Opinie o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rabat detal Sp z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rabat detal Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Ant Oman

W Rabacie mozna się dużo nasłuchać, non stop szukają ludzi, każdy kto się ceni ucieka po miesiącu, dwóch. Pieniądze nędzne odbiegają od obiecanych kwot na minus i czekasz na kasę. Fakt pracują tam ludzie po kilka lat, ale tacy 50+lub ci co nic nie robią. Ogólnie firma z opóźnieniem. Klienci się skarżą. Prezesi porażka, kierownicy masakra, czasem fajni ludzie i tych szkoda. Ogólnie ekipa fałszywa, zawista, wulgarna i mają wszystko i wszystkich gdzieś, szczerze mówiąc nie polecam. Naprawdę nie warto wchodzić w ten ala rabat.

@Ant Oman

Pracowałam w rabat detal dwa miesiące z hakiem, nie polecam. Prawda taka że (usunięte przez administratora) finansowo pracowników, klientów. Biuro nie odbiera telefonów, klienci się skarżą bardzo często. Mają problemy finansowe duże, ale tak się dzieje jak jest firma w firmie, Właściciel grupa kapitałowa specjał. Ktoś napisał że to,, całkiem przyzwoita sieć "ale robić zakupy to zupełnie coś innego, niż praca w tym bałaganie. Nie polecam. Bałagan, (usunięte przez administratora) nie wypłacają na czas i ciągle ściemniają i przepraszają za opóźnienie w wypłatach. Bardzo źle się tam pracowało.

@Ant Oman

Byłam na rozmowie o pracę, zaprosił mnie kierownik do Śremu do firmy specjał, ich biuro tego rabatu to pokoik na 1p z naklejką rabat na drzwiach, wyglądało to jak jakaś akwizycja. Pomieszczenie bez okien, bez klimatyzacji. Pachniało potem i moczem, kwasem. Poprosiłam o otworzenie drzwi. Rozmowa przebiegła bardzo infantylnie. Kierownik zerowe pojęcie. Na pytania odpowiada lakonicznie, nie na temat. Nie polecam. Nie chciała bym pracować w czymś takim.

Zosia
@Ant Oman

Ja byłam na szkoleniu w Głuchołazach 5 dni u szkoleniowca. Holel porażka w którym mieszkałam, jeździłam 5 dni po sklepach i następnie w rynek. Chora firma, trasy mi znienili już dwa razy, po miesiącu kiedy przyzwyczaiłam się do sklepów i klientów, to mi je zabrali i dali inne, bo ktoś się zwolnił. Prawda że nie wypłacają całej kasy, w tablecie masz rozliczenia na 5 tys, a klien dostaje z tego jakieś 2 tysiące. Ludzie prawdę piszą i prawdę powinni i inni pisać. Ja wytrzymałam tam 3 miesiące i 14 dni, po wypłatach kwartalnych odeszłam, żal mi było ludzi. Ktoś napisał, że się odgrażają, mnie osobiście nie, ale słyszałam na własne uszy, że to robią. Oczywiście nie dostałam całej wypłaty. To prawda płacą ludziom w ratach.

Wiki
@Zuza

Tak to prawda, nie polecam nikomu pracy w tym Rabacie. (usunięte przez administratora) kłamią i straszą. Ludzie po miesiącu się zwalniają, firma nie uczciwa, (usunięte przez administratora) swoich klientów. Pracownicy czekają na swoje pieniądze o które muszą się prosić.

Września
@Wiki

Prawda, ja wypowiedziałem im umowę, miałem obiecane regały od firmy od 3 miesięcy zero konkretów, jedna obiecuje i robi wymiary, druga wysyła mi wszystko na mailu, trzecia podaje faktury retro, obcinają w rezultacie wypłaty, kierownik obecny to chyba z przedszkola pojęcie zerowe i same kłamstwa. Jak tak można kłamać i spychać na poprzedników, po rozmowie z żoną dałem im wypowiedzenie, a w rynku słyszałem że nie warto w to wchodzić, chyba że ktoś lubi się po sądach ciągać. Nie polecam tej sieci jako klient.

