ZPU PRAWDA

Olecko

Opinie o ZPU PRAWDA

karol1+ 2016-06-10 20:05:47
skoro są ważniejsze plotki niż produkcja to tak jest:)
wkurzona 2016-06-10 21:13:46
to już przesada jest 10 a tu brak na koncie wypłaty A jak jest przelew to dopiero po 18 Mówię tu o banku Pekao Sa Nie wiem czy to wina firmy czy banku ale tak nie można
ja a kto 2016-06-12 13:02:03
TO była wypłata czy wstydliwe płacili.Myślę i mam nadzieję że to się zmieni a jak nie to są przecież wypowiedzenia
wkurzona 2016-06-20 15:32:03
na szpachlowaniu to taka jedna Elka dla swego majstra nawet jajka przynosi i ciasta piecze ,a on jej za to materiał lepszy daje Czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy
nn 2016-06-20 21:53:33
@wkurzona jak widac radzi sobie dziewczyna :D a pooza tą sytuacją jak sie tam pracuje w ZPU PRAWDA??
Karol 2016-06-21 16:08:22
Nie trzeba plotkować , wystarczy rozejrzeć się wokół.
wkurzona 2016-06-21 22:05:22
TO NIE PLOTKI TYLKO FAKTY
Jerzy B. 2016-06-24 10:09:19
gościu xxx jesteś tym jednym z cwaniaków co złapali tam robotę po znajomości, bierzesz kasę za nie robienie niczego, od razu widać, że w akordzie tam nigdy nie pracowałeś, jesteś za głupi, żeby ci wytłumaczyć jak można zarabiać pieniądze, mi wystarcza opłacony zus i najniższa krajowa, ale i na to trzeba się tam narobić, gdyż stawki akordowe są wielką tajemnicą. Co to w ogóle za akord, kiedy nie wie się za ile się pracuje.
Jerzy B. 2016-06-24 10:22:20
Witam !
Niestety nie jest Pani dyskretna, to co Pani się przekazuje od razu wszyscy o tym wiedzą łącznie z prezesem, po rozmowie z Panią od razu się jest na świeczniku. Od razu tu ostrzegam nowych pracowników przed wypełnianiem ankiet z Panią.
Wax 2016-06-25 20:11:09
Ale to znaczy że co, że obgadają Cię za plecami tam bo to dość nie ładnie powiem wszystkim otwarcie.
Do pani Ewy 2016-06-25 22:58:00
Z tego co zauważyłam to zakład potrzebuje ludzi do pracy.Ja bardzo bym chciała aby niektórzy typu Karol K. tzw.wielki fachowiec od wiertarek i strugarek wziął się do roboty a nie tylko siedział w szatni jak to koledzy mówią bawi się komórką atleta.Nie każdy ma takie układy z dyrektorem który go po ramieniu klepie.hahaha bywa różnie.
15111980 2016-06-28 20:31:40
Koledzy mówią , a ty nie jesteś pewna i siejesz

Plotki! Sama się weź za robote a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na forum
pracownik 2016-06-29 12:08:14
Co ty za bzdury plotkaro lub bardziej plotkarzu wypisujesz? I co to znaczy do pani Ewy, a to pani Ewa już lek na całe zło uważasz? Koleżanka twoja czy co? Nie od dziś wiadomo, że Karol najpierw po przyjściu do pracy chodzi po hali i ustawia co trzeba żeby ludzie mogli szybko zacząć pracę, a potem dopiero sam się przebiera. Oczywiście nie wszystkim to pasuje i nie musi ale tyle co on zrobił dla firmy dobrego to ty pewnie przez całe życie szujo nie zrobisz. Więc nie siej, siedź cicho, przestań paszczyć i zacznij pracować legacie.
mania 2016-07-01 07:33:39
Witam.W tym zakladzie pracowalam 5 lat.To nie prawda ze nie mozna zarobic,dla kogos kto chce pracowac nie jest tam zle.Prawdo jest ze brygadzisci zajmujo sie plotkami i czyjms zyciem a nie praco( najbardziej na hali klejonka).Zaglodajo w paski ludziom i mszczo sie na pracownikach jezeli im sie mowi prawde.Nie odeszlam przez to ze malo sie zarabia i ze praca ciezka,tylko przez msciwosc i zazdrosc brygadzistow,ktorzy naprawde potrafio dopiec pracownikowi.Czlowieka mogo wykonczyc psychicznie.Zawsze lubilam to prace ale nie stety przez szykanowanie i obrazanie mnie przez brygadzistow na klejonce odeszlam.
Kto zna , ten wie. 2016-07-05 16:38:39
Czas zacząć rozglądać sie za nastepną pracą , bo robi sie jedne wielkie szambo.
