Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Serwer12

Powinni pozwalniac tych co pija za dużo

@Serwer12

Tych co piją za DUŻO to koniecznie, przez takich to dla nas nic nie zostaje. Człowiek wraca z obchodu a tu już wypite, jeszcze butelki musi sprzątać.

@Tom

i tak rzetelnie rzecz ujmując to jaki efekt pracy z tego jest? piszesz, że nic z was nie zostanie... to ile osób teraz robi i jaka część to ta, o której tu piszecie?

Zukosa
@Emilia

Możesz napisać to jeszcze raz , czytam to co napisałaś kilka razy i nic z tego nie rozumiem , o co ci konkretnie chodzi ?

@Emilia

Jeszcze raz poproszę, tylko tym razem po polsku.

@Tom

po prostu zastanawiam się czy z tym alkoholem to są żarty po prostu a jeśli nie to jaka faktyczna liczba pracowników mogłaby go tu spożywać... przełożeni naprawdę nie mieliby co do tego żadnych awersji?

A cóż tam słychać na Niekłańskiej w Warszawie?

Zbyszek

Obecną ochronę Sądu Okręgowego w Łodzi można nazwać "Durszlak"

Sądy Okręgowy

Co to jest? Jeden z ważniejszych Sądów i kto go ochrania? Dziwię się, że Dyrektor Sądu Okręgowego w Łodzi pozwala sobie na takie szarganie dobrej opinii, nie tylko swojej, ale również mienia państwowego, do którego ludzie jak przychodzą powinni się czuć bezpiecznie. Osoba odpowiedzialna za ten bałagan, albo ma "plecy", albo.... Moim skromnym zdaniem tym wszystkim powinny się zająć specjalne oragny (mądrzy wiedzą o kim mowa). Pozdrawiam serdecznie. Ryba psuje się od głowy.

@Sądy Okręgowy

Pracownicy sądu to na razie mają niezły ubaw, obserwując ten cyrk. Niektórzy się wkurzają jak dotyczy to ich bezpośrednio, ale większość tylko boki zrywa. Dopóki nie wydarzy się coś poważnego to jest dla nich taki darmowy kabaret. W każdym bądź razie nigdy wcześniej nie mówiono tyle o ochronie, jest to temat dnia za każdym razem.

Zapadnia
@Sądy Okręgowy

Co to jest ? Krótko ogólny bałagan przy aprobacie tzw . dyrektora nie odpowiedzialnego , nie wymieniam nazwiska , rodo , temat dotyczy nie tylko przetargu na ochronę , to jest wierzchołek góry lodowej , dotyczy to między innymi prac związanych z naprawą dachu na Sądzie Okręgowym i związanych z tym wypadków , typu spada rolka papy z dachu , zalania 2 pięter Sądu przez fachowca wybranego przez nie odpowiedzialnego dyrektora , który wszystko zamiata pod dywan , pytanie , czy robi to ze wspóczucia , czy ma w tym swój interes , wstyd panie rodo .

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zboku

Pytanko , pracuję na sądzie mam dosyć ukrywania swoich preferencji , czy po zmianie płci będę miał przywileje , zaznaczyć chciałem , niedługo chciałam jestem aktualnie na hormonach , buzuje to we mnie , nie potrafię się skupić na parkingu , szlaban kojarzy mi się z (usunięte przez administratora), to opada , to się podnosi , czy to nie cudowne .

Serwer12

Zresztą wiem co tam się działo złapali kogoś na piciu w pracy i nie został zwolniony tylko oskarżali innych choc złapali kogoś za rękę

Serwer12

Jestem byłym pracownikiem oskarżenia o kradzieże i wszystko co możliwe podejrzenia rzucane na każdego i oszczerstwa gdzie to się odbija na ludziach.

Serwer12

To są sami alkoholicy powinno ich badać alkomatem o (usunięte przez administratora) tych co pija i stosują (usunięte przez administratora)w rodzinie

Brrr

Boże co to za firma ochrony? To wygląda jak (usunięte przez administratora) tego zawodu. I oni ochraniają Sądy w Łodzi?

Teresa
@Brrr

Co z nią jest nie tak? Nie widać części Twojego wpisu. Możesz dać znać i opisać to jeszcze raz?

@Teresa

Przeczytaj poprzednie wpisy a będzie jasne. Ta firma to ewenement, na jednego normalnego na zmianie przypada dwóch niepełnosprawnych z poważnymi schorzeniami. Na sądzie lub filharmonii ludzie z KPOF i praktyką robią za 14 zł na rękę. To co opowiadają to włosy dęba stają. Tak się fajnie zrymowalo.