Odido Poznań
@Ant Oman

Wypowiedziałem im umowę, jeździła do mnie pani Maria, pozdrawiam serdecznie. Od podpisania umowy nie otrzymałem nic. Podobno nie było zgody prezesa, zero logicznej informacji. Podpisałem umowę z kimś innym i w ciągu miesiąca otrzymałem wszystko. Proszę też uważać na kierownika z Poznania, bajki pan panie opowiada, bajeczki. Nie polecam tej franczyzy.

Ewelina
@Ant Oman

Cóż tu dużo pisać, firma rabat detal to najgorsze (usunięte przez administratora) jak jakieś paranormalne zjawisko, prezesi wulgarni, dyrektor inkognito, wiecznie nie obecny i nieosiągalni a kierownicy nastawieni na (usunięte przez administratora) wobec klientów, kłamią i (usunięte przez administratora) W Rabacie pracują ludzie dobrzy i bardzo dobrzy do pierwszej, drugiej bądź czwartej wypłaty, ci co pracują długo, to tacy 50+lub ci co nigdzie indziej nie mają szans się dostać, bo nikt ich nie chce zatrudnić, ogólnie rabat detal to (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Zuza

Hej ja byłam na rozmowie z kierownikiem rabatu w Poznaniu w KFC, raz że było głośno, dwa w czasie rozmowy odbierał telefony, trzy wyglądał jak wyadal.... Kiedy zapytałam o premię, odpowiedział, że wypłaty są zawsze na czas, a raczej przed czasem. Tak się składa że moja obecna firma się sprzedaje wtajemniczeni w FMCG wiedzą o kim mowa. Dlatego szukam pracy, do czego mam prawo. Ale wiem też, że ten cały Rabat Detal kłamie i już wyjaśniam dlaczego.... MAM KLIENTKĘ W SWARZĘDZU, która prywatnie jest moją przyjaciółką, Ludzie słuchajcie, ten rabat klientom pieniędzy na czas nie płaci, a co dopiero pracownikom. Moja klientka czekała cztery miesiące na korektę faktury a za pieniędzmi trzy miesiące po terminie i to jeszcze na dwie raty jej wypłacili. Dlatego uważam, że faktycznie nie warto inwestować siebie w ten rabat. Sam fakt,gdzie ze mną rozmawiał ten człowiek świadczy tylko o tym, że tną koszty jak się tylko da i ludzi szukają na szybko z tzw łapanki. Uważam że wcześniejsze opinie są prawdziwe. Gdyż sam ten Pan Kierownik nie wiedział jak i za co płacą premie. Szok. Nie polecam tego pracodawcy, jest wiele innych firm, lepszych o ugruntowanej pozycji w rynku.

Sprawdzę
@Zuza

To prawda że nie płacą, mnie też (usunięte przez administratora) teraz prubował mnie zastraszyć.. Ze pójdą do sądu, niech idą, każdego tak straszą. Ja bardzo chętnie powiem w sądzie jak kazali zatajać tematy z klientami. Sąd zawsze ma obowiązek wysłuchać dwie strony. Najgorsza firma w rynku to chyba rabat detal, na pewno najgorsza w której ja pracowałem Same kłamstwa i bez pokrycia obietnice od samej góry aż do dołu. Prezes daje wytyczne z kłamstwami dyrektorowi, dyrektor kierownikom, a kierownicy kłamią pracowników czyli mnie. Miałem już dość tych kłamstw. Premie obcinają jak się tylko da i płacą je i po terminie i w ratach. To już nie jest ten rabat co kiedyś! Trzeba być człowiekiem do końca panowie wice prezesi a nie.... Kultura mi nie pozwala by was nazwać po imieniu za to, co robicie, ale wierzę głęboko, że wasze poczynania ktoś w końcu ukróci

Zdziwiony Kolorowy
@Zuza

A to ten rabat detal jeszcze działa .?jeszcze się za nich nie wzięli.?Mieli już to zamknąć ,przecież zaczęli im producenci umowy wypowiadać .nic dziwnego jak nic nie robią.Firma szmelc.nie zachęcam do współpracy z nimi.

Rekrut
@Katarzyna

Rabat Detal rekrutuje już pod przykryciem .W Prost nie podają na pracuj pl. Nazwy ani loga firmy ,byłam na rozmowie też w KFC z tym że w Gnieźnie przy ul.Gdanskiej ,nie polecam .

Breaking news
@Ant Oman

Tak ,to prawda że szukają cały czas ludzi do pracy .Ci co się cenią odchodzą bo prawda taka ,że nie płacą ludziom .każdy kto widzi cały ten bałagan od a do z odchodzi bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie swoim nazwiskiem wycierał ....u klientów .dlatego nie polecam tej firmy nikomu ,nikomu rozsądnemu bo po co psuć sobie CV tym czymś złym i zakłamanym.

Marek Hot chili
@Rekrut

Może umowę podpisali z KFC i stąd rozmowy przeprowadzają w KFC,a może też nie stać ich na wynajem sali konferencyjnej ,bo sama firma w Katowicach to też mega ubóstwo .Rabat Detal to masakryczna masakra .Firma w której na układy będą rady ! Mnie też nie wypłacili pieniędzy ,nikomu normalnemu nie polecam tej franczyzy !

Rekrut
@Ant Oman

Po raz kolejny szukają na Wielkopolskę ,kolejna osoba odeszła z rabatu ,dlatego uważam że czas najwyższy przejść do konkurencji .U mnie średnio co 3 miesiące jest ktoś nowy . Uwaga dla firmy dlaczego wasz kierownik co ma Piłe ignoruje nasze telefony ,ktoś to sprawdza .?Jesteście beznadziejni !

Zofia

Sieć Rabat Detal jest na rynku już ponad 22 lata. W ciągu ostatniego roku niemal dwukrotnie firma zwiększyła liczbę sklepów należących do franczyzy. Sieć działa w trzech formatach: sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i convenience. Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

O rekrutacji
@Zofia

Na spotkaniach rekrutacyjnych atutem jest doświadczenie branżowe i/lub doświadczenie w pracy z klientem detalicznym. Oczywiście ważne jest też wrażenie, które wywrze kandydat na rekrutujących. Pierwsze spotkanie jest z kierownikiem, następne z dyrektorem a finalnie spotyka się prezes. Firma przeprowadza dużo rekrutacji jednak wynika to z dużego rozwoju firmy, która w ciągu ostatnich 3 lat podwoiła liczbę sklepów. Już 6 osób z ostatnich rekrutacji pracuje ponad pół roku i weszło na ścieżkę intensywnego rozwoju. Część osób nie utrzymała się na stanowisku gdyż to praca wymagająca a tak jak to w firmach handlowych jest presja wyniku i tym się niczym nie różni Rabat od innych. Firma proponuje rynkowe warunki i wsparcie przełożonych. Jako część Grupy Kapitałowej Specjał jest podmiotem stabilnym i dającym perspektywy. Tak zwana zła atmosfera została wytworzona przez ludzi pokroju Gala Anonima, których aktywność sprowadziła się do ciągłego narzekania, plotkowania a pod zasłoną anonimowości do niewybrednych ataków na przełożonych. Zakładamy, że rozsądny kandydat nie opiera się na opinii anonimowych frustratów a na własnym doświadczeniu. Należy też dodać, że anonimowość w internecie jest tylko pozorna i firma już rozpoczęła działania mające na celu obronę dobrego imienia swojego jak i pracowników.

T.W
@O rekrutacji

Cała kwintesencja tej firmy - zastraszanie, ZNAJDZIEMY CIĘ to nie ten czas ani ten kraj żeby to było skuteczne. W dzisiejszych czasach każdy ma prawo się wypowiedzieć i oczywiście pracować i być zadowolonym z proponowanych warunków i atmosfery pracy co kto lubi.

Zniesmaczony
@O rekrutacji

Szkoda ze na rozmowie firma obiecuje informację o wyniku rekrutacji nawet w przypadku negatywnej decyzji o przyjęciu, po czym olewa temat i nie ma żadnej informacji. No bardzo profesjonalne podejście. Proszę nie obiecywać jeżeli nie planujecie dotrzymać słowa. Niestety ale to bardzo źle świadczy o poziomie pracowników tej firmy.

@O rekrutacji

Opinie pewnie wstawiła osoba z biura z Katowic, albo któryś /aś z tzw. Kierowników. Nie słuchajcie tego, bo to bzdura. Fakt są mega wymagający za free najlepiej.

Daniel Jaro
@Zofia

Rabat to okropność okropność okropność, handlowcy zmieniają się jak rękawiczki, kłamstwo kłamstwo kłamstwo, firma kłamie. Ludzie w Katowicach okropieństwo jawnie każą (usunięte przez administratora) klientów, chora ta franczyza, nie mają wcale tyle sklepów, masz stare dane, bo sklepy im dają wypowiedzenia. Ktoś napisał, że nie wypłacają w całości kasy, pieniędzy tak to prawda! Nie polecam pracy w tym Rabacie. Ogólnie okropna firma, jak ktoś się upomina o swoje pieniądze to patrzą na ciebie jak na trędowatego, dobrych ludzi tracą i co za tym idzie rynek, a trzymają patologię, tak patologię, bo ta niby kierowniczka z Pomorza to chodząca (usunięte przez administratora) Fajna wizytówka firmy jakąś upośledzona jąkała! Jeśli się cenisz i nie chcesz problemów, oraz chcesz uniknąć niepotrzebnego stresu, to zdecydowanie nie idź do rabatu.

Skarżysko Kamiński
@Zofia

Franczyza franczyzą, nie prawda że mają tyle sklepów, podpisują umowy fikcyjne, dają coś do podpisu i nawet świadomy nie jesteś, że cię podpinają do sieci (usunięte przez administratora) Mam z nimi sprawę w sądzie. Nie polecam.

Lewis Hamilton
@Zofia

Jakie swoje sklepy!!! Przecież to miękka franczyza, nie mają swoich sklepów a umowy tylko podpisują z ludźmi i logują jak ktoś chce, za co trzeba płacić kasę, masakra! Ktoś, kto jest w abc, ma umowę z tym rabatem, podobnie odido i inne..., nie piszcie, że mają swoje sklepy, bo to kłamstwo, podobnie jak i ten cały rabat, przestrzegam, ja już mam z nimi sprawę w sądzie i współczuję wszystkim franczowiczą, gdyż ta niby usługa marketing wyjdzie wam bokiem, rabat detal jest jak w studni dno!

Wyżeł
@T.W

To prawda, każda z nas ma prawo wyrazić opinie, wszystko byłoby ok, jak by prezesi nie kłamali i nie oszukiwali. Rabat detal to najgorsze zło. Mam pytanie, kto w tej firmie wie za co ma wynagrodzenie, jak obcinają na czym się da. Pozdrawiam Dorotę Z. Trzymaj się. Widziałam twoja była kierowniczkę w Specjale, po jej wyjściu była (usunięte przez administratora) śmiechu, fakt jakaś nie pelna rozumu ta Małgorzatka i chyba przytyła bo obuwie miała rozlazłe jak świnka pigi.

@O rekrutacji

Nie strasz nie strasz bo się........... Opinia od kierowniczki z Rabatu z Lubuskiego. Rabat Detal Kłamcy i ściemniacze. Lepiej uczciwie ludziom powyplacajcie pieniądze, a Ty przestań straszyć, bo opinie ma każdy prawo wydać. Jak by ta firma była ok. To by każdy pisał w samych superlatywach. Do Wice wice wice i tylko wice Prezesów Rabatowskich. Tam gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść, kumacie?

