Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Sam

Teraz takie zarobki małe ,a jeszcze jak wybiorą Trzaskowskiego to i PIS zabierze 500+,300 +i,będzie fajnie .

Ułan Bator
@Sam

No tak bo pan Dudus daje 500 zł masakra ja normalny pracownik chce se odłożyć by założyć rodzinę ale nie mogę bo (usunięte przez administratora) zza stolika wymyślił że bd wasze dzieci utrzymywał Wstyd cię się nie stać was to się nie Ru...

abc@123

Piątek i sobota na 1 zmianę do pracy? Nie przyjdziesz to co ci zrobią? Premii i tak nie ma. Nie mają prawa nikogo zmuszać żeby za darmo robić, za takie coś to inspekcja pracy się kłania!

Premie zostały zabrane jesteśmy w tarczy i w ostatnim tygodniu mamy piątek i sobotę do pracy słyszałem.

Xyz

Człowiek pracuje, myśli żeby przetrwać te trudne czasy, nie brać urlopu, a jak już wszystko ma wychodzić na prostą to słychać że przez lipiec i sierpień urlopów nie dostaniemy, Pięknie dziękujemy ZPU

Ramzes
@Xyz

Ten zakład już sięga dna, ale niedługo zrobi jeszcze odwiert.

Abc
@Xyz

To nie tak, że nie można urlopu dostać tylko się po prostu nie będzie opłacało brać. Bo z trzech ostatnich miesięcy urlop wylicza. To słabo wyjdzie

Xxx
@Abc

I dlatego dyrektorzy nie pozwolili brać urlopów bo będą musieli nam mało zapłacić ? Przecież im to na rękę by było.

@Xxx

Nie to że niema urlopów poprostu niema przestoju i niema urlopów planowanych na tydz. Czy na 2 tyg a pojedyncze dni to można wziąć jak coś komuś wypadnie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Pan Boczek

Czy ktoś w końcu się zainteresuje tym płynem śmierdzącym do dezynfekcji? Nie dość, że go brakuje to jeszcze śmierdzi.

Uczciwy bez L4

Mam pytanie kiedy zaczniemy zarabiać pieniądze z przed pandemii?

Od lipca

@Uczciwy bez L4

Wtedy, kiedy zachłanni właściciele, którym doradzają tacy sami dyrektorzy wykorzystają wszystkie możliwości, które im daje tzw. Tarcza antykryzysowa (antykowidowa). Podejrzewam, że potem nie będzie wcale też tak różowo, bo będą nadal zasłaniać się kryzysem tak jak to już kiedyś miało miejsce za czasów PO, że dopóki nie ogłosili w TV, że kryzys już minął to tyleż samo czasu trwał on w naszej firmie, a ciężarówki z meblami wyjeżdżały tak samo często jak teraz. Bo przecież czemu nie skorzystać i nie wyssać z nas wszystkiego niby legalnie kiedy mają takie możliwości i udają jeszcze biednych i pokrzywdzonych. Jakoś nie widać prezesów i dyrektorów chodzących po zakładzie przygnębionych złą sytuacją firmy .... Karma wraca w ten czy inny sposób panowie prezesi i dyrektorzy, kiedyś za to odpowiecie w tym lub innym życiu. A tymczasem napychajcie się dopóki możecie...

Życzliwy

Za 2 lata tak mówią w kadrach

Xxx
@Życzliwy

Czyli całe lato 3 soboty pracujące i 2 tysiące ? Haha. Jestem już ciekaw ile pracowników się wykruszy.

Uczciwy
@Uczciwy bez L4

W życiu po życiu :D hahaha

Lulek

Kiedy można pobrać ubrania robocze

Pietruszka lipa kwitas lipa

Najgorsze miejsce jakie znam stracone 4 lata pracy, zero rozwoju sam stres i demotywacja pracownika... Nie polecam tego nikomu lepiej iść chodniki zamiatać...

Stresss
@Pietruszka lipa kwitas lipa

Ze stresu aż sesra....się? ;) stres zawsze jest, tylko słabe charaktery są.

PiS to zło wcielone!

Jak można popierać bezprawie i totalną gangsterkę?! Musimy zmienić kacze popychadło na normalnego prezydenta,który choć częściowo zatrzyma tych pisowsich neandertalczyków!

