ZPU PRAWDA

Olecko

Opinie o ZPU PRAWDA

Zwykle nic 2017-02-12 20:44
Akurat tak sie sklada że nienawidze alkoholu bez znaczenia czy w pracy czy w domu . Jeden z wózkowych Jerzy D . potrafił pobić wlasny rekord w ilości promili we krwi , że z widlaka już nie wysiadał tylko wypadał . Do pana ogonowskiego to nie trafilalo bo wiadomo jakby to sie skonczylo dla tego kto sie odważył to zgłosić .
Były pracownik 2017-02-24 20:15
Smutne ale prawdziwe nie docenia sie starych pracownikow którzy staraja się i zapieprzają docenia się tylko legatów dupowłazów,kolegów,koleżanki albo rodzinkę,których się powkręcało po znajomości którzy są premiowani co miesiąc i mają najlepszą pracę .Panie prezesie niech się pan zainteresuje sytuacją na zakładzie bo nie długo to nie będzie komu pracować w tej firmie
Ona 2017-03-05 00:17
Doceniamy tylko plotkary
mistrz 2017-03-14 21:53
Ch..j za pracownik który swojej stawki nie zna za którą przyszedł robić
xd 2017-03-26 12:44
nie polecam tej pracy coraz to gorzej z płaca wymagaja duzo od ludzi a mało płacą..
Byly pravownik 2017-03-30 15:16
Ogolem panuje zla atmosfera w firmie.Firma ta to jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wyzysk pracownika.Ludzie plotukuja a w oczy nawet nie powiedza.Zarobki to szkoda mowic.Bedziesz mial ponad 200godzin pracy to zarobisz marne 2500.Rotacja bardzo duza wiadomo czemu...nie polecam
Xxx 2017-03-30 16:53
No pare lat temu bylem na odwyku.o tym wiedziala tylko jedna osoba a tak sie rozeszlo po firmie.hehe Mieli o czym gadac.plotki i ploteczki lubiane w tej firmie
Hugo 2017-04-06 13:59
"gdzie oni pójdą tyle lat robią to i będą robić" hehe 2 wieksze zaklady pracy i nic sie nie zmieni w tej firmie.co raz gorzej.
mała lady pank 2017-04-20 12:26
słowa byłego prezydenta rp Bronisława Komorowskiego nabierają nowego znaczenia cyt."weź pan kredyt wyprowadź się zmień pracę" z upływem czasu ...mądre
Obserwuję was. 2017-04-25 06:34
Na pakowni brzozowej w minionym tygodniu rodzinka brygadzistki znowu była w komplecie.Brygadzistka sumiennie pomagała godzinami przy wbijaniu kołeczków swoim kuzynkom.Same bidulki pewnie by nie zarobiły dniówki ale od czego jest ciocia.Panie dyrektorze czy brygadzistka nie ma nic innego do roboty?Klika dalej rządzi na pakowni a juz było normalnie.
Mała 2017-04-25 23:26
kochana kolezanko zajmij sie swoją praca ,bo jak zwykle gdzie stoisz norma nie schodzi.a przez to my cierpimy bo zatrzymujesz pakowanie zajmując sie plotkami!!!Leć do kierownika ,bo na tyle cie w tej chwili stac!!!
Karma wraca 2017-04-26 19:34
najgorsze jest to że ta osoba nie ma za grosz odwagi powiedzieć prosto w oczy tylko głupio się uśmiecha do wszystkich i udaje jaka jest fajna haha jesteś naprawdę żenująca przez tyle lat nigdy nikt nie biegał do Pani słomy czy też prezesa kierownika na jakieś skargi widać że lubisz robić ludziom problemy . . . Z kim nie staniesz to gadasz na wszystkie dziewczyny kto z kim itd A potem udajesz super koleżankę fałszywa do samego końca popraw swój charakter dziewczyno i przestań gadać za plecami nie ładnie masz problem to podejdź powiedz J.M.
doceń to 2017-04-26 20:01
brygadzistkA pomaga też innym pracownikom nie zauważyłaś? no fakt ślepa jesteś przecież Ty jesteś najlepsza ale jak stoisz na łóżku i masz zrobione głupie okucia przez brygadzistke to jesteś zadowolona i nie widzisz wtedy problemu no co za żałosne wypowiedzi.
