Opinie o Beliso w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliso. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliso o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliso w Warszawa

Jak się pracuje z ludźmi z Beliso?

@kandydat

Ja się nie zgodzę,miałem rozmowę komputerowo z wymienioną osobą i jest to fantastyczny człowiek o szczerym uśmiechu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Beliso?

@EM

Co do tych świąt to czy będzie teraz organizowana jakaś integracja? Zastanawiam się w jakim zakresie pracownicy sami się w to włączają, chyba ze wszystko organizuje sam Pracodawca?

KM

Atmosfera pracy w Beliso jest bardzo przyjazna. Zespół jest zgrany i bardzo pomocny, co na pewno sprzyja osiąganym wynikom. Kultura na wysokim poziomie i brak dresscodu :)

@KM

o tym braku dress codu chciałam dopytac, mowisz tutaj o pracownikach produkcyjnych tych kosmetykow czy o pracownikach biurowych i wyzej ? Jak duży ten zespół?

@KM

Swobodnie bardzo i przaśnie. Przed Świętami jest kiermasz z ciastami, można sobie pozakupywać od przedstawiciela różne słodkości, raz w miesiącu jaja od wiejskiej kury przywozi, także naprawdę fajnie, tak na luzie i sympatycznie. No i wszyscy się lubią, a to nie jest częste w firmach.

Kasia Nowy wpis
@EM

Hp

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jak pracuje się w firmie Beliso, jaka panuje atmosfera. Czy jest pakiet medyczny, lub karta multisport. Czy firma oferuje pracownikom wyjazdy integracyjne i czy na święta pracownicy otrzymują np bony, lub paczki.

marika
@Hp

zgodnie z informacjami udzielonymi podczas rekrutacji firma oferuje kartę multisport oraz prezent świąteczny - zwykle w formie bonu podarunkowego. Ludzie w biurze wyglądali na zadowolonych ze swojej pracy i sympatycznych.

@Hp

Jest pączek na Tłusty Czwartek. Paczek nie ma, jest bon sodexo na 150 zł raz do roku i kartka z życzeniami, nie ma jakiś takich benefitów pozapłacowych jak w dużych korporacjach, owocowych poniedziałków, i tak dalej, ale na dzień kobiet są truskawki. Herbata w biurze jest i kawa, z ekspresu i rozpuszczalna, do wyboru do koloru. Karta benefitsport jest trochę dofinansowywana. Medyczne ubezpieczenie to pokątnie niektórzy mają, tak z szeregu to nie ma, jak kto sobie ugada z Prezesem jak się mocniej lubi to go Prezes ubezpiecza, a jak nie lubi to niestety trzeba samemu lub państwowo do lekarzy. No ale nie ma co dramatyzować.

To prawda z tym wypowiedzeniem? Tylko ono motywuje do tego, żeby dano komuś podwyżkę? Jakie jest ryzyko tego, że nie osiągnie się zamierzonego skutku? Chyba, że firma nikogo nie chce od siebie puszczać? A czy zwolnienia w drugą stronę w ogóle się zdarzają?

Andżela

to ile osób tak mniej więcej może być już teraz na tej umowie na nieokreślony? w ostatnich postach pojawiła się informacja, że po 2,5 roku można być już na tej na nieokreślony. jak to wpływa na warunki pracy? są podwyżki stażowe?

@Andżela

Umowa na 6 miesięcy, potem na rok albo na dwa i kolejna na nieokreślony. Nie ma podwyżek stażowych. Można się starać o podwyżkę ale szef jest skąpy i tylko złożenie wypowiedzenia motywuje go aby dać podwyżkę.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Beliso?

Umowa o pracę na okres próbny 6 miesięcy, potem na 2 lata i kolejna na czas nieokreślony

Co o pracy w dziale marketingu teraz wiecie? zastanowił mnie tamten wątek, w którym ktoś pisał o tym, że jeszcze w okolicach maja niektórzy dość krótko grzali w nim miejsce… do teraz tak jest? nie widzę po prostu oferty a chce sprawdzić bieżące warunki ze względu na doświadczenie. widzę za to, że kadrowa jest potrzebna, pytanie tylko czemu? będzie planowane zwiększenie zatrudnienia?

Korne

Wielka szkoda.Słyszałem,że w tym dziale pracuje się fantastycznie,jest mnóstwo wspaniałych wdrożeń i można puścić wodze fantazji i kreatywności.Coz,może kiedyś,jakoś coś tam,jak dział się mocniej rozwinie i będzie trzeba więcej rak na pokładzie to się pootwierają rekrutacje i będą zapraszali.Podobnież też bardzo wysoki standard stanowisk do pracy a to obecnie nie jest takie oczywiste przecież. @Pracodawca oj ,jeszcze przemyślcie zatrudnienie może jakiegoś blogera to by troszkę te marketingi rozkręcił.

Marketing
@Korne

Jeżeli kiedykolwiek będzie rekrutacja do marketingu to tylko po to aby mieć człowieka od najgorszej roboty który oprócz tego że będzie tyrał to będzie myślał za wszystkich.

Lipa

Raczej zmniejszenie, chociaż nie ma już kogo zwolnienić... Parę wartościowych osób odeszło samych a Ci co przyjdą na ich miejsce to zapewne szybko odejdą jak zobaczą jak się tam pracuje.

