Opinie o ELTWIN w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELTWIN. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ELTWIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTWIN w Szczecin

Edward

Co kilka dni agencja pracy odświeża ofertę pracy w Eltwin jako technik elektronik/inzynier elektronik. Wymagania te same dla obu stanowisk. Jakie wynagrodzenie taki elektronik ma na start?

Magda

Pracuję tutaj kilka miesięcy i jestem zadowolona. Osoby z działu z którymi pracuje są sympatyczne, weekendy wolne , praca od poniedziałku do piątku. Nie narzekam :)

akrod

Wystarczy lepiej poszukać @.kjhg a wtedy coś znajdziesz, warto się na pewno nimi zainteresować, ponieważ oprócz umowy o pracę oferują swoim pracownikom pakiet świadczeń socjalnych

Zuza

W firmie przyjmują cały czas;) wystarczy wejść na stronę eltwinu i wysłać swoje CV na maila. z dopiskiem oczywiście ze szukasz pracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELTWIN. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
czort

A ja się chciałem zapytać: Co słychać WE Firmie? Pozdrawiam nie-wszystkich :) Seba. TAK JEST!

samosia

są przyjęcia cały czas, reklamują się na info-ludzie. zadżydżasta firma, zapraszamy wszystkich (usunięte przez administratora) lizów i (usunięte przez administratora) włazów. no to siema ludkowie.

Małgosia

Witam!Chciałabym się dowiedzieć czy są przyjęcia do firmy.Pozdrawiam.

kasia

a ja mam pytanie , czy pracuje tam kobieta, kurcze , nie pamiętam imienia , ale ma psa o imieniu MICHAŁ, zapewne bardzo znaczna. kolezanka z soniona. proszę info..

Fus
@kasia

Tak i nawet ten pies o imieniu Michał tez pracuje w firmie

czort

Dziękuję za miłe opinie na mój temat :-)

kuna

Właśnie się dowiedziałam, że odchodzi ikona firmy. jak dla mnie Sebastian był jedną z najporzadniejszych osób w firmie, robił za dwoch, nie znam powodu, ale to smutne, ze go juz nie bedzie. moze ktos zacznie wreszcie myslec dlaczego tak sie dzieje.

ten

zmiana od 14-24 to jak wrócić z pracy? zmiany są obowiązkowe? tzn każdy musi chodzić na taką drugą zmianę?

Boo

Kady dostaje tam podwyzki bez wyjatku.Nie po 7 miesicach tylko po 10,zawsze tak byli od poczatku i tak bedziele na ile zostal oceniony.Aczkowiek kazdy dostaje tyle na ile zasluzyl albo tyKtos (usunięte przez administratora) glupoty trzy po trzy a Ci co wylecieli to nie za damro.Wszyscy wiedza jak jest,jak ktos leci w (usunięte przez administratora) to go walniaja,proste jak jebanie.Warunki pracy sa najbardziej wporzadku.Luzna przyjemna atmosfera,sami wariaci,jak tu sie nie smiac jak tu kazdy jest tak za mocny ze boki mozna zrywac.Uwazam ze jak na zaklad pracy jestesmy bardzo udana firma ;) Pozdro dla wariatow

czort

A moze ktos by sie podpisal inicjalami w swoich wypowiedziach? ;]

Obecny pracownik

A teraz moja opinia... Ci, którzy wylecieli (nie za darmo!!) niech znajda sobie zajęcie, które im odpowiada i skończą się już błaźnić do końca... Bo wiadomo kto tak pisze!! Ci, którzy pracują, a coś im nie pasuje lecz pracują tylko dlatego bo co miesiąc kasa jest, niech poszukają sobie lepszej pracy skoro ambicje takie wysokie mają!! A osoby, które są ciekawe jak jest naprawdę niech się same przekonają :) Pozdr.

