Opinie o VTS w Młochów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VTS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie VTS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VTS w Młochów

AHU

Proszę omijać szerokim łukiem tego pracodawce. Elyta która "zarządza" ta firmą to chamscy prostacy o pańszczyźnianej mentalności i prowincjonalnym pochodzeniu. Traktują nowych pracowników jak śmieci a sami dostają sraczki i malują trawe na zielono jak ma przyjechać właściciel Pan T. nomen omen bardzo kultularny facet. Zastępca kierownika to patus i rasista, ale tam tylko tacy ludzie mogą wpasować się w klimat tej firmy. Nie polecam

Na magazynie ile osób pracuje?

mateusz

Byłem umówiony na spotkanie rekrutacyjne. Czekałem na wejście 45min. To już mi dało do myślenia, ale postanowiłem wziąć udział w tym doświadczeniu. Później było jeszcze lepiej. Pytania o rodzinę, dzieci, status materialny zostawiam bez komentarza. Nie polecam.

@mateusz

Warto w tej firmie pracować ????. Wiadomo ze za siedzenie nikt nie płaci. NA smolsach jest zawcze wesoło, jak przyjedzie któryś wózkowy to od razu humor kazdemu sie poprawia ????????????. Jest OK.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VTS?

Janusz

Bardzo słaba atmosfera. Dziwię się, że tak duża firma posiada tak słabą kadrę, która tym wszystkim zarządza.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie VTS? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Lemon88

Vts w ogóle nie wdrożył żadnych środków do ochrony przed KORONA WIRUSEM dla swoich pracowników. Nie ma w ogóle jakiś maseczek, płyny do dezynfekcji, były może jakieś szczątkowe informacje. A za to jest jakiś łańcuszek w holu żeby odgrodzić chyba pracowników fizycznych od "elity" z góry. Ale chyba i tak cześć pracuje zdalnie, bo coś mało samochodów stoi. Szkoda się denerwować, trzeba zostać w domu.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dziadek

Z umowami bywa rożnie niektórzy czkają na nią blisko miesiąc - tak słyszałem ...

@Dziadek

Sam kierownik chyba też tak robi.

@Lemon88

A różnie bywa od kierownika, czasami trzeba się upominać o umowę. Bywały przypadki, że po miesiącu dopiero u pracowników była nowa umowa.

Cyna

Dziwne tutaj panują klimaty. Kierownik na zebraniu kilka razy powtarza magazynierom że palimy faje tylko w wyznaczonym miejscu. Natomiast magazynierzy po takim zebraniu pod przewodnictwem (usunięte przez administratora)idą palić faje wyłącznie tam gdzie jest to zabronione...... Takie rzeczy tylko w VTS Młochów :)

Czym VTS zachęcają? Jakie mają dodatki?

Lemon88

Nie polecam LCM'u. Masz takie dodatki, ze za chorobowe lub błąd masz ucinananą całą premię, a ile wynosi premia to sie dowiesz na rozmowie. Najczęstszą odpowiedzią na nie jasne sytuacje jest odpowiedź to góra tak chciała albo prezes. Jeżeli wyczekasz tam umowy na rok to znaczy, że jesteś człowiekiem na prawdę dobrym, bo na prawdę tam co chwilę ktoś odpada. Ale to nie jest powód to laurów, ponieważ zaraz możesz dostać wypowiedzenie, bo "góra tak chciała".

Auris

Proszę sobie nie zawracać głowy tą firmą. A jeśli już tam pracujesz to nie zostawał żadnych nadgodzin oraz nie przychodź w weekendy (soboty i niedziele), bo to jest po prostu nieopłacalne. Mają strasznie dziwny system rozliczania, nie było miesiąca, gdzie nie było u pracowników jakiś pomyłek z wynagrodzeniem. Pięćdziesiątki są liczone z podtawy 6,6 zł, a soboty pewnie też, nie wiem, bo nie byłem. Z plusów to są wczasy pod gruszą, jeżeli uda ci się mieć 5 dni urlopu.

