Opinie o Mediane w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mediane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mediane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediane w Gniezno

w szoku

a zebyś wiedział/wiedziała ze sie postarała p.A. szukałam pracy w Gnieźnie troche czasu, i nie wiem czy sie ze mna zgodzicie co niektórzy, cieżko z pracą, naprawde.osoby poodchodziły a raczej zostały zwolnione ;-) i co? na same święta zostały bez roboty.a co do szefostwa? nie mam z nimi problemu w ogóle!!!! Nigdy w życiu nawet głosu na mnie nie podnieśli, i wiem ze na żadną telemaketerkę również,wiem że najlepiej jest osądzac kogos niż samego siebie, pracuje od kwietnia i nie zauważyłam żebu była rotacja personelu tak duża.Jak ktoś ma tak ogromne ambicje niech sam otworzy tak duża firmę, i da prace tylu ludziom, i utrzyma się na rynku.Powodzenia

angelo1986

Po raz pierwszy jestem pewny ,że trafiłem dobrze. Po przejsciach w poprzednich firmach z branży bezpośredniej, w których połowa zbankrutowała, tu mam pewność,ze przy takim poziomie zarządzania, nic takiego nie będzie miało miejsca. Nie ma to jak zazdrościć i dodawać kłamliwe opinie.Polecam,ale nie każdy może tu pracować- w tym momencie zatrudniani sa już tylko najlepsi handlowcy.

krystek

W końcu porządna firma, w której wszystko dopięte jest na ostatni guzik.Jak ktoś nie ma ambicji i nie chce się rozwijać, radzę szukać pracy gdzieś indzeij .Tu macie szkolenia i dbanie o rozwój na każdym kroku. Pierwsza firma z przyszłością.

Bardzo profesjonalnie przygotowana firma. W ciągu pół roku stali się najszybciej rozwijającą w branży bezpośredniej. Co chwila szkolenia (płatne przez firmę), ostatnio i szkoleniowiec z najwyższej półki. Na sali nie brakuje ludzi. Wypłaty na czas. Szefostwo to normalni ,nie zadufani w sobie ludzie i przede wszystkim- profesjonalnie prowadzący firmę,i pod kątem biznesowym i marketingowym. Wypłaty na czas,i bez marudzenia, stawki zawsze nie niżej niż konkurencja, a i premie dla najlepszych. Polecam, ale zaznaczam,jeśli się nie angażujesz, będzie Ci tu ciężko- motywacja jest srodze pilnowana;)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mediane? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
nie usuwajcie komentarza

firma trudna, telemarketerzy maja tam masakre- wymagają naprawdę dużo.

TakiKtosiek

a co osoby zwolnione z pracy moga napisac na temat firmy z ktorej je zwolnino? same zle rzeczy ja pracuje juz dosc dlugo i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, szefostwo jest bardzo fajne i pani kierowniczka fajna kobietka. nie zwalniaja za byle co trzeba umiec umawiac i stosowac sie do zasad w pracy, nie ma zadnych problemow z wyplatami, a tak apropo jak przychdzi sie na \'\'szkolenie\'\' inaczej próbe no to niestety moi drodzy ale jest to bezplatne ma to na celu sprawdzenie czy sie nadajecie do tej pracy! mi za szkolenie tez nikt nie zaplacil ale zdawalam sobie sprawe z tego ze od pierwszego dnia zalezy moje byc albo nie byc, wiec nie rozumiem o co chcecie sie sadzic??? praca fajna, atmosfera mila wiec jak najbardziej polecam!

kraken

bylem, widzialem i potwierdzam.szkoda nawet pisania.nie marnujcie swojego czasu na ta firme

ela

fajne babki na infolini, miłe i kluturalne,spokojnie wszystko tłumacza,pozdrawiam

Iwona

Mediane sprzedaje urządzenia medyczne producenta polskiego, zarejestrowanego i z certyfikatami. Sprawdziłam przed zakupem:) Troszkę skomplikowane w obsłudze, ale mam instrukcję, poza tym używam tylko głównej funkcji,namocniejszej. Stosuję od 16 dni, na pewno poprawił się sen i ogólne samopoczucie. Wahania ciśnienia, ale w pierwszych dniach to normalne- stan się stabilizuje. Wszystko było wytłumaczone na spotkaniu, choć nie ukrywam,ze lektura dołączona do urządzenia wiele mi wyjaśniła. Skoro badania kliniczne były wykonywane i można to sprawdzić, to nie wiem, dlaczego ludzie się tak stresują.

tekla

Witam Chcę się zatrudnić jako kierowca. Czy to prawda,że Mediane ma już 10 teamów?I istnieją dopiero od lutego?Kto pracuje jako handlowiec i może to potwierdzić?

Sośka

Nie wierze,że chcesz dostać kasę za 3 godzinne szkolenie:) Się ciesz,ze ty nie musiałaś za nie płacić, jak w Śremie :)) Ja z kumpelą za 2 dni pracy musiałam tam jeszcze dopłacać

Misza

Do firmy można się dodzwonić,rozmawiałam z (usunięte przez administratora) która wytłumaczyła mi dokładnie,jak stosować , włączać, wyłączać i jak zadziała w moim przypadku (ciśnienie i RZS).Średnio mi to wytłumaczono to na spotkaniu medycznym,ale syn właśnie studiuje materiały i książkę medyczną, także prawie wszystko już wiemy. Czuję się lepiej,mam więcej energii i mniej bolą mnie stawy, choć pierwsze dni miałam wachania nastroju. Podobno to normalne, także czekam na większe efekty.

zzz

a czemu sie nie da? kurcze mam tam sie zgłosic, byłam na rozmowie.a co sa osoby które wyróznia i te które gnebi?na którąś mam uważac dziewczyne szczególnie :-)

ta jasne

no wlasnie sie nie da...:/

zzz

Hej a fajni ludzie tam pracują? bo słyszałam ze niezłe kolesiostwo? (usunięte przez administratora) to szefowa?

zubula

Nie warto... pracowałam tam, krótko, bo krótko ale do dzisiaj kasy nie dostałam... tak jak kilkanaście innych osób, które były na szkoleniach, niby płatnych ale do dzisiaj jakoś kasy nie widzimy... Zbieramy oszukane osoby i składamy pozew zbiorowy!!!! koszmar....

xxx

witam poszukuję osób, które zostały oszukane przez firmę MEDIANE

K

A to ciekawe, bo Mediane płaci tylko od sztuki, od razu widac, że konkurencja nadal nie wie,co tu się dzieje,hehe:)

xls

Witam, pracował ktoś może w mediane w gnieźnie. Mam rozmowę jutro i chciałabym sie czegoś o tej firmie dowiedzieć. Warto czy nie?

xls

Hej mam pytanie czy ktoś zna lub pracował w firmie Mediane w gnieźnie? Pytam bo mam propozycje pracy w tej firmie jako telemarketerka:) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Mediane - Gniezno

Mediane