Kółko się zamyka,a kij ma dwa końce 2016-07-05 17:08:17
Wszędzie dobrze tm gdzie nas nie ma!"czas rozglądać się za następną pracą" a gdzie ? W Olecku ?! Życzę powodzenia ! Sam zaczynałem od Sportlake potem Prawda ,silvan i coś tam jeszcze prawda jest taka że w każdej "nowej" pracy było "lepiej" .z perspektywy czasu powiem że w Zpu Prawda pracowało się najlepiej i zakład oferował najlepsze warunki wobec tych firm które wymieniłem życzę powodzenia w znalezieniu nowej pracy
zaniepokojony 2016-07-06 09:59:55
Ja chcialbym tylko dodać ze pan marek z tm to niezla osobowość traktuje ludzi z góry i wmawia im ze są idiotami tylko on jest myślący żenada pozdrawiam
moje 2016-07-08 22:54:20
@ zaniepokojony, czyżby pan marek był szefem? Bo to podchodzi mi pod właśnie teksty szefa. Nie myle sie?
Jerzy B. 2016-07-09 18:30:38
o pewnie pani sprzątaczka się odezwała, ta co w każdą sobotę przychodzi
edf 2016-07-11 18:06:12
@moje jak to skad taki poymsl ze to sa jego posty?;p w sumie to nie wydaje mi sie zeby tak bylo jednak
zyzio 2016-07-15 22:38:53
oszukiwali firmę tyle czasu a teraz płaczą ze im premie zabrali.ha ha
to 2016-07-15 23:57:09
jednych zwalniać chcą za dopisanie kilku sztuk a za tysiące jest cisza
coś 2016-07-16 15:01:51
Dobrze, że każdy dba o to, żeby atmosfera była pozytywna.
Nick 2016-08-20 22:14:32
najważniejsze że można pół zmiany nie robić nic ,wpisać prace zlecone i nikt nic nie powie :)
zenek 2016-08-22 12:08:00
a co do balu dla pracowników za tydzień ,śmieszy mnie ta rozrywka ,2 piwa i stanie w kolejce za kawałkiem karkówki ,dlaczego jesteśmy traktowani jako podludzie ,dla nas 2 piwa ,a dla majstrów i kierowników bal w Ełku i to nie na trawie ,a w dodatku jeszcze musimy pracować w tę sobotę balową.Panie PREZESIE proszę traktować nas poważnie 'my jako fizyczni pracownicy wypracowujemy Panu kapitał ,który
pozwala Panu i Pańskiej rodzinie być najbogatszym i w Olecku, a może w województwie ,proszę o równe traktowanie nas z kierownikami ,dyrektorami i majstrami ,i jeszcze ; pomyśl Pan o zarobkach dla nas ,bo zarabiamy nędznie .DO zobaczyska na balu hej.
Prezes 2016-08-24 21:08:42
Zrób imprezę to narzekają nie zróbmy też nie dobrze ,jak nie pasuje to nie idź i nie pisz farmazonów
zadowolony 2016-08-30 08:39:13
Tegoroczna impreza byla bardzo udana. Wszystko bylo zorganizowane bardzo dobrze. Kolejka byla ale tylko na poczatku, to calkiem zrozumiale bo bylo wuele osob. Potem szlo juz z gorki i mozna bylo dostac ciepla kielbaske czy karkowke bez kolejki. Tylko jest jeden problem, pan prezes prosil ludzi o spokoj i jakies tam zachowanie sie. Problemem sa majstrowie i liderzy, tych panow trzeba wziac za pysyk bo naprawde nie godnie reprezentoja nasza firme i zachowoja sie jak bydlo, pijane bydlo. Pozdrowienia dla pana AA lidera lakierni brzoza bo jak co roku osiga szczyt mozliwosci wlasnej.
stanley 2016-09-01 11:31:51
wydaje mi się, że jednak takie sytuacje na firmowych imprezach są dosyć powszechne.. ale dobrze, że są one w ogóle organizowane.
korekta 2016-09-01 14:03:36
Po pierwsze kolego, jeżeli już chciałeś coś napisać, a wręcz napisałeś to zwróć uwagę na pisownię, bo piszesz w jakimś obcym języku, bo chyba nie po polsku. Jeżeli sprawia ci to trudność proponuję odświeżyć znajomość ortografii i gramatyki.
Po drugie, nie ubliżaj nikomu nazywając go bydłem, a już na pewno nie pijanym bydłem bo takowego chyba jeszcze nikt nie widział, prócz ciebie oczywiście.
Po trzecie, w naszej firmie nie ma "majstrów" tylko są mistrzowie produkcji więc chyba jesteś jakiś "obcy" skoro tego nie wiesz.
Reasumując ... mało wiesz, a piszesz tyle bzdur, że głowa boli, na szczęście chyba tylko ciebie. Nikt z kadry tak się nie zachowywał jak to opisałeś powyżej. Generalnie było fajnie i spokojnie i z roku na rok coraz lepiej.
kawa 4] 2016-09-01 15:47:54
jak ktoś szuka pracy to firma szuka teraz stolarza obróbki drewna i technologa, polecam info na ich stronie
uczestnik 2016-09-02 12:37:25
podziekowania za zorganizowanie imprezy dla M.Wojcika oraz P.SZczygla z roku n arok jest coraz lepiej. Oraz dla osob obslugujacych grill. Czekamy za rok :)
xxx 2016-09-02 17:22:25
zawsze można powiedzieć do mistrza spadaj ja tam nie pójdę i stać dalej:)
xxx 2016-09-03 22:02:58
Wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dobrze, że wiedzą jak zadbać o premie do podstawy, to się ceni.
