Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

Nina

Praca fizyczna ciężka. Psychicznie człowiek jest wykończony. Kierownictwo dostało podwyżki, oraz eksperci sprzedaży. Reszta pracowników nie. (usunięte przez administratora) nagminny.

Sisi
@Nina

A ile dostali podwyżki kierownicy?

Katia
@Sisi

700 zł brutto

Xyz
@Katia

Ciekawe gdzie, bo ja tyle nie dostalam

Małoważne

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na stanowisku konsultanta w Krakowie w Galerii Krakowskiej? Widziałam ogłoszenie i po przeczytaniu paru wypowiedzi na tej stronie odnośnie firmy nie wiem czy warto aplikować czy lepiej sobie odpuścić.

Bylypracownik
@Małoważne

Na szczęście już tam nie pracuje ale z tego co wiem kierownik dalej ten sam... Więc jeśli lubisz mobbing i pracę w stresie, ciągłe pretensje, wpisy do pamiętnika to polecam. Ogólnie praca naprawdę fajna ale jeśli chodzi o Galerie Krakowska wszystko psuje kierowniczka bo zamiast motywować ludzi do pracy to robi wszystko na odwrót i na złość dziewczynom, więc się odechciewa starać bo po co... Także bardzo poważnie się zastanów czy warto wogole tam składać CV bo osobiście odradzam. Powodzenia ????

@Bylypracownik

Zgodzę się z ta wypowiedzią w 100 procentach. Jeśli lubisz pracę pod presją ciągle pretensje i wyrzuty to idz do pracy. Nie dostaniesz nawet tego co Ci przysługuje bo się nie da tak zorganizować pracy sklepu żeby prośby grafikowe były spełnione. Dużo mogła bym napisać ale wolę cieszyć się tym ze odeszłam i mam super pracę w innym sklepie ze spożywka, warunki odpowiednie do pracy.

Xyz
@Bylypracownik

Święta prawda. Nie pchaj się do Hebe w krakowskiej bo pożałujesz już po tygodniu pracy. Żadnej pracy tak źle nie wspominam jak właśnie w Hebe w galerii. Kierowniczka nieźle potrafi stłamsić człowieka. Sama nic nie zrobi a wieczne pretensje. Niby taka mądra a sama pewnie przykasu by nie sprzedała. Zero szacunku z jej strony do pracowników. I mimo że tam już nie pracuje to cały czas się zastanawiam czemu takich ludzi zatrudniają na stanowiska kierownicze...

XxX
@Xyz

Dokładnie tak.. zakompleksione babsko ale nie tylko ona cała reszta funkcyjnych uczy się od „najlepszej” ;)

Hebe :)

Cześć :) jak to jest z pracą w niedziele niehandlowe ? Jest zakaz a my pracujemy i pakujemy paczki w niedziele niehandlowe i wysyłamy je do klientów.

Motylek
@Hebe :)

O jaaa, mega dziwnie. Tak nie można. Pracuje w hebe i nigdy czegoś takiego nie bylo

Hebe :)
@Motylek

Właśnie nigdy nie było. Chyba nie jest to zgodne z obecnymi przepisami o zakazie handlu w niedziele niehandlowe.

@Hebe :)

Też się chętnie dowiem. Ktoś wie jak to wygląda prawnie? Bardzo mi to śmierdzi..

@Hebe :)

Przecież sklep jest zamknięty, nie handlujecie, więc wydaje mi sie ze wszystko jest zgodne z prawem. Gdyby sklep byl otwarty dla klientów, to wtedy byłoby to nie zgodne z prawem

Hebe:)
@Kasia

Jak to nie pracujemy? A pakowanie paczek i wysyłanie ich w niedziele niehandlowe do klientów nie jest pracą ?

