Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

maestro

No kto tak robi? róbcie tak dalej, a będziecie mieli zapłacone . W sumie praca to praca.

szara eminencja
@maestro

Ok kolego, tylko... patrz kto Ci płaci :-)

pop

nooo , jemu się opłaca :). Wg mnie to mały zakompleksiony człowiek

elo

Nie opłaca się, pozdrawiam

drzazga w dupie

witam a czy opłaca się tam dojeżdżać z olecka? dzięki

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

mużyn

trzymajcie się za kieszenie kredyt trzeba spłacać tytanik paliwo gubi lepiej go ominąć

miko

pracuję już kilkanaście miesięcy i nie narzekam. wypłaty na czas, szef w porządku. jak na razie nie widzę żadnych minusów.

Harcesz z napęczniałym pniem

a ja jestem technologiem bo jako miszcz byłem mlonem

max

Pracuję w Porcie. Na kasę narzekać nie mogę, choć przyznawanie premii przez zarząd jest chore. Róznice są nawet w 500zł. Następna sprawa -urlopy. Przyznawane są od widzi mi się, i od humoru kierownika. Praca nie jest ciężka,lecz monotonna. Gdyby nie ten cały zarząd,byłoby na pewno lepiej.

były portoryk

kasa na czas świadczenia na czas kierownictwo dałny mistrzowie dałny dyrektor (usunięte przez administratora) dlatego musiałem opuścić te Caritas

kick

Witam, dziękuję za opinie. Znalazłem kontakt do osób blisko współpracujących z zarządem i nie było tam zbyt dużo dobrych słów. Tak czy inaczej dałem sobie spokój , szukam firmy której zarząd wie co to szacunek, umiar i takie tam. Raz jeszcze dziękuję

Pracuję na Metalu od ponad czterech lat i troszkę wiem o firmie. Kasa na czas, praca w pełni legalna. Co do zarobków,to trzeba coś umieć i postarać się pokazać. Z reguły taka osoba jest z czasem doceniona. Inna sprawa, że zatrudnia się masa gówniarzy, którzy mają wielkie aspiracje i dwie lewe ręce. Martwią mnie działania firmy w kierunku maksymalizacji zysków ( elastyczny czas pracy, zmiana regulaminu zakładu). Nie jest to wina kadry zarządzającej produkcją, bo mają tu gówno do gadania. Oni też mają rodziny i muszą się dostosować. To że nie każdy jest do rany przyłóż to inna historia.To nie obiadek u babci tylko praca. Nie musimy być kolegami. Choć mój mistrz wymaga dużo, to w wielu sprawach poszedł mi na rękę, gdy ja chorowałem, gdy chorowało dziecko i nie miałem z kim go zostawić, gdy potrzebowałem zamiany. Słowa złego powiedzieć nie mogę. Jak się komuś nie podoba, to niech zmieni robotę. Najlepiej na prywaciarza z umową zlecenie. To dopiero rarytas. Takie mamy czasy i narzekanie nic nie da. Niestety.

Anka

Znowu sam się ośmieszyłeś.Wytykasz komuś że pisze z błędami.TYLKO TU SIĘ NA TEJ STRONIE NIE DA NAPISAĆ Z BŁĘDEM.Musisz być bardzo wykształcony wypisując takie bzdury.Studia zrobione w olecku za kasę.I jak Bogdan Smoleń śpiewał; ani be ani me ani kukuryku .Żałosny jesteś i te twoje wpisy.

Z
@Anka

Radze panstwu zakonczyc tą, jakże bajroniczną dyskusję.

@Anka

po pierwsze - co wg. Ciebie oznacza "wo-gule" skoro jest napisane bez błędów? I po drugie i najważniejsze - jak ktoś napisał wcześniej - pokazujesz swój skrajnie niski poziom tym, że nie potrafisz nawet okazać drugiej osobie używając zwrotów pisanych z wielkiej litery. A już szczytem buractwa jest urządzanie wycieczek osobistych w moją stronę kiery raz, że mnie w ogóle nie znasz, a dwa - w żaden sposób na to nie zasłużyłem. Mimo wszystko pozdrawiam

@Z

uzasadnij proszę ;]

Anka

Oj oj powtórzę ten wpis? Jaką ty masz wiedzę na każdy temat, kto co napiszę,ciekawe ile ci Podolak płaci za tą Ściemę i kim ty wo-gule tam jesteś,Sam jesteś biedactwem i jak dla mnie jesteś osobą z bujną wyobraźnią,która wie wszystko co tam jest.

@Anka

Uwierz, że wiem duuużo więcej od Ciebie. Jedyne za co mi płacą w tej firmie to normalnie wykonywana praca. Jakbyś się do swojej przyłożyła to może też byś do czegoś doszła. W przeciwieństwie do Ciebie znam tą firmę lepiej niż z perspektywy jednej fabryki więc wiem o niej co nieco. Wróć tu dopiero jak się nauczysz pisać bez błędów, pełnymi zdaniami i na temat. A najlepiej, tak jak wcześniej pisałem - jak założysz swoją firmę i pokażesz jak to jest ją utrzymać bez płacąc każdemu najlepiej co najmniej średnią krajową. pokaż że Cię stać ;]

Anka

według mojej opinii to ta firma to jest jedna wielka porażka,dyrekcja i reszta to druga porażka wyzysk wyzysk,i tak jak tam ktoś napisał wcześniej że tutaj te wpisy robi ta sama osoba,Wciska ludziom ciemnotę jaka ta firma fiu fiu.Więc zanim tam się zdecydujesz pracować pytaj ludzi co tam robią a nie patrz tu opinii na tej stronie.Osoba która tu robi te wpisy, poczytaj, ma za ogromną wiedzę o wszystkim co tam się deje.ELK.

