Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Kochane koleżanki i drodzy koledzy, można pisać o wszystkim i o niczym ale jednego nie rozumiem, bo chyba wszystkim nam zależy żeby pracować. Powiedzcie mi dlaczego tak lekceważąco podchodzicie do tematu maseczek i dezynfekcji. Na pierwszej zmianie jeszcze jako tako to wygląda, a już druga i trzecia kompletna porażka. Nie robicie tego dla dyrekcji i szefostwa tylko dla siebie, raz żeby nie zachorować co jest najważniejsze i dwa żeby móc pracować samemu i pozwolić innym. Zastanówcie się co robicie, zakład jest duży i ryzyko też i chyba nie warto tak ryzykować. Nikomu nie jest lekko nosić 8 godzin maseczkę czy przyłbicę ale chyba lepiej w ten sposób się pomęczyć niż leżąc choremu w szpitalu czy nie pracować. Nie robicie tego dla kogoś tylko samemu sobie, dbajcie o siebie i o innych.

kierowniczek za dyche

Zakrywanie czymkolwiek nosa i ust może doprowadzić do: 1. Grzybicy płuc i układu oddechowego! 2. Niedotlenienia organizmu, 3. Osłabienia układu odpornościowego, 4. Grzybicy układu nerwowego i jamy ustnej! 5. Astmy, zapalenia górnych dróg oddechowych ... i wielu innych schorzeń. Wybór należy do Ciebie.

Covid-19

Jeszcze ktoś wierzy w tą pandemie? Proszę pani to kpina

Zdenerwowany

Nie wygodne wpisy usuwacie. Spoko. Ale łamanie praw pracownika to łamanie i zgłoszenie w odpowiednie miejsce będzie.

KORONAWIRUSEK

Pracodawcy myślą też o obniżkach pensji i cięciach etatów. Żeby utrzymać się na powierzchni. Czasem nie mają innego wyjścia, a czasem wykorzystują sytuację. Tłumaczą się pandemią, a po prostu chcą zaoszczędzić....mówię jak JEST I PODWYŻEK NIE BEDZIE!!!

@KORONAWIRUSEK

Mówisz o naszym zakładzie ? Bo wypowiedz trochę niejasno napisana. Na początku roku było już przecież powiedziane, ze podwyżek nie będzie. Jest kryzys wiec wiadomo ze nikt nie zdecyduje na podwyżki. Zakład się zadeklarował od lipca wypłaty będą już normalne wiec chyba nie ma mowy o obniżkach.

Ponoć te Wasze piękne brameczki z ryneczku lidla cos szwankować zaczynają i winą złego ich działania chcą obarczać pracowników ???

Pracownik Milion 500

Coś Ci się przywidziało. Bramki działają bez zarzutu.

Ha
@Pracownik Milion 500

Bez zarzutu?... Chyba mówisz o innych bramkach

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy pracodawca Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenin

Tak, tak cię wyszkolo że hej! Szkolenie że znajomości języka zgód -W sobotę na 2 zmianę? -tak proszę pana majstra Obsługa wózka paletowe go -weź tą paletę mlody I szkolenie z polakordu -robisz cały akord ale pracujesz za lol

Xyz
@Szkolenin

I szkolenie z wiary -czemu taka mała wypłata? -bo Bóg zarządu taj chciał... :)))

Pracujący

Oczywiście. Dobrzy pracownicy wysyłani są na szkolenia. Niektóre szkolenia odbywają się na terenie zakłady, ale prowadzone są przez firmy zewnętrzne. Większość szkoleń odbywa się poza zakładem, na terenie Polski jak również za granicą, bezpośrednio u producentów maszyn. Dobrzy, starzy (stażem) pracownicy potwierdzą, że uczestniczyli w takich szkoleniach.

@Pracujący

Szkolenia zagraniczne były daawno temu. A o szkoleniach w zakładzie pierwsze słyszę- a pracuje kilka lat. No chyba ci którzy załapali się na szkolenie trzymają to w tajemnicy.

Zdziwiony
@Pracujący

Starych szkołą ? ale jak przyjdzie jakiś nowy to oni nie chcą im nic tłumaczyć. Samemu trzeba wszystko zrozumieć. A potem wychodzą takie kwiatki w materiale bo każdy pracuje wedle swojego uznania.

Stary pracownik
@Pracujący

Ile trzeba mieć lat starzu by pojechać na jakieś szkolenie Ogólnie jestem pracowity operowalem bd dużo maszyn i nie chce stać w miejscu chciałbym się podszkolić

Jawny agent
@Pracujący

Szkolenia dobre sobie. Albo ogarniasz samemu albo pytasz innych operatorów. Majstrowie dla zwykłego pracownika to nawet czasu nie mają wytłumaczyć co i jak robić tylko w biegu bo mu wiecznie się spieszy ale na ploteczki z ulubieńcami zawsze jest czas.

