Rabat detal Sp z.o.o

Katowice

Opinie o Rabat detal Sp z.o.o

myśliciel 2010-09-28 07:29:20
Zarobki słabe, brak decyzyjności, obiecanki-cacanki, szkoda czasu.
nie radzę 2010-10-11 11:43:50
zgadzam się z poprzednikiem. możliwa praca bez umowy, niekonkretny system prowizji, oszczędzają na czym idzie,brak osób odpowiedzialnych za konkretne działy. każdy zrzuca winę na innych. na pewno nie liczcie na pochwały czy docenienie pracy przez "szefa".
Pracownik 2012-01-08 12:05:12
Jaka praca taka płaca, nie spotkałam się aby któraś firma wypłacała takie premie.
Jak się starasz to zarabiasz, praca samodzielna więc jak się jest ogarniętym nie ma problemu.
Jeżeli chodzi o szefostwo, normalne ludzkie podejście, wszystko się rozbija o podejście i chęci do pracy.
pracownik 2012-09-17 22:14:29
HA HA HA premie HA HA HA na te premie to się miesiącami czeka od razu widać że nie napisał tego pracownik firmy
pracownik 2013-01-26 16:58:23
Widzę ,że macie małe pojęcie o czym piszecie ,firma jest jakich dzisiaj mało ,podchodzą naprawdę po ludzku do wszystkiego,ogromna samodzielność i możliwość wypracowania bardzo wysokiej premii,.
Ale jeśli liczysz na to ,że się zatrudnisz i nic nie będziesz robił i zarobisz - to jesteś w błędzie.
było już kilku takich w ostatnim czasie ,którzy nie potrafili się zorganizować i pracować samodzielnie,na szczęście nie ma ich już,
bo psuli nam opinię .
olek 2014-05-23 13:26:54
BYłem klientem Rabatu leśnickiego. Tragedia. Powolna obsługa, wdidzałem jak jedzą na mięsnym. Wygląda to obłędnie): Do tego niektóre mięsa po terminie.
Nie jestem zadowolony z tego sklepu i już tam nie chodzę. Z lodówek nieprzyjemne zapachy, odradzam wszystkim chodzenie do tego sklepu.
olek 2014-05-23 13:32:07
Nie chodźcie do rabatu. Powolna obsługa, jedzą na mięsnym, wyzysk okropny. Szefa nie polecam. Uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Tyra okropna, nie dość, że syf w sklepie i bałagan to jeszcze niektóre rzeczy nie świeże. Na rozmowie kwalifikacyjnej o nic nie pytają. Tylko jaką szkołę skończyłeś, ogólnie to facet nawijał ile płacą i gadał o sklepie. Tyle. NIE POLECAM!
miro 2014-11-11 18:11:36
Zróbcie Totalizator Lotto na Kossutha w Katowicah
siostra muminka 2015-01-29 18:25:00
ja również nie chciałabym pracować za jakąś ladą jeśli mam magistra i cztery lada przepracowane w branży. dlatego teraz szukając nowego zatrudnienie celuję już w stanowiska kierownicze albo menadżerskie. czy jakieś takie stanowisko pracy znalazłoby się dla mnie wolne aktualnie w Rabat detal Sp z.o.o?
toibisz 2015-03-30 22:45:25
@Siostramuminka, nie chce mówić że jest to nie wykonalne, ale uważam że trudne jest wejść na stanowisko kierownicze czy menadżerskie o którym wspomniasz do firmy w której się wcześniej pracowalo, ale to tylko takiej moje odczucie. Chyba że pracowałaś w innych placówkach spożywczych pdobnych profilem do rabat detal to wtedy co innego
bobie70 2015-07-27 22:03:38
Rabat Detal to polska firma czy jakaś zagraniczna popierduła?
ala 2016-05-06 08:29:03
wiem że swego czasu niedawno pilnie poszukiwali wielu specjalistów ds. rozwoju sieci - czy nadal trwają jeszcze te rekrutacje?
Pikobello 2016-12-16 07:28:51
Pracowałam w Rabacie półtora roku, na różnych sklepach, bo wiecznie brakuje im ludzi ,"premie" w wysokości stu zl, lub wcale, dużo nadgodzin nie raz pracowało się ponad dwa tygodnie bez dnia wolnego, z przejściami od razu z popołudniowek na ranki, gdzie o 22 wychodziło się ze sklepu, a o 6 spowrotem trzeba było tam być, nie daj Boze zeby chorować, bo szefostwo uwali Ci premie i będzie patrzeć na ciebie spod byka nastepne pol roku (choc na dzień dzisiejszy, żałuję, ze przechodziłam tam każdą chorobę) przez ten czas pracy dostałam RAZ najtańszy proszek do prania, na pranie roboczych ubrań, których też nie dalo sie doprosić i musiałam nosić np czyjsc znoszony przypalony fajkami polar, bo wlasnego nie dostalam. Na umowie o pracę dostalam największą wypłatę 1500zl, tak to okolice 1300-1400, czyli tak jak to w handlu bywa. Szefostwo leje na wszystko nie mozna niczego się doprosić, jakieś usterki na sklepie, nie ma kto naprawiać, gdzie potem my wysluchujemy pretensji klientow, szef zamawia duzo towarów, ktore nie sprzedaja sie na wszystkich sklepach, ale to pracownik ma przerąbane za przeterminy, nie on. Na wiekszych sklepach, a w takim pracowałam, nie ma zadnego ochroniarza, kamery nic nie dają, bo są bardziej na pracownika niz na złodzieja, a kradną tam na potęgę, gdzie gdy po remanencie wychodzi manko to pracownicy wysłuchują . Dużo by tu jeszcze pisać, w każdym razie, jak chcecie mieć swoje zycie, a nie żyć tylko praca za drobne i gdzie tylko wymagają ,a sami nie daja nic, obiecują zlote gory, ale jak brakuje ludzi na innym sklepie, a ty masz akurat cudem wolny weekend to nagle cie "doceniają " i dzwoni do Ciebie sam szef :D To nie polecam, ludzi brakuje tam notorycznie, więc harówka nigdy się nie skończy
nick kerhaw 2016-12-29 12:12:41
w Mikołowie co wejdziesz do sklepu nowe ekspedientki , szef też jakiś nie w sosie bywa, to chyba o czymś świadczy nie o pracownikach ale tam wyżej, przyjęcia co chwilę
dziunia 2017-01-13 17:57:29
Mam informacje że to fajna firma i da sie tam popracować. Nie wiem czy są przyjęcia w Katowicach? Ile można zarobić podstawy ? Czy jakieś dodatki też są?
Zostaw swoją opinię o Rabat detal Sp z.o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rabat detal Sp z.o.o