@Marketing

Gdy tak to czytam to aż zaczyna mnie zastanawiać taki przykładowy opis dnia z pracy na tym dziale. piszecie ze trzeba za wszystkich myśleć? w całej firmie? to jest jakieś stanowisko decyzyjne? Jaki jest w końcu zakres obowiązków?

Jak się pracuje z ludźmi z Beliso?

Mimka

Pracuje się super, świetny, zgrany zespół ludzi, pomocny i sympatyczny. W firmie panuje zdrowa atmosfera, ludzie traktują się wzajemnie z szacunkiem, naprawdę fajne miejsce do pracy.

kandydat
@Mimka

poza apodyktycznym i nabzdyczonym prezesem wszystko jest ok!

@kandydat

Mirka

Czyli do marketingu żadnej kandydat się nie wbije? A co z tym kadrami się dzieje? Na początku listopada ktoś napomknął o ofercie a widzę, że kolejna w połowie grudnia została dodana i dalej widnieje. Jest tam jakiś wysoki poziom? Dużo obowiązków czy coś?

Ale nabór do marketingu Państwo akurat macie :) Przejrzałam ogłoszenie dla Specjalisty ds. Marketingu. Wolno zapytać o widełki zarobkowe dla tego stanowiska? Czym jest karta MultiActive, bo przyznaję, że się z taką dotąd nie zetknęłam :) Jak się Państwo odnoszą do wizji home office, czy jest to wyłącznie praca w biurze?

Urszi
@Monika

W tym dziale od kilku lat tylko jedna osoba dłużej zagrzała miejsce i dzięki niej wszyscy stamtad szybko znikają,nie polecam,nikt z nią nie wytrzymał

Obecnie firma Beliso poszukuje na stanowiska Export Manager. Czy ktoś aplikuje?

KM

Na chwilę obecną nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko Export Managera. Natomiast zgłoszenia można przesyłać do nas także drogą mailową. Zapraszamy do śledzenia naszej strony lub kontaktu telefonicznego :)

Wiecie, czy Beliso udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

PP

Tak, każdy pracownik ma zapewnione narzędzia pracy tj laptop i telefon w tym pracownicy zdalni :)

Nie. W zakładzie w Piasecznie atmosfera okropna, (usunięte przez administratora)

Zakład w Piasecznie.

Nie wielki zakład w Piasecznie w którym są dwie zmiany ludzi którzy są wredni i złośliwi. Tylko dwie osoby są jeszcze nie zmanierowane przez resztę ludzi tam pracujących. Duże wymagania, ciągłe pretensje, brak organizacji w typowych sprawach takich jak umieszczenie palet z komponetami do produkcji, musisz wszystko wiedzieć i sam organizować sobie pracę. Brak standaryzacji, ciuchów i butów roboczych, brak cierpliwości do nowej osoby przez obydwa zespoły. Wieczny stres i wieczne nie zadowolenie od każdego pracownika. Nie polecam chociaż by dlatego że nie żadnego socjalu. Praca ma być nauczona według mniemania pracowników bez możliwości wykazania się.

Tymon

Tak mało informacji o pracy w firmie znalazło się na wątku ale jeśli ludzie są zadowoleni tu trudno znaleźć chętnego do pisania.

Czy w Beliso panuje luźna atmosfera?

Papcia

Tak, serdeczna i luźna kultura pracy w biurze.

j23

Firma niepoważna. Miałem pierwszy "etap" rekrutacji przez telefon. Niby zostałem zakwalifikowany dalej, niestety ani maila, ani telefonu ze strony firmy. Czy naprawdę tak trudno jest napisać maila "dziękujemy za aplikację, ale niestety nie możemy w tej chwili Pani/Pana zatrudnić"? Inne (tak, są takie) potrafią to zrobić. Jestem zdegustowany.

@j23

Niestety, brak feedbacku to naprawdę częsty problem w wielu firmach. Ale skoro byłeś na rekrutacji w Beliso to może opowiesz, jak przebiegła? Na pewno wiele osób jest zainteresowanych taką informacją.

Igor

@mimka a przyjmują ludzi bez doswiadczenia czy raczej trzeba się znać ?

Mimka
@Igor

Pytasz o pracę w biurze czy na produkcji? Różnie, to zależy od stanowiska, większość to ludzie z dużym doświadczeniem, przynajmniej w biurze.

Martyna

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Marco
@Martyna

W Piasecznie ludzie odradzają tę firmą ze względu na kierownika ukraińców i godz. pracy 7-22. Brat aplikował na stanowisko magazyniera ale po wizycie w firmie nie zdecydował się więc chyba za fajnie to tam jednak nie jest. Niskie wynagrodzenia poza tym.

Babi

Zostałam zaproszona na rozmowę do firmy Beliso na stanowisko technologa. Czy ktoś mógłby napisać coś na temat atmosfery panującej w zakładzie w Piasecznie, zarobków, procesu rekrutacyjnego?

Zuzanna

@Odradzam, rozumiem, że mógł Ci się nie spodobać proces rekrutacyjny w Beliso. Napisałaś, że przeszłaś do drugiego etapu rekrutacji. Mogłabyś napisać, w takim razie, jak wyglądał pierwszy etap? Dlaczego osoba przyszłego szefa spowodowała, że nie zdecydowałaś się brać dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Beliso - Warszawa

• Jak się pracuje w Beliso?

Zobacz opinie na temat firmy Beliso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliso?

Kandydaci do pracy w Beliso napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliso
2.3/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Kosmatki 16
    03-982 Warszawa