Opinie o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polbud S.A. Bielsk Podlaski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbud S.A. Bielsk Podlaski w Bielsk Podlaski

zielarz

przypal ziółko i się zrelaksuj:) ja tak cały czas robię i w pracy tez tak robiłem- pomaga!

bedzie dobrze

W ma miejsca na dziury. Padl Budopol co rowniez mial 60 lat

zielarz

jesteś dobry dziobak to się nadajesz!! myślisz, ze ktoś będzie zdradzał tajniki tej pracy? grubo się mylisz!!

wujek DOBRA RADA

...aha i ja tam streczowałem okna :)

wujek DOBRA RADA

zwykły fizyczny pracownik ze stolarki:D

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
meczaj

ciekawe so zrobli wrublowi ze na 60lecie nie przyszedł?

meczaj
@meczaj

to jak to było z tym wrublem

ja tam byl
@meczaj

normalno nie pszyded a micaj muwil ze wróbel miał pszyjsc będzie na 60 leciu i były rurzne skecze ze micaj taki sóper rze polbuj rze od taki prezes sóper i micaj miał być drugim unibepep i posłowie byli kuple tego no molkowskiego pszemka tego wice ita grarzyna pilaczka z otelu i rurzne inne iddywidula i potem te zbuduj to po polsku i skody fabie i naklejki na skodach o napierw magnesowe a potem magnesuw niehcieli pszycepacz to popszuklejali i ruszyli na wilno i rywal był im nie strarzny i bydgosz hciali podbic i granice zaatakowali w szpitalach byli

Wilno
@ja tam byl

Słuchaj "kolego" satyra niezła :) Mówisz a raczej piszesz jak było ? :P Rozumiem, że brak poprawności w Twojej wypowiedzi to nawiązanie do "góry"?

Wiatrołap

Wiatraki też będą licytować czy same odlecą?!

bialski wiesniak
@Wiatrołap

buhahaha dobre, hotel kiedy sprzedają?

Agnieszka

Byłam zainteresowana tą licytacją, ale odpuściłam. Trochę popytałam tu i tam, i wylicytowanie dobrego auta to będzie loteria, większość to miny z bogatą przeszłością niekoniecznie zarejestrowaną na papierku.

olo

słyszałem ze dzis ma byc licytacja samochodow ... wczoraj stały na placu przygotowane na nowych wlascicieli

xyz

wały kolego wały się robi

xxx

przecież napisałem, ze wiem to od znajomych którzy tam pracują. Czy to tak kufra ciężko odszyfrować z tekstu? a czy ciężko dostać się do polbudu? Chłopie,nawet sobie nie wyobrażasz jak Ciężko jest tam się dostać!! Wpierw trzeba się wpisać do społecznej listy oczekujących na złożenie CV a potem....:D

tomek
@xxx

a co się tam robi?w tym nafipudie bo ja dobry jestem

Bielsk
@xxx

...a potem czekać na odzew z poleceniem złożenia Życiorysu zawodowego a potem czekać...

Na poważnie to nie ma szans. Chyba,że znasz osobiście Tomka!

xxx

trzeba jeszcze posiadać Martę TAP MADYL w znajomych na fejsbuku, to rekrutacja szybciej pójdzie. Tak Tomek mówił!!

Obserwator sytuacji

a jak płacą? Srebnikami czy ...?

xxx

słyszałem od tych co dostali się do nafibudu, że nie jest tam tak łatwo, ciężka praca. Żeby tam się dostać to trzeba umieć zrobić (usunięte przez administratora) czyli nie tylko fach w ręku się liczy!!! szukają tylko fachowców!!!

Fizol
@xxx

Po top madyl mozna sobie samemu robic przelewy?Czy to nie ta?

Rysiu! Czy Marta to ta dziewczyna, która zrobiła sobie niedawno przelew?! Znaczy się jednak jest z czego do czego lub skąd dokąd. Są jednak ludzie którzy mają nieograniczone możliwości przelewania. :-)

rysiek

Tomek z Martą pracują już w nafibudzie. Najlepsi zawsze mają z górki!

Kierownik

Prawda to, że w Nafibud są przyjęcia i płacą lepiej niż w poprzedniej firmie?

@Kierownik

Rzuć monetę to się dowiesz. Czy ktoś wie gdzie teraz pracuje Tomek?! W P. czy w N.?

