Opinie o HMP w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HMP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HMP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMP w Chełm

kacha

Poziom dyskusji jest straszny! Ludzie co wy wyprawiacie, ile tu jadu ile nienawiści! Jestem w stanie zrozumieć żal, rozgoryczenie w stosunku do pracodawców czy brygadzisty ale na litość boską nie w taki sposób! NA KAŻDEGO JEST PARAGRAF. Jesli jest tak jak mówicie, to istnieje kodeks pracy, obowiązuje każdego bez wyjątku, jest masa artykułów mówiących o dyskryminacji, znieważaniu pracowników, można żądać odszkodowania tym bardziej że coraz częściej się wygrywa. Ale jesli wolicie rzucać mięsem na forum to gratuluje!

pozdroprawdziwym

ja jestem dnem? hahaha ty jestes dnem bo zaprzeczasz sam sobie a drugie dno to wszyscy ci narzekajacy kretyni ale z jednym sie z toba zgodze bo troche odwagi i zycie moze wygladac zupelnie inaczej! wiec odwagi marne gnidy skladac wypowiedzenia z hmp a nie narzekac jak tu zle, jak tu w lecie goraca a ze kamery a kierownik do bani a brygadzista K pajac. tak wam zle to sie pozwalniac wiecej miejsca dla uczciwych ludzi ktorzy chca zarobic bez wyjazdu z kraju a przy okazji zgloscie sie do ziomeczka ktorego wywalili i zarabia 2400 euro za granica niech wam robote zalatwi. i czytaj ze zrozumieniem po...je....bie JA WCALE NIE UWAZAM ZE LUDZIE POWINNI TAK CIEZKO PRACOWAC ZA TAKIE PIENIADZE JA UWAZAM ZE CI KTORYM NIE PASUJE POWINNI SIE ZWOLNIC troche odwagi zapier..... na bezrobocie

hmpp

A co sądzicie o pracy na laminatorze w tej firmie?

hwdhmp

Tobie się chyba zwoje poprzestawiały w mózgu ,dzięki temu że mnie wyrzucili z HMP zarabiam na miesiąc 2400 euro i chata za free. Nie wiem co za frajer wypisuje te bzdury ale nawet psychiatra mu nie pomoże . Jesteś dnem jeśli uważasz ,że ludzie powinni tak ciężko pracować za takie pieniądze Ty nędzna imitacjo człowieka . Trochę odwagi a życie naprawdę może wyglądać inaczej

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie HMP? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
pozdroprawdziwym

nie jestem z biura i zaden ze mnie gamon zapieprzam razem z toba smieciu na hali tylko w przeciwienstwie do ciebie doceniam to ze w tak patologicznym pod wzgledem roboty miescie jak chelm dostalem robote i nie marudze. zaloze sie ze jakby cie wyje.bali na zbity pysk to bys plakal zeby cie przyjeli spowrotem po ch.u.j siedzisz w firmie i narzekasz? nie lepiej sie zwolnic ale ty fra.jer jestes i za cienki w majtach zeby odejsc

pozdroprawdziwym

ludzie co wy pier... Zarobki sie wam nie podobaja to zapier... na zasilek dla bezrobotnych prawda jest taka ze nigdzie nie dostaniecie umowy o dzielo z takimi zarobkami a umowe o prace ma garsc osob w tej firmie i to sa jedyni ktorzy robia tu cokolwiek. robie w tej firmie juz drugi rok i wcale nie jest mi zle wyplata zawsze na czas tylko ludzie (usunięte przez administratora) plotki sa wszedzie ale nie az takie jak w tej firmie. laski sa tak tepe ze tylko leb w kiblu spuscic, gow... w glowie ze az zal slinia sie za kazdym nie patrza czy zajety czy wolny widzi taka obraczke na palcu ale sie slini bo moze mysli ze za danie du.py dostanie kawalek zlota bez jaj a ty gosciu jeden z drugim masz zone czy dziewczyne to sobie w domu poobracaj a nie siejesz kure.stwo razem z tymi lampucerami, jeszcze sie syfilisa nabawisz jeden z drugim haha zal mi was!!!!!!!!!!!!! a jak wam tak placa i warunki nie pasuja to zalozcie swoje hmp zakladajcie klime i wyplacajcie ludziom po pare tysi miesiecznie ciekawe ile sie utrzymacie!!! POZDRO PRAWDZIWYM KTORYCH MOGE WYMIENIC NA PALCU JEDNEJ REKI W TEJ ROBOCIE! WYMIENCIE BRYGADE I LUDZI Z ROZUMIEM BEDZIE GIT SIEMA

