Opinie o La Mariposa w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy La Mariposa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie La Mariposa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Mariposa w Płock

Waldek Nowy wpis

Czym zajmuje się firma i czy w ogóle funkcjonuje bo od kilku lat nikt nie zaglądał?

sum Nowy wpis

Oczywiste jest, że najlepiej posiadać te odpowiednie wykształcenie @rf, bo większe prawdopodobieństwo jest, że się podejmie u nich zatrudnienie. W końcu zależy im na profesjonalnych kandydatach a to się odbija na zarobkach adekwatnach do kwalifikacji.

PPP Nowy wpis

coś mi się wydaje, że na tym forum mieszane są 2 wątki, jeden to salon fryzjerski la mariposa gdzies przy kauflandzie (nie wiem jakie miasto) a drugi to poradnia dietetyczna la mariposa w gdyni (swoją drogą świetna poradnia)..

Ja Nowy wpis

Aha masz jeszcze szanse przeprosić za te posty które tu udostępniałaś.Przemyśl to sobie i uświadom czy warto nastepnym razem pisać takie rzeczy. Może to cie czegoś nauczy na przyszłość.Jeśli jesteś rozsądną osobą bedziesz wiedziała co zrobić.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w La Mariposa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Do osoby lola która wypisuje te oszczerstwa.Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co zrobiłaś ale tak to jest jak ktos wypisuje kłamstwa .Policja zajmuje sie już tym a sprawa bedzie miała swój finał w sądzie i wkrótce bedziesz miała szanse wypowiedzieć sie na ten temat i dowiemy sie kim jesteś.Do zobaczenia i nie pozdrawiam

Koleżanka

Do Pani w kreconych włoskich.nikt nie chce źle, po prostu ostrzegają Cię w dobrej wierze Ale widocznie miłość jest ślepa. Z czasem przekonasz się ze chęci były szczere. Pozdrawiam

klient

Co masz na celu kobieto aby na forum poruszać takie sprawy. O tonie świadczy bardzo źle. szukałem znaczenia słowa skopcony i nie mogę znaleźć poproszę o wyjaśnienie.

Lola

...I jeszcze jedno to nie ja do niego poszłam tylko on przyszedł. Skopcony więc proszę nie ublizac

klient

Czytam i nie wierzę. Kobieto jak chcesz coś komuś powiedzieć to osobiście A nie na forum.

Lola

Ja jestem wolna kobieta a on nie...widocznie potrzebowal czegoś na boku czego nie dostaje w związku. Szkoda mi tej kobiety ze tak nisko się prowadzi i akceptuję bycie z kimś kto jej doprawia rogi

Lolek

Do pani Lola.Skoro spotykasz sie z facetem który jest w związku to spójrz teraz co sobą reprezentujesz i kogo z siebie zrobiłaś hahaha:-DJednym słowem niezly z ciebie patuś:-)Żenada i dno

No pewnie o Ciebie chodzi to chyba logiczne. Chcę zauważyć że to forum o pracy a nie o życiu prywatnyM tych pań. Żenada i dno.

Lola

Do Pani w kedziorach.zapytaj Dynaburka gdzie był i z kim spotkał się ostatnio gdy miałaś pracujący wekend. Bo chyba jesteś trochę niewtajemniczona. Ha ha piękne rogi

elwira

Tanio i beznadziejnie tak można opisać usługi ....nie tylko w salonie.ale i w prywacie . Jakie pracownice takie uslugi

Martyna

Ja natomiast byłam kilka razy tam na strzyżeniu z córką, jeden plus że szybko poszło, ale za to niedokładnie w niemiłej atmosferze, dziewczyny jak widzą ładną zadbaną dziewczynę to patrzą z zawiścią na nią, czułam się tak jakby miał się ktoś rzucić mi do gardła, poza tym robię tam często zakupy w Kauflandzie i widzę co się dzieje, brud i syf jakich mało. Poza tym zawsze jak przechodzę obok tego salonu czuję wzrok na sobie i obgadywanie.... Brrr niemiłe... Pani fryzjerka króciutko ścięta z lekko garbatym nosem też jest niezłe ziółko, lubi wtryniać się do czyiś związków. To tyle o salonie i tym co tam się dzieje.

przyjaciolka

Wstyd mi by bylo wyjsc z domu z takim wygladem jak Ty krecona. Coraz gorzej z toba.

kolega bez pieska

Pani z pieskiem najpierw niech sie upewni czy jej rogi nie rosną i zajmie sie swoim życiem osobistym jak byś była taka inteligentna to zauważyłabyś że wypowiadamy sie tu na temat pracy tych pań a nie o ich życiu i sprawach osobistych.Pozdrawiam ciebie i twojego pieska.

kolezanka z pieskiem

Jednak to prawda co mówią, inteligentna to Ty nie jesteś...a naiwna - szkoda gadać

klientka

Powiem tylko tyle jesteście zenujacy.Chyba nudzi sie wam .Pilnujcie czy wam rogi nie rosna.

az

Twierdzi że jest fryzjerka to je sobie przytnie ha ha...oby tak zeby widać nie było

Zostaw merytoryczną opinię o La Mariposa - Płock

La Mariposa