@Anka

oj oj biedactwo. wyzysk? a uważasz ze twoja praca jest warta coś więcej niż ci zapłacono? to znajdź miejsce gdzie ci zapłacą lepiej. że dyrekcja zła? znaczy rozumiem że znasz się na zarządzaniu lepiej. załóż własną firmę, lepiej nią zarządzaj, płać więcej i zobaczymy czy za 20 lat będziesz na takim samym poziomie. wam się na prawdę niektórym wydaje że utworzenie i zarządzanie (szczególnie tak dużą) firmą to takie hop-siup? nic w życiu nie osiągnęliście ale do wypowiadania się to pierwsi jesteście

error

witam jestem pracownikiem fizycznym pracuje dość długo wypłaty są regularne terminowe co do zarobków jeśli jesteś pracowity i kumaty to nie jeną podwyżkę dostaniesz nie od razu ale wynagrodzą ci to premią ,a co do produkcji to jest bałagan i dużo papierów do wypełniania ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. Pamiętaj że mistrz widz a jak nie widzi to widza inni

maciek

jeśli chodzi o bezpośrednią współpracę z zarządem, to chyba niewiele osób może mieć jakieś sprawdzone informacje. do mnie docierają jakieś wiadomości od znajomych z marketingu - nie ma żadnych patologii i nieprzyjemności, wszyscy wszystkim raczej starają się iść na rękę.

Michu
@maciek

Daj sobie spokój z dyr. produkcji w Rumunii, to po to żeby pogrozić paluszkiem obecnej ekipie, nikt nie jest potrzebny.

Z
@Michu

Przygladam się dyskusji i z przykrością stwierdzam, że po obu stronach wypowiadają się dwie sflustrowane osoby, z czego jednej wydaje się, że jest po drugie stronie barykady :-) Anka - padłaś słonko ofiarą indoktrynacji i manipulacji własnego szefostwa. Masz racje - zawsze mozna pokazać na co nas stać. Jak byś jednak zyła troche na tym świecie i znała podstawowe czynniki regulujące gospodarkę to w latach 1990, kiedy doszło do uwolnienia się gospodarki spod jarzma mateczki rossiji. Pewnie prezes Ci powie, że w tym czasie rozpoczećie działalności było zdecydowanie łatwiejsze, ponieważ podaż nie zaspokajała popytu polaków, którym to wtedy wszystkiego brakowało - łącznie z pampersami dla ciebie. Każdego dnia przyglądam się, jak bardzo mądrzy ludzie muszą wykonywać polecenia gałganów, którzy dostali władze nad nimi na podstawie nepotyzmu i kumoterstwa w czystej postaci. Zdajesz sobie sprawę, jaki trzeba wygenerować obrót, a przedewszystkim zysk, żeby starczyło na opłaty wynikające z prowadzenia własnej działalnosci gospodarczej? A przecież i ubrać się trzeba, zjeść i dziecku dać na zabawkę. Anno twoja wypowiedź jest mocno nie na miejscu i bardzo krzywdzaca twojego adwersarza. Pozdrawiam i nie dajcie się portorykanie.

kick

Witam niedawno widziałem ogłoszenie że Porta poszukuje dyr. produkcji do Rumunii. Usiłowałem zapytać na forum Porta Bolszzewo ale nic się tam nie dzieje, zero odzewu. Czy ktoś się orientuje jak wygląda współpraca z zarządem ? Slyszałem bardzo różne opinie

Pracuje w Porcie bardzo długo i chwalę ten zakład, gdyż wszystkie świadczenia są na czas. To co mi sie nie podoba w tym zakładzie to rozliczanie każdej minuty co robiłem z pośpiechu ludzie wykonują wadliwe towary które rzutują na jakość i terminowość zamówień i bardzo wielka biurokracja !!! są stanowiska nie produkcyjne które tylko przeszkadzają i metki produkcji przy których wykonuje się bardzo dużo czasu który nie jest wykazany i osoby które tym się zajmują pobierają kasę wypracowaną przez ludzi faktycznie ciężko pracujących przy maszynach. I jeszcze jedna sprawa, częste wizyty z Bolszewa które powodują że zakład przynosi straty gdyż, czy to w Suwałkach czy Ełku ludzie zamiast produkować sprzątają hale przez całe zmiany nawet w soboty aby jaśnie wielmożny dyrektor lub Prezes przeszedł się 1 min i nie zwrócił uwagi że jest syf tylko chyba nie wie ile ta minuta kosztowała podliczyć czas przestoju zakładów

dyniak

Witam, a jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Duża rotacja? Czy normalne warunki pracy? Pozdrawiam

ściema

Tak ja tam ktoś napisał,że te wpisy to robi jedna i ta sama osoba.I taką ściemę tu wypisuje że nie warto tu wchodzić i czytać tych bzdur.???

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland