Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Opinie o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

Ten tego

Czy w koncu ktos sie zainteresuje droga transportowa miedzy tm brzozoqym a wielopilami. Jak obserwuje ludzi co wyworza materiał z tm to jest jakaś porażka weronki staja w polowie drogi. Czy naprawde nie można zakupić soli drogowej żeby tam posypywać?

Pracownick
@Ten tego

Chcesz firmę narazić na koszta? To niedorzeczne! Żeby zakupić sól są potrzebne 2 nowe osoby w biórze. Jedna napisze projekt i oblicz azymut budynku względem prostej z tm. 2 osoba opiszę reakcję sypanej soli na oszczędność materiału i wpływ pracowników na dźwięk mikro cząsteczek soli dotykajacej podłoże. Ty pomyśl czy chcesz tak wielka firmę narażać na koszta.

Ten
@Pracownick

Dobre haha a do tego niszczenie sie obuwia pod wplywem soli

Kosztowna inwestycja
@Pracownick

1 dyrektor ogarniał, ogarnia i ogarnie. Reszta to koszt....

Lider

Dlaczego niema smarów i WD ???? Oszczędność??? Smalec mam kupić i maszynę smarować ??

Mmmmmw

Czy warto podjąć pracę w tej firmie ? Jak zarobki? Jak z godzinami pracy?

Pracownick
@Mmmmmw

Wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy jaką wykonujesz na 3 zmiany w pracy fizycznej. O wiele lepiej będzie tobie w sklepie

@Mmmmmw

Lepiej jedz na Suwałki... Chyba że jesteś zza granicy, to zarobisz u nas dobrze

Dobry ziomek

Witam. Widzę że coś zaczęło się dziać w tej sprawie na Lakierni UV. I dziękuję bardzo za to. Moim zdaniem tak będzie lepiej bo rodzina A zwłaszcza mąż-żona nie może pracować na tym samym dziale. Wiadomo jak to jest nikt nie jest ślepy. Jak zapytalem/lam po cichu ludzi to byli tego samego zdania. Jak będzie trzeba to nawet listę zrobię ludzi którym to przeszkadza. Ja się nie boję bo nic i nikt mi nie może zrobić. I nie wiem czemu mój wpis został usunięty.. Przecież jest to wolne wyrażenie mojego zdania A nie robienie komuś na złość.

Tako
@Dobry ziomek

A dokladniej o co chodz?

@Tako

Pewnie o pewnego lidera i jego żonę

Tako
@Xyz

A to sa jeszcze liderzy? Myslalem ze juz zniesli liderow.

@Tako

Jak widać sa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
OptiCut

Mam pytanie. Dlaczego pracownikom na opticutach nie naleza sie cieple ubrania w zime tak jak na wielopilach? Ostatnie dni na hali to tragedia ... Zimno w (usunięte przez administratora) a nam przysluguja tylko koszulki i a zima co mamy marznac? Jak moze tez czas o tym pomyslec bo pozniej jest szok ze ludzie z opticutow na zwolnieniach bo chorzy i nie ma komu robic... Jak maja nie chorowac jak firma nie zapewnia odpowiedniej odziezy na zime ... Czy cos sie zmieni czy na wszystkim bedzie oszczednosc?

Hahah.smiech na sali 4tysiace płaca.ahah chyba do Ukraińców nie dla Polaka który pracuje nawet po 10lat to takich zarobków nie widział.

janek
@234

Bo Ukraińcy robia po 12 godzin.. od poniedziałku do soboty włacznie..

Praxownik
@janek

Ostatnio spałam widziałam jeden to nawet 16... Byle dobrze zarobić

Magda

@Pracownik klejonka ale nie rozumiem, czemu potrącali wam z wypłat?

Pracownik klejonka

Lekko mówiąc wypłata była żenująca. 11 listopada odpracowany, jednakże w wypłacie tego nie zauważyłem. Co miesiąc do biura trafia więcej osób lecz nikogo nie ma kto by wam uświadomił że jeżeli pieniądze wyślecie później to większość ludzi w tym dniu ich nie otrzyma. Mam nadzieję, że premie świąteczne bd mieli obfite za wypłaty nam potracane.

@Pracownik klejonka

Na święta premia w postaci talonu... Na żal i gorycz;)

pracownica
@Xyz

Zawsze można nie dostać nic.Być bezrobotnym bez bonu..Czasy nie są łaskawe,każdy chce więcej,ale należy się cieszyć ze wszystkiego.Przysłowie mówi:,,Darowanemu koniowi w zęby się nie zaglada'.Pozdrawiam

Pp
@pracownica

Darowanemu koniowi owszem, ale wypłata za pracę to nie jest darowany koń. Człowiek zasowa na trzy zmiany czasem nawet i po 6 dni w tygodniu i dostaje wypłatę niższa niż zawsze i ma cieszyć że w ogóle dostał bo mógł nie dostać? Zakład to nie restauracja czy branża hotelarska że ledwo ciągnie koniec z końcem, żadnej mowy o obniżeniu wynagrodzenia nie było a wypłaty coraz niższe za taką samą pracę

pracownik p
@Pracownik klejonka

No faktycznie pracownicy z klejonki - oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego kotła...ale kiedy nie idziesz to grupa stoi na papierosku, kawie czy jeszcze czymś innym. Wchodząc do pracy 13.50 widzę tą bardzo zasuwającą grupę czekającą pod palarnią lub bramą aż ochroniarz pozwoli wyjść. No i kolejne, Jeśliś taki jedyny uświadomiony i mądry to idź i poucz "te baby w biurze" , skoro jest ich coraz więcej to z taką wiedzą Ciebie też wezmą, też tam jestem raz w miesiącu i od roku na pewno nie zauważyłem nowych osób, wręcz przeciwnie o jedną a nawet chyba o dwie mniej.

Pracuje ktoś może z Ełku na 3 zmiany? chodzi o transport, Pozdrawiam

Wrrte

Tak. Pracuję kilka osób. Na jedną, dwie a niektórzy nawet na 3 zmiany.

Xxaa

I kolejny 10-ty kiedy wypłaty na koncie brak.

Xxxx
@Xxaa

I nie tylko u ciebie. To jakieś jaja!

Ten tego

Coś ktoś o talonach słyszał?

@Ten tego

Cisza jak narazie

Vladimir

Marcin S. Haraszo masjter

Xyz

Ponoć mamy mieć przestoj?

Lord
@Xyz

Za 10 dni jeśli wzrośnie poziom zakażonych covidem będziemy mieli krajową kwarantanne ☹️

W związku ze zmniejszeniem wymiaru pracy, a także wszechobecnym kryzysem, w imieniu pracowników zpu przy ul. gołdapskiej proszę zarząd o skrócenie także przerwy do ustawowych 15 minut.

Zbulwersowany

Proszę się nie wypowiadać w moim i innych imieniu. Ja wcale nie chce krótszej przerwy. Niedługo zaczną się upały i mam jeszcze dłużej kisić się na hali ? No chyba ze mam w trakcie wyjść pooddychać i odpocząć od tej duchoty. Bo przy 15 minutach to jest ledwo czas iść do toalety i zjeść kanapkę.

Straszny

Powinno być 15 minut.

Amigo

Ja proponuję w imienia załogi 5 min

@Zbulwersowany

I wystarczy. A co byś chciał jeszcze robić???

Xxx

Masz racje. W sumie jak zagęszcze ruchy to w drodze do toalety zjem kanapkę. Gorzej jak mocno długa kolejka będzie haha. 5 minut przerwy zdecydowanie wystarczy. Nie będzie trzeba nawet maszyn i wyciągów wyłączać. Same plusy. A tak szczerze to zazdroszczę ze masz tak fajną lekka prace ze możesz obyć się przerwy. Bo mnie ciagle bolą plecy i ręce i chętnie bym odetchnął.

Antybulbon

W ramach tego pracuj za darmo bo firma zbiedniala!To nic że firma miała milionowe zyski to nic że ziemia należy do Pana prawdy to nic że kupił gorzelnie w lenartach to nic że w miesiąc firma raptem zbiedniala ale wszystko to dzięki nam pracownikom którym ucinano pensje zero dodatków bo stażowy dodatek to pic na wodę wszystko to dzięki wyzyskowi na ludziach brawo zakład!

@Antybulbon

W ramach tego dwie rady Nie podoba się - pisz wypowiedzenie. Podobają sie cudze zyski, ziemia i gorzelnia - kup i bądź wyzyskiwaczem. Jeśli to takie proste i cudowne załóż firmę i osiągaj te milionowe zyski . Przecież nie masz podpisanego dożywocia w tym zakładzie pracy. Powodzenia .....Jak będziesz siedział tylko w cudzym portfelu i żył czyimś życiem to ciągle będziesz sfrustrowany,

Jam

Panie Prezesie, w tym trudnym czasie chcemy pomóc w jakiś sposób naszemu chlebodawcy i dlatego prosimy o skrócenie przerwy do 15 minut. Da to tygodniowe oszczędności w wymiarze 2,5 godziny dodatkowego czasu pracy ( 3 zm po 10 min razy 5 dni), a miesięcznie zakład zyska ok 11 roboczogodzin.

Jajo

Zgadzamy się na 15 minut. Będzie trochę ciężej ale się przyzwyczaimy.