X
@Hebe:)

Realizujemy zamówienia online. Nie można sprzedawać w tym dniu produktów klientom. To, że jest niedziela niehandlowych to nie znaczy, że to co robisz jest niezgodne z prawem. Jest zgodne, bo na logikę, stacja paliw też łamie zakaz ? Niestety, ale polskie prawo jest takie, że można je obejść na wiele sposobów. Sama pakuje paczki w niedzielę i nie jest mi to na rękę, ale co mam zrobić.. Kto u was pakuje paczki ? Jest z wami w niedziele kierownik tak jak u nas ?

Hebe:)
@X

Wystawianie w niedziele niehandlowe paragonu na kasie fiskalnej jest równoznaczne ze sprzedażą. Stacje paliw są wyłączone z tego zakazu. Myślę, że tę sytuację powinna wyjaśnić Państwowa Inspekcja Pracy.

@Hebe:)

Dokładnie, niech nie robią z nas jeleni. Jezcze rozumiem jakby było dodatkowo płatne a nie..

Ana
@Hebe :)

Jest zakaz handlu a nie zakaz pracy !

Koleżanka
@Hebe:)

No właśnie jest zakaz handlu, a nie pracy ;)

Pannanna
@Koleżanka

Ale skoro przechodzą paragony przez kasę to zalicza się to pod handel. Też uważam że powinna się tym zająć inspekcja pracy i nie będę się wahać aby to zgłosić

@Pannanna

Właśnie masz racje to jest praca i handel w niedzielę niehandlową. Przez kasę fiskalną przechodzą paragony, które wystawiane są przez pracowników. To powinno być wyjaśnione przez odpowiednie instytucje.

Ana
@Kasia

Dziewczyny wystarczy przeczytać ustawę a nie szukać (usunięte przez administratora)tam gdzie go nie ma

@Ana

To jak jest taka ustawa to proszę załącz link lub zacytuj ją wszystkim zainteresowanym tu na forum.

@Kasia

Dziewczyny dzwoniłam do inspektoratu pracy, by dowiedzieć się jak sprawa wygląda prawnie. Okazuje się że jest to niezgodne z prawem, ponieważ są to czynności handlowe sprawa jest już zgłoszona.

@Magda

Magda dziękuje za informację. Dobrze, że wreszcie odpowiednie instytucję wyjaśnią sprawę. Daj proszę znać jak będzie coś wiadomo w tej sprawie.

@Kasia

Czekam jeszcze na oficjalna opinie, ale tak powiedział radca prawny inspektoratu. Zachęcam Was żeby dzwonić na infolinię dla pracownikow żeby przekazać swoją opinię, im więcej tym lepiej i niech ta sprawa się nagłośni. Jest to anonimowe

Motylek
@Hebe :)

Wiecie może cos na temat premi rocznej ?chyba wszyscy zasłużyliśmy za ten trudny czas bo kto się narażał jak nie my?

Ss.
@Motylek

Z tego co mi powiedziano to nic nie dostaniesz , tylko ocenianie pracowników :)

Małgosia Gosia
@Hebe:)

Oczywiście, zgadzam się i tez mam właśnie taka wiedzę,że jak paragon przedzie przez kasę to jest to sprzedaż nielegalna

Mała
@Magda

Czy coś wiadomo w sprawie tego zgłoszenia ?

@Mała

Tak, niestety ustawa tak się zmieniła przez covid że jest to legalne.. Jest to oficjalna odpowiedź z inspekcji

Olga

Ile zarabia zastępca w dużym mieście?

@Olga

Takie pytania zadaje się na rozmowie kwalifikacyjnej a nie na forum. Nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo takie informacje są poufne.

Olga
@Magda

A po co jest to forum? Żeby wymieniać się różnymi informacjami i zaoszczędzić swój czas, żeby na rozmowie usłyszeć marną kwotę... na innych forach ludzie nie maja z tym problemu... skoro każdy tu jest anonimowy to jakie jest zagrożenie? Nie rozumiem.....