Heinserberg
@pozdroprawdziwym

co za gamoń napisał tą opinię?! chyba ktoś z biura tu wyskoczył! :-D hahahaha. jak siedzisz tam na (usunięte przez administratora) przy wiatraku podglądając ludzi na kamerach, zamawiając sobie obiadki z restauracji to sie nie wychylaj !! Myślisz (usunięte przez administratora)ze sie przejdziesz po hali z telefonem przy uchu to masz pojęcie o pracy na hali czy przy maszynach?! nie masz pojęcia w jakich warunkach ludzie muszą pracować!

kierownik
@pozdroprawdziwym

człowieku jestes przykry swoimi gatkami jestem kierownikiem w duzej chełmskiej firmie i szanuje ludzi a oni szanuja mnie i prezes jest zadowolony z atmosfery ze sie dogasujemy i wszystko sobie płynie z dnia na dzien

HMP
@kierownik

Po twojej ortografii i formie pisania widać ,że napewno jesteś kierownikiem ale wiejskiego PGR.

hmp

Z atmosferą ostatnio nie jest tak źle. Brygadzista spokojny pogada i pożartuje ( tylko czasami jak obok niego pojawia się kierownik to zaczyna mu odbijać). W końcu przestali traktowac nas jak bydło pociągowe. Tylko ta kasa - porażka. Jak nie pracujesz po 10 godzin 7 dni w tygodniu to nawet najniższej krajowej nie wyciągniesz. Paradoks im więcej dni pracujących tym mniej się zarabia.

mówię jak jest

Skoro jest to portal o opiniach dotyczących pracodawców, więc zamieszczę tu i swoją. Postaram sie być obiektywny. Pracuję tu od dłuższego czasu więc już trochę wiem o tej firmie. Po 1. dziwię się że tak kiepsko zarządzana nadal funkcjonuje, ale to zapewne kwestia cen, bo zarobki pracowników są najniższe jak tylko to możliwe. Najniższa krajowa, na umowie o dzieło jeszcze mniej. Fakt można było jakiś czas temu dorobić za nadgodziny ale ostatnio mamy karę i nie będzie nadgodzin. Druga sprawa to atmosfera, jest (usunięte przez administratora) owa a to przez kierownika bo prowadzi chore rządy, nie zna wogóle kodeksu pracy a pojęcia o zarządzaniu nie ma. Podporządkował sobie jednego z brygadzistów, a ten potulnie wykonuje jego polecenia zastraszając nas zwolnieniami itp. Jakieś głupie normy na zagniataniu, kto wogóle wie jakie one są? A tak wogóle to chyba na akord nikt zatrudniony nie jest? Ogólnie ciężko nie jest ale nogi w (usunięte przez administratora) włażą po dniu pracy no i te temperatury nawet powyżej 40 to masakra. Ale rację muszę przyznać że jak komuś tu tragicznie to może zmienić otoczenie...

Scooter

Pracowałem w HMP,nikt mnie nie wyrzucił,sam odeszłem.Prawda jest taka,że gdyby jedną osobę zmienić,lub zmienić podejście do ludzi tej osoby,praca była by w tej firmie przyjemnością.Pracowałem na laminatorze.A takie bzdety co się wypisuję,że jakieś romanse są,to bajka.Sami ludzie to wymyślacie.Wystarczy,że ja rozmawiałem przez chwilę z jedną kobietą,to już próbowano przybić nam romans.Ja do firmy nic nie mam,bo jest kilka osób,które nie szkodzą pracownikom,z wyjątkiem jednej,no może dwóch osób.Napiszę tyle,pracownik bez stresu,to dobry pracownik.Więc zmieńcie podejście do ludzi,wtedy dobrze będzie.