Wtymtemacie

Jeżeli takie firmy ochraniają Sądy to nie ma się co dziwić , że po sądach chodzi kto chce i robi co chce , życie i zdrowie pracowników sądów są zagrożone ochroniarzy tej firmy trzeba samych chronić , czy osoba która rozpatruje przetargi na ochronę ma klapki na oczach , czy kieruje się chęcią zysku , czy dopiero jak dojdzie do tragedii , spadną klapki z oczu , kto wówczas będzie odpowiadał za oczywiste zaniedbania tej tzw . firmy.

kam.agn
@Wtymtemacie

JEST NA RYNKU W WARSZAWIE FIRMA ZATRUDNIAJĄCA OSOBY NIEPELNOSPRAWNE, CHETNIE ZATRUDNI DO PRACY JEST SPOKO, JA W NIEJ PRACUJE NAZYWA AGENCJA OCHRONY WARTA JEŻELI KTOS CHCIAŁBY SIĘ ZATRUDNIĆ, TO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

sagitario
@kam.agn

Poproszę o numer telefonu i jakieś informacje

@Wtymtemacie

Spokojnie jeszcze kilka wpadek i po sprawie. W grudniu na sądzie przy placu Dąbrowskiego było tyle zenady co w całym zeszłym roku. Obsada którą ma firma nie nadaje się na parking, ich samych trzeba ochraniac bo sobie krzywdę zrobią. 2 koordynatorów na całe województwo nie daje rady, zresztą z taką ekipą to niewykonalne. Nowa Pani koordynator dopiero się szkoli i za parę lat coś tam będzie umiała. Na razie nawet nie odbiera telefonu żeby nie podjąć złej decyzji. I tak ten cyrk jedzie dalej, w zasadzie to się stacza.

Zukosa
@Tom

To co się dzieje na parkingu Sądu Okręgowego w Łodzi , czytaj ,, sprawna obsługa parkingu ,, przez tzw . ochroniarzy zakrawa na kpiny , ludzie ci z tzw . łapanki nigdy nie odnajdą się w tym temacie , wjeżdża kto chce i kiedy chce , ci niby ochroniarze w tym przypadku są zbędni . Po 2 są sami dla siebie zagrożeniem , kto ich szkolił . Można tam z ich udziałem nakręcić film rodem z filmów Bareii , żenada .

Sądy w Łodzi

Ile dajecie że istniejecie?

@Sądy w Łodzi

Dają najniższą stawkę w przetargu, a potem łapanka ludzi z grupą najlepiej specjalną. Na zadupiu to przechodzi, ale w lepszym miejscu to wstyd i obciach. Najgorzej mają ci normalni, bo oprócz swoich obowiązków muszą nianczyc kaleki umysłowe i świecić oczami przed klientem.

Iwona
@Tom

Skoro najniższa stawka w przetargu, to ile zarabia tam pracownik? Wiesz coś na ten temat?

@Iwona

Słowo zarabia to spore nadużycie, to w zasadzie wolontariat. Dają takie oferty bo bazują na dotacjach za niepełnosprawnych. A ludzie którzy całe życie w o ochronie zmarnował to nawet nie chcą wierzyć że można żyć i pracować normalnie na 1 etacie.

Boniek

Jak szukają ludzi są mili bo mają nóż na gardle, potem jak ich znajdą szukają niepełnosprawnych, znajdą niepełnosprawnych zwalniają tych sprawnych i mówią za takie jest założenie firmy???? ludzie przestańcie dawać się wykorzystywać!!! Ta firma to typowe liczydło finansowe

NEO
@Boniek

LICZYDŁO FINANSOWE... MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO PIRAMIDY FINANSOWEJ... TO JEST JEDNA KLIKA...

Sądy w Łodzi

Ile dajecie że istniejecie?

Sąd Łódź

Włos się jeży jak widzę kto mnie ochrania z kąd bierzecie pracowników? Zero poczucia bezpieczeństwa!!!!

Hans Cukerman
@Sąd Łódź

Z tego samego miejsca co pracowników sadu

@Hans Cukerman

A można dopytać czemu ten włos się jeży, bo nie zrozumiałam za bardzo? Co z wyglądem tych Panów jest nie tak, że w ten sposób ktoś miałby reagować?

@Sąd Łódź

A gdzie mają iść 70 plus bądź niepełnosprawni ruchowo, przecież nie na patrol. Tam się jakoś schowaja. Na sądy rzadko ktoś napada.

Damian
@Emilia

Idź do sądów które mają i zobacz sama kto je ochrania i wtedy napisz.