@Olga

Na pewno nie po to, żeby mówić o tym kto ile zarabia. A poza tym wynagrodzenia różnią się w zależności od tego w jakiej aglomeracji znajduje się sklep.

Przed podwyżka było to 2900zl netto

X
@Kocham swoją job

Chyba w małym miasteczku

@X

Jeśli chodzi o misto powyżej 500tys mieszkańców to mała wioska to tak w małej wiosce na Podkarpaciu

Iga
@Kocham swoją job

Tyle to ja miałam poprzednio na stanowisku eksperta. Dlatego właśnie nie pisze się takich rzeczy na forum, bo wypłaty różnią się w zależności od miast i województw.

@Iga

Chyba eksperta z premia. W moim mieście powyżej 500 tys mieszkańców ekspert zarabiał więcej od konsultanta 200 zł netto. Mówię o podstawach czyli to co jest napisane na umowie. Nie uwzględnia tutaj premii ponieważ to zależy od budżetu i mnoznikow przyjętych przez firmę. A wiadomo im wyższe stanowisko tym wyższy mnoznik

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Sabina Stalończyk

Ja złożyłam aplikacje w Białymstoku na stanowisko konsultantki w galerii zielone wzgórza i czekam. Bardzo mi się podoba praca w drogerii. Pracowałam kiedyś w Mediolanie w drogerii to mam trochę doświadczenia. Ta praca mi się podoba może się uda dostać...

Hebebebe

Niedziela niehandlowa? A co to takiego? Bez problemu można sobie złożyć zamówienie przez Internet z dostawą w 2h, na razie teraz tylko w wybranych miastach co prawda ale to nie zmienia faktu, że niestety pracujemy i sprzedajemy produkty w niedziele niehandlowe klient sobie kupuje co chce tylko, że do sklepu nie przychodzi ale paragon ma z naszego sklepu. A pracownik jak niewolnik (usunięte przez administratora) w niedziele ustawowo wolną bez dodatkowych opcji finansowych, żadnych nadgodzin się nie liczy ani 100% czy nawet 50% do wynagrodzenia za godzinę pracy. Porażka

Mula

Czy ktoś wie kiedy przyjdą pity ???

Hania
@Mula

Czy beda nagrody roczne i kart na swieta?

@Mula

Nie przyjdą ..musisz je pobrać ze stronki. Był mail ostatnio

Hania2
@Hania

Ponawiam pytanie, ktoś coś wie ??

@Hania

Cisza na temat tego ktoś wie o premii i kartach

Tuti
@.

Tez była chciała wiedzieć czy firma coś da na swieta czy nic... zyski cały czas wypracowuje a nic poza gola wypłata pracownik od roku nie dostał... kpina

HEBIANKA
@.

Premii pewnie nie będzie firma sprzedaż w 2020 zakończyła na minusie 2,2 % w porównaniu do 2019 roku. A budżet zaplanowany był jeszcze większy niż sprzedaż w 2019 roku. Więc nie ma czym dzielić. Dlatego jest cisza. Tylko szkoda, że nikt nie informuje o tym, że nie będzie.

@HEBIANKA

Szkoda tylko ze po roku trwania pandemii mają nierealne spojrzenie na sprzedaż i cele jakie zakładają są niemożliwe do zrobienia na niektórych sklepach. To pozbawia nas z góry premii.

Uprzejma

Czy ktoś już coś wie może z przecieków coś o premii rocznej albo pieniążkach na święta?

Eska
@Uprzejma

W tamtym roku nagroda była w kwietniu takze mam cichą nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

Magda

Ja po 3 latach odchodzę i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Robię wszystko , praca biurowa, praca na sklepie i moje wynagrodzenie to najniższa krajowa a expert który nie ma pojęcia o niczym ma dużo większa stawkę. Halo firmo o co chodzi?!

