Opinie o ELTWIN w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELTWIN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELTWIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTWIN w Szczecin

Nie bądź taki pewny bo za jakiś czas ty też możesz wylecieć i co wtedy powiesz .Tam nie patrzą co umiesz i jak się starasz po prostu pewnego dnia stwierdzą że kogoś trzeba zwolnić a ty nie liżesz (usunięte przez administratora) więc baj maszkaro .A jak nie ma zleceń lub komponentów i na sprzątaczkę brak kasy (usunięte przez administratora) odkurzacz i lecisz .... Pożal się boże .Brak szansy na awans i podwyżkę, nie mówiąc o rządzących...o rany dobrze że że ja tam już nie pracuje ,zarabiam dużo więcej i nikt nie stoi mi nad głową i nie sprawdza doświadczonego pracownika który lutował kilka lat czy dobrze lutuje, a dlaczego bo nie ma co robić więc przylutowuje się stare komponenty i odlutowuje, a potem siedzisz w stresie i czekasz aż stary dun cię sprawdzi.A dlaczego ponieważ trzeba styrać pracowników bo jak by to wina pracownika była że pracodawca nie umie załatwić zleceń na tyle żeby praca była cały czas....A nie chce mi się już pisać i cieszę się że nie mam nic do czynienia z tym bajzlem . Były pracownik....

monia

proszę o informacje czy nadal poszukują pracowników i jaka jest tam pensja? atmosfera jaka panuje? na ile zmian pracują i czy weekendy są zawsze wolne?

Helga

Tam nie ma kiera. Jest dyro.

melon

a ja nie narzekam. atmosfera na luzie, wolne weekendy, umowa o prace, a z kiero można się dogadać.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELTWIN. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
ola

Witam, proszę o informacje na temat obecnych zarobków w tej firmie, jaka jest atmosfera, czy dużo zatrudnionych jest kobiet i czy jest to praca zmianowa?

wasz pracownik

Firma dno . Pan Dyrektor na niczym się nie zna wraz ze swoimi pomagierami (Patryk i Wojtek ) Inżynierowie są samozwańczymi Inżynierami ponieważ nie posiadają na to żadnych dokumentów.Od pana prezesa czuć nie raz woń alkoholu. a za te marne 1500 niech sami sobie tyrają . pozdrawiam były pracownik .

Wojtek
@wasz pracownik

Zapraszam to pokażę dyplom z tytułem mgr inż.

ON
@wasz pracownik

A mi prywatnie Wojtek powiedział, że chyba będzie się zwalaniał...

ha ha
@ON

Pozdrawiam Pana Dyrektora

ela

(usunięte przez administratora)zł na umowie próbnej i obietnica podwyżki na następnej. Na następnej umowie też (usunięte przez administratora).Powody się znajdą. Nie ma znaczenia jakie masz doświadczenie.Przecież firma musi w Ciebie inwestować. Nie bardzo tylko wiadomo na czym te inwestycje polegają. Pensja stała więc tyle samo dostaniesz przy 20 i przy 23 dniach roboczych. Brak funduszu socjalnego. Warunki pracy jesienią i wiosną ok.Latem jednak zabija temp. Konserwa nagrzewa się strasznie a klimy brak. Zimą z zimna sztywnieją palce.

?

Ta firma nie płaci na godzinę tylko stałą pensję.

?

Wszystko zależy czego oczekujesz. Najniższa krajowa to niecałe 1200 zł na rękę, więc płacą 3 stówki ponad najniższą.Należy zaznaczyć że to samo dostaniesz przy 20 dniach roboczych(160 h) i przy 23 (184 h). Problemem jest to że pan dyrektor na rozmowie o pracę obiecuje pewne rzeczy.Nie wiem tylko po co okłamuje ludzi już na początku współpracy. Zarówno możliwość podwyżki, rozwoju jak i nauki angielskiego dla chętnych to bajeczki. Po 3 miesiącach dostaniesz tyle samo bez względu na to jakie masz doświadczenie i jakie są efekty twojej pracy. To jest idealna firma dla tych którzy uprawiają filozofię" czy się stoi , czy się leży 1500 się należy"

?

Przeczytaj ze zrozumieniem poprzednie wpisy :-)

Nie

alabaster

Tak są przyjęcia przez LSJ a pani która rekrutuje to nie wie co tam się dzieje tak naprawde, a zgadzam się co do opinii jw. atmosfera do banii i jedno wielkie oszustwo ,obiecują góry ,umowę na stałe po okresie próbnym, większe pieniądze a póżniej wykręcają kota ogonem i udają że nie było takiej rozmowy,a jak nie ma co robić to sprzątanie ,mycie podłóg, itp.Szukają naiwnych za marne 1500zł i nie ważne czy miesiąc ma 20 dni roboczych ,czy 23, a pieniądze te same.A można by tak pisać jeszcze długo ,obiecują że nie zwalniają, na początku, a z tego co mi widomo to z tej firmy poleciało kilka osób i to za nic.A firma niby się rozwija a ciągle nie widać efektów i ciągle osoby są zwalniane .I przyjmowane nowe , aby nie podpisywać umów na stałe...A wspaniała brygadzistka , to dopirero.. można by było pisać stosowała mobing, była arogancka,osoba nie potrafiąca nic ,a uważła się za doskonałość i robiła duży zamęt ,skarżepyta jakiej mało, ciągle u kierownika z ucha strzelała ,żeby jeszcze prawdę mówiła ....Ale słyszałem że już tam nie pracuje ,jestem ciekaw czy poznali się na niej czy coś przeskrobała..........A skąt to wszystko wiem a to dalsza historia......może kiedyś wam napisze....

córa
@alabaster

To jeden wielki szajs i nie ma szansy na większe zarobki ,zapomnij a po okresie próbnym zostajesz na tych samych warunkach i z umową znowu na rok ..

jeane

firma dno szukają taniej siły roboczej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

andzia

witam mam takie pytanie bo do końca nie jestem pewna czy do firmy Eltwin rekrutacje prowadzi firma LSJ? we wtorek mam rozmowe z dyrektorem siedziby w Sz-nie. Kobieta z LSJ mówia że to świetna firma,dobre zarobki ogónie niesamowite warunki i sie zastanawiam czy to o tą firme chodzi która jak widzę nie ma nic wspólnego z tym co ona mówiła...

alabaster

Firma jak firma ,ale kierownik pan (usunięte przez administratora)i jego brygadzistka (usunięte przez administratora)to dopiero spółka pożal się Boże ,nikomu nie polecam tam składać cv- ki płaca do (usunięte przez administratora) atmosfera też, a co do rządzących , to szkoda gadać mobing stosowany przez brygadzistkę ,która nic nie potrafi, a uważa się za doskonałą.Nie wiem jak można kogoś takiego trzymać i pałacić takiej za nie udolność , poniżanie innych, brawo dla kierownictwa ,które udaje że nic nie widzi co się tam dzieje ,albo udaje że nic nie widzi.Bo ja będąc na miejscu kierownika to na pierwszym miejscu zwolnił bym taką brygadzistkę.

ela

zgadzam się z opinią byłam pracownikiem tej dziadowskiej firmy na początku pan dyrektor i jego duński nadzorca obiecywali umowy na stałe dostałam na 7miesięcy płace po okresie próbnym też miały się zmienić . na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam oszukana a po 5miesiącach z powodu niby braku zamówień dostałam kopa nie polecam tej firmy a wręcz ostrzegam warunki pracy masakra latem upał a zimą zimno prawdzwe warunki garażowe

sara

Duńska firma z branży elektronicznej warunki pracy garażowe płace do 1500 netto atmosfera niezbyt ciekawa nie polecam i ostrzegam osoby tam pracujące zostały oszukane na umowach o pracę i płacach

Zostaw merytoryczną opinię o ELTWIN - Szczecin

• Jak się pracuje w ELTWIN?

Zobacz opinie na temat firmy ELTWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ELTWIN