@Michał

W punkt. Za dużo twarzy do jednej michy????

Jarko

Dokładnie, ja napiszę krutko i na temat, karma wraca i kiedyś trójca pseudo Prezesów zapłaci za to co robicie z pracownikami z nami. Pamiętajcie karma wraca. Nie dziś, nie jutro i może nie za miesiąc ale karma wraca.

Zdziwiony Kolorowy
@O rekrutacji

Żart ,jakie działania ?kto co ?za co?przecież oni nawet wartości warunków współpracy nie potrafią ustalić ,a co tu działania .rabatowscy inwestorzy ???????????? moja babcia mawiała , że z gów.. bata nie ukrecisz .

Tami
@Zdziwiony Kolorowy

Rabat detal to okropna i klamliwa firma i każą też to samo robić swoim pracownikom. Ja podałam wszystkie rozliczenia do sprawdzenia do biura księgowego i też zamierzamy zawiadomić urząd skarbowy w Otwocku.

Krokodylek
@T.W

Bardzo proszę by wasza rabatowa Małgorzata P. Do nas więcej nie dzwoniła ,piszecie że macie psychicznie chorych pracowników ,ta wasza kierowniczka bije wszystkich na głowę .zadzwoni raz jeszcze i wypowiadam wam umowy i idę do konkurencji ,co za chamstwo ta baba wredna .

Zygmunt Zachodni

Dobrych ludzi nie doceniają i o nich nie dbają to teraz konkurencję rabatowi rozwijają ja już przechodzę do konkurencji Piotruś trzymaj się czekamy na ciebie, wypisujemy się z rabatu

@Zygmunt Zachodni

Dzień dobry. Na temat pracowników się nie wypowiem, bo nie znam. Ale chce rozwiązać umowę i nikt tam nic nie wie, nikt nie odbiera ode mnie telefonów mi podanych. Czy ktoś może mi pomóc będę wdzięczna proszę na private dorota.delikates2chojnice@wp.pl

Warmia

Wchodzę na pracuj pl. Co widzę znowu ten rabat detal. Jestem byłym pracownikiem, sam się zwolniłem, nie polecam kłamią na każdym kroku płacą mało a obiecują kokosy. Nie są wypłacalni na czas ani dla pracowników, ani dla klientów, nie uczciwi do końca. Naprawdę nie polecam.

Tomi
@Warmia

Gdzie pracowałeś? Jaki region? Fakt zgadzam się z opinią, ja papierami im rzuciłem po dwóch miesiącach i kazałem by przyjechali po samochód, kazali mi auto oddać do Katowic. Moim kierownikiem była Małgorzata P. Masakra straszna kobieta i kazała bym tankował jej auto, mówiła że nie potrafi zatankować auta. Początkowo myślałem, że to żart, ale jak jej posłuchałem kilka godzin w czasie wspólnej pracy dostrzega się, że kobieta ma coś nie halo z psychiką. Nie polecam. Wystawiam opinie negatywną na 150% aż dziw że dziś są jeszcze takie firmy i tacy niekompetencje kierownicze MASAKRA!!!

Sylwia
@Tomi

Piszecie że nie płacą na czas - na jakie poślizgi z wypłatą się trzeba przygotować?

Bydgoszcz
@Tomi

Tak, to prawda ja jeździłem z Gochą P. W Bydgoszczy i Grudziądzu. Też kazała mi auto tankować. Mówiła że ona tego nigdy nie robi, ogólnie kobieta psychiczną się wydaje, gadała od rzeczy i klienci się z niej śmieją. Jakas psychiczna. Zgadzam się z twoją opinią, ale też nie jest tajemnicą, że w firmie rabat nikt jej nie lubi, a w centrali w Katowicach się z niej śmieją, bardzo mierna wizytówka firmy.

