Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Patrycja

Wierzyć, przepraszam napisałam z błędem ort. wczesniej

haha
@Patrycja

no i to naprawdę konkret ten błąd...

A co to za podwyżki 500zl, bo nic nie wiem, co tak nagle by się zmieniło,

Magma
@Patrycja

to pracujesz i nic nie wiesz? no to jak to jest?

Pola

Zatrudniacie w Fortunie także studentów?

Neo
@Pola

Zależy od dyspozycyjności studenta, ogólnie to nie byłoby problemu, ale no może być ciężko pogodzić grafik. Jak masz luźno na studiach to może się to udać

Anka
@Pola

A studia dziennie czy zaoczne? to ma spore znaczenie

Pola
@Anka

Zaoczne

Ala

Myślę o podjęciu pracy w biurze Fortuny, jak przedstawia się kwestia atmosfery i ogólnie warunków?

Rollo
@Ala

Raczej nie spotkałem się z tym, żeby ktoś specjalnie narzekał, plus rotacja jest nikła, więc to tez p czymś świadczy

@Ala

Atmosfera na poziomie, warunki w porządku, wyślij CV jeśli jesteś chętna

@Enigma

a jest na co wysyłać? w sensie są jakieś wolne stanowiska w tej chwili?

Tak :)

@Enigma

faktycznie udało mi się coś znaleźć, przepraszam może za bezsensowne pytania, wolałam się upewnić czy coś jest

Spoko :)

@Kiara

Nikt Cię przecież nie zje za zadawanie pytań, wiec spokojnie :)

@Enigma

a powiem ci szczerze że różne już rzeczy widziałam na portalach i czasem ludzie się denerwują, ze ktoś o coś pyta, bo nie rozumieją że nie każdy tak potrafi szybko i skutecznie informacje wyszukiwać

@Enigma

ale dziękuję bardzo za zrozumienie, doceniam

@Kiara

To na szczęście ja się nie spotkałam, tutaj raczej ludzie są mili

Kasa

Lata pracować za najniższą .....zero szacunku....świątek....piątek i niedziela.... nigdy w życiu

@Kasa

W biurze pracuje się w weekendy?

Dedek

Zależy, w którym dziale

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Dora

Jaka atmosfera panuje w administracji w Cieszynie?

Mis
@Dora

jak coś potrzeba załatwić to zawsze bez problemu jest z nimi kontakt wiec w sumie jest szansa ze atmosfere mają dobrą skoro dobrze wykonuja swoja prace. ale to tylko moje gdybania

@Mis

Dziękuję, chociaż przyznam, że mocno liczę też na odpowiedzi kogoś kto tam pracuje :) Mam nadzieję, że ktoś tu wpadnie i opowie co nie co.

Hania
@Dora

Atmosfera jest świetna. Bardzo mili ludzie

Malwa

Do jak późna są z reguły otwarte punkty?

@Malwa

W poniedziałek do 17:30 Wtorek - czwartek 18:30 Piątek 19:00 Sobota 17:30 Niedziela -17:00

@Ania87

Czyli to są regularne godziny otwarcia dla wszystkich punktów?

@Ania87

Myślałam, że może to jest uzależnione od lokalizacji?

@Franka

Wszystkich punktów stacjonarnych

Patka
@Franka

No to jak widać nie jest, są ujednolicone godziny

@Patka

Tak, teraz już widzę i jest to dla mnie zrozumiałe ;)

Dawid

Jaka jest hierarchia pracowników w firmie ?

Wiki
@Dawid

Tzn? No kierownik, trenerzy, doradcy takie są m,in stanowiska w fortunie

Mina
@Dawid

Jak dodałeś komentarz bez podpisu? W sensie "pracownik" pod nickiem itd?

@Mina

Dobrze jest jakośc zawsze se da rady w syfie gorzej w zrozumieniu maszyn jak mają pyrkać aby się przypadkiem nie zatarły ?

@Paweł

totalnie nie rozumiem tego co tutaj napisałeś Pawle

gollum
@Paweł

co to znaczy "pyrkać"

@gollum

moja babcia zawsze mówiła że rosół ma pyrkać a nie się gotować żeby był dobrze zrobiony ale chyba nie o to tutaj chodziło

gollum
@Klaudia

heh, kto wie co autor miał na myśli

@gollum

może sobie pomylił firmy albo coś

Ania87

Pewnie że sarkazm.. Jak można po sobie nie sprzątać i czekać na firmę sprzątającą.. ???? ???? Tym bardziej że aż tak dużo sprzątania tam nie ma... ???? Ludzie ogarnijcie się, bo niektórych komentarzy naprawdę nie da się czytać... Litości...

Daniela
@Ania87

No właśnie tak mi się też wydawało, że to niemożliwe żeby na tak mały punkt musiała być wynajmowana specjalna firma, skoro spokojnie pracownik to może pod koniec sobie zrobić :)

@Daniela

Przecież na chłopski to jest oczywiste że pracownik po swojej dniówce punkt po sobie ogarnia.. :/ punkty nie mają po 200 metrów kwadratowych, żeby firmę sprzątającą zatrudniać.. Myślenie ludzi czasami boli..

@Ania87

Słuchaj, ja nie mam pojęcia jak wygląda praca w takim miejscu, tak myslałam, że samemu się ogarnia, bo to w końcu chyba niewielka przestrzeń, ale skąd miałam wiedzieć, czy ktoś odpowiada na serio, czy nie...nie denerwujcie się na mnie za moją niewiedzę, przecież wiadomo, że nie mam takiej wiedzy dotyczącej wewnętrznych spraw jak Wy, dlatego liczyłam na waszą szczerość....

@Ania87

No dobra Ania już tak nie przeżywaj, trafił się jakiś gagatek co mu do śmiechu było i wkręcił człowieka który nie ma o tym pojęcia, nic dziwnego

@Mala

No właśnie...więc proponuje zakończyć temat, ja już wiem co wiedzieć miałam i tyle.

Mala

No otóż to dlatego bronie całej sytuacji ;)

Czy porządek na punkcie też należy do obowiązków pracownika?

Bunia

Hahaha nie, fortuna ma prywatną firmę sprzątającą :)

O, to dobrze

Daniela
@Bunia

Rozumiem, ze to była powazna odpowiedź? przez ten śmiech nie wiem co mam o tym myśleć.. ale chyba nie wprowadzałabyś nikogo w błąd bo po co

@Daniela

Teraz ja też już nie wiem czy to było serio, czy sarkazm

Anka234

A mi się praca tutaj podobała. pozdro

@Anka234

Bo praca sama w sobie nie jest zła. Mnie chodzi o to jak jesteśmy traktowani , a najbardziej wk*rwiające są weekendy i swięta. tyle w temacie

@Anka234

dla mnie też git. mam stałych klientów z którymi zawsze sobie chętnie gadam a i na warunki pracy nie narzekam, spoko ludzie u mnie pracują

Anka234
@Bunia

Ja się czułam normalnie, dobrze traktowana. Przyjmując się tu wiedziałam o charakterze pracy, weekendach, niestandardowych godzinach pracy. W poprzedniej robocie też pracowałam w takie dni, taki urok pracy w usługach.

@Anka234

no ogólnie człowiek po to ma też rozmowy rekrutacyjne żeby wiedzieć na co się pisze. w ciemno się raczej nie chodzi

@Anka234

no to nie jest praca dla każdego, ale dla osób bez dzieci, świeżo po szkole to akurat spoko

@Mala

no dokładnie, to to swoją drogą

@Róża

ja mam dzieci i sobie jakoś radzę ze wszystkim i umiem to zorganizować żeby było dobrze. kwestia chęci no i zespołu w pracy

@Róża

oczywiście nie mówię że każdy tak musi, nie dla wszystkich jest to wygodne i całkowicie to rozumiem

@Mala

pewnie też się da, ale no mnie to nie dotyczy

@Mala

no, i wtedy się po prostu nie podejmuje pracy, a nie psioczy, że firma jest taka i owaka, bo grafik nie pasuje...

@Anka234

bo nie masz wielkich wymagan i mniej niz krajowa

@Anka234

Miala plusy w postaci klientów, niektórzy bardzo sympatyczni i przemili :)

Marika

Ile po zamknięciu zazwyczaj zostajecie?

Marika
@Marika

W sensie, żeby ogarnąć miejsce pracy itd.

Redan
@Marika

W sumie zależy od tego jak dużo było klientów w ciągu dnia i pod jego koniec

Redan
@Marika

Jeśli nie ma dużo osób pod koniec, to już wcześniej można zacząć sobie ogarniać i wyjść nie tak dużo po zamknięciu

@Redan

Zdarza się, że zlosliwi klienci przychodzą też minutę przed zamknięciem :)))

Patrycja

Zgadzam się kwas i haos wprowadza firma, zabrali dodatki 250 brutto, PiS dało 200 ha, ha, zarobisz 2800 brutto i wyzysk pracownika, nie liczą się z nikim, w innej firmie lubilat za 20 lat tu tylko wielkie g

majkizs
@Patrycja

szacun pati chyba te zakłady znikną z rynku do wiadomosci w rudzie slaskiej juz punkt do likwidacji

Zorro
@majkizs

W Lublinie już wszystko polikwidowali ,nie ma gdzie obstawiać. Był fajny punkt na Lubartowskiej , na Czubach i w centrum. Wszystko zamknięte. Takie rządy. W tej firmie.

Krzysztof

Cześć, czy mógłby się ktoś podzielić wrażeniami z bycia ajentem w Fortunie? Czy w ogóle warto się w to angażować?

Boruta
@Krzysztof

Z toto przechodzisz? Opłaca się, mimo mniejszych % bedzie wiecej klientów bo oferta najlepsza na rynku i r to sie wyrówna. Góra szanuje agentów bo polityka firmy idzie w ich stronę jesli chodzi o punkty naziemne. Bardzo uczciwi. Jedynie wiecej czasu tezeba poświęcić na sprawy administracyjne. Nie przestrasz się także skrupulatnych kontroli managerów ;) Jak masz inny biznes bedzie musiał być oddzielony od zakładów. Ale generalnie współpraca ok.

Creol
@Boruta

Ja właśnie mam wspomnianą sytuację i planuję rozejrzeć się tutaj, przyznam, że przedstawia się to naprawdę zachęcająco z tego co mówisz, dzięki za podzielenie się opinią

Ola

Czy jest tutaj ktoś kto ma Fortunę jako ajent? Jak wygląda sprawa z wkładem własnym i ogólnie z płatnością od firmy? Czy opłaca się wchodzić z nimi w taki interes?

Viva
@Ola

oj no nie wiem czy łatwo Ci tutaj będzie złapać jakiegoś ajenta, raczej ciężka sprawa :/

Boruta
@Ola

Oplaca się. Solidna firma. Tylko administracja bardziej rozbudowana jak u innych i bardziej skrupulatni wiec duzo pracy przy tym. Wklad własny tylko kaucja zwrotna 3 tys. Pieniążki zawsze na czas. Polecam

ruda

praca jest stojąca czy siedząca?

Lilia
@ruda

Do klientów raczej się stoi :)

@Lilia

no to wiem, ale jak ich nie ma to można sobie usiąść nie?

Lilia
@ruda

No nikt nie będzie Ci kazał stać na baczność przez cały czas pracy jeśli np nikogo nie ma, spokojnie

@Lilia

a wiesz, w fast foodzie w którym pracowałam nie można było siąść nawet jak były pustki, stąd obawy. ale to dobrze, dzięki

majki

witatam ipytam czy ta młoda kobieta ma jakis kurs skączony bo chce kopon wyslac a pani bawi sie telefonem zero szacunku dla klienta zaznaczam ze to nie pierwszy raz kogo fortuna zatrudnia ?

@majki

A ty masz jakąś szkołę "skączoną"? Jaki klient taka obsluga.

Rena
@majki

dobrze że nikt nie domysli sie z tej wypowiedzi o kogo chodzi bo to bardzo nie ladne z twojej strony takie rzeczy tutaj wypisywac. jak masz jakies zastrzezenia to powiedz to obsłudze a nie anonimowo cwaniaczysz tutaj

majki

czyli w punkcie fortuna pracuja malo inteligentni

@majki

Nie zgadzam się z tą tezą i jeśli wysnułeś ją na podstawie mojego jednego komentarza, to nie pozdrawiam.

A, to nie był mój komentarz, zasugerowałem się nickiem bez czytania treści. Ja się tu zawsze podpisywałem jako "Pracownik" więc myślałem, że ktoś się do mnie odnosi. Jednak nie wycofuję się ze swoich słów.

Pracownik nr 1
@majki

Zignorowala cię dziewczyna cieniasie i to cię tak boli. Takie płotki jak ty to się odławia i zaraz wypuszcza żeby jeszcze nabrały masy.

Jorgun
@Pracownik nr 1

a dajcie se spokój. po co się tak wyzywać tutaj na forum publicznym to nie miejsce na takie wylewanie swoich żałości...

dramat szkoda pisać

@Tomek

nie dziwne jest ze punkty zamykają i nikt nie chce nawet na zastępstwo przyjsc

Mika

W jakich godzinach pracujecie?

@Mika

Chyba, że wszystkie punkty mają inny rozkład godzin?

@Mika

Tak, punkty mogą być różnie otwarte

@Mika

Mój pracuje w różnych godzinach w poszczególne dni. Dziś np. 9:30-18:30, w piątek do 19, w weekend 17:30. Także to ruchoma kwestia może być

@Iks

czyli tak naprawdę najlepiej sprawdzać każdy osobno w googlu czy coś

@Iks

dzięki w takim razie. posprawdzam te które mnie interesują odnośnie ewentualnej mojej przyszłej pracy

@Mika

Tak, dokładnie. W google, lub na stronie, bo widziałem nie zawsze w google są uzupełnione godziny otwarcia.

Josi

@Ala biura raczej nie pracują nigdzie w weekendy z tego co mi wiadomo.

@Josi

No właśnie też mi się tak wydaje, ale zdziwiła mnie tamta opinia

pati
@Ala

wydaje mi się, że to było takie gadanie dla gadania, niezależnie od kontekstu

Tikitaki
@pati

albo tak naprawdę wcale nie odnosiło się do biur a ktoś nie czyta ze zrozumieniem, tak czy tak sytuacja raczej została wyjaśniona

pati
@Tikitaki

jedno z drugim może się łączyć :) ale racja, grunt, że wyjaśnione, nie ma co dawać uwagi osobom, które na nią nie zasługują.

Tikitaki
@pati

dokładnie, jakby ktoś miał jakieś pytania to odpowiem zgodnie z wiedzą o firmie, pozdrawiam

Pracująca

@Dora zostałam przywołana. opinia moja o administracji jest bardzo dobra. Jak zaczynałam tutaj pracę to nie za wiele umiałam, ale wszystkiego mnie nauczyli i cierpliwie pokazali. Ludzie są naprawdę sympatyczni. Atmosferę mamy przyjazną, dobrze nam się współpracuje. Nie ma żadnych niejasnych sytuacji między nami.

@Pracująca

Dziękuję Ci bardzo :) To super, że atmosfera jest czysta i nie ma się o co obawiać

@Dora

tak. atmosfera jest jednym z najważniejszych czynników jeśli chodzi o pracę, przynajmniej w mojej opinii. bo to ona działa tak naprawdę na to jaki jest efekt twojej pracy.

@Pracująca

Uważam podobnie, nie potrafię efektywnie pracować w złej atmosferze

@Dora

to tu Cię to nie czeka jeśli będziesz pracować w firmie

@Pracująca

Taki mam plan i bardzo bym chciała, ale zobaczymy jak to się dalej potoczy. Tak czy tak dzięki za wszystkie informacje. Ta strona naprawdę potrafi się przydać

@Dora

w takim razie powodzenia i trzymam kciuki za sukces tej misji ;)

@Pracująca

a wolne same załatwiacie bo są punkty gdzie kierownicy mają to gdzies i każą pracownikowi szukac zastępstwa szczyt bezszczelnosci

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 20 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.