@Magda

Bo eksperci w większości sklepów to zapatrzone w siebie nie dowartościowane dziewczyny które są na tych stanowiskach tylko dlatego że nie są szczere ani uczciwe. Zero motywacji zero samokrytyki tylko włażenie w (usunięte przez administratora) Kpina też odchodzę bo ile można. Ale z naszym zdaniem nikt się nie liczy w tej firmie.

Hibi
@Ewa

Co za niesprawiedliwa i chamska opinia. Widać kto tu jest niedowartościowany xD

Expert
@Ewa

W większości sklepów? Skąd takie info?Pracowałaś w tej większości?

@Expert

Dziewczyny znają się z wyjazdów itp. więc nie nie trzeba pracować na wszystkich sklepach żeby to zauwazyc

Lila
@Marta

Zgadzam się z Tobą. Zresztą czyta się te wszystkie opinie to jakby się czytało o swoim sklepie. Zgadzam się z Ewa, może i są eksperci z powołania tak jak mieliśmy kiedyś a teraz to porażka. Kablowanie, wlazenie w tylek, śmieszne notatki do swojego zeszyciku. Praca tragedia nie jest to fakt. Ale klimat,obowiązki...No cóż Zresztą każda sama co tu bywa wie jak jest i co się dzieje. A potem przychodzi wynik tk i są zdziwieni wszyscy. Jak ma być super jak przychodzi obcy ktoś,ty masz 1000 rzeczy na głowie i obsłużysz klienta na szybko, a tu przychodzi wynik i pyk tk..i po premi.

Dominika

Pracowałaś/łeś w Hebe w 2020 i straciłaś z jakiegos powodu pracę? W czasach pandemii nie mozesz znalesc innej pracy??? Nie przejmuj sie, zasilku dla bezrobotnych również nie dostaniesz bo byłaś/byłeś zatrudniony na 0.8 etatu :) Więcej nie mam nic do dodania na temat tej firmy.

Nie należy się?

@Uprzejma

Nie, należy się tylko osobom które przepracowaly 365dni na pelnym etacie. A przy 0.8 radź sobie sam.

Iga
@Dominika

Tu nie chodzi o to czy było się na cały etat, na pół czy 1/8 - trzeba zarabiać najniższą krajową

Agata
@Dominika

a najlepsze jest to, ze dopracowania byly do PELNEGO etatu XDDDD

Agnieszka
@Agata

Wniosek do prawa o zasiłek można złożyć, jeśli przez 18 miesięcy przepracowało się 365 dni na umowie o pracę. Nie wiem, jak to jest z długością takiego zasiłku. Natomiast jeszcze nie wszystko stracone, dziewczyny.:-)

@Agnieszka

Zostalam poinformowana przez ZUS, ze zaden zasilek mi nie przysluguje, ponieważ nie przepracowalam pelnego etatu przez 365dni, bo hebe w kwietniu zmiejszylo etaty konsultantom. Bylam na l4, przez dwa miesiące otrzymalam 1200!! , potem nie przedłużyli mi umowy. Koniec koncow będąc dalej na l4, nie dostaje juz nic. Nawet chorobowego, bo lekarz nie mogl mi wystawic bo juz nie bylam zatrudniona. Dodam, ze złamałam noge :) :) :)

Hela
@Dominika

Faktycznie nie należy się zasiłek ze względu na obniżenie etatu. Jednak babeczka z urzędu pracy poinformowała mnie ze jeśli dostanę zaświadczenie od hebe że obniżenie było spowodowane covid to dostanę zasiłek. Osobiście nie zdecydowałam się na załatwianie tego papierka, ponieważ nie chcę mieć nic wspólnego z tym (usunięte przez administratora). Jednakże podpowiadam ze źródła iż hipotetycznie jest taka opcja.