Dawna pracownica

Kiedyś pracowałam w Prawdzie 6lat.Odeszlam 5lat temu. Czy byłaby szansa znowu się zatrudnić ale na jedną zmianę? Na rano? Kiedyś pracowałam na 3 zmianach. Teraz bym wróciła ale ewentualnie na jedną.

Poszukiwana praca

Witam czy jest jakiś transport z Ełku do olecka w celu pracy w zakładzie?

@Poszukiwana praca

W Ełku korona nie wezma do pracy

Elk
@Poszukiwana praca

Jeżdżę codziennie na 3 zmiany zapraszam

Poszukiwana praca

Czy jest dostępny transport z Ełku do Olecka w ramach pracy w zakładzie

Czy to prawda ????

Chodzą słuchy że szef zwróci premie za marzec ? Prawda czy fałsz

Fk

Czy jest możliwość pracy u Prawdy na jedną zmianę?

Uczciwy bez L4

Była informacja o 2 przelewie w dzień wypłaty. Sam dyrektor napisał wiadomość i wisi przy majstrowce Szkoda że nie spełniają tych obietnic A jak nie przyszedles w piątek to na czarną listę Ehh a jeszcze lepsze że niektórzy operatorzy dostali wynagrodzenie jak za pomocnika Cały miesiąc robisz a okazuje się że ktoś cię na listę operatorów nie wpisał a byłeś nim cały miesiąc To teraz może na miesiąc niech kogoś znajdą?

Wkurzony
@Uczciwy bez L4

A jeszcze lepsze jest to ze było to zglaszane w czerwcu i nie można tego zmienić . Tak jest na liście i koniec!! Kolejna wypłaty tez zostały wypłacone blednie. Przecież karty i kody akordowe są ciagle wypełniane to widać kto jest operatorem a kto pomocnikiem wiec jak można źle zrobić listę i na dodatek nie móc poprawić w niej błędów ??!!

@Wkurzony

I tak to jest w tym zakładzie. Jak oni coś chcą to przychodzą proszą. A jak już chodzi o ciebie to nic nie można zrobić. Tym wszystkim operatorom powinni zrobić przelew z różnicą wynagrodzenia. Operato musi ustawić pomoc chodzić po materiał kontrolować i dostawać zjeby a i tak zarabia z 300 zł więcej. To jest nieoplacalne

Cxx

Na mojej maszynie jest to samo. Tracis czas, akord, nerwy tłumaczysz wszystko a on za miesiąc albo i nawet tydzień się zwalnia. Przychodzi kolejna nowa osoba znowu tłumaczysz z nadzieja ze wkoncu będzie dobra brygada i akord. A on się zwalnia i znowu powtórka z rozrywki.

@Cxx

Człowiek stara się cały czas i nic praktycznie z tego nie masz. Rozumiem że można se pracę zmienić ale jak tutaj się podoba komuś to zaraz psychicznie go zjedzą i doprowadzą do depresji. Nie ma przyszłości dla starych operatorów tutaj zero szkoleń dokształcania. Tylko stój bo nie ma ludzi, o awansach wgl zapomnieć można Szkoda bo firma wydawała się przyszlosciowa

Najki
@Uczciwy bez L4

To prawda. Pracowałam na pierwszej hali, to co tam robią z nową osoba to jest dramat... Zero tłumaczenia akord ma byc i juz. Ledwo wytrzymałam okres próbny

Xxx

Czy jest u Prawdy możliwość pracy bez nocek?Sa może jakieś hale które pracują tylko na jedną ewentualnie dwie zmiany?

Cień mgły

Ponoć mistrzowie. Plebs ma dostać w poniedziałek

Niestety nikt nie dostał

Bank

Przez weekend się przeleje, cierpliwości

Ziomus

Przez 3 dni poleżało w banku to połowa dostanie za darmo drugi przelew.

sfrustrowany

Będą podwyżki?

Zły

Może ktoś z kadr wyjaśni mi dlaczego wypłaty były mniejsze niż w tamtym miesiącu a drugiego przelewu jak nie było tak nie ma?

Marcinus

To chyba żart z tym zalaminowanym protokołem przekazania zmiany dla operatorów maszyn, który jest wypełniany ścieralnym flamastrem.

Piontek

Mam pytanie odnośnie piątku. Pracowaliśmy a co do wypłaty wynagrodzenia za ten dzień było kilka wersji Jak to jest że nawet majstrowie nie posiadają takiej informacji kiedy bd wypłacone. Co to wgl za firma jest To jest porażka naprawdę

@Piontek

Informacja jest przy biurku mistrza. A co do wyplaty za piątek i sobotę to ma być 10 w osobnym przelewie.

Śmiech
@Porter

Brecha bo ogólnie to jest 4 wersja już którą słyszę :)

@Śmiech

Co prawda to prawda. Wersji jest kilka chyba można wybrać jedną z opcji.

Spragniony

Kiedy będą wodę dawać???