@Jam

Jakie chcemy?? Jesteś pewny ze wszyscy chcą? Proszę zebrać podpisy i podać wyniki ile osób jest za. Jaka decyzja by nie była, Nie ładnie jak narzucasz nam swoje zdanie. Bo zanim to było tutaj napisane to chyba nikt o tym nie słyszał. A jest tak napisane jakbyśmy wszyscy się na to zgodzili.

Zdziwiony
@Jam

Przecież i tak nie ma co robić to po co skracać czas przerwy? Żeby więcej czasu szukać materiału? Chyba nie bez powodu piątki mamy wolne. Mam nadzieje ze szybko wrócimy do poprzedniego trybu pracy.

Normalny pracownik

Ten komentarzyk pachnie mi jakimś podlizywaczem lub co gorsza mistrzem za dyszke :) taki kozaczek od 7 bolesci mi się wydaje że to jest zakład pracy a nie oboz typu gulag nie pozdrawiam Cię i widać że liczyć to Ty nie potrafisz

Żywiciel rodziny
@Jam

Jak bardziej interesuje cię pomoc zakładowi niż utrzymanie rodziny to możesz pracować też w piątki i soboty. Zobacz ile sam jeden godzin nadrobisz dla dobra budżetu firmy. Znajdź jeszcze sobie kumpli żeby Ci się w pracy nie nudzilo

Lola
@Amigo

Pracujmy bez przerwy, non stop

Normalny

To w końcu co będzie z tą przerwą? Widzę tu duże poparcie dla skrócenia czasu przerwy.

Wrrte
@Normalny

Być może od lipca przerwa zostanie skrócona do proponowanych przez pracowników 15 minut.

San żuan

Ja wczoraj zjadłem kanapki i wypiłem kawę i zostało mi 10 minut. Można skrócić, co tam ze jakiś wrzodów dostanę. Majster da urlop na operację

@San żuan

Jaki urlop? Przez dłuższy czas ma nie być urlopów. Więc operacja będzie NN, w tej pracy nie ma czasu na choroby :)

@San żuan

Oj chyba nie w temacie jesteś bo jest zakaz dawania urlopów. Brak urlopów, krótka przerwa, wszystkie soboty pracujące. Już nie wspomnę o tej męczącej duchocie na hali. No normalnie praca marzeń.

San żuan
@Xyz

E tam można z wrzodami pracować sprawdzałem ???????????? 15 minut wystarczy a i jeszcze można kontynuować produkcję bd robić do za 10 inna zmiana wchodzi i leci sprzata tylko nocka po łebkach.

A może teraz przerwą zostanie skrócona?

Czy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

Radio 5

Nie ma ta robota to (usunięte przez administratora)

Enriko Iglesjas

Priwiet, jak wypłata?

Losza
@Enriko Iglesjas

Priwiet dziengi charaszo, spasiba

Niestety polak
@Enriko Iglesjas

Zdecydowanie za malo, ale moze dlatego ze jestem polakiem ????

Pracownik ????

Ja mam tylko pytanie kiedy odzyskam premie za marzec 2020 !!!bo jak wiemy nowy samochód i traktor są:) więc i premie powinny być oddane ja nie zamierzam utrzymywać zakładu i kierowniczkow dyrektorów gdzie za cały miesiąc rzetelnie przepracowany nie dostalem premii

@Pracownik ????

A po drugie , za oszukiwanie pracowników gdzie miało być 100 % płatne jak za sobote. W dniu 17 sierpnia ( poniedziałek ) kiedy to prosiliście by ludzie przyszli do pracy , bo miał być oddany dzień wolny za 15 sierpnia , który to przypadał w sobote.

CoTyGadasz

Było zapłacone ????

Do haha

4k zarobiłeś ale brutto, ha ha

Роботный
@Do haha

Po ok 4k wyszło ludziom na rękę. Ale trzeba pamiętać, że to był długi miesiąc. 23 dni robocze plus soboty. Takie miesiące zdarzają się 2-3 w roku.

Haha

A wy co dalej narzekacie na wypłaty ? Ja dostałem ponad 4k z kilkoma sobotami i jest cacy , tutaj też można zarobić wystarczy chcieć a nie narzekać ???? pozdrowienia

Hahaha
@Haha

No super. da się tu zarobić 4K -niektórzy nawet i z jedna sobota Ale ludzie mają ZYCIE poza zakładem- dom, rodzine i inne obowiązki. Raczej większość z nas nie będzie pracowała 6 czy 7 dni w tygodniu żeby zarobić 4 tysiące.

Asdf

Myśle, ze takie zachowanie to już przesada. Ale faktem jest ze pracownicy nie potrafią się zgrać i zawalczyć o swoje prawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. - Olecko

• Jak się pracuje w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 19 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.