Opinie o Mediane w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mediane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mediane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediane w Gniezno

niesprawiedliwe

Pokój VIP znów dostał kolejną premię-słyszałyście?Za te małe miasta,co dzwonią!Ile one tych premii już mają??!!Jestem ciekawa, czy faktycznie bedzie tam rotacja,czy nieważne jak dzwonią, zostaną tam na stałe.

sandra

Średnia chyba wszędzie jest podobna. W weekendy mozesz sobie dorobić. Najlepiej wychodzą te, które mają dobre wyniki, słabsze zarabiają słabo:(

ella

dykcyjnych żadnych nie było, nie wymyslaj.łatwiej sie umawia i fajne konkursy, a reszta bez zmian.

ola

Nowa kierowniczka, cóż nowego, przecież to norma !!Tak się zastanawiam , czym sobie zasłużyła p. Marta, że jest od początku powstania firmy i jest .......nietykalna? Jak myślicie ? Czy tego nikt nie widzi ? Donosi na każdą kierowniczkę i żyje , a reszta to śmieci. Pozdrawiam wszystkie co im taka atmosfera odpowiada. Ola

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mediane? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Ogólnie tak czytając to forum, zastanawiam się ile lat mają osoby które się tu udzielają, i jaki mają w tym cel. Myślę, że jakby nie patrzeć jesteście dorosłymi kobietami, które teoretycznie powinny mieć ważniejsze zajęcia niż przesiadywanie na forum i wyciąganie brudów firmy, obgadywanie innych osób, i narzekanie jak to źle i nie dobrze. Nikt was nigdzie na siłę nie trzymał, i nie zmuszał do pracy. Zastanówcie się nad sobą, bo aż wstyd.

Beja

Czyżby kolega, który przychodzi coraz rzadziej?:P W sumie mu się nie dziwię, w końcu wszystko już działa samo- telemarketing w końcu ułożony, po miesiącach bałaganu [usunięte przez moderatora], Mediane podobno ustabilizowało swoją pozycję na rynku,sprzedaż handlowcom wzrosła, z tego co widać po wynikach do wypłat i nikt nie musi się przynajmniej bać o prace. Jeden głupi telemarketing, a od nas w sumie wszystko zależy:

????

No właśnie, co on tam porabia???czy on cos w ogóle robi???

Zdziwiona

A co to ekstraliga ten koleś? Ma dobrze jeden i reszta Pań :) Cóż on tam porabia???

:-)

...... :-))) jest.... jeden facet..... ale nie sadze ze to jego liga.... :-)))

jeszcze pracująca

prawda jest taka że większość tych które tam jeszcze pracują nie znalazła innej pracy ale to tylko kwestia czasu

Pcs

A moim zdaniem to wy za dobrze tam macie! Za gębę trzeba chyba chwycic jedna z drugim i wstrzasnac bo chyba sie wam (usunięte przez administratora) w głowach od dobrobytu. Popatrzcie jak wyglada w innych firmach i zastanowcie sie dwa razy o co wam lotto. Dyskusje wielkie uskuteczniacie... nie podoba się? TO SE PROSZE ZNALEZC LEPSZA PRACE!!!

fifi

(usunięte przez administratora) Albo jestes malo inteligenta albo sama gubisz sie z tym co piszesz!! Zanim cos napiszesz zastanow sie dwa razy..!!RAz piszesz jedno raz drugie!!A jak bardzo tak podoba ci sie pani kierownik to zachowaj to dla siebie..(usunięte przez administratora)!!Kazy ma swoje zdanie i mysli to co mysli!! Kazdy jest czlowiekiem..a widze ze ludzia strasznie sie nudzi!I Wiadomo ze jak jest tyle kobiet to plotki byly sa i beda!!To nie uniknione!!ale wydaje mi sie ze moze skonczycie obgadywac dziewczyny i pk..!! To jest ich praca i (usunięte przez administratora) wypelniaja swoje obowiazki..i pracuja dziennie tyle godz wydaje mi sie ze mozna to docenic a ze czasem zwroca uwage czy krzykna to sie nie ma co dziwic to ich praca!! wiec uszanujcie prace innych a nie (usunięte przez administratora)!! jezeli komus firma nie pauje drzwi otwarte!!!Nie oszukujmy sie warunki są tylko dla najlepszych lepsze niż były ale co zrobic!!