Pracownick
@Spragniony

Po co ty w ogóle o to pytasz chcesz by wypłaty nam zmniejszyli jeszcze, że wodę dają? Pomyśl troszeczkę

@Spragniony

Przecież są dystrybutory to po co jeszcze woda w butelkach ?

Xyz
@Pracownick

Dystrybutory to za mało?

Bulbon
@Spragniony

Już woda jest. Teraz dostępna przez cały rok. Na każdej hali znajduje się dystrybutor wody. Masz do wyboru- ciepłą i zimną.

@Xyz

Wcale nie za mało. Jest w nich właśnie bardzo dużo wody.

Wcale

Ha ha. Oczywiste. Przecież podłączone są do wodociągu.

pracownik produkcyjny
@Bulbon

No ja myślę, że jeszcze kanapeczki i obiadki trzeba dostarczyć !!!!!! MNIE SIĘ NALEŻY!!!!!!! :)

abc@123

Piątek na 2 zmianę kto chce, na rano obowiązkowo a jak nie przyjdziesz to enke masz. Kasę dostaniesz w sierpniu! A gdzie kasa za marzec? Kto się boi to z językiem na brodzie przyleci robić, a kto ma oleju w głowie i zna prawa pracownika to nie da się okradac i nie przyjdzie.

@abc@123

Użytkowniku ABC niniejszym w imieniu pracodawcy protestujemy przeciw określaniu zmian w finansowaniu wynagrodzeń mianem okradania. Kradzież nie tylko nie korzysta z ochrony prawa, ale jest wręcz przestępstwem. Użycie takiego określenia w stosunku do zmian wprowadzonych w zgodzie z prawem i na jego podstawie jest pomówieniem i może być traktowane jako przestępstwo. Zmiany wynagrodzeń w naszej firmie jakkolwiek niekorzystne, nad czym ubolewamy, są zgodne z prawem i wynikają z pandemii i konieczności walki z nią. Elementem tej walki było miedzy innymi zamkniecie w poprzednich miesiącach sklepów IKEA na całym świecie i ogromny spadek obrotów, dzięki którym są finansowane wynagrodzenia. Zjawisko to dotyczy wielu wytwórców mebli, a także innych branż. Zdajemy sobie sprawę , że taka sytuacja może wywoływać poczucie krzywdy, jednakże nie uprawnia nikogo do pomówień i domagamy się zaniechania.

Ułan Bator
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Jak już odpowiadać ie i grozicie sądami to odpowiadajcie na wszystkie! Pytałem o premie dodatkowa o pracownika poleconego-zero odzewu Ludzie są pokrzywdzeni i czują się okradani bo pod koniec marca zostali bardzo źle potraktowani i to jest wasza wina ze tak "nas" potraktowaliscie! Chcecie oszczędności? W biórze za dużo osób pracuje proszę zastanowić się nad niektórymi stanowiskami. Potem zakończyć umowy osób które robiły se jaja z pracy L4 l4 na rzadanie l4 i l4 A potem proszę się wypowiadać i zastraszac pracowników!

iwan grożny
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

zasłaniace sie tarczą, przestojem To moze zarzad sie pochwali ile dostał pieniedzy z ztarczy na ochrone miejsc pracy. ?????? Nie myslcie , ze macie do czynienia z durnym motłochem. Przeciez wiadomo ze sa doplaty do wynagrodzen z Urzedów Pracy( po 1300,00) do stanowiska, ze sa bezzwrotne w 75% pozyczki z PFR-U. A co z tymi pieniedzci?? Przeciez to pieniadze na pracownikow a nie do kieszeni Zarządu. Moze Prawdy sie pochwalą ile wzieli za COVIDA? A nas wyzyskuje sie i mowi o kryzysie.

Normalny pracownik
@Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Czyli pan pracodawca ma zysk a nie da więcej zarobić bo prawo mu daje takie możliwości. He he tyle lat tu pracuje i na zebraniach zawsze mówił pracy jest pracy nie zabraknie ale nigdy nie słyszałem o podwyżkach normalne dlatego zakładu:)

Co to ma być

2,5 tysiąca pracy za cały miesiąc w ciężkich warunkach. W upale który panuje na halach i na trzy zmiany taka wypłata śmiech na sali. A ubrania jak można wytrzymać w tych ogrodniczkach w takim upale musiałem swoje prywatne pieniądze wydać żeby zakupić spodenki.

Wypa
@Co to ma być

Dokładnie, jak tak można ludzi okradać. Człowiek chce pracować w godnych warunkach za godne pieniądze.

2.5? 2150 przyszło...

Wypa

Ja dostałem 2450 śmiech na sali normalnie...

Covid-19
@Co to ma być

Słyszałem, rze w lipcu majo być małe wypłaty po 1900 i rze teraz pracodawca morze zażonać rzeby w sobotę na popołódnia pszyjść

Jam
@Covid-19

"rze rze majo rze ha ha ha". Co za de.il. Jaki analfabeta i do pracy chodzi? Nie zna w ogóle języka polskiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.