma więc i jest stabilnie.

Ewol
@Szyna

właśnie w tym rzecz, że każdy powinien szukać pracy, która mu pasuje a nie siedzieć tam gdzie mu źle i tylko narzekać, bo od narzekania nic sie nie zmieni

olina
@Vagabond Warrior

a trzeba mieć doświadczenie do pracy jako kasjerka?

Jawbone

w firmie jest ciężka praca, nie jakieś pitu pitu, więc wysilić się trza, żeby zarobić pieniążki na życie. jak się wysilisz to masz. nie ma miejsca na leni..

Lat
@Jawbone

jest uczciwa praca to i uczciwe wynagrodzenie, nie można oczekiwać grubych tysięcy za nic nie robienie

Hottie Tottie

Ile trwa szkolenie stanowiskowe?

rodotka
@Hottie Tottie

Ciężko powiedzieć bo to też każdy ma swoje trochę inne tempo przystosowania się do nowej pracy. No i nie każdy ma takie samo doświadczenie w pracy z klientem. Ja np. nauczyłam się podstaw w dwa tygodnie a potem mogłam brać udział w dodatkowych szkoleniach, żeby się podszkolić jeszcze. Ludzie są pomocni i cierpliwi więc nie jest problemem to, jeśli potrzebujesz trochę więcej czasu na naukę, przynajmniej tak mi się wydaję :).

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

Mama i Ja

Jak najlepiej prowadzić rozmowę? Odpowiadać tylko na pytania czy rozwijać jak najwięcej?

Diko
@Mama i Ja

co do pytania, wiesz zawsze dobrze powiedzieć troche wiecej od siebie, bo sie pokazuje, że się podłapało temat, ale oczywiscie tez nie tak, zeby nawijać bez końca o jednym

Forr
@Mama i Ja

Wyjdzie w praniu. Nie ma się co nad tym zastanawiać za wczasu. Jak nawiniesz coś więcej, to tylko na plus ;)

Confessor

Czego mogę się spodziewać po rozmowie rekrutacyjnej?

Omek
@Confessor

wszystkiego co najlepsze heehhe o co konkretnie pytasz??

Little Cobra

Zawieracie w firmie też znajomości, które wychodzą poza życie zawodowe?

Ródu się rzeni

Doceniajmy naszą pracę, wielu ją straciło w tych czasach.

Waj
@Ródu się rzeni

podzielam w pełni, teraz stabilna praca jest w cenie i już raczej mało kto chce ryzykować ze śmieciówkami

bigbird
@Waj

i bardzo dobrze, że się od tego odchodzi

Waj
@bigbird

no dobrze po prostu myśleć bardziej przyszłościowo

Gram bez kolan

Trzeba pracować, robić swoje i będzie dobrze.

Elmer
@Gram bez kolan

Fantazja to cię z nickiem poniosła, jakbym nie patrzył, tak nie rozumiem przesłania

bigbird
@Elmer

faktycznie haha

Sphinx

Bardzo odpowiada mi tutaj czas pracy

Crash Test

Można zdobyć cenne doświadczenie, to się ceni

barb
@Crash Test

w sumie wszędzie można, jakby na to nie patrzeć :) nie wszędzie jednak pozytywne, tak jak tutaj

Sweeper

chciałem się dostać do firmy ale jest duża konkurencja na stanowisko, to świadczy o niej dobrze

Mig
@Sweeper

a na jakie stanowisko próbowałes się dostać??

Edgy
@Sweeper

Mówisz o punkcie, czy o biurze raczej?

Tonno
@Sweeper

zwykle to oznacza, że sa naprawde dobre warunki, bo zwykle wlasnie na tym najbardziej zalezy pracownikom, ale nawet jak teraz ci sie nie udało, zawsze możesz spróbować jakby szukali kogoś za jakiś czas

Alwo
@Tonno

Ja tez miałam kiedyś w zyciu sytuacje, kiedy dosłownie dzięki szczęśliwemu przypadkowi udało mi dostać jedno z ostatnich miejsc w moim wymarzonym miejscu pracy, a tam ludzie są rekrutowani serio bardzo rzadko, bo każdy sie trzyma ile może. Wiem z własnego doswiadczenia i obserwacji, ze jesli nie ma duzego przemiału ludzi to oznacza, że w firmie dobrze sie dzieje hahhaa

Heartie

Plusik dla pracodawcy za spoko warunki

dhwek
@Heartie

oby krzesło było wygodne i lecimy z tematem

Star Bright

Praca jest wymagająca, pracodawca wiele wymaga, ale w mojej opinii jest fair w stosunku do pracowników. Bardzo cenię zaangażowanie i osiągnięty sukces.

Janek

Dlaczego zamknęli jedyny punkt w Swidniku? nie ma gdzie grać. Ta firma się zwija... już niedługo

ikk
@Janek

ale skąd my ci mamy niby wytrzasnąć informacje na ten temat?

haha
@Janek

ty się chyba zwijasz co najwyżej stąd.

Teriaki
@Janek

Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby najprężniej działająca i najbardziej rozpoznawalna firma na rynku w branży miała się zwijać... Może ograniczają faktycznie punkty stacjonarne, jak robi to konkurencja Ale firma na pewno nie znika z rynku

Rama

Oczywiście wiadomo nie każdemu musi to odpowiadać, ale polecam dla osób które szukają tego co właśnie wymieniłam

Rama

Ta praca daje stabilizację, pewną umowę, pewne zatrudnienie, jest spokojna, nie zbyt wymagająca. jak dla mnie idealna

Ekler

Dzień dobry, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Ekler
@Ekler

Ile etapów?

Ozdrowieniec

Odeszłam z fortuny i się z niej wyleczyłam. Tak, bo w tej firmie wszyscy są jacyś współuzależnieni razem z klientami. Człowiek z biegiem czasu

eh
@Ozdrowieniec

ale bzdury opowiadasz. jakie współuzależnienie? może sama byłaś uzależniona i teraz zwalasz to na wszystko wokół tylko nie na siebie...

@Ozdrowieniec

Człowiek z biegiem czasu co?

@Ozdrowieniec

Jak miałeś takie podejście, to się nie dziwię, że nie była to praca dla ciebie

@Ozdrowieniec

Także swoim odejściem pewnie sam wyświadczyłeś fortunie przysługę

monika
@Nosk

zgadzam się...

kolos
@monika

ale się tu lincz zrobił.. chyba zrozumiał o co chodzi

monika
@kolos

czy zrozumiał...mam nadzieje

Ale słabe gadanie...

@Ozdrowieniec

Mimo, ze tu nie pracuję, ani nie pracowałam to moim zdaniem takie teksty to przeginka

Jak oceniacie oddział w cieszynie?

Rose

pod jakim względem pytasz?

@Rose

Każdym ;)

Kira

Pytasz o punkt, czy o biuro?

Kira

Bo też mnie to interesuje, ale mnie konkretnie praca w punkcie

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 20 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.