Obserwuję was 2017-04-26 22:35
Uderz w stół a nożyce się odezwą.Napisane jest wyraźnie że pomaga rodzince przy akordzie na kołkowaniu a nie na pakowaniu.A tej dziewczyny nad którą się tak pastwicie nie było nawet wtedy na hali.A prawda w oczy kole.Rodzinka pl miała być rozdzielona a niestety pracują razem.Kto nie z nimi ten przeciwko nim.Wszystkich ocenią, obgadają i jest ok.
vvv 2017-04-26 22:56
No tak może nie było na hali tej dziewczyny bo zawracała głowe skargami prezesowi?
Asia 2017-04-27 08:01
słuchaj dziewczyno idź do prezesa przecież on też zatrudnił swoją rodzinę no jak oni mogą pracować razem ? skoro tak to Ci przeszkadza A skoro jesteś taka wygadana na forum to miej odwagę powiedzieć wszystko w oczy . na forum lepiej popisać głupoty i robić ludziom problemy
? 2017-04-27 08:25
Stała godzinami i pomagała rodzince w indywidualnym akordzie przy wbijaniu kołków i to niestety jest prawda.Ludzie widzą, ludzie piszą.Akord podzielić na trzy a nie na dwie i po sprawie.Kuzyneczki mają potem czas połazić a tu człowiek nie ma czasu iśc do WC.Czemu innym kołkującym nie pomaga skoro taka uczynna?
xyz 2017-04-27 08:59
Jak to nie pomaga?Z tego co zauwazyłam zawsze brygadzistka kazdej pomaga kołkowac!!!Co to za brednie piszecie!!!Ogarnijcie sie!!!
te 2017-04-27 09:16
żal (usunięte przez administratora)ściska normalnie przestań siedzieć tyle w telefonie i zrób akord bo jak narazie nie wychodzi Ci to najlepiej A my potem nie mamy normy A czy brygadzista wbija kółki? pierwszy raz słyszę zastanów się jak ustawione są stanowiskA pracy i czy 3 osoba zmieściłA by się na stole przy którym mieszczą się 2 osoby? no tak wiem nie do ogarnięcia dla Ciebie to lepiej napisać brednie i niech wszyscy wiedzą że jesteś największą intrygammtkA już tyle stanowisk zaliczyłas nawet(usunięte przez administratora) nie chciała Cię u siebie na pakowaniu już teraz wiadomo dlaczego intryga za intryga (usunięte przez administratora)otwórz oczy i przestań rozmawiać z osobami które gadają na Ciebie za plecami szkoda dziewczyny.
nikt ważny 2017-04-29 19:34
no no czara goryczy sie przelała. mnie zastanawia jedno...skoro znasz się tak dobrze na ich robocie, i masz wszystko w małym palcu to dlaczego jeszcze nie jesteś na ich stanowisku? Domeną "nieudaczników" jest wytykać innym ich własne potknięcia.
Wkrótce 2017-05-16 10:51
Wcieło parę prawdziwych postów dlaczego?!
czarodziej 2017-05-18 11:27
Czary mary hihi
obserwatorka z boku 2017-05-30 09:13
ja to sądzę , że to ta wysoka chuda(okularnica) to taka cwaniara ,tak ludzie też o niej gadają ,że uuuuuuu. nie pozdrawiam tej pan,lepiej na nią uważajcie!
:) 2017-05-30 09:23
mała rządzisz :)
Gandziq 2017-06-08 13:00
Pracpodnoa zamiast podnosić płace czy modernizować produkcję poszukali tańszej alternatywy, czyli pracowników z Ukrainy.
S.... 2017-06-08 18:37
Baba z 5 S. PORAŻKA. nie nadaje sie do swojej pracy. Na brykiet może tak.
