Opinie o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rabat detal Sp z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rabat detal Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rabat detal Sp z.o.o w Katowice

Alicja

@Diana, rozumiem, że takie sytuacje mogą wprawiać w dyskomfort. Jednak zapewne dzieje się tak, ponieważ ten kierownik, o którym wspomniałaś, w ten sposób dba o bezpieczeństwo towaru, za który jest odpowiedzialny i swoich pracowników. Na tym forum każda opinia jest cenna, ale powinna dotyczyć firm jako pracodawców, a nie usługodawców. Muszą być ważnym źródłem informacji dla osób zainteresowanych pracą w Rabat detal Sp z.o.o

Diana

Sklep sieci Rabat w Katowicach - Kostuchnie ul Boya -Zelenskiego bardzo nie mila obsluga szszczegolnie kierownik na klientow patrzy jak na potencjalnych zlodziejow podpuszczajac pracownikow aby zwracali uwage na klienta jezeli ma przy sobie wieksza torbe bo wraca z pobliskiego basenu i rehabilitacji

Alicja

@Franek jeżeli piszesz o tym, że masz sentyment do Rabat detal Sp z.o.o, to znaczy, że byłeś zadowolony z tej firmy jako pracodawcy. Co najbardziej podobało Ci się w Twoim stanowisku?

Franek

Rabat detal z tego co słyszałem to fajnie się rozwija. Cieszy mnie to ponieważ mam sentyment do firmy w której kiedyś pracowałem. Jak się teraz pracuje? Trochę niezbyt pozytywnie piszecie na forum o firmie ale mam nadzieję, że to jakieś przejściowe kłopoty.

Koordynator Sprzedaży

1 telefon z zaproszeniem na rozmowę. 2 rozmowa z panią kierownik oraz panem dyrektorem w jednych z restauracji. W przypadku 2 etapu rozmowa całkiem przyjemna, na początek jakieś test, który na dobra sprawę nic nie wnosi i nawet nie został odpowiednio przedstawiony, ale mniejsza o to. Przebieg rozmowy raczej standardowy, dlaczego właśnie ta firma, jak wyglądał twój przebieg kariery itd. Nic specjalnego raczej luźna gadka. I na tym etapie wydaje mi się, ze rekrutacja powinna się zakończyć, ale niestety. Na koniec rozmowy dowiadujemy się, ze możemy zostać zaproszeni na jeszcze jeden etap. Tak tez się stało, zostałem zaproszony na kojenia rozmowę do siedzimy firmy w Katowicach na spotkanie z prezesem. Czemu nie, szukam pracy, wiec jadę. Na miejscu przywitany przez pana dyrektora z poprzedniej rozmowy dowiaduje się, ze rozmowa odbędzie się online... bo pan prezes jest na kwarantannie.. uwierzycie ? Ok 150 km jazdy po to żeby pogadać online ? Można było poinformować kandydatów pare dni wcześniej, albo nawet z rana, telefonicznie i odbyć ta rozmowę w domu. Skoro jestem już na miejscu to czas na rozmowę. Pan prezes na start zaczął mówić o różnych premiach, było i ich chyba z 15 po 3 się już pogubiłem. Po 2 min miałem wrażenie, ze to już koniec, bo dostałem pytanie czy mam jakieś pytania ? W tej chwili nie widziałem, czy to ja prowadzę rekrutacje czy prezes rabat.. można powiedzieć, ze po chwili rozmowa się skończyła i mogłem spokojnie wracać 150 km do domu.. tylko dodam, ze moja rozmowa odbyła się 3 miesiące temu, został zatrudniony ktoś inny, (prawdopodobnie zaproponował niższa podstawę), a kilka dni temu ponownie spotkałem ogłoszenie na ten sam region. Sami opowiedzcie sobie czy ta firma jest warta uwagi ;) pozdrawiam

Dlaczego ta firma, kariera, co mnie motywuje, zarobki. 3 etap kompletne nieporozumienia. Może lepiej żeby pan prezes nie udzielał się w rekrutacjach.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
alojz

w sklepie rabat w chorzowie na osiedlu ruchu jest sympatycznie oprocz jednej pani ilony ktora jest bardzo niesympatyczna i bardzo arogandzka w stosunku do uczennic wiec wedlug mnie firma cos powinna z taka osoba zrobic a napewno ukarac

Danusia

Rabat detal to firma , która ma opinię dobrego pracodawcy!!. Myślę, że ciągła ekspansja w pozostałe rejony w kraju pokazuje jak prężnie firma działa.

Marian

Czy firma ma jakieś ofert pracy? Nigdzie nie mogę nic znaleźć a ponieważ słyszałem sporo dobrego to może znajdę tu pracę? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się na forum? Jakie umowy firma podpisuje?

Natalia

Wystawianie firmie opinii na podstawie jednej placówki handlowej to jakieś nieporozumienie. Firma jest spoko.

Wiki

Witam jestem stała klientka w Rabacie na Kwiatkowskiego......ale nie zgadzam się z opiniami na temat pani która krotki czas była na stoisku Miesnym z tego co zauwazylam to ona nie obslugiwala klientów tylko cos w ladzie robila wiec skad te opinie ze była taka super????

