Rabat detal Sp z.o.o

Katowice

Opinie o Rabat detal Sp z.o.o

myśliciel 2010-09-28 07:29:20
Zarobki słabe, brak decyzyjności, obiecanki-cacanki, szkoda czasu.
nie radzę 2010-10-11 11:43:50
zgadzam się z poprzednikiem. możliwa praca bez umowy, niekonkretny system prowizji, oszczędzają na czym idzie,brak osób odpowiedzialnych za konkretne działy. każdy zrzuca winę na innych. na pewno nie liczcie na pochwały czy docenienie pracy przez "szefa".
Pracownik 2012-01-08 12:05:12
Jaka praca taka płaca, nie spotkałam się aby któraś firma wypłacała takie premie.
Jak się starasz to zarabiasz, praca samodzielna więc jak się jest ogarniętym nie ma problemu.
Jeżeli chodzi o szefostwo, normalne ludzkie podejście, wszystko się rozbija o podejście i chęci do pracy.
pracownik 2012-09-17 22:14:29
HA HA HA premie HA HA HA na te premie to się miesiącami czeka od razu widać że nie napisał tego pracownik firmy
pracownik 2013-01-26 16:58:23
Widzę ,że macie małe pojęcie o czym piszecie ,firma jest jakich dzisiaj mało ,podchodzą naprawdę po ludzku do wszystkiego,ogromna samodzielność i możliwość wypracowania bardzo wysokiej premii,.
Ale jeśli liczysz na to ,że się zatrudnisz i nic nie będziesz robił i zarobisz - to jesteś w błędzie.
było już kilku takich w ostatnim czasie ,którzy nie potrafili się zorganizować i pracować samodzielnie,na szczęście nie ma ich już,
bo psuli nam opinię .
olek 2014-05-23 13:26:54
BYłem klientem Rabatu leśnickiego. Tragedia. Powolna obsługa, wdidzałem jak jedzą na mięsnym. Wygląda to obłędnie): Do tego niektóre mięsa po terminie.
Nie jestem zadowolony z tego sklepu i już tam nie chodzę. Z lodówek nieprzyjemne zapachy, odradzam wszystkim chodzenie do tego sklepu.
olek 2014-05-23 13:32:07
Nie chodźcie do rabatu. Powolna obsługa, jedzą na mięsnym, wyzysk okropny. Szefa nie polecam. Uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Tyra okropna, nie dość, że syf w sklepie i bałagan to jeszcze niektóre rzeczy nie świeże. Na rozmowie kwalifikacyjnej o nic nie pytają. Tylko jaką szkołę skończyłeś, ogólnie to facet nawijał ile płacą i gadał o sklepie. Tyle. NIE POLECAM!
miro 2014-11-11 18:11:36
Zróbcie Totalizator Lotto na Kossutha w Katowicah
siostra muminka 2015-01-29 18:25:00
ja również nie chciałabym pracować za jakąś ladą jeśli mam magistra i cztery lada przepracowane w branży. dlatego teraz szukając nowego zatrudnienie celuję już w stanowiska kierownicze albo menadżerskie. czy jakieś takie stanowisko pracy znalazłoby się dla mnie wolne aktualnie w Rabat detal Sp z.o.o?
toibisz 2015-03-30 22:45:25
@Siostramuminka, nie chce mówić że jest to nie wykonalne, ale uważam że trudne jest wejść na stanowisko kierownicze czy menadżerskie o którym wspomniasz do firmy w której się wcześniej pracowalo, ale to tylko takiej moje odczucie. Chyba że pracowałaś w innych placówkach spożywczych pdobnych profilem do rabat detal to wtedy co innego
bobie70 2015-07-27 22:03:38
Rabat Detal to polska firma czy jakaś zagraniczna popierduła?
ala 2016-05-06 08:29:03
wiem że swego czasu niedawno pilnie poszukiwali wielu specjalistów ds. rozwoju sieci - czy nadal trwają jeszcze te rekrutacje?
Zostaw swoją opinię o Rabat detal Sp z.o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rabat detal Sp z.o.o