Stary 2017-06-09 15:17
Baba może się nadaje,ale zakład nie spełnia wymogów pod 5s ciasnota brak miejsca na wszystko lakiernia pakownia i magazyn w jednym .oni sobie tłumaczą że dużo produkują dlatego tak się dzieje ,guzik prawda produkcja haotyczna i rozwalona po całym zakładzie bezsensowne przeworzenie po halach tu 5s jest na siłę wmówione a w rzeczywistości niema i nie ma prawa bytu a plus taki że prościej zabrać nam premię za ich brak tołku
gość 2017-06-09 19:58
Załóż firmę i płać więcej mądralo, pokaż że można !
Wszystkie firmy zatrudniają obcokrajowców, tak jak na zachodzie zatrudniają Polaków.
Janek 2017-06-09 20:12
Jedna z niewielu osób która robi tak dużo w firmie i jest autentycznie zaangażowana.
My tam już drugi raz dostaliśmy premię za 5S i ciężko na to pracowaliśmy.
Tak trzymać Pani Emilko ! Reszta niech się sprzątać nauczy !
Redaktor naczelny xD 2017-06-15 13:05
Nic tylko zamknac prawde
To ja 2017-06-15 13:12
Gdzie sa pieniadze na podwyzki? Jak to pan Marchewka podkreslil jak skoncza sie inwestycje. Pytanie wiec kiedy one sie skoncza? Hale powstaja jak grzyby po deszczu. Duzo ich jeszcze bedzie?
A teraz Ja 2017-06-21 09:36
Gdyby nie te inwestycje, pewnie byś tu nie pracował ani TY, ani połowa Twojej rodziny.
W firmie pracowałoby 60 osób jak 30 lat temu. Miasteczko byłoby smutne i biedne jak wiele innych
w regionie, które nie miały tyle szczęścia co Olecko mieć takich dużych pracodawców.
Wróżbita Maciej 2017-06-21 23:33
Poczekaj z 5 lat i podupadnie wszystko , za takie traktowanie ludzi.
Juz nawet Ukraińcy nie chcą pracować i zwalniają się , bo takie same pieniądze mają u siebie i nie muszą przyjeźdzać do nas.
INFO 2017-07-07 08:02
Majstrowie mają po 5-6 koła i jakoś nie narzekają na wypłatę. Tak, więc widzicie ile można zarobić.
ja 2017-07-07 13:57
Chłopie, ty się lecz, za 5-6 koła to nawet bym nie piardnął w kiblu, a co dopiero z wami walczyć :)
lol xD 2017-07-09 21:13
CO ZA BZDURY KTOŚ PISZE.W ŻYCIU MAJSTER TYLE TAM NIE ZAROBI.NIE JEDEN JUŻ ODSZEDŁ I ZNALAZŁ LEPSZĄ PRACĘ
Pipa 2017-07-13 12:16
Gab
Natalia 2017-07-23 12:07
@INFO czy to są kwoty netto czy brutto? Faktycznie, takie wynagrodzenie dla niektórych będzie wynagrodzeniem bardzo dobrym - dla innych niewystarczającym. Mimo wszystko konkretne informacje pozwalają forumowiczom w indywidualnej ocenie warunków pracy w ZPU PRAWDA.
Work 2017-07-27 22:51
Moze Wypowiecie sie na Temat Majstrów?nie ktoryn to wladza chyba uderza do glowy a po 2 to Zle traktuja ludzi.no nie ma co sie dziwic ze na miasto potem nie wychodza ...haha
Juni 2017-07-29 08:07
A to ktos mi moze wyjasni O co chodzi z Michałem K....... jak taki cwaniak jeszcze zyje ,do roboty nie za wylewny,tylko chodzi i z ucha strzela,ma kase za donoszenie dla majstra,czesto ma wolne i go na zakładzie nie widać
Mala 2017-07-30 02:22
W rodzinie nic nie Zginie.Trzeba im pomóc i dac premié.