Bartosz
@Auris

Każdy weekend jest pracujący? Napisałeś, aby nie przychodzić w soboty i w niedziele, dlatego chcę zweryfikować, czy praca w weekendy jest dla chętnych, czy może każdy pracownik w te dni musi stawić się do pracy.

sunisnxis

Widze ze nic się nie zmieniło ;-) ludzie uciekajcie z VTS jest tyle normalnej pracy z normalnymi ludzmi ze szkoda gadac a oni niech z Ukr.... siedza bo jak tak dalej pojdzie nikt tam nie będzie chciał pracowac

Damian .O

Pracowałem tam 2 tygodnie przez majpwera ale po tygodniu powiedzieli mi że muszę zostawać po 10 godzin bo inaczej zły pracownik zemnie będzie niestety to co tu piszą ludzie to prawda praca ok kadra do zmiany co do bhp to tylko można tym se podetrzeć pupę bo wszystko jest przestrzegane tylko kiedy kotrola fypada z wizytą ale wiedzią zanim przyjadą wiec się przygotowują i tyle takie mamy prawo w Polsce wiec szkoda gadać .

Boże co za śmieci i to nie tylko tutaj. Przecież to nie ma sensu. Wystarczy przeczytać faq i co?Każdy tu może pisać, przeciż to idiotyzm. Jeśli opinia ma być o danym pracodawcy to pracownik aktualny albo były powinien się zarajestrować i udokumentować że jest albo był pracownikiem tej właśnie firmy. Dopiero wtedy opinia jest wiarogodna. jak to gowork ma zorganizować nie jest moim problemem ale jak coś takiego wymyśleli to powinni zadbać o ręce, nogi i głowę. A tak to np jak jest mi nudno i postanowię zrobić kawał i wpiszę na dziko do paru firm że oszukują i zniważają albo że darują złote góry. A później będę się śmiał z rozpaczliwych prób wytłumaczania się tych firm. Przcież to chore!!! Pierdoły!!! Masakra!!! Jestem ciekaw ilu już czytało te opinie na goworku i się nimi pokierowało. Tandeta i tyle i to w wykonaniu wielkiego goworka. Więcej słów nie mam i żal mi tych wszystkich którzy biorą te wpiski tutaj na poważnie.

Maniek
@anonymous

Nie zgadzam sie sprawdzalem i w 99% opinie pisane o różnych firmach z ktorych dzwonili w sprawie rozmowy o pracę, wszystko potwierdzilo

Najs
@anonymous

i pisze to ziomuś z nickiem "anonymous" ...

Iwona
@anonymous

@anonymous, częściowo oczywiście masz rację. Na tym forum często można natknąć się na subiektywny punkt widzenia obecnych lub byłych pracowników VTS, dodatkowo podyktowany emocjami. Warto zapoznawać się z wpisami zamieszczanymi w tym wątku, jednak warto również weryfikować bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej i w trakcie współpracy z danym pracodawcą czy informacje płynące z treści opinii pokrywają się z rzeczywistością.

Damian .O
@Najs

przepraszam że się ftrące ale po to ten portal jest chyba żeby ostrzegać potecjalnych pracowników a jeśli dana firma jest bez winy powineła niemieć takich negatywnych opini najlepiej wiedzieć na czym się stoi wtedy można zadać konkretne pytania pracodawcy np VTS i prawda wyjdzie na jaw tak tylko czy któryś z pracodawców powie prawdę to po to jest ten portal by pracodawca się bały że nie będzie miały pracownika jak będzie miały takie opinie złe jest trochę w tym logiki nie

Lemon88

Witam. Nie polecam firmy nie przestrzegają bhp w ogóle, podnoszenie ciężkich rzeczy do 20kg – ZAPOMNIJ! Przede wszystkim zwracać uwagę na pracowników dłużej pracujących, najczęściej zanoszą dalej gdzieś informację i uważać co się mówi – „ucha prezesa”. Na porządku dziennym spychologia. Jakieś kradzieże w szatni. Pracownicy w porządku, ale co z tego jak po miesiącu niektórzy nie mają już przedłużonej umowy. Zastąpią cię osobą, która nie ma swojego zdania.

@Lemon88

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoim zdaniem. Bardzo niepokojące są informacje, które przekazałeś, ale zastanawia mnie jedno. Skoro twierdzisz, iż w VTS nie przestrzegane są zasady BHP, to dlaczego nie postanowiłeś zgłosić tego faktu odpowiednim instytucjom, które mogłyby coś zdziałać w tej kwestii?