MARK 2016-09-05 17:02:15
PROSZĘ O SKŁADANIE cv W KADRACH NA UL,GOŁDAPSKIEJ 33
stolarz 2016-09-05 23:23:03
Nie zatrudniajcie się w tej firmie ,w tej firmie nie można chorować,bo zaraz woń za bramę ,ta firma jest prowadzona przez liberałów, zakochanych ,w POwcach i PSL,płacą po1500na rękę ,taka placa niewolnicza.
Kowal losu 2016-09-06 09:55:59
To nic nowego to tak jak w całym Olecku,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a te 1500 to przesada panowie chyba cały miesiąc na dniówkach robiłeś ,powiedz że Ci się robić nie chce!!!!
stolarz 2016-09-06 12:59:11
Dawno już nie pracuje dla liberałów jestem w Angli 2200 za 5 dni.Powodzenia,, niewolnicy,,
e9\] 2016-09-06 15:33:16
@xxx sądzę że taki Producent drewnianych mebli skrzyniowych i szkieletowych na pewno na zawsze jakieś miejsca pracy dla fachowców, wartom się rozglądać i próbować moim zdaniem w kwestii zdobycia jakiegoś zatrudnienia u nich, ważne że marka jest silna
Kowal losu 2016-09-06 22:56:07
Dobrze kolega prawi polač mu!!
mark 2016-09-07 05:39:35
słuchaj stary ciebie pewnie nie zadowoliłaby praca leżąca za 4000 tysie.
jak się nie chce pracować to każda praca jest beee.
pozdrawiam wszystkich nierobów i paskudnych leni co tylko lubią siać ferment
edf 2016-09-07 21:33:46
no masz raje w sumie trochę ja tam uważam ze do pracy to przede wszystkim trzeba mieć checi nic nam od tak nie spadnie treba się czyms wykazac i cos zrobić a ni tylko siedzieć i narzekac prawda? a przecież tak ważne jest jednak pozytywne nastawienie.
fru 2016-09-13 15:14:02
No dobra, ale ważne, że umowa jest respektowana, a to dość ważne w dzisiejszych czasach. A socjale? Dzięki
frank 2016-09-15 12:09:52
A co mnie obchodzi że są inwestycje w zakładzie ,wzrastają zamówienia pracy coraz więcej a wypłata z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza a mowy żadnej nie było na temat podwyżek płac.Prowadzę swoje zapiski od roku z karty pracy i mam porównanie .Im więcej zrobisz tym mniej zarobisz a góra się cieszy że ma jeleni których coraz mniej .Jutro ma byś msza i najwięksi lizusi pewno pierwsze ławki zajmą w kościele i tylko nie zapomnijcie na tacę chojnie rzucić bo msza jest pewnie opłacona.
jo 2016-09-15 16:49:37
jak to możliwe że pomocnik za stanie,albo siedzenie zarabia wiecej niż niejeden operator na klejonce?mistrz i brygadzista ma to gdzieś to możę i reszta tak powinna pracować:)
X 2016-09-15 23:51:51
Jak widac taka kara jest za oszukiwanie firmy:) ja spróbuję od poniedziałku i zobaczę ile czasy dam radę
par 2016-09-18 17:37:37
Myślę, że na produkcji jest może teraz szansa na zatrudnienie? skoro produkują dla Ikei to pracy jestpewnie masa tam?
Stary 2016-09-18 18:08:04
Kolego w radio 5 cały czas ogłaszają,w pup Olecko też na dyżurce u cieciów wiszą ogłoszenia ,nawet kościołach trąbią ,ludzi potrzeba w ch.j ,dziś składasz jutro robisz
mukku 2016-09-18 22:39:21
radia nie słucham, przekonania osobiste, ale czy gdzieś w internecie mogę zbiorczo ich altualne rekrutacje i ogłoszenie o pracę znaleźć? ale skoro ty jak widze masz taką gigantyczną wiedzę o firmie to może napisz mi tutaj od razu na jakie stanowiska teraz szukają
Stary 2016-09-19 08:11:51
Na ich stronie internetowej jest stolarz i technolog reszty dowiesz się na rozmowie gdzie cię żucą potrzeba chyba na wózki i do obsługi maszyn
romek 2016-09-22 12:38:21
Taki operator produkcji rzeczywiście ma dobre zarobki, bo przecież dochodzą do tego jeszcze odpowiednie premie w tym zakresie.
Zostaw swoją opinię o ZPU PRAWDA - Olecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPU PRAWDA