Opinie o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rabat detal Sp z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rabat detal Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Była Pracownica

Pracowałam w Rabat Detal na stanowisku koordynatorki. Napiszę krótko. Podałam pracodawcę do PiP,(usunięte przez administratora) Cięcia robili z premii . (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)do tych co mają z górnej półki ,nikt nie wie ,że co region to inna podstawa ,chore prawda ? Pracują osoby co mało robią a mają umowy kierownika ,by mieć więcej pieniędzy a są na funkcji koordynator w terenie. Oby was zarząd spotkało wszystkich z was ,ta sama sprawiedliwość .A już zaczynacie płacić za to,że nie szanujecie ludzi ....i bardzo dobrze ... Zero współczucia Dla byłych pracowników ,co odeszli walczcie o swoje pieniądze,walczcie o swoje utracone premie ,wygracie !!!

dd
@Była Pracownica

to samo widze teraz niestety, 30zl na kolacje swieteczna dla pracownika ;D generalnie cięte premie, totalnie żenujące zachowanie 'góry', która traktuje np księgowych jak totalnych (usunięte przez administratora), do tego ten obskurny office w Katowicach... masakra

@Pracownica była

Nigdy nie pracowałam w gorszej firmie jak rabat! Stanowisko koordynatora za 2500 netto w 2021, domyślam się, że dalej są podobne stawki! Po kilku miesiącach pracy uległam wypadkowi, leżałam w szpitalu 2 tyg. Po powrocie do domu dostałam jeszcze 1 miesiąc L4 i zaczęło się.... Dyrektor Grzegorz i kierownik regionu Wioleta męczyli mnie telefonami w pierwszym dniu po powrocie aby oddać w tym samym dniu samochód służbowy "stary Hyundai". Wykonali 25 połączeń na tel. służbowy i prywatny! Nie byłam w stanie wyjść z domu aby im oddać "zabawki". W tym samym dniu przyjechali pod mój dom skodą dyrektora Grzegorza i wyczekiwali na mnie kilka godzin. Na drugi dzień o 7 rano mój mąż wszystko przekazał pracownikom Rabatu. Podsumowując : nigdy nie spotkało mnie takie ponizenie że strony firmy i ich pracowników! Czułam się jak (usunięte przez administratora) zużytych narzędzi pracy będąc jeszcze pracownikiem! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zatrudnia się w firmie gdzie twój przełożony ma mniejsza wiedzę i kompetencje tak jak Wioleta!

dd
@Roxi

100 zl bon do ich sklepu a uwaga kolacja świąteczną budżet 30zl na pracownika xd może na rosół mi starczy haha

Beti Nowy wpis

Szukam potencjalnego pracodawcy dla siebie na stanowisko przedstawiciela handlowego. Czytam sobie opinie i informacje na stronach internetowych. Zastanawia mnie jak aktualnie wyglada sytuacja z tymi cięciami premii? Dalej są zabierane premie czy jest już okej? Wiecie może ile pracowników jest zatrudnionych na stanowisko przedstawiciela?

Hejka, w styczniu tego roku firma do oddziału tu w Katowicach szukała Specjalisty ds. wizualizacji i remodelingów. Chciałbym zaaplikować jak tylko pojawi się podobna czy ta sama oferta, i mam pytanie do was, czy naprawdę nie widzicie żadnych plusów (usunięte przez administratora) w firmie. Cięzko tu uświadczyć jakiś pozytywny wpis, a jak patrzę na ofertę (usunięte przez administratora) to nie wygląda to żle. Umowa o pracę, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy ponoć też jest. Może akurat praca i warunki przy wizualizacji nie są takie złe?

@@Pracownica była

Czyli mogłaś korzystać z auta służbowego prywatnie? A jak było rozliczane paliwo? Ostatecznie to Oni Cię zwolnili czy sama dałaś wypowiedzenie? Czy oprócz tej podstawy miałaś wtedy jakieś dodatki?

@Pracownica była

Nie mogłam korzystać z auta służbowego, spod domu wyjedzałam codziennie i po pracy parkowałam w domu. Był plan na sprzedaż na artykuły spożywcze typu woreczki na określoną kwotę na kwartał. Raz na kwartał jeśli zrobiło się plan to można było zarobić 3500 netto. Nie mogli mnie zwolnić bo byłam na L4! ale po takim incydencie nie mogłabym wrócić do takiej firmy.

Andzia
@@Pracownica była

Przykro mi ze Cię to spotkało.. bo właśnie zastanawiałam się nad sprzetem pracowniczym ale tez nad socjalem tam. Mogłaś liczyć na multisporta czy coś w tym stylu? Bo kojarzę ta firmę i zastanawiam się tez czy po czasie można było dostać wyższa stawkę ? Sorki ze tak pytam ale wydaje mi się ze ty masz duża wiedzę o firmę i chętnie się dowiem właśnie jak tam socjal wyglada bo mieszkam blisko w Katowicach

Roxi

A w tym roku wiadomo co na święta będzie? Może coś więcej niż skarpetki? Premie świąteczne jakieś dają? No i czy macie wigilię firmową?

dd Nowy wpis
@Roxi

Była Pracownica

Barbar
@Była Pracownica

Zgadzam się z Twoją opinią,oszukują to prawda .Dobrze ,że w końcu ktoś pomyslał i zdegradował tego pustaka potulskiego

Sylwia
@Była Pracownica

Myślisz że po tych przegranych sprawach zmienili podejście do pracowników? Masz tam jeszcze jakiś znajomych w firmie i wiesz jak teraz wygląda sytuacja?

Sebastian

Dziwna sprawa z tym płaceniem. Raczej każdy chce kasę mieć na czas. Chociaż wysokość pensji się zgadza?

