Opinie o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rabat detal Sp z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rabat detal Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Inga

Czy ktos ma nam8ary na tą panią anie telefon jakis bo w sklepie nie chcę rozmawiać z nia chce jej złożyć oferte pracy

@Inga

Do Inga. Czy ma pani oferte pracy na miesny?

@Inga

Witam. Czy szuka ktoss pracownika na stoisko miesne?

Kacha

Bylam dzisaj na zakupach w tym sklepie o którym piszecie i chcialam zobaczyc czy rzeczywiście zaszly zmiany na miesnym przyznam sie szczerze nie bawia mnie takie wpisy ale tez chcę wam powiedziec ze chodzilam tam kiedys na zakupy z moją babcia i kilka razy sie zasiedliśmy na szynkach poprostu sprzedawali nam stare i przestalismy tam chodzić ale z czystej ciekawosci dzis poszlam zobaczyć moze dlatego ze wczoraj przeczytałam wpisy tutaj i powiem szczerze ze jeśli ta nowa pani kierownik tego działu tak dba o wygląd tych lodówek i tych wszystkich szynek kiełbas i tak podchodzi do klientów z usmiechem szacunkiem zaczne spowrotem robic zakupy kupilam u tej pani szynke i do tego polecila mi szynke dla mojej babci ktora jest niejadkiem i powiem w prost wtrafila podniebienie staruszki wielki szacunek. Zaczynam od nowa robić tam zakupy i liczę na opsuge tej pani w końcu dobry pracownik i kierownik się wtrafil temu sklepowi. Życzę powodzenia p.kierownik miesa

Alicja

@Alfred, a na jakim stanowisku pracowała?

Alfred

Warunki poraszka wiecej zarabiają sprzątaczki moja narzyczona tam robila premia 30zl nadgodzin nie placa i wyplata 1400 tyle sa tam warte pracownice moze się cos zmieni ale nie wierzę w to a po za tym te stare baby z mięsa wyciepac sa odstraszając i narzekają wiecznie wole teraz robic zakupy u tej nowej zawsze z uśmiechem i nie wciska kitu to ponoć nowa pani kierownik tego działu z żona tam chodzimy i teraz inno obsuga od tej nowej ona powina caly sklep poprowadzic i te na sklepie nauczyć kultury bo sa żenujące

Koordynator Sprzedaży

1 telefon z zaproszeniem na rozmowę. 2 rozmowa z panią kierownik oraz panem dyrektorem w jednych z restauracji. W przypadku 2 etapu rozmowa całkiem przyjemna, na początek jakieś test, który na dobra sprawę nic nie wnosi i nawet nie został odpowiednio przedstawiony, ale mniejsza o to. Przebieg rozmowy raczej standardowy, dlaczego właśnie ta firma, jak wyglądał twój przebieg kariery itd. Nic specjalnego raczej luźna gadka. I na tym etapie wydaje mi się, ze rekrutacja powinna się zakończyć, ale niestety. Na koniec rozmowy dowiadujemy się, ze możemy zostać zaproszeni na jeszcze jeden etap. Tak tez się stało, zostałem zaproszony na kojenia rozmowę do siedzimy firmy w Katowicach na spotkanie z prezesem. Czemu nie, szukam pracy, wiec jadę. Na miejscu przywitany przez pana dyrektora z poprzedniej rozmowy dowiaduje się, ze rozmowa odbędzie się online... bo pan prezes jest na kwarantannie.. uwierzycie ? Ok 150 km jazdy po to żeby pogadać online ? Można było poinformować kandydatów pare dni wcześniej, albo nawet z rana, telefonicznie i odbyć ta rozmowę w domu. Skoro jestem już na miejscu to czas na rozmowę. Pan prezes na start zaczął mówić o różnych premiach, było i ich chyba z 15 po 3 się już pogubiłem. Po 2 min miałem wrażenie, ze to już koniec, bo dostałem pytanie czy mam jakieś pytania ? W tej chwili nie widziałem, czy to ja prowadzę rekrutacje czy prezes rabat.. można powiedzieć, ze po chwili rozmowa się skończyła i mogłem spokojnie wracać 150 km do domu.. tylko dodam, ze moja rozmowa odbyła się 3 miesiące temu, został zatrudniony ktoś inny, (prawdopodobnie zaproponował niższa podstawę), a kilka dni temu ponownie spotkałem ogłoszenie na ten sam region. Sami opowiedzcie sobie czy ta firma jest warta uwagi ;) pozdrawiam

Dlaczego ta firma, kariera, co mnie motywuje, zarobki. 3 etap kompletne nieporozumienia. Może lepiej żeby pan prezes nie udzielał się w rekrutacjach.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alicja

@Igor, a jakie są warunki pracy w Rabat detal Sp z.o.o?