On
@Sylwia

Na dłuże poślizgi, jak idzie o premie to do kwartału nawet.

Zosia
@Warmia

Słuchajcie, byłam w Śremie w oddziale specjał na rozmowie w Rabat Detal, fakt biuro bez okien na piętrze, pełno ulotek i kartonów, zapach okropny. Osoba z którą rozmawiałam miał jakieś dziwne teksty, typu wojna Putin a za chwilę mówił jakieś podteksty, typu mam same dziewczyny w zespole, był jeden chłopak ale go zwolniłem,, bo co można robić z chłopem '' no nie wiem co, postanowiłam tu podzielić się moją mega negatywną opinią, które wcześniej czytałam, prezencja zerowa i auto z kratką, pewnie trzeba coś wozić na sklepy, a w ogłoszeniu koordynator. Nadto z tego, co wiem ze sklepu od mojej klientki, to chłopak sam odszedł bo nie otrzymał pieniędzy. Nie polecam pracy w tym Rabacie.

Jaco
@Warmia

Cały rabat detal, co trzy miesiące mamy nową osobę do obsługi, też nie polecam. Różne negatywne rzeczy o nich się słyszy. Umowę wypowiedziałem po roku.

@Sylwia

Podstawę tobie wypłacą na czas, a o premii zapomnij. Ludzie na wideokonferencji się proszą o swoje pieniądze, których nie ma!!! Czekasz 4-5 miesięcy na premie, jak przeliczysz to na miesiące wychodzi, że zarabiasz grosze. Nie polecam. Oszukują ludzi.

Koordynator Sprzedaży

1 telefon z zaproszeniem na rozmowę. 2 rozmowa z panią kierownik oraz panem dyrektorem w jednych z restauracji. W przypadku 2 etapu rozmowa całkiem przyjemna, na początek jakieś test, który na dobra sprawę nic nie wnosi i nawet nie został odpowiednio przedstawiony, ale mniejsza o to. Przebieg rozmowy raczej standardowy, dlaczego właśnie ta firma, jak wyglądał twój przebieg kariery itd. Nic specjalnego raczej luźna gadka. I na tym etapie wydaje mi się, ze rekrutacja powinna się zakończyć, ale niestety. Na koniec rozmowy dowiadujemy się, ze możemy zostać zaproszeni na jeszcze jeden etap. Tak tez się stało, zostałem zaproszony na kojenia rozmowę do siedzimy firmy w Katowicach na spotkanie z prezesem. Czemu nie, szukam pracy, wiec jadę. Na miejscu przywitany przez pana dyrektora z poprzedniej rozmowy dowiaduje się, ze rozmowa odbędzie się online... bo pan prezes jest na kwarantannie.. uwierzycie ? Ok 150 km jazdy po to żeby pogadać online ? Można było poinformować kandydatów pare dni wcześniej, albo nawet z rana, telefonicznie i odbyć ta rozmowę w domu. Skoro jestem już na miejscu to czas na rozmowę. Pan prezes na start zaczął mówić o różnych premiach, było i ich chyba z 15 po 3 się już pogubiłem. Po 2 min miałem wrażenie, ze to już koniec, bo dostałem pytanie czy mam jakieś pytania ? W tej chwili nie widziałem, czy to ja prowadzę rekrutacje czy prezes rabat.. można powiedzieć, ze po chwili rozmowa się skończyła i mogłem spokojnie wracać 150 km do domu.. tylko dodam, ze moja rozmowa odbyła się 3 miesiące temu, został zatrudniony ktoś inny, (prawdopodobnie zaproponował niższa podstawę), a kilka dni temu ponownie spotkałem ogłoszenie na ten sam region. Sami opowiedzcie sobie czy ta firma jest warta uwagi ;) pozdrawiam

Dlaczego ta firma, kariera, co mnie motywuje, zarobki. 3 etap kompletne nieporozumienia. Może lepiej żeby pan prezes nie udzielał się w rekrutacjach.