Joe

Pis nie rozdaje swojej kasy, tylko budżetową, czyli nas wszystkich płacących podatki. Nie ma im za co dziękować. Tak dla ścisłości.

Nicki BonŻur

Witam wszystkich! Kilka miesięcy temu polecilem pracownika. Owa osoba pracuje do tej pory, a ja za polecenie danej osoby powinienem po 4 miesiącach otrzymać premię dodatkową. Pytanie czy w związku z zaistniałą sytuacją dostanę premię.? Czy jak jej nie dostanę zostanie ona uregulowana po polepszeniu warunków gospodarczych? Czy niepisana umowa przed zaistniałą sytuacją wiąże pracodawcę? Pytanie jest po to, bo jestem ciekawy uprzedzajac głupie komentarze "15 minutowcow"

Pracownick
@Nicki BonŻur

Nie mam pojęcia, wątpię że,, pracodawca" się wypowie. Teraz myja podłogi by pokazać jak tu super się pracuje...

nie za PIS!!!

,,Musimy wrócić do poprzednich pomysłów, które Polska podkreślała od ponad dwóch lat, takich jak podatek cyfrowy, podatek od transakcji finansowy, podatek od śladu węglowego czy unikalnego pomysłu Grupy Wyszehradzkiej, jak podatek od wielkich korporacji międzynarodowych. Te pomysły mogą spowodować, że do budżetu UE wpłyną dziesiątki miliardów euro nowych środków na walkę z koronawirusem - mówił w poniedziałek w Sejmie premier Mateusz Morawiecki. Przedstawiał on sytuację naszego kraju związaną z pandemią." Pan Morawiecki na "walkę" z koronawirusem chce wprowadzać nowe podatki zamiast te 2 mld zł które przeznaczyli na własną telewizje która w ramach równości promuje tylko 1 kandydata na prezydenta. Jest to tak hipokrytyczny pomysł, że nawet nie wiem jak ta partia może mieć aż takie poparcie... Panie Romanie prosze się zastanowić kogo chce pan zapraszać do firmy

Brak prawa i brak Sprawiedliwo

Czy wiecie że Pan Morawiecki sam w Brukseli powymyslal podatki które wprowadzi w Polsce? Ten im becyl będzie jutro w naszym zakładzie jak tylko zrobią jakieś zebranie by wielki zdrajca narodu chciał zareklamować cienie mgły to wyjdę stamtąd. Bez przesady Pan Prawda nie ma honoru wgl Wstyd!

Lola
@Brak prawa i brak Sprawiedliwo

Pan Morawiecki zawita u nas za tydzień, trzeba będzie selfi zrobić ????

@Brak prawa i brak Sprawiedliwo

U nas jest jeden malutki problem :) Ludzie zamiast na pracy za bardzo skupiają się na plotach . Powodzenia w zobaczeniu dzisiaj premiera w ZPU PRAWDA .Niestety trzeba będzie normalnie pracować a tak już było blisko i szansa,że zmiana będzie krótsza ze względu na wizyte :)

Stary pracownik

Nowi dyrektorzy przeginają co nieco. Najłatwiej jest zabrać ludziom stażowe, gdyż sami go jeszcze nie mają, więc nic nie stracą. Ludzie obsługujący niektóre maszyny(np. wiertarki) dowiedzieli się także, że nie dostaną wypłat operatorskich. Dlaczego? Może nowy dyrektor pochwali się swoją wypłatą? Przyszedł niedawno, szastał kasą firmy na lewo i prawo, a teraz oszczędności szuka w wypłatach ludzi? A można było wypracować jakieś rezerwy. Nawet auta służbowego, które dostał, nie myje za własne pieniądze lecz firmy, nie wspomnę o tankowaniu. Mieszkanie kupił i nasi firmowi budowlańcy mu je remontują.Cwaniak, który całą wiedzę wyciągnął od ludzi z naszej firmy, a Prezesowi mydli oczy, że to są jego pomysły. Fajna firma rodzinna dzięki niemu przerodziła się w bezduszną korporację.

