Opinie o VTS w Młochów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VTS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie VTS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VTS w Młochów

ROBERT

Witam słyszałem ze Stasio i Kartofel wylecieli za romans i za wyżywanie sie na pracownikach czy to prawda ?

Mózg
@Ela

żal was czytać... za robote sie wezcie, bo ani robota ani plotki wam nie wychodzą pseudokorpo było jest i bedzie ze stajni pałacu nie zrobisz...

Dalej z feedbackiem macie takie problemy, na które ktoś jeszcze w październiku zwrócił tutaj na to uwagę? chyba, że się poprawiło? mam zamiar aplikować na młodszego konstruktora, oferta teraz widnieje na takim portalu. możecie nieco szerzej rozwinąć ten hasztag DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy z opisu? na jakie wsparcie w praktyce mogę teraz liczyć?

były pracownik Nowy wpis

Dziwna to firma ale nie najgorsza tam trzeba ludzi kompetentnych i chcacych pracowac szczególnie na kierowniczych stanowiskach bo ci co sa to takie (usunięte przez administratora)powiedza wszystko co chcesz usłyszec a zrobia co zrobia. Ja jak procowałem byłem w szoku jak kiero od produkcji pytał mnie czy tak mozna robic załamka ale tak teraz jest wszedzie nie liczy sie to co umiesz wystwrczy dobra miec gatke

Cześć, a jest tu może osoba, która jakoś przeszła rekrutacje dla speca od raportowania SQL i by opisała po pierwsze proces i ogólnie już sama prace? Obecnie zajmuje podobne stanowisko w innej firmie a widzę ze jest ogłoszenie do was, wstępnie chce obadać temat. ;) faktycznie macie tylko opcje stacjonarną? Chyba ze po pewnym czasie można hybrydę?

PS Nowy wpis

Firma, która nie daje odpowiedzi przez ponad 2 tygodnie od obiecanego terminu nie jest warta uwagi. Skoro mają takie lekceważące podejście do kandydatów, to z pracownikami może być tylko gorzej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie VTS? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Na jakie wsparcie w VTS mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Misia

Ludzie omijajcie VTS Młochów szerokim łukiem bo jest tam kierownik latający w czarnych bojówkach adidasach i czapeczce z daszkiem.Ja pracowałam tam 6 miesięcy jako pracownik porządkowy i nie przedłużyli mi umowy.

Krzysiek WSC 1
@Misia

Potwierdzam . Pracuje Tu już 2 rok atmosfera na magazynie zostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora)

Młody Gniewny
@Krzysiek WSC 1

Pięknie napisane . Cała prawda napisana w kilku zdaniach . Tacy ludzie nie powinni mieć możliwości zarządzania grupą , zamiast uczyć , szkolić wymagają od czlowieka nie wiadomo jakich umiejętności a z tego co pamiętam sami nie posiadają uprawnieniem do obsługi sprzetu magazynowego . Brak szacunku to u nich chleb powszedni , a Pan Kierownik Adam to idealny przykład , sposób w jaki odzywa się do pracowników jest niedopuszczalny -mobbing mobbing mobbing to powinno być hasło tej firmy . Krew człowieka zalewa jak poniżają pracowników w otoczeniu innych ludzi . Najgorsze co może was spotkać to pracować na zmianie z Panem Radkiem istny brylant tej firmy człowiek którego należy nazywać "zerem" . Nic nie wie , nic nie umie a wogóle to on ma wyj...ane . Jedyne co umie to śmiać się z innych do okoła . Nie potrafi pomóc w żaden sposób bo po prostu nie potrafi . Chodzi i wymyśla historię kim to nie jest i czego to on w życiu nie robił , kłamie na każdym kroku . Kurier firmowy co usłyszy w jednym rogu biegnie powiedzieć w drogim dumny jak paw . Miesiąc temu skończyłem z nimi współpracę już nie dało się wytrzymać tej całej toksycznej atmosfery .Była to najlepsza decyzja w moim życiu

Edward
@Młody Gniewny

Współczuję ci że doświadczyłeś takiego zachowania ze strony przełożonego. Bo to naprawdę szkoda nerwów i zdrowia. Nikt nie próbował tego zgłosić gdzieś wyżej bo przecież traktowanie tak ludzi nie powinno mieć miejsca. Dziwne że nikt z tym nic nie robi.

Marek erw
@Misia

Wcale nie dziwię się ze nie przedłużyli jak ta sama ścierką myło się najpierw pisuar a potem blaty na stołówce.

Tylko rawa
@Młody Gniewny

Noo chłopaki z Rawy, jeden pisze, drugi czyta, a trzeci jeździ samochodem. Pół brygadzista zaslynal tym, że wpisywał minusy drugiej zmianie w tym i mi, a swoich nie ruszał. Taki ucisk że w porównaniu do reszty mieliście skrocony tydzień pracy co nas... Jeśli niewiadomojakie umiejętności to czytanie ze zrozumieniem że skanera i uzupełnienie książki to miej nas w opiece. Poza tym trauma mobbingowa uaktywniła się po zwolnieniu się ????

Erw mistrz
@Młody Gniewny

Czekajcie, czy ktoś tu nie jest hipokrytą? Powołują się na mowę 'nienawiści' a sami jej używają nazywając kogoś zerem. Ups. Chyba była narada jak kolega wspomnial: jeden pisze... Myślę że pisząc na pudelku sprawy mobbingu nie rozwiążecie, ale hasło modne więc czemu nie. Jak większość z nas się odzywa na zebraniach też było trzeba mówić po to są, a teraz niemądry polak po szkodzie.

Erw mistrz
@Edward

Współczujemy współczucia ????

berta
@Edward

Bo to nic nie da .

motyl

Daniel Cz. a to nie ty wyleciałeś z roboty za(usunięte przez administratora)

@Misia

(usunięte przez administratora) dziwne bo w VTS nie pracuje żadna baba ani na umowie ani jako pracownik porządkowy a pracuje tam juz od paru ladnych lat

@motyl

ja pracuję* zeby bylo jasne

Marekk

Pracy dużo , nie pasowało mi na dłuższą metę ale nikt nie robił problemów

Jaki jest styl zarządzania w VTS?

Lopez

Dobry, kierownik główny jest wymagający ale da się dogadać i jest za ludźmi

Lopez

Pracowałem tam i dobrze wspominam

Romek

W porządku

Co wchodzi w socjal VTS?

p

wczasy pod gruszą i bon na święta

Dominika
@p

A dużo w tym roku za wczasy pod gruszą dostaliscie?

Jakie godziny pracy obowiązują w VTS?

Alan

6-14 14-22. Chyba że jest parcie na robotę to po 9 lub 10h.

Jarosław
@Alan

Sobotę można odmówić jak nie ma mnie w domu czy to jest obowiązkowe i koniec?

Bru
@Jarosław

Dogadasz się na spokojnie

p
@Jarosław

oczwiście że można, ale jak nie chcesz przychodzić w soboty to jesteś na wylocie

@p

Jak pracowalem to zawsze była robiona lista chętnych a nie przymusowych...

@R

To o co chodzi z tym całym wylotem? Teraz za to zwalniają?

@Monika

Oto chodzi ze jak ktos jest rozzalony to bedzie pisac wszystko wlacznie z nieprawda. Soboty sa dla chetnych i konsekwencji nie ma

@R

To dobrze, że można sobie rozjaśnić pewne kwestie. I co z reguły dużo osób się zapisuje? Ogólnie to czuć różnicę, że inaczej w soboty się robi niż w tygodniu?

@Monika

Zazwyczaj jest prawie 90% ludzi. Inaczej sie pracuje z wielu wzgledow.

Agnieszka
@R

A jak to wygląda finansowo? :D Stawka w soboty jest większa?

Jak długo trwa proces awansu w VTS?

Dexter

Tam awans jest tylko w dół,wyeksploatują cię a potem zwolnią bez przyczyny

Kejtunia
@Dexter

Popieram to w 100%prawda

Dominika
@Kejtunia

Dużo było takich przypadków zwolnień? po jakim czasie pracy tak robią??

Anka

Można dostać telefon służbowy ?

Xenon
@Anka

Dają tylko stacjonarny taki stary z tarczą

ROBERT

Ela
@ROBERT

Tak to prawda i w końcu karma wróciła. ????