logo firmy Serwisant rowerowy

Czy firma Rabat detal Sp z.o.o oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Jarek

Nie , nie odzwanie i wgl nie szanują ludzi. Jeździsz do Katowic na własny koszt

Michał wcłek

Nie, nie oddzwaniają, nie szanują ludzi, nawet siebie w zespole nie szanują, moja żona tam pracowała, ciągle wydzwaniała do niej jej kierowniczka z dosłownie bzdurami. Na wideokonferencji prezes tego rabatu do ludzi potrafi mówić przez (usunięte przez administratora) mać. Nie płacą wynagrodzeń, to prawda,

Prokop

Nie, nie, nie, oddzwaniają bo to pajace cała ta firma idź do nich do pracy i kup sobie odrazu nerwosol, bo jak wejdziesz na sklep jakikolwiek to zaraz cię zjedzą klienci za niewynasnione tematy, których celowo nie wyjaśniają, bo po co ludziom mają płacić, jak mogą tym obracać.

Arek

Na jakie pytania się przygotować ?

Franek Marek
@Arek

Jakie pytania, chłopaku daj spokój, oni sami nie wiedzą o co pytać, to ludzie bez doświadczenia, podpisują umowy ze sklepami i z producentami i o nic nie dbają do końca. Zadań masz jak dla 10 osób, robisz audyty za które i tak ci nie zapłacą, bo kasę biorą prezesi, naepszy system premiowy 2,50 zł brutto za coś... 3,20 brutto za coś innego, tak cię zakręca że sam nie wiesz ile masz kasy dostać i tak samo w ciula robią klientów, rabat detal to (usunięte przez administratora) nie pecam, jak ktoś szuka byle jakiej pracy to do rabatu, oni już są tak bardzo na marginesie. Ze biorą każdego. Dziwię się ze grupa specjał ich kupiła ten rabat mega psuje reputację. Panie Prezesie Tokarz, niech Pan przejrzy na oczy i zamknie to rabatowskie niby nic!

Storck Obama

Mam dwa sklepy w Bydgoszczy, miałam umowę z rabatem. Na jeden sklep jeździła kobieta co dwa tygodnie nie wiem po co tak? Na drugi raz na 1,5 Mc. Każde moje pytanie odbijało się echem.... Sprawdzę, dowiem się lub zobaczę co się da zrobić. Najlepsze było pod koniec mojej umowy kiedy zaczęła już nagadywac na swojego pracodawcę, umowy wypowiedziałam, dziś jestem w innej sieci i jestem bardzo zadowolą klientką, mam lepsze warunki i ani razu nie usłyszałam dowiem się.... O dziwo odwiedza mnie były pracownik firmy rabat.

P0lo

Katowice brynów ul gallusa,drogo i niemiła obsługa.

Czy w święta Rabat jest otwarty?

Didi

Witam jak wyglada praca sprzedawcy, w katowicach lub Chorzowie w sklepie rabat? Czy warto aplikować, jak z wyplata i umową wyglada1 sprawa ?

Lucy

A co może jeszcze po godzinach zostanie umyć, bo sobie szanowny Pan zażyczył? Wybierz sklep, gdzie dobrze opłacają pracownika to Ci zmielą

Monia

Klient czemu się dziwisz? Jaka płaca taka praca. Z tego co wiem w handlu dla osób z doświadczeniem jest jeszcze coś co się nazywa "rynek pracownika"

Klient

Dzisiaj byłem w rabacie i poprosiłem panią żeby zmielila mi kawałek mięsa na mielona a ta pani odpowiedziała mi na moja prośbę ze nie zmieli mi mięsa ponieważ umyla maszynę i nie zmielila go bo nie będzie dwa razy mylą maszyny ... brak słów. ... klient płaci klient wymaga ...