@Marzena

A co pani powie w sprawie, że osoba z telefonem i nagrywa z ukrycia pracowników oraz pokazuje dookoła i rozsyła na portalach społecznościowych filmy oraz zdjęcia. Także proszę wystrzegać się ludzi w tej firmie w czerwonych i białych spodniach.

@Lemon88

To znaczy pracownicy są nagrywani przez przełożonych, czy też innych pracowników? Pracodawca w uzasadnionych przypadkach ma prawo nagrywać pracowników, jednak muszą oni być o tym poinformowani. Z tego co piszesz jest to z ukrycia - więc rzeczywiście niezgodne z prawem. Dopytam jeszcze o te ciężary - jakie na co dzień musicie dźwigać ilości w VTS?

@Marzena

Waga powyżej 20 kg. Są też "rzeczy", które ważą nawet 83 kg.

@Lemon88

W przypadku mężczyzn normy dźwigania wynoszą 30 kg przy pracy stałej (na odległość maksymalnie 25 m), w przypadku kobiet jest to 12 kg. Być może powinniście porozmawiać z pracodawcą i zaproponować jakieś rozwiązanie - np. dźwiganie cięższych przedmiotów w kilka osób. Czy próbowaliście podjąć już jakieś kroki w tej sprawie?

Moczywas

Nie polecam. Dziwnie sformułowane umowy. Nieopłacalne nadgodziny 10 brutto. O kierownictwu już nie wspomnę.

Grzegorz
@Moczywas

Co konkretnie niejasnego było w umowie, którą podpisywałeś z firmą VTS? Stwierdziłeś, że była ona dziwnie sformułowana, więc chciałbym sprecyzować tę kwestię. Abyśmy mogli przejść do dalszej dyskusji, to proszę, abyś uzupełnił informację w tym zakresie.

@Grzegorz

Uderzcie w stół, a nożyce się odezwą?

Kinga

Zawsze pozostaje nam wybór w jakiej firmie chcemy pracować i jak zarabiać. VTS ma dobrą opinię jako pracodawca.

G

Xxccxxx

Co tu duzo mowic typowy kolchoz mozna zarobic ale dzieki nadgodzinom inaczej placa normalnie tylko robota ciezka no i to kierownictwo szkoda gadac

Prac

Jeżeli komuś odpowiada praca w typowej korporacji to ok, ale proszę nie spodziewać się niczego innego poza traktowaniem pracownika jak zasobu ludzkiego. Atmosfera mocno średnia, ludzie boja się rozmawiać na luźne tematy, więc nie oczekujcie koleżeńskiej atmosfery.

Były współpracownik

VTS Gdańsk- Corporate service Auditor. Facet ,który jest tam Managerem Serwisu kompletnie nie nadaje się do współpracy. Wydaje mu się, że pozjadał wazystkie rozumy. Współpraca odbywa się na zasadzie Pan- Sługa a jego zagrywki zakrawają o mobing. Pan ma na imię M...ej. Jeżeli będzie przełożonym to wasza praca zmieni się w koszmar. Pan próbuje wymusić nadgodziny aby pracować bezpłatnie. Oczywiście w dobrym tonie u niego zawsze należałoby siedzieć dłużej w pracy niż tryb pracy przewiduje. Za nie podpożądkowanie się tnie pieniądze. Pozdrawiam i nie polecam pracy z tym Panem w serwisie.

Iwona

@Bartek, jakiego typu informacje Cię interesują dotyczące pracy w VTS? Wolne wakaty, czy specyfika zatrudnienia? Jeżeli chciałbyś współpracować z tą firmą, to polecam Ci skontaktowanie się bezpośrednio z nią lub zajrzeć na stronę internetową tego pracodawcy. Jakim stanowiskiem najbardziej byłbyś zainteresowany?

Bartek

Może wiecie coś o pracy w firmie? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o VTS - Młochów

• Jak się pracuje w VTS?

Zobacz opinie na temat firmy VTS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VTS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VTS
2.9/5 Na podstawie 34 ocen.

VTS