Mózg
@Ela

Kaczy

Ta firma to tragedia, wszędzie (usunięte przez administratora) kierownictwo to zwykłe (usunięte przez administratora) Stasiu wyleciał ?? Ojoj jak przykro

Buła

W tej firmie nic nie jest pewnego, dziś możesz być na TOPie a jutro na wylocie. Dłużej niż rok pracuje tylko kilku magazynierów którzy dobrze trzymają z góra. Reszta ma tylko kilkomiesięczna przygodę z tą firmą i do widzenia !!

Aleksandra
@Buła

Czy Ty również tylko klika miesięcy pracowałeś w VTS? Ciekawi mnie, w jaki sposób są w takim razie konstruowane umowy o pracę w tym miejscu, skoro tak szybko są później rozwiązywane. Napiszesz coś więcej?

Auris
@Aleksandra

Pierwsza umowa jest na miesiąc, druga na 3 miesiące i wtedy sporo osób odpada. I wtedy dostaje się na rok. Nie znam nikogo chyba kto dostał następną. Oczywiście są pracownicy którzy pracują w tym kołchozie po 6 lat i dluzej, ale już mają jakieś wyższe stanowiska(usunięte przez administratora)

Buła
@Aleksandra

Tak,zgadza się. Tak kombinowali z czasem umów aby druga skończyła się na koniec grudnia i do widzenia.

WariatJoe

Pracowałem tam kilka miesięcy. Robota w większości spoko, fizyczna, ale lepsza jak łopata. Niestety są inne minusy. Brak kultury zastępcy kierownika magazynu to jakaś totalna masakra. Gość potrafi zwyzywać i siać k....wami na każdego jak tylko się zdenerwuje - chodzący w bojówkach i czapce z daszkiem po magazynie. Stronniczy dla kumpli, resztę ma za pachoły i kretynów. Jedyny plus to kierownik magazynu, właściwa osoba na właściwym miejscu. Brygadziści do dogadania jeżeli masz racje.

WALSIE

swięta PRAWDA

Lemon88
@WariatJoe

Zastępca kierownika pan Adam, taki buc. W każdym zdaniu rzuca(usunięte przez administratora) Większość jest tam takich. Dziwne, że inni muszą chodzić w odzieży roboczej i koszulach firmowych itd, a on bez problemu bojówkach, adidasach i koszulach typu RiB. Taka stara klika tam siedzi.

@Lemon88

Pan Adam to spoko Gość = można z nim porozmawiać. Wiadomo ze nikt sobie nie pozwoli wejść na głowę. Więc musi byc dystans kierownik a pracownik :) :) :)

robert
@Karolina

adam zapomniał jak był magazynierem zatrudnionym przez agencje i ile wazeliny musiał ..................

robert
@WariatJoe

Stasio profesjonalny on nawet po polsku mówić nie umie

Lider

@ WYSOKI SKŁAD - własnie pokazałeś jaki poziom posiadają ludzie pracujący w Młochowie.

memory

Pracowałem tam ,pół roku.Jedynie co zapamiętałem to : Na magazynie pracują bardzo wykształceni ludzie,oczywiście ukończyli kurs tańca oraz wyższą szkołę jazdy wózkiem z kategorią udt. Jest to ich, największe życiowe osiągnięcie .Przodownikiem jest gość ,który trąbi.Trąbi jadąc w alejkach,trąbi stojąc,trąbi wszędzie z orgazmem w oczach!!!!. (obchodzi imieniny 31 grudnia)trąbi ????zawsze! na pewno go to podnieca.Chyba babcia kazała mu,to robić!!!

Wysoki Sklad
@memory

Chyba masz jakieś omamy jak stoję i trąbie. Podejrzewam że nawet nie wiesz czy cie rodzona Matka Urodziła (usunięte przez administratora)jak coś to kończę cały tydzień o 16 chodź na solo (usunięte przez administratora) zobaczysz co to jest orgazm finałem w ustach

farfcel
@memory

zapomniałeś,że już nie pracuję,czytaj ze zrozumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o VTS - Młochów

• Jak się pracuje w VTS?

Zobacz opinie na temat firmy VTS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VTS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VTS
2.9/5 Na podstawie 34 ocen.

VTS