Ktoś wie gdzie są ich sklepy w Łódzkim i Mazowieckim ? Podajcie adres please

Szifa

Sklep na Żeleńskiego

Szifa

Sklep jest do 22.00 idę niekiedy za 10 i już jest zamknięte tak być nie może niech szefowa napiszę że do 21.45 i będzie ok acha i niech se parking zrobi

Pit

Katowice brynów ul.gallusa,niemiła obsługa

Klient

Witam

Pikobello

Pracowałam w Rabacie półtora roku, na różnych sklepach, bo wiecznie brakuje im ludzi ,"premie" w wysokości stu zl, lub wcale, dużo nadgodzin nie raz pracowało się ponad dwa tygodnie bez dnia wolnego, z przejściami od razu z popołudniowek na ranki, gdzie o 22 wychodziło się ze sklepu, a o 6 spowrotem trzeba było tam być, nie daj Boze zeby chorować, bo szefostwo uwali Ci premie i będzie patrzeć na ciebie spod byka nastepne pol roku (choc na dzień dzisiejszy, żałuję, ze przechodziłam tam każdą chorobę) przez ten czas pracy dostałam RAZ najtańszy proszek do prania, na pranie roboczych ubrań, których też nie dalo sie doprosić i musiałam nosić np czyjsc znoszony przypalony fajkami polar, bo wlasnego nie dostalam. Na umowie o pracę dostalam największą wypłatę 1500zl, tak to okolice 1300-1400, czyli tak jak to w handlu bywa. Szefostwo leje na wszystko nie mozna niczego się doprosić, jakieś usterki na sklepie, nie ma kto naprawiać, gdzie potem my wysluchujemy pretensji klientow, szef zamawia duzo towarów, ktore nie sprzedaja sie na wszystkich sklepach, ale to pracownik ma przerąbane za przeterminy, nie on. Na wiekszych sklepach, a w takim pracowałam, nie ma zadnego ochroniarza, kamery nic nie dają, bo są bardziej na pracownika niz na złodzieja, a kradną tam na potęgę, gdzie gdy po remanencie wychodzi manko to pracownicy wysłuchują . Dużo by tu jeszcze pisać, w każdym razie, jak chcecie mieć swoje zycie, a nie żyć tylko praca za drobne i gdzie tylko wymagają ,a sami nie daja nic, obiecują zlote gory, ale jak brakuje ludzi na innym sklepie, a ty masz akurat cudem wolny weekend to nagle cie "doceniają " i dzwoni do Ciebie sam szef :D To nie polecam, ludzi brakuje tam notorycznie, więc harówka nigdy się nie skończy

komitywka
@Pikobello

Witam, chciałam zapytać czy w Rabacie jest Fundusz socjalny a konkretnie wczasy pod gruszą dla pracownika i jego dzieci?

@Pikobello

"Jak to w handlu bywa" ? Ja w ostatniej mojej pracy w 2015 roku,na stanowisku sprzedawcy na stoisku prasowym zarabiałam na rękę 800zł. O 1300-1400zł mogę tylko pomarzyć. Do tej pory nigdy nie dostałam jeszcze takiej wypłaty powyżej 1000zł. A wy narzekacie, że macie 1300-1400zł.

A.P ....
@komitywka

Ach wiele by szło powiedzieć o tej firmie szczególnie Ruda Ślaska wczasy pod gruszą co 2 lata premie no zawsze znajdzie się powód do ich niewypłacenia , a bony na święta to kwota 30 zł do wykorzystania w sklepie . w skrócie na tyle .zresztą jeżeli co chwile jest zmiana kierownika i personelu to samo mówi za siebie .

mario
@komitywka

co dwa lata a możesz nie dostać na umowie wcale ....

mario
@komitywka

co dwa lata a możesz nie dostać na umowie wcale ....

Sprzedawca

Potwierdzam w całości

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci. Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje ludzi?

Kor
@Andrzej

Potrzebuje ludzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rabat detal Sp z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Rabat detal Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rabat detal Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabat detal Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rabat detal Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Rabat detal Sp z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rabat detal Sp z.o.o
2.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Kossutha 6
    40-832 Katowice