Igor

Noo widac zmiany i obsuga tez ma inne podejście a co do tej nowej twarzy na tym dziale to bardzo przyjemna i zorganizowana osóbka powini docenić i nie pozwolić odejść bo tam to co chwilę sie te babki zmieniają jak ktoś ma namiary na tą panią to poproszę z miła chęcią zaproponuje prace u siebie w sklepie(będę czajic jak bedzie odchodzic bo znajac warunki pracy to zrezygnuje) ale co do wygladu lady to postęp jest widoczny super tak dalej

@Igor

Do Igor Witam. A mozna sie z panem skontsktowac w sprawie pracy?

Lili

Witam bylam ostatnio w rabacie na kwiatkowskiego os witosa fajna obsuga w koncu widac od paru dni bogata i świeża oferte na wedlinach i usmiech na twarzy u pani kierownik tego dzialu bardzo mila kulturalna osoba i potrafi doradzić i podejść do klijenta z usmiechem polecam tam zakupy życzę. Powodzenia i liczę ze ta pani zostanie w tym sklepie takich pracowników i kierowników wiecej pozdrawiam dzial mieso wedliny i nowa panią

Lili

Alicja

Byliście ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej do Rabat detal Sp z.o.o? Jak przebiegła? ;)

dino

W całości zgadzam sie z tą wypowiedzią. To jest firma dająca mi pracę i kasę i uważam, że pracownicy powinni szanować to miejsce. Może czasami jest gorzej ale przecież tak bywa nie tylko w Rabacie. Co z wami ludzie??

Haker

Jestem pracownikiem w prywatnym sklepie zrzeszonym pod sieć Rabat, widzę że ludzie nie mają pojęcia co to znaczy, opinię robią tu ludzie którzy maja dwie lewe ręce, ja pracuję już bardzo długo i nie mam na co narzekać, w każdej firmie są plusy i minusy, każdy uczciwy i chcący pracować człowiek zawsze jest doceniony wiem to na swoim przykładzie, opowiadacie tu bzdury na swoich własnych przykładach a sami nad sobą nie popracujecie" ŻAL MI WAS "

Jestem pracownikiem i nie zgadzam się z niektórymi wpisami. Zawsze zarobki zależą od sprzedaży i być może ktoś miał słabą sprzedaż dlatego mało zarabia. Są dodatki socjalne, dla niektórych małe u innych firm ich nie ma!!

dziunia

Mam informacje że to fajna firma i da sie tam popracować. Nie wiem czy są przyjęcia w Katowicach? Ile można zarobić podstawy ? Czy jakieś dodatki też są?

nick kerhaw

w Mikołowie co wejdziesz do sklepu nowe ekspedientki , szef też jakiś nie w sosie bywa, to chyba o czymś świadczy nie o pracownikach ale tam wyżej, przyjęcia co chwilę

ala

wiem że swego czasu niedawno pilnie poszukiwali wielu specjalistów ds. rozwoju sieci - czy nadal trwają jeszcze te rekrutacje?

bobie70

Rabat Detal to polska firma czy jakaś zagraniczna popierduła?

toibisz

@Siostramuminka, nie chce mówić że jest to nie wykonalne, ale uważam że trudne jest wejść na stanowisko kierownicze czy menadżerskie o którym wspomniasz do firmy w której się wcześniej pracowalo, ale to tylko takiej moje odczucie. Chyba że pracowałaś w innych placówkach spożywczych pdobnych profilem do rabat detal to wtedy co innego

siostra muminka

ja również nie chciałabym pracować za jakąś ladą jeśli mam magistra i cztery lada przepracowane w branży. dlatego teraz szukając nowego zatrudnienie celuję już w stanowiska kierownicze albo menadżerskie. czy jakieś takie stanowisko pracy znalazłoby się dla mnie wolne aktualnie w Rabat detal Sp z.o.o?

miro

Zróbcie Totalizator Lotto na Kossutha w Katowicah

olek

Nie chodźcie do rabatu. Powolna obsługa, jedzą na mięsnym, wyzysk okropny. Szefa nie polecam. Uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Tyra okropna, nie dość, że syf w sklepie i bałagan to jeszcze niektóre rzeczy nie świeże. Na rozmowie kwalifikacyjnej o nic nie pytają. Tylko jaką szkołę skończyłeś, ogólnie to facet nawijał ile płacą i gadał o sklepie. Tyle. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Rabat detal Sp z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Rabat detal Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rabat detal Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabat detal Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rabat detal Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Rabat detal Sp z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rabat detal Sp z.o.o
2.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Kossutha 6
    40-832 Katowice