Opinie o ELTWIN w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELTWIN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELTWIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTWIN w Szczecin

xyz

Ostrzegam przed firmą Eltwin. Latem i ogólnie w sezonie na montowanie pomp ciepła naprzyjmowali ludzi, naobiecywali złote góry, a następnie wszystkich zatrudnionych pracowników zostawili na lodzie i nie przedłużyli umów tłumacząc się brakiem zamowień i "słabymi prognozami". Przyjmowali oczywiście do "pracy na stałe", nie było mowy o pracy tymczasowej. Jeśli komuś zależy na stabilnym zatrudnieniu, to tam stabilności nie znajdzie. Pracownicy z najkrótszym stażem wylatują pierwsi, gdy tylko firmie skończą się zlecenia.

?

Jakie jest wynagrodzenie w firmie?

Xyz
@?

Na każdym dziale inne

kekw Nowy wpis
@?

nowi pracownicy po 3 miesiacach mają jakos 4700-4800brutto. po rocznej umowie w zaleznosci od umiejetnosci, kompetencji i tego jak bardzo wchodziło sie brygadziście w (usunięte przez administratora)

Jak wygląda ścieżka kariery w ELTWIN? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pol Nowy wpis

W firmie Eltwin nie ma przyszłości. Zatrudniają ludzi , jak jest większe zamówienie. Gdy się skończy, zwalniają. (usunięte przez administratora)o prostactwo wśród pracownikow

Wstyd Nowy wpis

Na rozmowie w sprawie pracy pani S ... wprowadzała ludzi w błąd, że jest to praca na dłużej. Miła atmosfera . Nie było miłej atmosfery . Brak pomocy od strony starszych ze stażem pracy. Naśmiewanie się z koleżanek ze jest lezb i kolegi który jest gejem. Brak tolerancji i wyzwiska. Liderzy kłamią i obiecują ze to fajna stała praca! Ściema a potem wyrzucają. Nie polecam tej firmy !

Czy w ELTWIN zatrudniani są obcokrajowcy?

Zyz

Jakie przyjęcia ????????to firma (usunięte przez administratora)cały czas zwalniają ludzi niedawno zwolnili masę ludzi i z tego co mi wiadomo znowu ludzie są zwalniani tragedia nie polecam firmy poza tym o tej firmie jest już głośno wszędzie dramat ale jak to mówią karma wróci ????

@Eltwin Nowy wpis
@Zyz

Cała prawda. Firma się przeliczyła z zatrudnieniem i zwalniają ostro i z przytupem. Przy zwolnieniu wyprowadzają Cie jak (usunięte przez administratora) w asyscie usmiechnietej liderki, Zamykają szatnie. Ogólnie nie ciekawie. Jak będę kiedyś zatrudniać to przemyślcie czy chcecie być tak potraktowani.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELTWIN. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
xyz

Czy ELTWIN oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pati

Czy obecnie zatrudniają ? Jakie są zarobki

Sylwia

Chciałabym złożyć cv ? Czy bezpośrednio do firmy czy można przez jakąś stronę

?

Jakie jest wynagrodzenie w firmie?

Czy w eltwin sa zmiany rodzicielskie? Jakie godziny obejmuja te zmiany?

Wtf

Jakie znowu zmiany rodzicielskie?

@Wtf

Na info stargard były takie informacje.

Jdjd

Co to za nowy wymysł ?

Ile jest zmian w ELTWIN?

Honorata

Czy godziny są takie jak ktoś już dwa lata temu pisał? Od czego zależą różnice w pierwszej zmianie, że na 6 lub na 7?

Xyz
@Honorata

Godziny bez zmian. Czy na 6 czy na 7 deklarujesz jak ci pasuje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy ELTWIN?

Bsbs

Tak w siedzibie firmy Eltwin.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ELTWIN?

Pra

Pierwsza zmiana 6.00 - 14.30 7.00 - 14.30 Piątki 6.00 - 12.00/ 7.00 - 13.00 Druga zmiana 14.30 - 00.30 Piątki wolne

K

@Pra A jak wygląda sprawa z osobami z wykształceniem zawodowym jednak z innej branży? Jest sens z takowym aplikować?

@K

Są osoby z najróżniejszym wykształceniem.

@K

Są osoby z najróżniejszym wykształceniem.

Czy jest możliwość pracy w ELTWIN na część etatu?

Jest taka możliwość

AMW

Kocham Julię ????

@AMW

A kto taki mnie kocha :) byłam przekonana, że wszyscy... A tu się okazuje że jedna osoba? Dziadzia Kim, bezząbek.... zawiedliscie mnie! Pozdrawiam albo i nie. Julia

Stefan

Czy dobra praca w dobrej firmie jest powodem tej ciszy na forum?

@Stefan

Wejdź na info stargard i popatrz na opinie... tam teraz stacjonuja.

LWJ

Nie bójcie się dodawać opinii. Po to są te strony przecież. Szkoda, że Kim nie jest świadomy jakiego okropnego, zaklamanego pracownika ma pod sobą. Można by wypowiedzieć się jeszcze o innych pioneczkach tej firmy ale to już każdy będzie miał okazję przekonać się osobiście jak ABC opisala. Nie pozdrawiam tej firmy LWJ

LWJ

Od "dyrektora" nie można niczego oczekiwać.... człowiek, który myli wykształcenie z inteligencją. Pracowałam tam ponad 3 lata i wręczył mi wypowiedzenie długie na całą stronę a4. Miał przygotowane wcześniej albo co bardziej wiarygodne ktoś mu napisał... sam nie potrafi sie wysłowić. Treść tego wypowiedzenia tak sympatyczna jak jego szeroki "uśmiech" co słowo to bubel!!! Próbowałam dogadać się przez tydzień o zmianę tego kłamstwa. Zbywał, wiedział co robić. Nie zdążyłam sprawy w sądzie założyć. Cóż, jego wygrana niech się szeroko "uśmiecha". Za mobbing słowny powinien zapłacić solidnie! Nie lubi ludzi, którzy walczą o swoje i wychodzą przed szereg. Co w moim tlumaczeniu znaczy , że nie zdąży pomyśleć, a ja już powiem

ABC

ABC 2017-03-22 Pracowalam w firmie ELTWIN w tamtym roku doslownie przez chwile.Bardzo ucieszylam sie kiedy zadzwoniono do mnie z propozycja pracy. Sama praca ciekawa ,obiekt nowy , ludzie mili usmiechnieci Dyrektor chcac sie zintegrowac z zaloga nie w garniturze a ubrany normalnie jak pracownicy. Na poczatku bylo wszystko pieknie ladnie ale pozniej sie zaczelo.Brygadzistka Karina przepraszam LIDERKA Karina byla barmanka rozlewajaca piwo, zaczela pokazywac swoje oblicze.czepiala sie wszystkiegi nie tak pracuje nie tak smaruje komponenty zaczelo sie donoszenie kolezanek lizidupek na mnie. czyli jej zdaniem nie nadawalam sie di niczego.Mam zal do Malgosi kierowniczki hali i do dyrektora za to ze nie porozmawiali ze mna co sie dzieje albo co jest nie tak tylko po miesiacu pracy wezwal mie dyrektor do gabinetu wreczyl wypowiedzenie z mowa ze takich ludzi oni nie potrzebuja i szkoda jego cennego czasu na tkich ludzi jak ja.Przepracowalam miesiac a umowe mialam na trzy miesiace byl to okres probny.Nikt nie wyciagnol pomocnej dloni nie porozmawial.Pani Malgosiu kierowniczko hali popatrz czasami na swoich pracownikow jak na ludzi nie sluchaj bzdor swojej liderki wystarczy czasem porozmawiac na osobnosci z czlowiekiem powiedziec gdzie tkwi blad.Jak to mowia Pan BOG nie rychliwy ale sprawiedliwy zawsze kiedys mozecie sie znalezc w takiej sttuacji.I tego wam zycze !

Zostaw merytoryczną opinię o ELTWIN - Szczecin

• Jak się pracuje w ELTWIN?

Zobacz opinie na temat firmy ELTWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ELTWIN