Wojtek

W ubiegłym roku ponad 30 ochroniarzy pracujących głównie na terenie powidzkiej jednostki wojskowej usłyszało zarzuty w sprawie składania fałszywych zeznań. Sprawa dotyczyła oświadczeń o stanie zdrowia składanych przez pracowników ochrony. Zgodnie z ustawą, każdy kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej musi złożyć takie oświadczenie, w którym potwierdza, że nie jest osobą niepełnosprawną: Art. 33. 1. Badania lekarskie i psychologiczne osoby ubiegającej się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadającej taki wpis przeprowadza się na wniosek tej osoby, z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 32 pkt 3 i art. 33a ust. 3. 2. Do wniosku, o którym mowa w ust. 1, osoba ubiegająca się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadająca taki wpis jest obowiązana dołączyć oświadczenie, złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, że nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 2046 i 1948 oraz z 2017 r. poz. 777, 935 i 1428) lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa lub niezdolności do pracy. 3. W przypadkach, o których mowa w art. 32 pkt 3 i art. 33a ust. 3, osoba poddająca się badaniu jest obowiązana złożyć lekarzowi i psychologowi przeprowadzającemu badanie oświadczenie albo dokumenty, o których mowa w ust. 2. Na przestrzeni kilku ostatnich lat ponad 30 ochroniarzy pracujących głównie na ternie powidzkiej jednostki w oświadczeniach zadeklarowało, że są w pełni i zdrowi, kiedy mieli wystawione orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Jak orzekł biegły lekarz, wszyscy ochroniarze, wobec których toczyło się postępowania karne, bez przeszkód mogliby pracować w ochronie, nawet mimo stwierdzonych niepełnosprawności. – Problem pojawia się, gdy deklarują, że są w pełni zdrowi, podczas gdy mają wydane orzeczenia o niepełnosprawności. Właśnie tak było w przypadku wszystkich ochroniarzy, wobec których prowadzimy postępowania karne – wyjaśniła prokurator Ewa Woźniak. Składanie oświadczeń niezgodnych z prawdą podlega odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań. Art. 233. Fałszywe zeznania § 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Z chwilą przedstawienia zarzutów danemu ochroniarzowi śledczy mają obowiązek poinformować o tym Komendanta Wojewódzkiego Policji. Ten z kolei na mocy art. 26. ust 6 pkt 1 obligatoryjnie skreśla taką osobę z listy kwalifikowanych pracowników ochrony: Art. 29. (…) 6. Pracownika ochrony skreśla się z listy kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, w przypadku gdy: 1) pracownik ochrony fizycznej został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za popełnienie przestępstwa umyślnego lub wszczęto w stosunku do niego postępowanie karne o takie przestępstwo /slupca.pl, Ustawa o ochronie osób i mienia, Kodeks Karny Categories: z kraju

Pracownik.
@Wojtek

Trochę sprostowania.A mianowicie osoba z stopniem niepełnosprawności może posiadać wpis i zezwolenie na broń.Zależy jakie schorzenie i decyzja lekarza.Po co potwierdzać nieprawdę.

Maska
@Pracownik.

Mam pytanie skąd wiesz ze osoba z OL może zrobić kwalifikacje bo jestem za interesowana

Hędryk
@Maska

Musi najpierw ukryć schorzenia i mówić że jest zdrowa nie kłamie na forum trochę powagi. Gość z padaczka, wada wzroku lub schorzeniami psychicznymi nigdy nie dostanie wpisu kwalifikowanego. Inne stopnie niepełnosprawnosci też eliminują. Tylko zatajenie prawdy o schorzeniach daje gwarancję wpisu.

Esko
@Wojtek

Dlatego nie trzeba kłamać mówi die że dolega kręgosłup N10 i to wszystko Neurolog wydaje zgodę i po krzyku

Jo
@Wojtek

Teraz mają sprawdzać w Łodzi wpis i czy było zatajone orzeczenie.

@Jo

To mało kto zostanie, schorzenia specjalne to wyznacznik firmy????.

Radek

Moja noga w tej firmie już nie postanie.

Sebastian

Nie polecam

Ewelina
@Sebastian

A tak konkretniej? Ten komentarz za wiele nie wnosi, możesz napisać, z jakiego powodu nie polecasz pracy w firmie, co takiego się stało, że nie jesteś zadowolony?

Maska

Zgadzam się z tobą

Progress
@Sebastian

Też nie polecam, najniższą krajowa, bezsensowne dyskusje na temat zarobków. Odwracanie kota ogonem, zero jedności w załogach, promowanie konfidentów i eliminacja osób zgłaszających problemy. Brak jakiejkolwiek pomocy przełożonych. Indolencja i odpychanie podejmowania decyzji.

Jak jesteś potrzebny to pracę masz znajdą kogoś z orzeczeniem o niepełnosprawności pracy nie masz bez względu na to jak bardzo się poświęcałeś dla firmy

Były

Nie szanują ludzi co innego obiecują a potem co innego robią. Szukam pracy

Romek

Masz wpis na listę kwalifikowanych pracowników to mało! Jeszcze potrzebujesz grupę niepełnosprawności. Czy to jeszcze jeszcze jest ochrona?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security