Zxca

Moim zdaniem dużym problemem zakładu jest brak szacunku do pracowników na hali i słaby kontakt z nimi. Zarząd i kierownictwo coś ustalą a nam mówią na samym końcu. O ile wogóle mówią. Bo większość rzeczy dowiadujemy się od zwykłych pracowników. Np. Teraz ciagle ktoś mówi o przestoju w czerwcu- cały miesiąc albo pół, inna Wersja będziemy pracować wszystkie piątki i SOBOTY!! Jeden majster potwierdza a inny nie mówi nic. Dlaczego nikt nie powie nam co jest ustalone ? Czy nam nie należy się wiedzieć?? Albo kwestia wypłat. Człowiek pracuje i nawet nie wie za ile. Bo nikt nie raczy oficjalnie powiedzieć.

Ciekawy

Hey wszystkim wiadomo juz jak bedzienybpracowac w czerwcu tez 4 razy w tyg czy jak?

Covid 19

Według ustaleń pracodawcy pracownicy mieli mijać się ze sobą przejmując zmiany, a ja widzę jak stoi tłum ludzi bez maseczek, jeden na drugim bez odstępów wściekle w pośpiechu szukając swoich kart akordowych rzuconych na biurko jak dla sępów 20min przed godz 14-stą. Następnie wszyscy stadem biegną do bramy jeden przez drugiego przeciskając się(jest godz 13:50),a po drugiej stronie bramy stoi kolejne stado jeleni czekające na wejście oczywiście także bez maseczek. Więc gdzie jest zamierzony cel mijania się zmian w kierunku zapobiegania rozprzestrzeniania WIRUSA???

Bieda, bieda

I jak z zarobkami w maju? Jak myślicie ile będzie trwać taka sytuacja?

@Bieda, bieda

Proponuję aby na temat płac które uzyskamy za maj wypowiedzieli się przedstawiciele zarządu . Najlepiej teraz a nie dwa dni przed końcem miesiąca . Chyba wszyscy wiemy o co chodzi .

Wszyscy wiedza
@Gość

Przecież już wszyscy wiedzą że będziemy zarobić 2900 brutto za 4 dni w tygodniu , w maju wychodzi 15 dni. Jak komuś nie odpowiada zawsze może zmienić pracę. ????

Xxl
@Gość

Już było mówione o zarobkach za miesiąc maj. Będziemy mieli wszyscy stałe pobory, pomocnicy dostaną 2900zl brutto, a operatorzy 3250zl brutto, więc nie ma co dalej dyskutować i wymyślać niestworzone rzeczy.

Bulbon
@Bieda, bieda

3200 za 4 dni w tygodniu po 7,5 godziny to bardzo przyzwoite wynagrodzenie. Tym bardziej, że jak ktoś nie jest leniwy, to na piątek i sobotę znajdzie sobie pracę aby dorobić.

Antybulbon
@Bulbon

2300 zl za 16 dni pracujących śmiech na sali a ci co mają 2900 brutto 2 tyś na czysto myśl (usunięte przez administratora) kto dziś za 2 tysiące będzie ci pracował opłaty dojazdy itp na życie nie zostanie nic Przydupasku kozak w necie jesteś tylko !

@Antybulbon

To idź tam gdzie za 16 dni lepiej płacą

Czy pracodawca mógłby potwierdzić lub zdementować plotkę o przestoju w czerwcu?

Pod

Też jestem ciekawy

Uprzejmy

Ludzie ogarnijcie się U prawdy zarobiliscie 1800 zl za kwiecień a w lodkach normalne wypłaty więc coś tu nie halo :D

Zorientowany
@Uprzejmy

W łódkach ludzie byli na urlopach a nie postojowym więc i kasa inna.

Zdziw

Slyszeliscie ze państwo dało pracodawcom 300 zl zeby wypłacili je pracownikowi za to ze pracownik pracował w marcu bo nie bał sie przyjsc do pracy? To ja się pytam panie Prawda gdzie sa nasze pieniądze. A teraz za pracę dostsniemy tyle samo co ludzie na przestoju. Śmiech na sali. Jeszcze pan dyrektor twierdzi że mamy sie cieszyć że pracujemy bo tamten zakład na przestoju jeszcze cały maj. Z czego sie cieszyc! Że ci co siedzą cały miesiąc w domu dostaną tyle samo co my pracujacy. My nie jesteśmy głupi i liczyć umiemy!

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.