Heisenberg

Praca w HMP to porażka! Ludzie tam pracują za 1300 zł, pracując cały miesiąc + weekendy, pracodawca sam sobie ustala miesięczną stawkę godzinową (co to ma wogle być?!)a i tak wiele jest uzależnione od opinii kierownika czy brygadzisty, wiele z osób pracuje tam ponad rok na umowie o dzieło! Ponadto pracownicy nie dostają miesięcznego wydruku o zarobkach co jest nielegalne z prawem bo "Na mocy Ustawy o wypłacie wynagrodzenia z 1991 roku wszyscy pracownicy mają prawo do otrzymywania odcinka wypłaty".warunki w pracy są skandaliczne! W lecie pracuje sie w dusznych halach gdzie temperatura wynosi nawet 37-38 stopni! ludzie na własną rękę muszą kupować wentylatory, w dachu nie ma żadnych okien! wiąże się to z pracą w pocie i kurzu. Do picia dostaje się jedynie 9L bańkę z najtańszą na rynku wodą, która jest do podziału dla ponad 90 pracowników, a gdy jest ciepła nie nadaje sie do picia. nie wspomnę już o szatniach czy jednym prysznicu na tylu pracowników. żenada! Praca może nie jest ciężka ale warunki są skandaliczne. Tak bogata firmę stać na wiele więcej!!!

hwdhmp

Jeśli komuś się w tej firmie podoba, to znaczy,że ma nierówno pod sufitem. Może dla niektórych to szczyt marzeń, ale jak się nigdzie nie było i (usunięte przez administratora) widziało to się nawet nie dziwie. Żadna praca nie hańbi, z wyjątkiem pracy w HMP

x

Znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku

aaaaa

Lekka przesada używać nazwisk to świadczy tylko o braku kultury osobistej bądź tak odważny i powiedz im to w oczy pozdrawiam

hmp

Przesadzacie. Możecie myśleć co chcecie ale trochę kultury każdego obowiązuje. Ktoś tu pokazuje że jest gorszy niż całe kierownictwo.

king

ludzie. zajmujecie sie plotami.co kogo interesuje czy ktos lubi sportowe samochody. porazka

kiler

Kawejsza to stara kvrwa,Kawejsza jebany jest,Kawejsze trzeba pierdolic,Kawejsza Pizda jest!:)

nieznana

Nie wiem co tu kto ma do sportowych samochodów i nie wiem co za gościo to pisze ale wara od takich komentarzy bo co ma piernik do wiatraka ten kto to pisze niech zajmie się swoimi sprawami a nie przejmuje się tym co kto lubi ... ważne ze człowiek jak chce zarobić trzeba lubić robić a nie się o...faktycznie weszłam poczytać na forum i jakieś obsesja tu się dzieje ....

Franek Szafranek

1200? To pewnie ktoś z laminatora, wkońcu na kartonażu nadgodziny są obowiązkowe i raczej nie dało się zarobić mniej niż 1700, chyba że ktoś chciał wylecieć. Dobra firma aby nałapać kasy ale ile lat człowiek da radę robić po 10-12 godzin 7 dni w tygodniu na umowę o dzieło xD pzdr hmp

ona

'NAJPORZĄDNIEJSZA FIRMA W POLSCE' 'GENIALNE ZAROBKI'... zbieram szczękę z podłogi. Co za idiota to pisał.

Tak zgadzam się , dobrze ze odszedles .Hmp ciamajd nie potrzebuje .

Zostaw merytoryczną opinię o HMP - Chełm

• Jak się pracuje w HMP?

Zobacz opinie na temat firmy HMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMP?

HMP