Jedyny taki kebab w mieście s.c.

Płock

Opinie o Jedyny taki kebab w mieście s.c.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

A jak obecnie wygląda praca w Jedyny taki kebab w mieście? Chętnie dowiemy się od pracowników firmy. Na co możecie liczyć? Jakim pracodawcą jest firma? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojego CV.

Karolina
@Aneta 02.06.2017, 14:24

6 dni × 6h/7h za 1200 zł. Takiej okazji nie można przegapić!

Karolina
@Aneta 02.06.2017, 14:24

6 dni × 6h/7h za 1200 zł. Takiej okazji nie można przegapić!

tomk
użytkownik zarejestrowany

no jakby szukali kogoś z wykształceniem gastronomicznym, to bym ich wyśmiał. W ogóle się dziwię, że szukali wśród Polaków, uważam, że do takich miejsc Polacy zwyczajnie nie pasują, nie oddają klimatu miejsca.

Marta

Co do kiły i mogiły... Zależy kto tam pracuje ;-) Czasem aż miło wejść, bo czysto i świeżo. Jak ktoś jest brudas, to i syf do pracy wnosi.

paweł
użytkownik zarejestrowany

no ja też mam kolegów, któzy niemal non stop tam jedzą i zawsze mówią, ze jest super, że przyjda tam jeszcze raz. Czekam teraz jeszcze konkretnie na jakies oferty do pracy, bo mój kolega szuka i taka apraca kucharza w kebabie to coś dla niego, serio, też robi mega dobre kebeby dlatego chciałem sie czegoś o nich dowiedzieć.

saba

A gdzie są wszystkie opinie ? Było dużo więcej, kto se w kulki leci?

kika

kiepcia - 2013-10-07 21:39:03 A ile obecnie dziewczyn pracuje w kebabie na Królewieckiej? Duża rotacja między wami? Dzięki za informacje:)4 aktualnie nie wiem co będzie jak 2 wrócą z urlopów wychowawczych. Rotacja była i zawsze będzie bo koleżanki nie potrafią się między sobą dogadać

o

Placa 1200 na jakies 4 raty nie ma mowy o dniu wolnym a jesli juz to do odrobienia syf kila i mogila mieso to naj tansze odpady zbite w smierdzac kule bulki tez wiele do zyczenia

do chcacej pracowac w jtkwm

nie ma najnizszej krajowej-to po pierwsze, a po drugie-to kto ci powiedzial, ze sa przyjecia do pracy???

rusalka

nie dla zmyly natej ulicy jest zarejestrowana firma tam mieszkal jeden z szefow :0

ten kebeb znajduje sia krolewiecka 13 a nie na dworcowej ktos wklepal ten adres dla zmyly

szyszkkaa

1000 zł czyli mniej niż najniższa krajowa z wszystkimi sobotami

a ile za godzinę tam płacą czy jakaś stała pensyjka jest

wyz maysk, stanowczo nie polecam!!! praca za marne grosze, soboty za Bog zapłać- a nawet tego nie usłyszysz. niedziele handlowe w czyn spoleczny- masz i musisz robic. warunki-lepiej nie mowic. nie ma urlpu, kasy za urlop, bo i umowy o prace tez nie ma. jedyne co nabedziesz w tej firmie to DEPRESJA.

Zostaw opinię o Jedyny taki kebab w mieście s.c. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jedyny taki kebab w mieście s.c.