@Hela

Masz szanse dostac zasiłek, wystarczy zalatwic jeden papierek a ty masz w nosie? Serio niektóre z was są tego nie teges

Hela
@Marta

Zanim napiszesz, proszę pomysl. To nic nie kosztuje. Myślę że to moja decyzja czy interesuje mnie zasiłek czy nie. Nie osób z neta. Chyba że Ty jesteś zainteresowana moim zasilkiem to podaj nr konta! - ale nie słuchaj przepadło! Bo zwolnieniu z tego obozu pracy znalezienie zatrudnienia zajęło mi miesiąc. Także osobie na etacie nie należy się zasiłek dla bezrobotnych.

@Hela

To (usunięte przez administratora)piszesz do osób z neta! Nie masz się gdzie wygadać to psychologa sobie umów. Następna śmieszna dziewczynka, która najpierw pisze o swojej sytuacji życiowej a potem się czepia jak ktoś jej dobrze radzi. Żenująca jesteś..

Ulk

Haha ha. Wyluzuj. Życie jest piękne bez spiny. Love and peace

Konsultant

Dziewczyny jak u was wygląda sprawa z konkursami? Czy wasze kierowniczki w jakiś sposób sprawdzają wasza wiedzę na ich temat? Czy kierownik i zastępca tez powinny być rozliczane z wiedzy na nowe konkursy??

Grażyna

Czy też macie odczucie, że coraz mniej mamy czasu dla klienta i nasza praca już nie polega na tym na czym powinna czyli praca na kasie i obsługa na sali, konkursy i przykasówka ale coraz więcej mamy obowiązków! Czy na waszych sklepach też nie wyrabiacie się z pracą, bo zbyt dużo czasu poświęca się na zakładanie aplikacji i przerzucanie kuwet w poszukiwaniu jednej kredki do oczu za 5 zł z essence a w tym czasie można by było udzielić konsultacji 3 osobom i nabić na kasę 300zl? Rozumiem, że takie czasy i e commerce ma nam podnieść budżet ale to jest kosztem innych klientów. Przykład z wczoraj:koleżanka stoi na kasie, przed nią 8 osób w kolejce, ja na zapleczu, bo przerzucam kuwety i kierownik do mnie z pytaniem czy skompletowałam już całe zamówienie expresowe, więc odpowiadam, że brakuje mi jednej rzeczy do zamówienia ale muszę to na chwilę zostawić, bo jest kolejka na kasie. Kiero mówi, żeby się nie przejmować, niech stoją w kolejce, więc wykonuje polecenie. Słyszę kolejny dzwonek, dziewczyna zakłada aplikacje na kasie więc muszę podejść ale w tym samym czasie Pan, który chce kupić żonie perfumy i czeka już 10 minut na konsultacje prosi o pomoc po raz kolejny. Z kolejki słychać już komentarze czemu nas tak mało i dlaczego tyle czasu muszą czekać? Jeden z klientów odkłada koszyk z zakupami i mówi, że nie ma czasu tyle czekać i rezygnuje z zakupu za około 180zł.Pan który chciał kupić perfumy i czeka na konsultacje wychodzi (nasz stały klient). Wraca po 20 minutach ale już z perfumami za 299 zł z innego sklepu a u nas dokupuje tylko torebkę prezentową za 4 zł. Ja wracam do przerzucania kuwet, okazuje się, że jest 1 kredka na stanie ale uszkodzona, więc kierownik mówi żeby wrzucić jakaś inną, podobną, więc tak robię. Po 2 godzinach klientka odbiera zamówienie i zauważając po raz kolejny rzecz inną niż zamówiła (kredkę o trochę innym odcieniu), oddaje całe zamówienie o wartości 43 złotych. To są autentyczne sytuację, które zdarzają się coraz częściej. Tracimy w ten sposób klientów, a będzie coraz gorzej, bo poczta pantoflowa działa jak zawsze i mamy coraz gorsze opinie wśród klientów. Zatrudnijcie w końcu dodatkową osobę, która będzie zajmować się tylko kompletowaniem paczek i nie na sklepach gdzie jest 400 lub 500 klientów dziennie, ale na te z mniejszą ilością klientów. Albo niech jedna osoba, która ma dziennie do skompletowania 40 zamówień będzie wyłączona z innych prac. Jeszcze pytanie do Was czy w dni targowe czyli piątek i sobota zdarza się u was tak, że jest jedna osoba na cały sklep a kierownik siedzi na zapleczu i gada przez telefon? Naprawdę znienawidziłam swoją pracę a należę do tych co lubią pracować ale to co się ostatnio dzieje to jest jakieś nieporozumienie!!

