Opinie o Mediane w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mediane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mediane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediane w Gniezno

Kacper Nowy wpis

@kaduk a to najniższa krajowa czy coś więcej?

kaduk Nowy wpis

Dużych zarobków nie ma, ale jest umowa o pracę i pewnie dlatego.

garry Nowy wpis

Czy w ogóle firma Mediane z Gniezna nadal funkcjonuje? nie mogę znaleźć nic aktualnego na ich temat, nawet nie posiadają chyba strony internetowej. Sprawdzałem za to, czy posiadają aktualny rejestr w krajowym rejestrze sądowym, a tam napis BRAK. Nie wiem tylko, czy to przez brak danych, czy go nie mają i nie działają.

migdałka Nowy wpis

Kiedys słuchy mnie dochodziły, że wynagrodzenie jest całkiem przyzwite i warto starac się o pracę w Madiane. Ogólnie wydaje mi się, że nie mają teraz też aż tak źle..A Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej u nich i zrobić dobre wrażenie możecie mi podpowiedziec, bo powiem szczeze ze chce tam poszukac pracy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mediane? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
kasztanowa basia

ja również poszukuję pracy i sądzę że taka firma jak Mediane z taką pozycją w branży będzie dla mnie odpowiednim wyborem. natomiast co do traktowania to jestem gotowa na wszystko, byle by mi się to finansowo opłacało. konkretnie, iole jestem w stanie na rękę zarobić na starcie w Mediane? z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

nalia

Faktycznie, pomysł jest moze i dobry, wręcz modny i zdrowy, ale dzialalnośc firmy nie ma się ni jak do traktowania pracowników. Także zapytam jak Mediane w ogóle traktuje ludzi? czy zapewnia im jakies system socjalny, benefity, czasem sypnie premią, czy podwyzką, czy tez jesli chodzi o takie tematy, to nie ten adres?

osz

po programie expres reporterów 13,05.14r o oszukańczej działalności - sprzedaży harmonizerów po 4000 zł , których wartość - najwyżej 100 zł, nic nie leczących, należy ścigać z urzędu par 281 kk ,kompletny brak kontaktu z "firmą".

Bart

na Grzybowa 5 w Gnieźnie teraz działają?

jako

mysle ze jakos się skontaktujesz np. przez nr do byłych kierownikow, co prawda ogłoszono upadłość, pewnie żeby mieć swiety spokoj (usunięte przez administratora)

Kasia14

jak można skontaktować się z tą firmą??czy rzeczywiście już nie istnieje?

Monia

Firma padła znowu bezrobocie wzrosło !!! Nowy kierwonik niestety nie zdał się i odkąd się pojawił łączeń było coraz mniej ! Za czasów Karoliny wszystko było spoko i dziennie umawiałyśmy nawet do 30 osób ! Każda firma gdzie będzie P.(usunięte przez administratora)pracował padnie prędzej czy później...

maras

prawda jest taka, że firma miała długi w bankach... nie spłacała kredytów i banki wypowiedziały im umowy kredytowe...

eni

pewnie, ze tak! kierownictwo patrzyło tylko na siebie a kobietkom wrzucali po 10 razy te same rekordy...iiii na koniec dnia 3 osoby...ciekawe czy oni dzwoniliby po trzy albo cztery razy do tej samej osoby i gadali te farmazony a łączenie za łączeniem specjalnie żeby dowalic

no ba

mozna podziekowac tylko jednej osobie ktora pozwalniala dobre telemarketerki bo za duzo umialy taka prawda...probowal ratowac firme haha smiech na sali a prawda taka ze po malu wciagal firme w bagno...

TAKA PRAWDA

Moim zdaniem do takiego przykrego końca przyczyniły się decyzje tych "ala" kierowników. Szczególnie jednego który próbował zabłysnąć, a tak naprawdę powolutku wykańczał tą firmę. Nowe skrypty odsłuchy a tak naprawdę śmierdział w kuchni i kasę brał. Telemarketerki zarabiały mało ale b.się starały. A on brał większą kasę i śmie....

CV20

hej! na czym polega to szkolenie w mediane i czy po testach przyjmuja kazdego??bo dziwne zeby jakies testy robic oferujac prace za 800 zł podstawy...

Ka
@CV20

Szkolenie-wytłumaczenie co masz mówić przez telefon i posłuchanie innych;) Przyjąć mogą każdego, ale jak się nie sprawdzasz i chcesz tylko te 800zł bez premii zarobić, to i tak wylecisz.

surf

cześc, szukam koordynatora do prowadzenia zespołu 4 grup na pokazach. Jeśli jesteś prelegentem i nie chcesz już prowadzić pokazów, wyślij CV surf89@wp.pl

ktos

nie przychodzcie tu bo jest coraz gorzej wszyscy rządzą,teraz wprowadzili ze nie mozna w dni powszednie nadrabiać godz moze sie pracuje po 6 godz ale psychicznie wytrzymac nie mozna

Marika

Jolaa - 2013-09-13 06:31:40 To w każdym callcenter tak jest że ci supervisorzy/teamleaderzy jak ich tam zwa jeszcze inaczej jest ich czesto duzo i kazdy ma pod soba kilka osob a ciezko targety realizowac w medianie czy raczej latwo jestMoja mam się z tej firmy zwolniła siedział jej nad głową facet i stukał ją w plecy że źle mówi Czy nie uważacie że ta firma stosuje mobbing ?

Ela

Praca jak to w telemarketingu. Nuda i monotonia.Stawki podobne do tych w Gnieźnie, tylko tu jest 6 godz, nie 8 .Za to wiary pełno, hałas jak w ulu. I 3 kierowników, po co?haha:)

Zostaw merytoryczną opinię o Mediane - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042