dd Nowy wpis

Koordynator Sprzedaży

1 telefon z zaproszeniem na rozmowę. 2 rozmowa z panią kierownik oraz panem dyrektorem w jednych z restauracji. W przypadku 2 etapu rozmowa całkiem przyjemna, na początek jakieś test, który na dobra sprawę nic nie wnosi i nawet nie został odpowiednio przedstawiony, ale mniejsza o to. Przebieg rozmowy raczej standardowy, dlaczego właśnie ta firma, jak wyglądał twój przebieg kariery itd. Nic specjalnego raczej luźna gadka. I na tym etapie wydaje mi się, ze rekrutacja powinna się zakończyć, ale niestety. Na koniec rozmowy dowiadujemy się, ze możemy zostać zaproszeni na jeszcze jeden etap. Tak tez się stało, zostałem zaproszony na kojenia rozmowę do siedzimy firmy w Katowicach na spotkanie z prezesem. Czemu nie, szukam pracy, wiec jadę. Na miejscu przywitany przez pana dyrektora z poprzedniej rozmowy dowiaduje się, ze rozmowa odbędzie się online... bo pan prezes jest na kwarantannie.. uwierzycie ? Ok 150 km jazdy po to żeby pogadać online ? Można było poinformować kandydatów pare dni wcześniej, albo nawet z rana, telefonicznie i odbyć ta rozmowę w domu. Skoro jestem już na miejscu to czas na rozmowę. Pan prezes na start zaczął mówić o różnych premiach, było i ich chyba z 15 po 3 się już pogubiłem. Po 2 min miałem wrażenie, ze to już koniec, bo dostałem pytanie czy mam jakieś pytania ? W tej chwili nie widziałem, czy to ja prowadzę rekrutacje czy prezes rabat.. można powiedzieć, ze po chwili rozmowa się skończyła i mogłem spokojnie wracać 150 km do domu.. tylko dodam, ze moja rozmowa odbyła się 3 miesiące temu, został zatrudniony ktoś inny, (prawdopodobnie zaproponował niższa podstawę), a kilka dni temu ponownie spotkałem ogłoszenie na ten sam region. Sami opowiedzcie sobie czy ta firma jest warta uwagi ;) pozdrawiam

Dlaczego ta firma, kariera, co mnie motywuje, zarobki. 3 etap kompletne nieporozumienia. Może lepiej żeby pan prezes nie udzielał się w rekrutacjach.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Koordynator ds. rozwoju sieci jest teraz poszukiwany, oferta mnie zainteresowała. W ogłoszeniu umowa o pracę i nawet jedno z narzędzi do pracy takie jak samochód. Klasycznie zapytam, czy do użytku prywatnego? Jak jest możliwość awansu i rozwoju to w jaki sposób to realnie wygląda? Bo wiadomo w ogłoszeniu to wygląda ładnie ale jaka jest rzeczywistość? Martwi mnie to, że były tu informacje o tym, ze często przedstawiciele się zmieniali, bo brakowało kasy. Jest teraz lepiej, czy dalej lipa?

Strata czasu
@Zainteresowany

Największy problem to taki, że co innego mówią a co innego jest- słowność nie jest ich mocną cechą. Pięknie gadają na spotkaniach a realia odbiegają od rzeczywistości. O awansie raczej bym nie myślał. Musi wiele lat minąć, by zaufali i powierzyli takie stanowisko a jak jesteś dobry w rynku to szkoda im będzie tracić pracownika. Raczej wezmą kogoś z długim stażem lub z zewnątrz. Ten pracodawca głównie uczy cierpliwości (do wszystkiego), więc jeśli cenisz swój czas i zdrowie to polecam poszukać kogoś innego

Dariusz
@Strata czasu

Dzięki za konkretny komentarz, mam kilka pytań. Czyli nie ma za bardzo co liczyć na awans, bo zwykle wolą zatrudnić kogoś z zewnątrz czy jednak zdarzają się awanse obecnych pracowników? A umożliwiają chociaż rozwój - jakieś szkolenia, kursy? Zainteresowała mnie też wzmianka, że pracodawca uczy cierpliwości, mam nadzieję, że nie chodzi Ci tutaj o opóźnienia w wypłatach?

Mam doświadczenie w pracy jako Specjalista Ds. Zakupów. Myślicie, że firma Rabat detal Sp z.o.o będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Stepfan

Potrzebują . Oferta na pracuj.pl

Operacyjny

Pracuję w Rabat Detal kilka lat i odnoszę wrażenie że wpisy negatywne tworzy jedna i ta sama osoba. W Rabacie pracują super ludzie, a każda firma ma swoje plusy i minusy. Na prawdę nie jest tak źle. Pozdrawiam tych zwolnionych i sfrustrowanych byłych pracowników, którzy zamiast zająć czymś pożytecznym marnują czas na tworzenie tych opinii.

Adam Bartek
@Operacyjny

Też pracowałem w Rabacie kilka lat (raptem 3,7mc) to prawda że pracują tam fajni ludzie .Ale większość nie jest fajna i uważam że opinie negatywne są na czasie i prawdziwe . Właśnie spójrzcie na tych operacyjnych i sami sobie odpowiedzieć możecie na pytania czy warto. Jak już dajesz komentarz pozytiv to pisz prawdę ,że ludzie odchodzą ,bo nikt nie chce czekać na pieniądze . Napisz prawdę ile spraw sądowych przegraliście .

@Adam Bartek

Właśnie. Dodatkowo jeśli ktoś daje pozytywną opinię to fajnie byłoby przeczytać dlaczego lubi tą pracę :)

Tomasz Jaguar
@Anna

Tam mało kto lubi te prace ,ludzie w Rabacie narzekają między sobą, są wieczne problemy .w tym brak pieniędzy na czas u nas w lubuskim w ciągu dwóch lat zmieniło się 11 przedstawicieli .Szczecin nie może na Rabat patrzeć,dlaczego sieć Livio nie ma tych problemów ?żaden z kierowników i tych trzech prezesików nie dba o swoich dobrych ludzi . Więc kto jest zadowolony z pracy u nich ??? Ten co mało umie i jest na rozkazy ,ktoś kto jest naiwny i kto w ich kłamstwa wierzy .Ja od 7 miesięcy czekam na korektę ,kogo wy rabat do mnie wysyłacie . Magazyniera ? Z całym szacunkiem do tego zawodu i tej grupy zawodowej zero kompetencji zero .Powiem więcej rozważam przejście do konkurencji ,bo z wami już nie można dojść do porozumienia .

@Adam Bartek

Ja również jestem byłym pracownikiem firmy rabat .napiszę krótko bałagan bałagan bałagan nie polecam chamstwo chamstwo chamstwo co ta firma robi z ludźmi

Edyta
@Tomasz Jaguar

Jak to nie dba, nie płacą wam czy co? Co ty byś chciał żeby co tam robili jeszcze dla Was??

@Operacyjny

To musisz być mega(usunięte przez administratora) Rabat (usunięte przez administratora) ludzi ,już cię przeszkolili jak masz (usunięte przez administratora) klientów ? Że tak ich bronisz ?

Martini Edini
@Operacyjny

Tak ,,wspaniali ludzie ,, śmiechu warte szczególnie ten pustak Potul ka z Pomorza,w końcu ktoś pomyślał i ją odsunął od kierowania ludźmi ,MOPa dac I niech ta gruba Gocha , halę w Specjalne zamiata ,baba co auta tankować nie umie i takich właśnie wspaniałych operacyjnych ma ten Rabat detal ,jeden bardziej skretyniały od drugiego!!!

Katowice Nocą

Dzień dobry, Jestem byłą pracownicą firmy Rabat detal .Pracowałam tam ,gdyż trzeba zarabiać na chleb mam dwójkę dzieci w wieku szkolnym . Co wam moi drodzy mogę napisać .brak zdrowego rozsądku w tej firmie.brak poszanowania dla ludzi. Ktoś napisał że ludzie kierownicy bez doświadczeń handlowych -to prawda !!! To ich rekrutował odpowiem armatorzy!!! .Firma nie płaci na czas!!! Firma nie płaci wypracowanych pieniędzy . Wstyd . Dobrzy ludzie sami odchodzą .Pracodawca to człowiek pozbawiony empatii i kultury ,zachowuje się jak zwierzę i tak też szkolą kierowników. Ciągle słyszysz wulgaryzmy i narzucanie zadań ,szantaż .Nie sądzę by tam się coś zmieniło na lepsze.Brak odpowiedzialnych ludzi ,ludzi z handlu ,ludzi którzy szanują klientów . Rabat detal to zła franczyza . Mnie osobiście praca tam kosztowała ogrom straconego zdrowia . Do dyrektora tej firmy - jesteś pan czymś innym niż człowiek z kulturą . Sami sobie domów cie kim .... Naprawdę ktoś tu napisał ,jeśli szanujesz swoje zdrowie ,nazwisko i cenisz swoje osiągnięcia zawodowe ,nie idź do rabat detal . Płatnik przeciętny .Podstawa z dolnej półki ,a kierownictwo z patyka trzody Naprawdę Wiem ,że zaraz ktoś mi z rabat detal pociśnie - jak mawia mój syn ! Ale nie dbam o to ... Rabat zarząd jesteście okropni ,ale jak ja to mawiam ,wierzę w sprawiedliwość i w to że karma wraca i wiem ,że to już się zadziało .Wtajemniczeni dobrze wiedzą o czym mowa . Przestrzegam ludzi wspaniałych ,godnych i prawdziwych z całej Polski ,by nie aplikowali do rabat detal . Szkoda waszego zdrowia i doświadczenia . Lepiej przemęczyc się jakiś czas w domu i szukać dobrej pracy ,niż narażać się na nieprzyjemności w rabacie

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Rabat detal Sp z.o.o - aktualnie poszukują osób na stanowisko Koordynator. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Wodnik

Oceniam bardzo negatywne firmę Rabat Detal. To najgorsza firma z jaką mieliśmy nieprzyjemność współpracować. Problemy problemy i nie wyjaśnione tematy . Mnóstwo spraw pozostawionych samemu sobie . Ktoś napisał że to okropna firma i jest to prawda . Bardzo źle oceniam ten Rabat.

Livio

Negatywnie oceniam prezesi jeden g ł u b szy od drugiego,słoma z butów.dyrektor jakiś nie dzisiejszy a co niektórzy kierownicy to chyba z chlewni wzięci,najbardziej wieśniarski i (usunięte przez administratora) to ten co w stock jeździł . Radzę by poszedł do stomatologa,tak jemu śmierdzi z paszczy

Targi
@Livio

Byłam zaproszona w dniach 07 do 09 września na targi w Rabat Detal,chce się podzielić moją opinią,przykro mi ale negatywną,żaden z koordynatorów z mojego rynku się nami klientami nie zajął profesjonalnie , towarzystwo się u ch La ło i pochowało po kontach .Prezesi tej spółki napiszę bardzo grzecznie okropni w zachowaniu. Ale tak się zazwyczaj dzieje jak ktoś z chłopka struga pana przez małe p.!!! Utwierdził mnie tylko ten wyjazd ze z tej franczyzy trzeba się wypisać . W pełni popieram negatywne opinie .Dobrze piszecie o tych chorych ludziach.

Dominika
@Targi

Ciężko mi sobie to wyobrazić, ze wszyscy chowali się po kątach? Nie było niczego n tych tarach, żeby przyciągnąć uwagę klientów?

Xxx
@Targi

Data się nie zgadza

Na żywo

Pracowałam w Rabat Detal Najgorsza firma w całej mojej kadencji ,zapytasz dlaczego? Odpowiem pod każdym względem . Szanujesz się nie aplikuj do Rabat detal . Nie polecam ,ludzie bez doświadczenia ,kultury ,coś potwornego .

Aga

Mnie zniechęciły już same pytania w formularzu aplikacyjnym. Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie? - Otóż jeszcze nie wiem czy chcę, chcę poznać warunki stanowiska pracy. Wymuszanie pisania laurek i bezsensownych opisów... Szczera odpowiedź brzmiałaby - bo muszę za coś żyć i płacić kredyt. Szukam lepiej płatnej pracy Dlaczego chcesz zmienić pracę- naprawdę uważacie że ktoś szczerze odpisze - bo w poprzedniej jest do bani? Będą wam smarować teksty o potrzebie rozwoju. Ja sobie odpuściłam aplikowanie Brawo dział rekutacji

Chuck Noris

Wszyscy wiedzą, że te ostatnie opinie od marca pisze niejaki Piotr K., chory psychicznie chłopak, który narobił strasznego bałaganu na swoim terenie.

Kędziora
@Chuck Noris

To co to za firma skoro zatrudnia chorych psychicznie pracowników . Z tego wychodzi że cały ten rabat też w takim razie jest psychiczny jak ta cała Gosia P.ala kierowniczka z pomorskiego .Co się jąka i każdy się z niej śmieje ,u mnie jak była to pluła się jak lama rozmawiając do mnie.Ktos napisał że rabat detal to s y f ,przecież jest to oczywista oczywistość .

Dot.Potul.M
@Chuck Noris

Do tej kierowniczki z Pomorza ,piszemy nijaki a nie ,,niejaki ,,pisane razem .Nijaka to jesteś ty!!! Widziałaś się w lustrze ?? Masz lustro w domu ? Wyrazy współczucia dla zarządu rabatu ,jak można takie coś jak ta baba puszczać w rynek ? Między ludzi ? Rozumiem że firma rabat ,to firma dla niepełnosprawnych i specjalnej troski .Sukcesów .

Sobieski
@Dot.Potul.M

Już jej nie puszczają w rynek oczezwieli w końcu,chyba za dużo skarg było na Goche P. Teraz po niej jadą i plują jej w twarz ,a ta myśli ,że to deszcz pada .

Dominika Zachód

Miałam dziś mieć rozmowę o pracę w Rabat Detal,wczoraj do mnie dzwonił kierownik zapraszając mnie dziś na 13 na rozmowę .Przejechałam 187 km do miejsca ,gdzie mieliśmy się spotkać . Po wejściu do środka i przedstawieniu się ,dowiedziałam się ,że zaproszenie było omyłkowe ,że temu człowiekowi nie o mnie chodziło .Słuchajcie to jest jakaś kpina . Znalazłam numer do biura ,by zadzwonić i złożyć skargę .Odebrała jakaś kobieta i mi powiedziała ,,to wycieczkę pani sobie zrobiła ,ale pogoda piękna ,dodała że nie odpowiada za tzw.operacyjnych. Informuję ,że o zaistniałej sytuacji zawiadomię odpowiednie instytucje Dominika.

Agnieszka
@Dominika Zachód

Czyli w żaden sposób nie chcieli Ci tego zrekompensować?

Zdziwiona
@Agnieszka

Po co to pytanie ,,nie chcieli zrekompensować,, śmieszna jesteś ,przecież rabat nie płaci nikomu tyle ,ile się prawnie należy ,a ty zadajesz pytanie ,nie chcieli ,to ci odpisze ,nie nie chcieli bo są nie uczciwi ,

Gumiś
@Zdziwiona

To prawda ,nawet na orzeczenia sądowe nie wypłacają na czas ,kolejne cztery osoby odeszły z rabatu. Rabat detal to mega SY F ,nie płacą na czas ,a raczej w ratach ... Co to ma być ? Nie polecam nikomu tej pseudo franczyzy .

Agnieszka
@Gumiś

Chciałam się po prostu dowiedzieć, jak to wygląda... To z tymi ratami jak jest? W ilu ratach wypłacają pensję? :/

Mermix
@Dominika Zachód

Wyrazy współczucia dla Pani. Ja sama miałam przykrość z jedną z kierowniczek tej firmy. Kobieta oderwana od rzeczywistości,mam sklep na skarpie, obiecywała reklamę ,korektę ,pilnowanie cen .wyrównanie braków po hurtowni specjał ,nic z tego nie wyszło ,zostawiła mnie samej sobie . A kiedy zadzwoniłam do tej kobiety odpowiedzialnej za region Gdańsk powiedziała mi ,że ona pracuje do 16 . Dlatego wierzę Pani ,że i Panią zlekceważyli ,co ta firma robi z ludźmi ,że ma takie a nie inne opinie ? Świadczy to tylko o bałaganie i źle dobranymi ludźmi . Wcześniej odwiedzał mnie Pan Tomasz z Rabatu ,chłopak z klasą,ale odszedł bo stwierdził że nie da się pracować w tej firmie . Nie powinniście Państwo oczerniać byłych pracowników ,tylko zastanowić się ,co należy zrobić by zatrzymać dobrych ludzi ,a pozbyć się tych ,co psują prestiż i reputację . Takie spostrzeżenia z mojej strony . Nie negujcie Państwo a wyciągnijcie wnioski !!!

Kadet

Witajcie... Pracuję w firmie Rabat od stycznia... Muszę przyznać, że miłym zaskoczeniem było bardzo profesjonalne szkolenie/wdrożenie... Szkolenie przeprowadził jeden z najlepszych Koordynatorów. Super... Bo bardzo praktycznie... Fajne jest też to, że widać, iż osoby zaangażowane, są doceniane. Z resztą, sporo osób pracuje tu od wielu lat. Zobaczymy jak będzie dalej...Na razie...Jestem na tak...:-)

@Kadet

Mógłbyś napisać coś więcej? Podstawa średnia a jak z premią kwartalną? Da się wyrobić?

@Kadet

Pracujesz jeszcze?

Klej

Powiem tyle praca okropna a firma Rabat która zatrudnia ludzi na Przedstawicieli lub kierowników powinna tych ludzi sprawdzić a nie Przedstawiciele odchodzą przez Kierowników, Kierownicy kradną gratisy dla klientów które powinien dostać klient a Kierownik z Wlkp powinien być sprawdzony i wcześniejszych pracodawców za co był zwalniany np. W polo market gdzie na zapleczu wykorzystywał kobiety i dlatego został zwolniony tylko nie wiem na co szły te kobiety na to oklapnięte ucho czy śmierdzący pysk

Halina
@Klej

A czemu odchodzą? Co takiego się dzieje? Jakie gratisy ? Może warto abyś to zgłosił/pogadał? Może wtedy coś się zmieni?

Klej
@Halina

Komu zgłosić jak tam nikt nie słucha było zgłaszane

Tobiasz Michalski
@Halina

Kradzione w cudzysłowiu ,bo biorą dla swoich ,a klienci cierpią .potem zganiajom na tych co odeszli z tego rabatu . To zła firma.

@Klej

Może zgłosić tej budleskiej z Pomorza ,temu pustakowi ,co reprezentuje ten Rabat

Anka
@Klej

Fakt ,rozumiem że mowa o tym VIANDO je bak ,tak o nim gadają na sklepach . Facet nie świeży to fakt . Ale jak to mówią jaki kierownik taka firma !!

Pacyfikator
@Klej

Z tym się akurat zgodzę ,ponieważ ten kierownik jedzie na co najmniej dwa fronty ,ale ma plecy u swojego Tomka , dlatego prezesi nie wiedzą wszystkiego i prawdą jest też ten fakt ,że ludzie się zwalniają przez tych kierowniczych oszołomów

Długi staż
@Klej

Pracowałam w Rabat Detal ponad osiem lat. Wielokrotnie chciałam odejść ,ale raz że wiek a dwa bałam się ! Czytam te opinie ,bo ktoś do mnie dzwonił Powiem tak kiedyś w Rabacie było bardzo ok Po przekształceniu pracowało się okropnie ,wręcz z płaczem wstawałam do tej pracy .to co tu piszecie to sama prawda ,ja sama doświadczyłam mega przykrości ze strony zarządu. Jeśli ktoś ma inne możliwości niech nie wybiera tej spółki ,tyczy się zarówno pracowników jak i was klienci. Przykre ale prawdziwe Panowie prezesi musicie wiedzieć ,że karma wraca .

Złotowski
@Klej

Trzeba sobie zadać pytanie ,kto pracuje w tym Rabacie ,kto im tam został ? Wszyscy z doświadczeniem i kulturą już im odeszli ,zostali ściemniacze i wulgarni co nic nie robią tak jak ta pani Aneta z . Z Kujaw nie nadająca się do pracy przedstawiciela .okropna i kłamliwa .jestem już byłym klientem .

Olga
@Długi staż

o jakim przeksztalceniu piszesz? dawno to bylo i te zmiany rozumiem na gorsze skoro tak cie praca dołowala?

Kotlinie
@Klej

To prawda ten kierownik to porażka ,zero prezencji i jak on się ubiera jak dziad ostatni ,no tak ,kierownik powinien godnie reprezentować firmę a nie ubogosc Caritas

@Kotlinie

A co was obchodzi jego wygląd? Chyba liczą się jego kompetencje bardziej?

Janek Mela
@Anna

Właśnie ,kompetencje ! Tylko trzeba je mieć ????

TamarAsus
@Janek Mela

Porażka cała ta firma jest niezwykle nienormalna pseudo dyrektor Tomuś inkognito zero kontaktu z ludźmi i lekceważy klientów ,prezes powinien być wiarygodny ,a kierownicy to chyba wzięci ze szkół specjalnych a ten z wielkopolski to faktycznie bije na głowę . Wypowiedziałem im umowy jak mi powiedział że załatwi moją sprawę ,powtarzam załatwi ,a od marca do dziś nie odbiera już telefonu .Do Prezesa tej spółki przestań Pan spać i zobacz jakich masz miernych ludzi ,no chyba że wszystko Panu jedno i to pokazuje nam klientom że sam Pan jesteś miernota ,gdzie są moje korekty ? Od marca nie mam korekt!!!

Zosia
@Klej

To prawda ten Modrzej to beszczelny i okropny typ !!!! Dziwię się właścicielowi tej firmy ,że nie widzi kto go reprezentuje ,a może i sam nie jest lepszy ,,swój do swego ciągnie ,, Rabat detal to najgorsza pseudo firma roku 2022 pod każdym względem . Pod każdym ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Klej

A komu? Jaka była odpowiedź na to zgłoszenie? Rzeczywiście nie poczyniono żadnych kroków?

Gal Anonim

Witam, O pracy w sieci Rabat Detal można pisać naprawdę długo i szeroko… Stanowisko „Specjalista ds. rozwoju sieci” brzmi obiecująco, firma co prawda jest niewielka, centrale ma w Katowicach, działa w całym kraju, aczkolwiek zatrudnia 50 osób z przysłowiowym „hakiem”. Stoi za nią duży koncern „Grupa Kapitałowa Specjal”… mogłoby się wydawać, ze dzięki temu praca w strukturach Rabat Detal będzie pełna wyzwań, da poczucie bezpieczeństwa i generalnie pozwoli „spokojnie” realizować zadania każdego dnia. Nic bardziej mylnego… W tej chwili warto zajrzec na profil pracodawcy na profilu pracuj.pl. Ponad 44 ogłoszenia. Nieustanne rekrutacje, nieustanne zmiany, nieustanne zwolnienia pracowników - z własnej woli. Dlaczego?! a) pensja podstawowa powiedzmy, że jest okej - taka średnio rynkowa, b) premie… temat rzeka, obiecują miliony, 10 tysięcy kwartalnie… bajka pisana na nodze, c) proces rekrutacji - tak jak kolega napisał w innej opinii - temat rzeka, ściagają ludzi do Katowic na 3 etap, w epidemii, na kilka zdań z „prezesem”… żenada, w czasach, kiedy mamy teamsy, zoom i inne metody komunikacji… oczywiście firma za dojazd nie wraca, nie proponuje noclegu, albo chociaż jakiegoś posiłku. Jedziesz z drugiego końca Polski na piętnaście minut nic nie wnoszącej rozmowy, (usunięte przez administratora) e) Jakość pracy - hm, masz swoj teren, jeździsz i obslugujesz klientów sieciowych. Tych zadowolonych, ale tez i tych zirytowanych ciągłymi zmianami w firmie i brakiem rzeczowej obsługi - wiec na wstępie jesteś w sumie spalonym. f) Narzędzia służbowe - na początek zapewne dostaniesz kilkuletniego Hyundaia i20 z przebiegiem 300 000 km… oczywiście w gazie, po jakimś czasie być może dostąpisz zaszczytu jazdy Skodą Fabią… w najbiedniejszej wersji, No i rzecz jasna - wszystkie auta z kratką, 2 miejsca… z tylu możesz wozić.. materiały służbowe. W czasie prywatnym możesz jeździć… owszem, wówczas płacisz za każdy przejechany kilometr z 50 groszy chyba, auta nie mają autocasco i za ewentualną szkodę z własnej winy płacisz Ty. g) Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji - masz dostęp do ich platformy internetowej ze szkoleniami… takie wiesz, prezentacje w PowerPoint, co to by moja córka lepszą zrobiła… wiec zapomnij o jakimkolwiek rozwoju. h) Czas pracy - generalnie 8 godzin, jak przyplnujesz i nie dasz wejść sobie na łeb - to owszem, tyle jeździsz. Podsumowując - firma przeżywa załamanie, mnóstwo zatrudnień, ponieważ ktokolwiek przychodzi - odchodzi po miesiącu, dwóch, czy kwartale. Chyba tylko jedna dziewczyna tam się trzyma, która pracuje od września, pozostali nowy uciekają. Dodam, że sporo wieloletnich pracowników Rabat Detal również się zwolniło w ostatnim czasie.(usunięte przez administratora) O podwyżkach uwzględniających inflację zapomnij. O wsparciu przełożonych zapomnij. O spójnym systemie informacji zapomnij. O szacunku wobec ludzi, klientów i pracowników - zapomnij. O nowoczesnych i jakościowych narzędziach do pracy zapomnij. O work-lite balance zapomnij. Itd. itd. itd. Są inne, ciekawsze sieci, dające lepsze warunki detalistom, ale - i przede wszystkim - swoim pracownikom. Przemyśl dokładnie, czy chcesz tam pracować… obiecują dużo, ale rzeczywistość jest inna. (usunięte przez administratora)

Klient Rabat
@Gal Anonim

Znam ludzi o których mowa, nie ma w tym prawdy. Ktoś pod ukryciem, tchórzliwie pomawia ludzi i załatwia swoje porachunki w obrzydliwy sposób. Gowork.pl powinno moderować taki (usunięte przez administratora)

Sprawdzam
@Gal Anonim

Na pracuj.pl są 3 oferty na 3 wakaty. Lokalizacja wskazuje na potencjalne miejsce zamieszkania kandydata a nie na liczbę poszukiwanych osób. Ktoś robi Rabatowi czarny PR. Dziwny ten portal, który pozwala na(usunięte przez administratora)

Miodek
@Gal Anonim

Brawo, ktoś wreszcie napisał prawdę o centrali tej foremki.