@Grażyna

Popieram to co mówisz, za dużo zaczynają wymagać... Najlepiej to zrób WSZYSTKO za minimalną pensje i od razu, chociaż wydaje mi się że połowę problemów na sklepie rozwiązała by ogarnięta kierowniczka, która by zrobiła w miarę logiczny plan zajęć. Najbardziej zdziwiłaś mnie tą kredką... Naprawdę kierownik każe wrzucać "podobną"??? To ja się nie dziwię ze ma problem z ogarnięciem zmiany! Gdzie tu zasady e_com, gdzie tu rozsądek... Każa konsultantom wrecz wchodzić w ... I telefony dla kilku złotych i aplikacji, a kiero takim postępowaniem sprawi, ze klientka nie do tego ze nic nie zamowi, to powie o tym 10 innym osobom którzy tez nic nie zamówią. Czekanie to samo. Moja kiero zawsze mówiła, że kasa jest najważniejsza, by klienci nie porzucali zakupów. Widać, że wasze problemy to w połowie właśnie kierowniczka. Ale firma też sobie grabi. Lubię mój sklep i ludzi i swoich klientów ale to co ostatnio hebe wyprawia jako pracodawca, to odechciewa mi sie tam przychodzić. Jak myślę o tym, ze musze komus wmuszac jakies aplikacje bo inaczej sie nasłucham od rejonowej jak to jest niezadowolona to mi sie rzygać chce. Szkoda że oni nie słuchają jak NAM sie to nie podoba.

heBLEE
@Grażyna

Jakbym czytała o swoim sklepie. widać wszędzie to samo :(

Joko

Czy wynagrodzenie kierownicze we wroclawiu jest adekwatne do tego stanowiska?

Powodzenia

Pracowalam w hebe kilka lat. Chce tylko powiedzieć ze wszystko zależy od kadry. W chwili mojego zatrudnienia bylo wszystko inaczej-lepiej. Patrzylam przez te kilka lat jak zmienia się kadra a wraz z nia awans dostaja osoby ktore niczym sie nie wykazaly oprócz dobrego kontaktu z kiero. A osoby z ogromna wiedza sa nie zauwazalne.Odeszlam. Mam nowa pracę i wiem ze to byla bardzo dobra decyzja.Kazdej z Was zycze odwagi by odejść jesli jeat zle.Ja długo sie balam zmiany a wyszlo ze odeszlam w bardzo zlym czasie na rynku pracy a jednak dalam rade.

@Powodzenia

Tu się tylko dostaje awanse jak ma się dobre stosunki z kiero. Znam wiele takich przypadków

Sara
@Uprzejma

Zgadzam się, układy układziki, nie równe traktowanie. Wszystko zależy od stosunków z kiero.

Była pracownica
@Sara

Dokładnie tak, również się zgadzam , niestety ..

@Sara

Potwierdzam. Dziwi mnie jeszcze fakt że nikt się nie interesuje dlaczego tak duzo pracowników zwalania się w krótkim czasie. Trzeba znalezc przyczynę a ona zazwyczaj leży u góry.

Dawid

Są zniżki na kosmetyki?

Łukasz
@Dawid

Nie ma

Grażyna

Chodziło mi oczywiście o sobotę :-)

Iwona

Cześć. Jakie wymagania trzeba spełnić żeby otrzymać pożyczkę bezzwrotną od firmy ? Działa to dalej ? Ktoś wie ? Bo po tej pandemii ciężko się podnieść finansowo.