kula

..i sie skonczya laba jak za czasow (usunięte przez administratora) koncu ktos wzial sie profesjonalnie za telemarketing i tylko najlepsze osoby zarobia. Tak to jest,jak na poczatku bylo za dobrze i nic nie trzeba bylo robic, to teraz kazdy sie burzy. Tak naprawde mozna wydzwonic norme i premie,tylko pewne dwie dziewczyny nie wiedzialy,jak w tym pomoc,albo im sie nie chcialo.Zreszta wiadomo o kogo chodzi.Taka jest moja opinia.Zreszta okaze sie za miesiac,jak wyjda statystyki. I tak wole zostac tu, niz w innych telemarketingach w Gnieznie,gdzie trzeba pracowac po 8 godzin,wszystkie soboty i 1zl za kazda cofnieta koperte zabrane z wyplaty.Pozdrawiam placzki ktore i tak innej pracy w Gnieznie nie znajda. O sukcesie lub porazce PK tez sie dowiemy za miesiac dwa.

zzzzz

co masz do nowej Pani Kierownik? oczywiście, że statystyki górą! może wreszcie skończą się układy i układziki jakie panowały w totalitarnym ustroju starej kierowniczki. co? teraz musisz normalnie pracować tak jak wszyscy inni? już nie wystarczy fałszywie się uśmiechnąć i donieść na koleżanki, żeby zyskać sympatie i uznanie przełożonej. Nowa Pani kierownik jak najbardziej mi odpowiada, chociaż czasem się zastanawiam na jakie tematy może rozmawiać ze swoimi asystentkami, których prostactwo i (usunięte przez administratora) nie zna granic. głęboko wierzę, że teraz będą liczyły się tylko wyniki, a nie jak było wcześniej układy i układziki wspomniane przeze mnie wcześniej.

Dori

Masakra to jest mało powiedziane!Ale jeszce troche firma tak szybko jak powstala tak pad...!!! Pani kierownik swietna...statystyki gora..oby tak dalej [usunięte przez moderatora]

Tyna

Nowa pani kierownik !!! masakra!!! Jezeli bedzie tak robic ludzie sami sie pozwalniaja albo wykoncza psychicznie!!! Wspolczuje telemarkererka i pania w biurze!!!

Zaciekawiony

Mój lekarz akurat stosuje terapię Rezonatorem Biofotonowym. Bierze 20 zł za 15min. Stosowania i dokładnie wytłumaczył mi, na czym polega równowaga komórkowa. Na razie chodzę do niego, bo po 4 sesjach widzę wyrównanie ciśnienia i poprawę ogólnego samopoczucia, ale wolę sprawdzić, zanim kupię sobie swoje urządzenie do domu. Napiszcie,jak na was zadziałał proszę.

A.

Tak wystarczy się rozejżec i poszukac, dla chętnego nic trudnego. Albo firmy z branży padają,albo obcinają stawki.A tu wciąż nowe teamy, rozwój i trzeci produkt w drodze.A co najważniejsze sprzedaja tylko najlepsze jakościowo produkty-naczynia nie z gównianego amt i bioharmonzery polskiej producji. Nie oszczędzają , przynajmniej nie musimy wstydzić się produktów.

Kolorowa:)

Witam, ja pracuję w tej firmie od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Zarobki są satysfakcjonujące i atmosfera wśród ludzi jest super.Jeśli chodzi o kadrę zarządzającą,każdemu życze takich szefów. Firma daje również duże możliwości rozwijania się zawodowo. Mają nowe pomysły i dają możliwość wypowiedzi i własnych pomysłów.

Marlena

Zostaw merytoryczną opinię o Mediane - Gniezno