Szok
@Gal Anonim

I co? Ulżyło Ci Galu? Pomowiles ludzi, zarzuciłeś im nieprawdziwe rzeczy, oplułeś firmę w której pracowałaś. Dla mnie to ty jesteś zwykła ś.....

Abstynent
@Gal Anonim

Tak to jest gdy się pisze po pijaku opinie o byłym pracodawcy :D

@Gal Anonim

Witam. Czy mógłbyś napisać do mnie na priv? Dostałem propozycję pracy ale po twoim wpisie głęboko zastanawiam się czy warto. Będę wdzięczny za każdą informację. Mój email to zibi7828@gmail.com. Pozdrawiam Z.

@Gal Anonim

Sama prawda Rabat to najgorsze co mnie spotkało

David
@Gal Anonim

Pracowałem tam 3 miesiące. Co tu dużo pisać prokurator i prokuratura powinna się nimi zająć, za te wszystkie naruszenia i (usunięte przez administratora) Nie polecam, jak ktoś się ceni niech tam nie idzie!

Antek Z.
@Gal Anonim

Widzę ktoś. Samą prawdę napisał, też pracowałem w Rabacie, najlepsze jest to, że kazali jeszcze (usunięte przez administratora) klientów. Nie polecam nikomu normalnemu pracy w tym rabat detal, nic dodać, nic ująć do tego wpisu.

Fakt Tom
@Gal Anonim

Nie płacą bo szukają pieniędzy w rynku.

42 ino
@Gal Anonim

Pracowałam w rabat detal, stanowczo odradzam, nie dlatego że jestem na nich mega (usunięte przez administratora) Bo jestem ze względu na brak całej premii i wypłaty, jakieś chore obciążenia mi zrobili nie wiedzieć za co. Rabat do obuz pracy, jak już podpiszesz umowę, to sądzą ze jesteś ich własnością, a jak zdecydujesz odejść to zaczynają straszyć, policją, sądami nie wiadomo za co. Kilku moich byłych klientów podało ich do sądu gospodarczego, nie wypłacalni. I jeśli ktoś zdecyduje się na pracę u nich, niech uważa, co i z kim podpisuje.

Jagoda
@Gal Anonim

To zła firma i zła sieć, nie płacą, kłamią i oszukują. Jak się zwolnisz straszą. Dyrektor Tomek W. To pajac. Ludzie dobrze piszecie, nikt normalny tam pracować nie będzie, jak zobaczy na własnym przykładzie jak tam jest. Chodzą słuchy, że mają to zamknąć, rozwiązać ten rabat, nic dziwnego bo opinie mają krytyczną.

Prezes
@Klient Rabat

Nikt tu nikogo nie pomawia, i nikt się nie mści, gdyż Rabat Detal Grupa kapitałowa Specjał, to najgorsze zło, najgorsza firma powiązana z FMCG w której pracowałem. Fakt są tam spoko ludzie JEDNOSTKI, ale ogólnie firma jest dziadowska i nie wypłacalna. Podałem ich do Państwowej Inspekcji Pracy i wypłacili mi nakazowo pieniądze. Słuchajcie nie idźcie do Rabatu, bo to okropność. Nie polecam.

Doda Elektra
@Gal Anonim

Hej wszystkim, byłam na rozmowie, pierwszą miałam na telefon, osoba z którą rozmawiałam była bardzo wyniosła, na zadane moje dwa pytania, kobieta mi odpowiedziała iż nie musi mi na te pytania odpowiadać. Czytałam opinie o Rabat Detal i dowiadywałam się w rynku. Mogła bym napisać dosadnie, ale po co... Nie polecam. Z opinią wyżej zgadzam się w 500% ludzie nie słuchajcie bajek jaka ta firma jest niby dobra, nie jest ani dobra ani uczciwa. Można by przykłady mnożyć bez końca. Do tego kto to reprezentuje. Jak kierowniczka na rozmowie, może mi powiedzieć, że mi nie odpowie... Bo? Bo nie wie, czy nie może, czy sądzi że znalazła kogoś, kto będzie skakał i kłamał jak się zagra, hello obudźcie się... Przecież te wasze niedociągnięcia i tak się wychwyci. Też nie jestem za tym Rabatem i też nie polecam.

Krystian
@Gal Anonim

jednym zdaniem "Krótko , zwięźle i na temat" sam na własnej skórze doświadczyłem tą firmę i jestem strasznie! zawiedziony. Podstawa jak podstawa co miesiąc była ale z premią to TRAGEDIA! czekania i czekania a w rezultacie to słyszałem non stop jak to "księgowa jest na urlopie". STRATA CZASU i zapału do pracy przez takie firmy. Mam żone i 2 dzieci i nie mogę sobie pozwolić na to abym nie miał pieniędzy ŻYCIE KOSZTUJE! NIE POLECAM TEJ FIRMY Pozdrawiam :)

Turów
@Tomek

Zgadzam się z tą opinią, ta firma rabat to jedna wielka ściema i za to co robią z ludźmi głęboko wierzyć będę że i ja wygram z Rabatem i tymi pseudo prezesami w Sądzie.

Zosia Kim
@Tomek

Rabat detal jest złą firmą,niewypłacalni, kłamliwi, lubią straszyć pismami .oddałam tę firmę do urzędu skarbowego w sprawie moich faktur

Kowalski
@Gal Anonim

To prawda ,ktoś tu samą prawdę napisał o tej firmie . Do tego jeszcze dodam , że celowo manewrują ludźmi wstyd .

@Gal Anonim

Rabat Detal ,przestańcie głupoty pisać .Rabat Katowice przestańcie sobie schlebiać ,ilu kierowników wam Rabacie odeszło ?ilu odeszło od ubiegłego roku i ilu koordynatorów wam położyło papiery ,też odeszli ,dlaczego ???bo kłamiecie klientów i nie płacicie ludziom na czas ,popatrzcie na siebie i na to ,kto wam został ,kto u was pracuje

@Klient Rabat

Bzdura ani pod ukryciem ani pomawia ,i jakie porachunki . Ściągają specjalistów do pracy u siebie a następnie przestają im płacić .Wiem doskonale kto dał ten komentarz ,odeszła od was a następnie jej były pracodawca rozwiązał z rabatem umowę i w ślad za nim poszli inni.A dziewczyna wróciła na swoje poprzednie stanowisko Rabat Detal to samo zło,

Paulina
@Gal Anonim

Nie polecam pracy w tej firmie,rekrutują na kilka stanowisk jednocześnie,a nie przekazują kandydatom co byli na rozmowie informacji zwrotnej. Jeśli ktoś wydaje pieniądze na dojazd,traci swój i Wasz czas to kultura wymaga przynajmniej e'maila z podziękowaniem za udział w takim procesie napisać.Nie polecam firmy i zakupów w ich sieci.