Aktualny pracownik :)

pracowałem w przyjemniejszych miejscach , ale nie ma co narzekać :) kierownik jest jaki jest , ale jedno można powiedzieć na pewno : OGARNIA . Ze zmianami można się dogadać a praca spokojna i nie naciskają na ilość lecz JAKOŚĆ :D Naprawdę trzeba by było się postarać , żeby wylecieć z roboty :) Zirytowani którzy pisali negatywne na stronie komentarze wylecieli przez własną głupotę albo podpadli czymś konkretnym , jeśli ktoś nie ogarnia nie pozbywają się pracownika wręcz przeciwnie uczą go póki się nie nauczy a jeśli się nie nadaje przenoszą na inne stanowisko. plusy pracy w firmie : - pensja na czas - możliwość podwyższenia kwalifikacji (nie piszę tu o awansach) - pewna podwyżka po drugiej umowie (jaka jest zależy tak naprawdę od nas samych) - zmiany (druga zmiana naprawdę korzystna) - dbałość o pracownika Minusy pracy w firmie : - Ludzie .. (Ja z reguły nienawidzę ludzi za ich pazerność i zawiść , ale niektóre osoby powinny przejść Test IQ i zastanowić się nad tym co mówią) wiadomo - wszędzie są te wredne babska , które tylko by plotkowały bo się nudzą w domu ;) - (Tymczsowo) Ciasna hala - Przesadne stosowanie sie do regulaminu pracy , brak luzu pod tym względem (ale wiadomo nie jesteśmy na wakacjach :) ) ogólne wrażenie : bardzo dobre polecam pracę młodym ludziom , bo wiadomo ze ktoś wiekowy nie przyjdzie robić za 1500 na start :) trzeba było się uczyć ^^ pozdrawiam

Hardcorowy

Albo 6-14:30/ 7-15:30 czwartek wszyscy z tych godzin 7-13:00. Sobota i niedziela wolne. Zmiana popołudniowa od 14:00-24:00 Poniedzialek do czwartku. Piatek, sobota, niedziela wolne. Pozdrawiam i zapraszam. Hardcorowy!

Wiki

Podbijam pytanie jaksi są zmiany z wtej firmie???

geodue

Witam. Bylam na rozmowie z kierownikami w Agencji SLJ i nie rozumiem jednego a mianowicie zmian w tej firmie Panie z tej agencji mowily ze pracujemy od poniedzialku do piatku na 7-15 weekendy wolne druga Pani pisze ze sa 2 zmiany, 1 zmiana na 6-14.30 w piatek do 13ej 2 zmiana na 7-15.30 i wchodzi 3zmiana na 14-22.30 pozniej jednak dowiaduje sie ze jest zmiana na 12-24ej od poniedzialku do czwartku w tedy piatek sobota i oczywiscie niedziela wolna.Prosze o odpowiedz jakie sa w tej firmie zmiany bo szczerze zgłupialam, pozdrawiam

bardshow

nie wiem skąd tak dużo negatywnych opinii zapewne piszą Ci co się nie sprawdzili polecieli firma nie jest zła,o mobbingu pierwsze słysze! atmosfera fajna na luzie kazdy chętnie pomaga jeśli się czegoś nie wie.Zarobki nie za wysokie bo 1500 ale jest umowa o pracę a nie śmieciówka,praca spokojna i ja na razie nie ma co do zarzucenia tej firmie pozdrawiam

Obecny pracownik

Ile ludzi tyle opinii... Ten kto wyleciał wie za co (więc będzie oczerniać wszystko) A ten kto pracuje wie najlepiej jak jest z umowami i podwyżkami. Ludzie są jacy są, nie mamy się tam Kochać tylko tolerować, jeśli ktoś mi nie odpowiada to nie gadam i to wszystko! Co do strzelania z ucha... Zawsze są jakieś "czarne owce" i będą to robić nadal. Nic z tym nie zrobimy!! Ja osobiście nie mogę narzekać. Ale jak już zostało napisane ile ludzi tyle opinii.

Mika
@Obecny pracownik

A jak długo pracujesz? Jak dla mnie za dużo negatywnych wpisów. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ELTWIN - Szczecin

• Jak się pracuje w ELTWIN?

Zobacz opinie na temat firmy ELTWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ELTWIN