Otwierając stronę internetową firmy Polbud z uśmiechem na ustach patrzę na loga gazeli biznesu oraz przedsiębiorstwa fair play, nagród które zostały chyba nie tak dawno bo ledwo 2-3 lata temu przyznane. Znaczy zapędziła się polbudowska gazela w "kozi róg"! Chociaż nie dotyczy mnie bezpośrednio obecna sytuacja to jednak mi czegoś tam szkoda, bo przedsiębiorstwo 2-3 lata temu wydawało się dosyć sensowne.

UWAGA

Firma, która została w ten sposób pomówiona, jest chroniona nie tylko przez prawo cywilne, ale też kodeks karny. Dyskredytowanie firmy przez inną firmę jest czynem nieuczciwej konkurencji, czyli takim, który dzięki rozpowszechnianiu nieprawdziwych albo wprowadzających w błąd informacji przysparza autorowi korzyści albo szkodzi drugiej firmie. Jeżeli jednak do przestępstwa dojdzie, poszkodowany może zgłosić sprawę na policję, albo domagać się naprawy szkód wywołanych czarnym marketingiem na drodze powództwa złożonego do sądu. Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.

rysiek
@UWAGA

a my zwykli pracownicy jak jesteśmy chronieni? (usunięte przez administratora) jak żyć bez pieniędzy? Ktoś prawdę napisał i nie strasz artykułami bo akurat w tej sytuacji te artykuły nie mają zastosowania!!

XXX

Podobno coś się wydarzy 15 maja 2014 roku???Ogłoszą upadłość w końcu????Będzie nareszcie SYNDYK????

grześ

dzisiaj święto pracy

szeryf

a kogo to obchodzi jakiego rodzaju, najważniejsze że do wypróżniania się:) chyba nie obraziłem mniejszości, znaczy homosiów:D?

Rafael
@szeryf

Moją intencją było wskazanie osoby na kobietę , która od 3 i pół roku jest szarą eminencją. Za czasów prezesa W... Polbud z powodzeniem z finalizował takie budowy jak Sądy , Instytut Pielęgniarstwa itp. i wtedy firma zamiast długów miała lokaty bankowe. Niestety prezesa W... zamieniono na prezesa M... na prezesa B... a wiadomo jak oni zakończyli karierę w Grupie Unibep czy Budimexe więc czego można było się spodziewać w Polbudzie ?

qwerty
@Rafael

dla twojej wiadomości, to wszystkowiedzący i najmądrzejszy na świecie M. przyszedł do firmy, wykupił część udziałów (opornych do sprzedaży - długoletnich pracowników, nawet potrafił postraszyć), "pożegnał" W.(który i tak był już w wieku emerytalnym) i rozpoczął swoją "władzę" (dlaczego władzę w cudzysłowie?) i wtedy jest początek następnej historii, której koniec rychłymi krokami nadchodzi... a miała być firma na miarę drugiego unibep-u, skąd choćby duża większość procedur była niemal żywcem kopiowana... a kobieta, to również część tej historii, bo ona była tam zawsze, nawet za czasów pana W. ...a ostatnimi czasy przeważyło: - otoczenie ekonomiczne, - nowe budowy, brane po najniższych cenach (wygrywane przetargi poniżej opłacalności), - władze w firmie: brak poszanowania podwykonawców, - polityka kadrowa władz - nietrafiona obsada stanowisk od góry kadry zarządzającej... po niższe szczeble kadry zarządzającej na budowach, - przerost kosztów (np: furka dla każdego, czym wyżej tym lepsza...), - brak kontroli nad kosztami (często budowa, która przynosiła dochód - na koniec budowy okazywało się, że ma straty...) - ... itp. itd.... PS. pewnie za jakiś czas, powstanie nowy twór na zgliszczach polbud-u (patrz: np: nafibud) firmy z bogatą historią budów... ważne aby znajomi "królika" byli zarobieni... a wy tu piszcie dalej o dupach, tyłkach itp., bo pewnie w normalnym życiu też można z wami tylko o gów...ach pogadać...

@qwerty

o ładnej d..ce dobrze jest pogadać, popatrzeć na nią i klapsa strzelić!!! kto tak nie lubi?

Zostaw merytoryczną opinię o Polbud S.A. Bielsk Podlaski - Bielsk Podlaski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polbud S.A. Bielsk Podlaski?

Kandydaci do pracy w Polbud S.A. Bielsk Podlaski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polbud S.A. Bielsk Podlaski