@Iwona

Porozmawiaj ze swoim kierownikiem o Twojej sytuacij, wydrukuje Ci wniosek do wypełnienia gdzie musisz przedstawić swoją sytuację ( dołącz rachunki, ew.kredyty, czy np.leczysz się na coś i wymaga to nakładów finansowych etc. ) Ja dostałam bezzwrotne zapomogę, która pozwoliła mi spłacić zaległe zobowiązania. Możesz też starać się o kredyt ( procedura podoba) - wyciągają średnią z 3 ostatnich miesięcy Twoich zarobków. Dogodne raty :) Trzymam kciuki:) Pozdrowienia

Ala

Czy swoją aplikację na stanowisko konsultant-sprzedawca muszę złożyć na stronie internetowej hebe, olx itp. czy mogę przyjść bezpośrednio do drogerii i tam złożyć cv? Jak Wy zrobiłyście?

Sloneczko

Czasem jak czytam te komentarze to zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie. Czy po prostu polska mentalność jest taka że trzeba ciągle narzekać a nie dostrzegać pozytywy. Ja ta pracę uwielbiam, pewnie sa rzeczy które denerwują które bym zmieniła ale cieszę sie z tego co mam i że spełniam sie w pracy.

Hm. Nie wiem od czego zaczac... rok pracy za smieszna pensje(koronawirus), zapierniczanie z przerzutami, zwrotami I wszystkim innym biurowymi takze sprawami a mimo to brak mozliwosci rowoju, czy moze ciagly bieg, nerwy I kombinowanie jak wcisnac i mus kasowke? Nie doceniacie najnizszych ranga pracownikow, ale juz podwyzki na innych sa, a my szare male mroweczki to nic, na nas mozna zawsze oszczedzac. Przykre. Szczesliwie juz byly pracownik....

Justi
@Anna

Dokładnie, eksperci i kierownicy dostali podwyżkę o ponad 300 zł a reszta, która ciężko haruje ma cały czas za (usunięte przez administratora) robić. A gdyby nie my to nikt by tam nie zarabial

MEHebe
@Justi

Za misję ryżu? Moje dziewczyny są bardo zadowolone z powyżek. A gwoli wyjaśnienia - kadra nie miała powyżek od początku istnienia Hebe. Weź pod uwagę fakt, że na stanowiskach KS są teraz osoby, które pamiętają pierwsze otwarcia Hebe - brak targetów, brak rozliczeń kasjerów z ich pracy. Koszyk ILOŚCIOWY - kto pamięta? Dobre i złe czasy jednocześnie. Najgłośniej o podniesieniu stawek konsultantom - ale docenienie kadry przez konsultantów? Mamy tylko odpowiadać za Was, za Wasze błędy, pomyłki i uchybienia w procedurach, które macie jak na wyciągnięcie ręki, mimo to dalej pytacie każdego jak macie wykonać dane zadanie? W moim zespole zawsze stajemy za pracownikiem - szkoda, że nie doceniacie KS, którzy zasuwają za kasą, większość czasu spędzają na sali sprzedaży dostając o-piernicz, że nie siedzą za biurkiem i nie odpisują na maile - wtedy może widziałabym jak to jest pić kawę i rozmawiać przez telefon w biurze.

Kiko
@Anna

Dziewczyny które składały wnioski ma komisje macie już może dezycję przyznana bo ja czekam i czekam a nie dość ze była opóźniona komisja o 2 tyg to wciąż dalej cisza...:/

Bxxx
@MEHebe

Powinno być stażowe dla konsultantów , bo są tacy którzy pracują kilka lat i maja tyle samo co osoba nowa ????

@Kiko

Jakie wnioski i jaka komisja?

Ania8444
@Kiko

Jaka to komisja ? Jakie wnioski ?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 418.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 339, z czego 22 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe