Opinie o Orange Polska w Lublin Doktora Witolda Chodźki 14

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Orange Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orange Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Polska w Lublin Doktora Witolda Chodźki 14

sams

To na ile orientacyjnie można liczyć w biurze obsługi klienta Orange? Czy w ogóle dostosują sie pod mój grafik na studiach i będe mógł czasem wyjśc wczesniej lub przyjść później, czy raczej poszukują osób tylko na stałe zatrudnienie i na pełen etat? Macie jakieś system socjalny? Z góry dzieki za informacje, pozdrawiam.

xxx

chyba zacznę zapisywać rozmowy z Orange to po całej lini brak kompetencji na każdym dziale Od BOK po sprzedaż po dział HR

dawny pracownik

Przychodziło się na 14 05.Podchodziłeś do pierwszej lepszej osoby albo znajomego-logowałeś na 1 min, później wylogowałeś i szedłeś coś zjeść do kuchni na drugim piętrze,a sl w końcu samo przychodziło i dawało Ci miejsce.Gdybym miał układy to może miałbym w końcu etat.Jest coraz gorzej(a gdzie nie jest:-), wiem bo mam wciąż tam przyjaciół.Cóż mawiają,że z moim odejściem skończyły się zlecone:-)Niemniej teraz z rozrzewnieniem wspominam 90 procent czasu zleconych,100 procent negatywów-jak na kogoś z FL to dobry wynik.Nie dajcie się zoorangowić.

OCS

Słaba kasa, kiepski grafik, brak perspektyw...jednym słowem nie polecam jeśli nie traktujesz tej pracy jako opcji "dorobienia" sobie. Klienci różni, w moim przypadku, w większości OK. Atmosfera pracy bardzo w porządku, najciężej było mi się rozstać właśnie z przyjazną atmosferą pracy.

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Junior Frontend Developer (Vue.js)
Hrappka.pl
OrangeFreedom

Do pkt.8 - chyba zapomniałeś dodać, że za spóźnienie, bo tak jest to traktowane, albo odrabiasz pół h albo Ci ucinają w grafiku. Nie wiem jakim cudem Ci za to płacili, chyba, że Ty masz jakieś układy... I w ogóle to o czym piszesz to jakaś utopia, może jak Ty pracowałeś to były takie luzy, ale teraz to wiele rzeczy się zmieniło i to na gorsze, więc nie ma tak kolorowo....

rrr
@OrangeFreedom

mi płacili, wystarczyło zalogować sie z palca na dowolnym stanowisku, mozna np. w sl

anka

moim zdaniem praca dla desperatow... malo placa, a duzo wymagaja! warunki zatrudnienia sa po prostu okropne, a stawka godzinowa ponizajaca...

Zna ktoś ochroniarza?

Tak, praca ciężka za marne pieniądze, wiecznie jakieś wskaźniki trzeba wyrabiać etc., zostawać dłużej w pracy, samemu sobie szukać miejsca w ogóle do tej pracy... Jednakże to jedyna chyba normalna, łatwo dostępna praca w Lublinie, jeśli nie ma się znajomości a nie chce się pracować fizycznie. Bynajmniej odbiegając od tematu...zna ktoś ochroniarza z Chodźki?Taki niższego wzrostu, ciemne, krótkie włosy, najmłodszy chyba z całej ekipy ochroniarzy. Zawsze miły, sympatyczny wyraz twarzy...ktoś wie chociaż jak ma na imię???:)

xxxx

No nie jest tak do końca.W maju gdy był kryzys. Rzekomo zbrakło kasy to trochę ludzi pozwalniali.Robiono to bez klasy.Niektórzy dowiadywali się przypadkowo-dzwoniąc i pytając o grafik na czerwiec,a tu bęc:'już tu nie pracujesz"obecnie przyjmują na potęgę i szkolą i tak w kółko i w kółko... .W większości się zgadzam z przedmówcą,ale wiem,że nie każdy może pozwolić na taki luz... .Jak się ma rodzinę itp to się inaczej myśli.

Byly pracownik

Grunt to odpowiednie podejscie. Jak jestes inteligentny i wiesz ze ta praca na sluchawce to nie jest robota za ktora sie bedzie plakac po nocach to masz inne podejscie. Ile to razy mi ktos powiedzial ze jak tak dalej bede robic to mnie zwolnia.Ja zawsze mowilem: a to zwalniajcie,plakac nie bede.Takie podejscie trzeba sobie wyrobic,to przychodzi z czasem. Kiedys przedluzali liderzy,nie jeden dostal ochrzan ode mnie,Takie bzdety od dypozycjnosci moga sobie Marta czy Marcin pisac do swojej rodziny a nie do mnie. Szybko sie ich usadzilo. Teraz sl przedluza i najlepiej nic nie pisac do nich tylko wychodzic a jak na drugi dzien pisza czemu sie poszlo to sie nie widzialo maila i tyle. Ja tak pare razy robilem i dali mi spokoj. Nie chodzi o to ze nie pisze do service l. bo sie boje,tylko to nic nie da.Rozsadna rozmowa z nimi nie wchodzi w gre:-)Dlatego nie szanuje osob ktore sie baly i zostawaly....No chyba ze ktos ma pozyczke na karku,ale ta robota jej nie splaci:-)

vasyllo666
@Byly pracownik

Zawsze spieprzałem:) po mailu. Max 1 godzina. W (usunięte przez administratora) Dziadów trzeba miec. 5 lat pracowałem i ich w (usunięte przez administratora) miałem a potem uciekłem nic nie mówiąc. przez 3 tygodnie dzwonili ale nie odbierałem:). Pozdrawiam Secret Service:). Zawsze (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Nie jest tak ze musisz sie zgodzic zostac.Znalem ludzi i sam tak robilem,ze nie odpowiadalem na maile tylko szedlem do domu. Pracowalem ponad 2 lata i moze zaledwie pare razy sie zgodzilem zostac jak mi pasowalo. W tej pracy duzo jest ludzi przestraszonych,ktorzy na wszystko sie zgadzaja,stresuja sie celami sprzedarzowymi,parametrami,monitoringami. Majac takie podejscie szybko sie czlowiek sie wypalal. Sam na poczatku troche sie dygalem,a pozniej olewka. Rozmowy prawie zawsze dlugie, cele sprzedazowe-olewka, jakies dyzury techniczne olewka. I tak pracowalem sobie spokojnie przez dluzszy czas, a teraz znalazlem nowa prace. Kilka szczegolow: 1.Marna placa 8.80 brutto dla nowych bez perspektywy podwyzki.Mozna strasznie sie starac, a i tak sie nie dostanie podwyzki.Jak ktos jest madry to sobie olewa te starania 2. Brak perspektyw. Kiedys mozna bylo etat jeszcze dostac.teraz to jest suma szczescia.Jak sie zwolni miejsce to mozna dostac jakas fajniejsza umowe, jak nie to pracujesz dalej i ciagle na tymczasowke zmieniaja sie tylko agencje 3. Kierownicy.Trzeba dobrze trafic pod dobrego lidera,zeby za bardzo nie cisnal.Mi zdarzalo sie nie wiedziec lidera pare miesiecy-kontakt mailowy i to kasowalem miale. Jest to duzy plus,bo gadasz sobie z kolezankami czy kolegami a nie masz kontaktu z liderem.Sa oczywiscie konsultanci co sami sie pchaja do sal z liderami,bo licza na cos,ale to inna sprawa 4. Grafik. Mozna pracowac w swieta wielkanoc czy wigile. Takze zwolnienia lekarskie,oddanie krwi i inne kombinacje sa na porzadku dziennym.Sa tacy co coraz gdzies na zwolnienie leca i nic im nie robia (bez specjalnych ukladow).Sa tez zamianki ale nie zawsze uda sie to zrobic. 5. Przedluzanie.Mozna miec zagrafikowane 6 godzin a pracowac 12. Mozna, bo godza sie na to idioci,tchorze lub Ci co chca zarobic. Niemniej jednego dnia mozesz pracowac 12 h a druguego 4 h,takze zawsze uwazalem przedluazanie za glupote. 6. Wstrzymanie przerw itd. Teaz kto glupszy to liczy sie z komunikatami z kierownictwa (sl) i ladnie odbiera,a kto madrzejszy to chodzi sobie kiedy chce (nie rzucajac sie w oczy).Nie sa wstanie sprawdzic wszystkich. 7.Klienci.Rozni.Ja sie cieszylem jak wpadal mi jakies nerwowy,uwielbialem doprowadzac go do szalu,czyli robic idiote.Wiekszosc dzwoni normalnych,mozna tez zawsze rozlaczyc klienta.Trzeba wiedziec jak.., 8. Szukanie miejsc. Nie ma stalych miejsc wiec trzeba je szukac. Nie rozumiem ludzi ktorzy przejmuja sie tym,iz przychodza na 14 a siadaja na 15. Ja zawsze siadalem jak najpozniej.Nigdy sie nie zdazylo zeby ktos mi za to nie zaplacil!!!Zawsze komputer wlaczalem 30 minut i dopiero uruchamialem... . 9. Prestiz. No coz nigdy sie nie chwalilem tym co robie,nie jest to stanowisko ktorym mozna sie pochawalic na spotkaniu rodzinnym Reasumujac praca dobra na jakis czas,nigdy na dluzej. Jak ktos ma troche oleju w glowie to moze sie w niej tak ustawic zeby sie nie narobic,a kto bardziej glupszy da sie zoorangowic!!!

lala

Powyższy tekst to chyba ktoś z kierownictwa pisał... Dyspozycyjność w OCS polega na tym, że dostajesz maila, że masz zostać dlużej i koniec. Nie ma tłumaczenia. Kiedyś przyszłam do pracy na 8 godzin, dostałam maila że mam zostać godzinę dłużej. Po godzinie kolejnego, że mam zostać jeszcze godzinę. Potem kolejną. Odpisałam, że nie mogę ponieważ boli mnie gradło (był to piaty dzień pracy pod rząd po 10-11 godzin, chociaż w teorii przychodziłam na 8, ale mi przedłużano.) W odpowiedzi dostałam maila, że mam przyjść do kierowniczki po neo-angin i zostać w pracy. Koleżanka miała wizytę u ginekologa, na którą czekała od tygodnia. Otrzymała informację: "to zadzwoń do lekarza i ją przełóż. Masz zostać w pracy". Jedyny plus jest taki, że wypłata jest zawsze na czas.

vasyllo666
@lala

A ja spieprzyłem z pracy jak mi przedłużyli o kolejną godzinę bo mi pociąg uciekał do Wrocławia a miałem urodziny chrześniaka. Nic mi nie zrobili. W (usunięte przez administratora) ich mam, powiem Ci szczerze. Oni nas też. Pracuję dalej i uciekam dalej:)

dkb

Witam, jesli chodzi o prace jest naprawde w porzadku, wcale nie jest tak ze jesli czegos nie wiesz nikt ci w tym nie pomoze poniewaz od tego masz ludzi ktorzy opiekuja sie cala sala i ich obowazkiem jest pomoc osobie ktora czegas nie wie. to po pierwsze, jesli nawet taka osoba nie ma w chwili obecnej czasu na toaby do ciebie podejsc i pomoc masz jeszcze takie wsparcie na ktore bez podnoszenia tyłka mozesz zadzwonic i tez chetnie Ci pomoga. jak zawsze w kazdje pracy musisz sie postarac aby przelozeni Cie zauwazyli i abys mogl miec cos wiecej, nie rozumiem tylko dlaczego ktos narzeka na zmiane grafików 10 minut przed zakonczeniem dyzuru skoro na rozmowie kwalifikacyjnej dekralowałes swoja dyspozycyjnosc, chyba ze ktos nie wie na czym polega dyspozycyjnosc to juz calkiem co innego. co do zarobkow to teraz wcale nie jest najgorzej, jesli sprzedajesz nowe aktywacje masz z tego prowizje i to wcale nie mała. w zaleznosci wlasnie od zatrudnienia albo wyplata na konto ale bony sodexo, wiem ze nie ktorzy majacy potensja w bonach biora druga wyplate, sama osobiscie pewnego razu wzielam 780 zl dodatkowo i premia za wyniki....zle?\niesadze a towarzystwo jak dla mnie jest wrecz rewelacyjne....wiadomo ze w kazdej pracy sie znajda osoby z ktorymi nie chetnie utrzymujemy kontakty ale naprawde nie ma na co narzekac

orangefree

Witam. Ja Mam taką opinię że praca na początku, szczególnie na Chodźki jest ciężka gdyż wiedza niby zdobyta na szkoleniu jest poważnie zweryfikowana, natomiast jak ktoś zaciśnie żeby i wytrzyma 1 miesiąc to później idzie z górki. Co do "rewelacyjnej" atmosfery to bez przesady, są tacy co ci pomagają jak masz z czymś kłopot ale są też tacy co (usunięte przez administratora) ich to obchodzi i udają że nie widzą. Kasa jest marna, a jeśli chodzi o odwożenie busem po 22.00 to nie żartuj klego/koleżanko bo bus jeździ ale po 23.00 w woli ścisłości. Ogolnie na sprzedaży mimo niskiej pensji zasadniczej ludzie dużo dorabają, na innych działach jak ktoś dłużej pracuje to też za podpisanie umowy ma prowizję. A więc jak ktoś chce spróbować pracy w Orange to zapraszam, ale czy niska pensja jest warta pogorszenia sie wzroku, słuchu, zdartego gardła, oraz stresu i ruchmych grafików pracy, które w kosmos wywalają organizm każdego człowieka to niech już każdy sobie sam odpowie. Do widzenia

gosia

.... bo mamy niepewną sytuacje, wasza pomoc będzie nieoceniona, proszę o pozostanie do 22:D

mmm

no nie ma latwo .. trzeba miec silna psychike.. co do ludzi to naprawde szacunek bo naprawde sa fajni.. co do zycia prywatnego to czesto ciezko cokolwiek zaplanowac bo przedluzaja prace 10 minut przed ze trzeba zostac.. max do 12h

wacek
@mmm

Najgorszy syf to telefonia orange -francuskie łajno przeniesione do Polski.Tylko idiota po pierwszym doświadczeniu z tym gównem zechce mieć z nim powtórny kontakt

DominiQ

Praca w BOK Orange jeśli chodzi o pracę na suchawce w Lublinie jest ok. Zarobki kształtują się w zależności od agencji przez która jesteś zatrudniony od 950 - 1300 PLN/mc do tego prowizja od sprzedaży wyplacana w dodatku do pensji bądź w bonach Sodexo (ja najniższą dostałem 60 PLN najwyższą 200 PLN, a nie sprzedawałem zby dużo jakieś 4-5 nowych aktywacji plus kilka przedłużeń umowy). Jeśli chodzi o warunki pracy to plusami są: + pensja zawsze wypłacana terminowo; + po 22 transport busem na terenie Lublina po dom + ciekawe szkolenia + super atmosfera i ekstra ludzie jeśli miałbym wymienić minusy pracy to - trzeba być naprawdę dyspozycyjnym, często zmienia się grafik i są dodatkowe dyżury - brak miejsc, gdy przychodzisz do pracy, - obcnie cele sprzedażowe które trzeba wyrobić

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Polska - Lublin

• Jak się pracuje w Orange Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Polska?

Kandydaci do pracy w Orange Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Polska