Klijent
@Wiki

Robiła i to dużo nie sprzedawala byle czego zawsze polecila dobre szynki dla dzieci czy osób starszych obsługiwała przy niej wyglad lady był super świeży byla grzeczna kulturalna i zawsze uśmiechnięty

dziunia

Rabat detal to ciągle rozwijająca się firma mimo tak wielkiej konkurencji.

Sklep rabat na os witosa kwiatkowskiego jest beznadziejny brudy i panuje tam haos brak odpowiednich ludzi do zarządzania byla tam pani na miesnym chyba ania to ona potrafila wszystko zorganizowac i miesny byl czysty i świeży jak by spowrotem ja przyjeli pewnie by ten sklep stanol na nogi i kierowniczke ta mloda zwolnic bo sobie nie radzi kogo oni czymaja czemu sie nie sugeruja opiniami jak tak dalej pujdzie to nie zarobia na nowe auta szefostwo prosze jako klijentka sklepu o przywrucenie p ani do pracy i na stanowisko zarzadcy

Alicja

@Klaudia to dobrze, że jesteś zadowolona. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Ogólne warunki pracy różnią się nieco w zależności od obejmowanego stanowiska. Może powiesz również kilka słów więcej na temat pracy w owej firmie? Co Ci się najbardziej podoba?

Klaudia

Firma Rabat detal jak widać rozwija się i będą w tym roku kłaść duży nacisk na działania sprzedażowe w internecie. Pracując tu mamy większe bezpieczeństwo pracy a dla mnie to jest bardzo ważne, mogę spokojnie pracować.

Luki

Czy ktos wie czy p.Ania z miesnego wróci bo czekamy na nia niech kierownictwo cos zrobi z tym by wróciła prosza klijenci

Alicja

@Xxx, nie współpracuję z Rabat detal Sp z.o.o Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl O moim zadaniu dowiesz się więcej po kliknięciu myszką w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat powyższej firmy.

@Alicja

Czyli nie masz żadnego wpływu na to by pani która pracowala na miesnym na kwiatkowskiego spowrotem tam wróciła szkoda powiem ci tyle ze ona potrafila zadbac o ten dział a reszta to dramat personel nie miły. Brak stanowczosci i zarobki też jakas poraszka socjal co dwa lata smiech na sali wiem bo moja koleżanka tam pracowala i nie chciala z nimi umowy przedurzyc

Alicja

A co możecie powiedzieć o Rabat detal Sp z.o.o jako pracodawcy? Dla zainteresowanych, na ich stronie internetowej możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.rabat-detal.pl/kariera

@Alicja

A ty nie jesteś czasem pracodawcą bo sie udzielasz dużo. Jak tak to zrób Alicja tak by wrucila na swoje stanowisko lub wysze pani która pracowala na mięsnym na kwiatkowskiego bo takich pracowników wam potrzeba

Xxx

No i zwolniła się pani z miesnego wielka szkoda teraz sklep straci klientów bo większość z nich szła na zakupy do miłej uśmiechniętej i zawsze potrafila bardzo dobrze doradzic i opsurzyc klientów. Dziwi mnie to czemu szefostwo jej nie zatrzymali czyżby nie widzieli ile pracy i serca to wszystko wkladala i ze w koncu klijenci sie pojawiali i nie czytaja opini przeciesz same pozytywy sa na temat tej osoby. Powini te stare wyrzucić i zmienic niektóre ze sklepu i zatrudniac tylko takie jak ta pani co pracowala na mięsnym. Jak pracowala ta pani zawsze bylo widac ze wszystko jest świeże.

Regina

Rabat detal Sp z.o.o. fajna firma , czasami zmiany dobrze robią.

Sąsiadka

Chodzę na zakupy na kwiatkowskiego opsuga nie miła dwie panie sa bardzo milo tylko jedna w srednim wieku na sklepie i druga to na miesnym chyba pani kierownik taka mloda dzisaj byla na rano chyba zawsze jest bo co robie zakupy to ona jest bardzo mila usmiechnieta i kulturana osoba bylam swiatkiem jak starszej pani pomagala w zakupach bardzo to bylo miłe a tak po za tym to miesny sie zmienił jest pelny towaru i widac ze świeży widac ze ta nowa pani bardzo o to dba i wie czego chcę. Jedna jest taka powolna nie zorganizowana nie umie opsugiwac chodzi z miejsa na miejsce bez celu nie wiadomo czego szuka a jak jest kolejka to sie obija lub zajmuje sie czyms innym zero szacunku dla klijenta. Wierze inno tej pani kierownik to co wyrzej jest napisane o niej to malo powiedziane widac ze jest to osoba z powolania energiczna kontaktowa usmiechnieta jesli odejdzie to straci ten sklep perelke duzo moich znajomych i sąsiadów badzo mile mowi o tej pani.licze ze bedzie pani w tym sklepie na zawsze bo zmienia pani cale otoczenie a do kierownictwa sklepu powiem tyle ze bardzo dobry pracownik i nie stracie jej. Pozdrowienia

Zostaw merytoryczną opinię o Rabat detal Sp z.o.o - Katowice

• Jak się pracuje w Rabat detal Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Rabat detal Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rabat detal Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rabat detal Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Rabat detal Sp z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rabat detal Sp z.o.o
2.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Kossutha 6
    40-832 Katowice