@Paulina

I dlatego nie polecasz pracy w firmie? Przecież Cię nie przyjęli więc nie wiesz jak się tam pracuje

Lidia

To całkiem przyzwoita sieć , robię u nich zakupy na bierząco .Nie będę oceniać pracy personelu bo wszędzie tam, gdzie pracuje się z ludźmi nie jest lekko , jedynie paniom na stoisku mięsnym w Rabacie przy placu Herberta poleciłabym nieco wiecej zainteresowania klientem a trochę mniej prowadzenia prywatnych rozmów przez telefon . Natomiast wszystkim klientom , którzy piszą komentarze nauczenia się pisania po polsku z zachowaniem choćby minimum znajomości ortografi bo aż oczy bolą . Proponuję też trochę dystansu i zrozumienia bo personel sklepów sporzywczych nie ma lekkiej pracy , te panie też mają prawo mieć gorszy dzień lub być zmęczone.

Miodek
@Lidia

Jeśli chodzi o ortografię to proponuję dodatkowe lekcje lub słownik google przy dodawaniu opinii. A opinia na temat sklepów: wysokie ceny, brud, smród.

Sebastian
@Miodek

Od jak dawna robisz zakupy w sklepie firmy Rabat detal? Zadziwiło mnie Twoje stwierdzenie "brud, smród" czyżbyś zarzucał sklepowi nieodpowiednią czystość? Czy może zupełnie czego innego dotyczy to co napisałeś? Przyznam, ze mnie to ciekawi.

Emka
@Lidia

Ja z kolei mogę potwierdzić, że informacje przedstawione przez Gala są prawdziwe choć miejscami brutalnie przedstawione. Pracownikow się nie docenia a wymogi są nierealne. Szkoda czasu tracić na taką firmę skoro na rynku są pracodawcy zapewniający uczciwsze warunki. Pozdrawiam.

Prawda
@Emka

Oczywiście że prawda ,zgadzam się rabat nie jest w porządku

Wiekowielki

Mam pytanie ? Dlaczego ta firma nie odpowiada na wiadomości i dlaczego kierownictwo zgania na pracowników szeregowych skoro oni nie są decyzyjni a wykonują tylko polecenia jakie się im nakłada ?to nie jest w porządku . Rabacie nie traktujesz swoich klientów indywidualnych z odpowiedzialnością.nie tak to powinno wyglądać .czy ktoś się ze mną zgodzi ?

Centrala Rabat Detal

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze, jakie zamieszczacie na temat naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i te negatywne. Dzięki Waszym opiniom możemy z szerszej perspektywy spojrzeć na działania naszego podmiotu. Zapewniamy Państwa, że analizujemy każdy wpis i staramy się go zweryfikować, czy informacje w nim zawarte mają odniesienie do rzeczywistości. Niejednokrotnie dzięki Państwu mamy szansę dostrzec nasze słabe strony za co jesteśmy szczególnie wdzięczni oraz wzmocnić obszary, które już działają bez zarzutu. Z niektórymi opiniami niestety nie możemy się zgodzić, bo wg nas zawierają nieprawdę i są krzywdzące dla pracujących w naszej firmie osób. Bardzo zależy nam, aby nasi pracownicy i klienci byli zadowoleni ze współpracy z Rabat Detal sp. z o.o.. , dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy adres e-mailowy t.j. centrala@rabatdetal.pl. Zapraszamy do kontaktu.

Robin Zeta
@Centrala Rabat Detal

Uderz w stół a nożyce się odezwą .Co kwartał nowy pracownik i mnóstwo wypowiedzeń umów hmm ciekawe dlaczego?

Danka
@Centrala Rabat Detal

Współpracuje z RD Super ekipa.

Krokodylek
@Centrala Rabat Detal

Po co wam ta strona ,jak ja skargi piszę i są bez echa .

Premia
@Centrala Rabat Detal

Mam pytanie kiedy będzie zaległa premia z marca ?

Dot.Potul.M
@Centrala Rabat Detal

Dzień dobry , Czy możecie na Grudziądz dać innego kierownika .Ta co jeździ naprawdę ma coś nie halo z głową,jak tu z wami biznes robić jak macie takich protektorów . Psychiatryk Lipno ?

Centrala Rabat Detal
@Premia

Niniejszym pragniemy przypomnieć, że wszelkie pytania dotyczące rozliczeń z pracownikami należy kierować bezpośrednio do centrali naszej firmy.

Widły
@Premia

Trzeba się zaopatrzyć w widły i grabie i należy się udać pod dom jednego z prezesów ,to może wypłacą!? Taką wiadomość wysłał drugi z prezesów do swoich pracowników ,też to mam na e-mail Masakra co ? I jak tu robić biznes z takimi ludźmi ...

Spostrzegawczy
@Centrala Rabat Detal

Opinie pracowników jak i klientów wogóle Państwa nie interesują Szanowna Centralo. Została w firmie jeszcze tylko jedna konkretna i profesjonalna osoba reszta już dawno wzieła nogi za pas bo nie pasował im proponowany poziom współpracy a konkretniej brak poziomu. Dlatego my klienci robimy to samo bez ludzi którzy wiedzą o czym mówią i biorą odpowiedzialność za swoje działania współpracy nie ma. Argument kierownika " nie możesz odejść z sieci bo my mamy ładniejsze koordynatorki" to dowód na totalny brak wiedzy i kolokwialnie mówiąc głupotę w czystej postaci, gratuluję kadry kierowniczej.

Delikatesy Wiwaldi
@Spostrzegawczy

To prawda ,zgadzam się z opinią ,,spostrzegawczy ,, ten kierownik z rabatu to totalna porażka w poprzedniej firmie był kierowcą i wędliny do nas woził. Z rabatem pożegnałem się w styczniu . Mieli super koordynatora ,ale dziś już z nim współpracujemy . Rabat to dno !No sorry taka prawda .

marcel Poznań
@Spostrzegawczy

dzień dobry ,a o którego kierownika Panu chodzi o tego buraczanego co jeździł w firmie Stock z której wyleciał ?Tam jak składał 6 razy CV na kierownika to po szóstym razie Go mieli już na tyle dosyć ,że go pogonili. Wiem od ludzi ,że ten Rabat Go wziął ,no my jakoś się Jego nie możemy doprosić ,ciekawe dlaczego do nas nie przyjeżdża?????? Pytanie do Prezesa tej spółki ...Czy Pan sprawdza ludzi ,których Pan rekrutuje a następnie zatrudnia ???