Pracownik 2017-08-01 12:24
Pani Ewo co z temperaturą na hali? Jestem pewny, że w lato w niektórych miejscach przekracza 40 stopni. Wiatraków przy stanowiskach być nie powinno ze względu na przepisy bhp, więc co mają zrobić pracownicy, żeby nie zemdleć?
Tenterent 2017-08-01 16:07
Zwolnić się
Gimbus 2017-08-06 14:22
Ci nowi pracownicy co poniektorzy to wyglądają jak z podstawówki. Pracują zaledwie parę miesięcy, nie mają o niczym pojęcia a zarabiają więcej niż stali pracownicy, gdzie tu sprawiedliwość?
Ccc 2017-08-07 11:13
W koncu sa jakiekolwiek podwyzki dla pracownikow fizycznych.Brawo dla Zarzadu.A czy to nie troszke za pozno!!??
xxx 2017-08-07 11:53
Masakra. Rzygać się chce, jak taki wpisy się czyta. Nie ma podwyżek to źle, ale jak się pojawią to też jakiś bałwan się znajdzie, któremu się nie podoba, że dostanie extra kasę. NO k...a porażka. Jak się nie podoba to idź do Zarządu i powiedz, że zrzekasz się swoich pieniędzy.
pracownik 2017-08-08 23:35
Witam wszystkich. Nie wiem jak to będzie, gdy powstanie nowa bardzo wielka firma na obrzeżach Suwałk.Pogłoski chodzą że ma zatrudniać ponad 1000 osób ,a zarobki maja być niekiepskie .Wcale w to nie wątpię ,pracowników muszą gdzieś znaleźć. Zaczyna być słychać zainteresowanie tą pracą wśród pracowników, a co ciekawsze też między mistrzami . Może i źle myślę ,ale ja bym chyba zaczął stawiać trochę bardziej na pracownika .Hale rosną jedna za drugą ,a kto w nich będzie pracował?. Wynagrodzenie nie jest złe ,ale wydaje mi się ,że będą lepsi nawet gdy trzeba będzie dojechać . Zarząd chyba liczył na obcokrajowców ,ale moim zdaniem to mizerny plan,bo większość długo i tak u nas nie gości.Daj człowieku swojemu zarobić ,a będziesz go miał cały czas .Jest w firmie dużo osób na mniejszych szczeblach ,którzy ogarniają temat lepiej niż ten wyżej.Bądźmy dobrej myśli że ich nie potracimy . Pozdro wszystkim do zoba na pikniku . Szacun dla szefa za taką imprezę .A ci co gadają i narzekają ,niech idą tam pracować, gdzie wcale nic nie dają i będzie ok
pracownik2 2017-08-10 11:15
Niektórzy z mistrzów już jeździli na wstępne rozmowy do tej firmy z tego co wiem i całkiem możliwe, że w niedługim czasie ktoś z nich opuści ZPU i pociągnie za sobą lepszych pracowników, którzy jeszcze w małej liczbie pozostali w firmie. Co do ukraińców, porażka... no ale po co inwestować w swoich i płacić im więcej jak można pozyskać niewolników zza płota. Ale kiedyś i oni się skończą i będzie lipa.
Natalia 2017-08-13 22:13
Nie do końca rozumiem @pracownik piszecie o zupełnie innym miejscu, a to jest nadal forum ZPU PRAWDA. Osoby wchodzące na ten wątek liczą na informacje o zakładzie, a nie o kompletnie nie związanym z nim miejscu.
Drwal 2017-08-14 09:20
Co tu jest niejasne? Proste w niedalekiej odległości od Olecka powstanie nowy duży zakład w końcu konkurencja i dla oleckich firm i ludzie uciekną bo skoro dojeżdżają po 15 km za 1800 zł to dojadą 20 km za 2500-3000 takie są realia .jeżeli ktoś pisze że powstanie nowa fabryka i jest duże zainteresowanie pracowników z Zpu Prawda to znaczy że z Zpu Prawda jest nieciekawie
Zostaw swoją opinię o ZPU PRAWDA - Olecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPU PRAWDA