@Centrala Rabat Detal

Wy jesteście po pie prze ni ,tak wy centrala (usunięte przez administratora) i kryminał.

Gorzów

Firma Rabat Detal Katowice ,to jedna z gorszych firm ,stanowisko obiecujące ale obowiązki i natłok pracy jak dla trzech początkujących przedstawicieli. Kierownicy, to ludzie z pierwszej łapanki, Sam Wice Prezes daje wiele do myślenia. Pozbawieni kultury osobistej i nie podchodzą do pracowników w sposób uczciwy i rzetelny, kierownicy operacyjni to żenada, bez minimalnej wiedzy i kompetencji. Firma o bardzo złej pozycji w rynku ,gdzie się nie pojedzie ,tam problemy i nie wyjaśnione tematy. Jedna wielka spychologia na poprzedników i oszukiwanie klientów. Gdzie się cokolwiek powie w rynku o Rabacie ,tam problemy ,nerwówka i naprawdę zła opinia .Wynagrodzenie wypłacane ze sporym opóźnieniem i co region ,to inne stawki, trzeba się prosić o swoje pieniądze .Reasumując Firma Rabat Detal to firma krzak- nie do końca klarowna i uczciwa ,obecnie połączona z Specjał Grupą Kapitałową ,której można bez ogródek rzec, że jest jej piątym zbędnym kołem u wozu . Bez przyszłości i perspektyw i przekonana jestem że jej czas istnienia w rynku jest przesądzony! Szczerze przestrzegam i nie polecam ,,Wszystko inne tylko nie Rabat Zdechły Detal Sp.zo.o."

Zet
@Gorzów

to prawda ,że to Firma bez przyszłości i perspektyw ,jestem byłym klientem i pracownikiem....nic więcej nie napiszę ,ale ktoś tu napisał samą prawdę

Jarek
@Gorzów

To prawda że trzeba się prosić o pieniądze. Jak już jesteś po szkoleniu to zapominają o twoim istnieniu sam musisz sobie radzić w rynku , kierownicy jakby zapadli się pod ziemię najlepsza słodka idiotka to ta z Gdańska operacyjna kierownik chyba prosto z psychiatryka zatrudniła się w rabacie ogólnie też nie polecam !!!!

Zatecki
@Gorzów

Zgadzam się z tą opinią na 100% Rabat Detal, to okropieństwo. Ludzie uwierzcie ze pod każdym względem. 1)wynagrodzenie odbiega w 60% od rzeczywistości 2)kultura osobista przełożonych na poziomie niemalże zerowym3) problemy na każdym sklepie naprawdę!!! Ktoś tu prawdę napisał. Nie wypłacają retra na czas i nie dla każdego w całości 4)tak ludzie fałszywi i zakłamani i uważam, że każdy powinien dać opinie by dobrzy pracownicy nie marnowali na nich czasu i by wybierali inną ofertę. Wszystko inne tylko nie Rabat. Finanse też nie uczciwe. Są osoby co mają 3500 brutto a są też takie co na dzień dobry mają 5800 brutto. Obcinają procentowo na premiach. Sorry ale taka prawda, trzeba pisać jak jest i się nie bać. Nie polecam okropna firma i paskudni ludzie w niej pracują.

Delikatesy cent
@Gorzów

Miałem umowę z rabat detal, firma nie rzetelna, do dziś mnie nie rozliczyli i naliczyli jeszcze faktury, bóg wie za co. Nie polecam, (usunięte przez administratora) na płatnościach. Dajcie sobie spokój z tym rabatem. US powinien tam wejść na ten zakład.

Reklamowo
@Zatecki

To prawda zgadzam się z tą opinią, właśnie piję kawkę i siedzę w necie, mówię sobie a wejdę na stronę rabatu. Podzielę się z wami i moją opinią, pracowałam w tej firmie jakiś czas. Raz ze tez nie miałam możliwości rozwoju. A dwa to prawda że koordynatorzy nie mają pieniędzy na czas i to miesiąc w miesiąc! Najpierw dostaje biuro Katowice i kierownicy a na końcu ludzie z terenu i to na saaaaaaaamym końcu, po przypominaniach, e-mailach do przełożonych i telefonach, których i tak nikt nie odbiera.

Chuck Noris

Bo to bzdura totalna!

Robert
@Gorzów

Co macie napisać ,najlepiej zgonić na kogoś .rabat detal to s y f

Zosia Kim
@Robert

W zagadnieniach dotyczących zatrudnienia i zwalniania, odpowiedzialności materialnej pracowników, czasu pracy, szczególnych zasad rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników, a także promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy już się Rabatem zajął sąd pracy. Zamiast pisać bzdury ,lepiej przyznajcie się ,co robicie z ludźmi.oraz że wygrałam z wami w sądzie.

Martino
@Chuck Noris

Komentarz z firmy ,,bzdurą totalną to jesteście wy Ala rabat det ,w rynku schudła się o was i nie pogrążanie się .Z tego co wiem ,to każda kontrol US nakłada na was kary ,więc ....

Denis
@Robert

Zgadzam się z tą opinią Rabat Detal to mega S Y F. Co 3 miesiące nowy pracownik ,dlaczego ? Czy w Polsce nikt się nie nadaje do tej pracy ,że taka rotacja ,czy też może coś nie tak jest w tej firmie ? To mój drugi komentarz ,napiszcie mi rzetelnie dlaczego tak się dzieje w Rabacie ,że tak często zmieniają się ludzie ?

Allliii

a ja powiem tak. Pracowałam tam jakiś czas i nie jest tak źle. Każda firma ma plusy i minusy i nie ma się co nakręcać.

Denis
@Allliii

Nikt się nie nakręca,a sama firma jest bardzo negatywna.nie idzie tu o nakręcanie się lecz o to ,że ludzie są niekompetentni ,wulgarni,zlewajacy ,żadna informacja nie jest do końca załatwiana ,prawda taka ,że jak ktoś się ceni to ucieka z rabatu po tym jak kłamstwa wychodzą na jaw .nie chodzi o zemstę o oczernianie ,a jedynie o to ,by ludzie zobaczyli że to firma nie do końca uczciwie działająca .piszecie że tyle wam rabat daje ,komu chce to daje ,ale chyba nie o to chodzi by jeden dostał kosztem innych dziesięciu . Dlaczego tyle sklepów odeszło ? Kto mi rzetelnie i uczciwie napisze dlaczego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rabat detal Sp z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Rabat detal Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rabat detal Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabat detal Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rabat detal Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Rabat detal Sp z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rabat detal Sp z.o.o
2.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Kossutha 6
    40-832 Katowice