Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

Dzieki portoryk. Zdegradowany zaocznie - dobre sobie.

portoryk

[usunięte przez moderatora] - dyrektor oddziału ełk do niedawna też Suwałk ale zdegradowano zaocznie:) [usunięte przez moderatora] - dyrektor PKM

To jak wyglądają teraz struktury Porty poza zarządem. Mam na myśli dyrektorów i kierowników?

Mati

[usunięte przez moderatora] juz daaaawno ni ma:D

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

A co tam U [usunięte przez moderatora]? Ogarnia kuwetę?

Porta Suwałki

[usunięte przez moderatora] a pamiętasz jak przyjeżdżałeś kiedyś do nas autokarem z pracownikami z Ełku i byłeś [usunięte przez moderatora] jak worek???? :D hahahaha Ale mieliśmy z Ciebie polewkę:D

mistyfikacja

[usunięte przez moderatora] w tym swoim sweterku to taki...swego rodzaju Kononowicz:) NIE BĘDZIE NICZEGO:)

szkalownik

[usunięte przez moderatora] i abdykacja!!!!????? Chyba sobie żartujesz!!!:D Przecież ten gość będzie się tego koryta trzymał do końca, utopi wszystkich i wszystko aby tylko dalej z niego żreć

Jacek Myszukiewić

Od godziny 12:30 jestem nieobecny. Zastępstwo [usunięte przez moderatora] ogrodnik Pozdrawiam

szkalator extra lux

i jeszcze coś [usunięte przez moderatora]. Jak podejdziesz do kogoś, powiedz Dzień dobry...to nie boli...i kultura tego wymaga. Weź przykład z Podolskiego. Facet był za ludźmi a przynajmniej miał w sobie odrobinę kultury. Ty zaś zachowujesz się jak prostak i cham. Weź to do serca...a będzie Ci lżej. Nie jesteś nikim lepszym od innych ludzi, którzy kryli Ci (usunięte przez administratora) jak spałeś napierdolony w mistrzówce...dziś ich nie poznajesz...WSTYD!!!!. A taki z Ciebie dyrektor ze nawet nie poinformowano Ciebie ze straciłeś Suwałki:). Więc jest tak jak pisałem wcześniej...DEREKTORZE:Dhahahaha

Nyga

a co z PKW? Prezesi zainwestowali kupe kasy w nową produkcję, która od 3 lat nie ruszyła:) Piorą hajs?:) Ciekawe czy prezesi czytają te opinie i czy wiedzą że ich ełcki derektor to uśpiony menel:)

mł. oparator pojazdu jednośladowego... po godzinac

nowa inwestycja: wiadro kamieni + 2 dni pracy ogrodnika i pastiwsko otwarte... :D i co z tego jak koń nie chce jechac po takim błocie :D ...cóż mrozy idą, będzie lepiej :D KANZAS pozdrawia TEXAS.

pysk to konia głos

Najlepszy dyrektor z PORTA EŁK to dyrektor [usunięte przez moderatora]

Berlinki

Trzeba orac na spawalni syf smrod brak wentylacji i kierownictwo ma [usunięte przez moderatora] na to, coraz gorzej! najlepiej okna zabic deskami, chca wiatraki zabrac Plandeka oddzielic od reszty zakładu jak to juz wlasnie zrobili i [usunięte przez moderatora] w pyle dymie bez prystanku. lakiernia sobie lata w tunelu antywiatrowym(haha)A mistrzowie sami w (usunięte przez administratora) walili jak robili NAJWIEKSZE LESERY a teraz chodza kozacza sie wywyzszaja nowe pomysły wprowadzaja i standaryzacje. NIedlugo nerwy komus puszcza i jeden pewnie bedzie mial leb obity . a kierownik [usunięte przez moderatora] to zwykły prostak utrzymywac PASOZYTA nic nie robi premie jeszcze zaniza, paliwo marnuje bo dojezdzac musi po 100km, samochod laptop telefon +wynagrodzenie. Zyc nie umierac. Po co on w ogole tam jest?? Jak siedzi zamkniety zapytac nic nie mozna niczym sie nie zainteresuje. ZAL

rosyjska torpeda

Ogolnie porta elk to (usunięte przez administratora) Malym nakladem chca zarobic jak najwiecej (wlasciciele). Ludzie zarabiaja malo. Produkowany jest tam jeden wielki szajs. Po pol roku a nawet krocej z oscieznic odkleja sie okleina calymi platami - oszczednosc kleju, za to w (usunięte przez administratora) rekkamacji. BOŻE CHRON PRZED PORTA!!!

Vasco da Gamma

Siemanko Portoryki!!!!:) Co u was w arabelli?:) Dyrektor się zmienił? czy dalej kiła?:D

życzliwy

Nie idźcie do tego burdelu!!!!. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Dostaniecie 8zł/h i tak zostanie do końca. Jak już nie będziecie potrzebi...wtedy Was zwolnią i tyle was widzieli. To najgorszy kołchoz w Ełku i okolicach, na dodatek rządzony przez pastucha i prostaka. Podolak był w miarę ok, przynajmniej szanował ludzi. Teraz rządzi [usunięte przez moderatora], kto pracuje długo to pamięta jakim był mistrzem wcześniej...i czy bywał w ogóle trzeźwy w pracy. Prostak, kmiot, cham i pastuch. [usunięte przez moderatora] miał klasę a ty [usunięte przez moderatora], zawsze bedziesz tylko spuchniętym od wódy kmiotem. PS . [usunięte przez moderatora]...jak to skasujesz, to ja napiszę jeszcze raz:) Pozdrawiam serdecznie:)

G-men

syf kiła i mogiła :) na początek dostajesz umowę na 3 miechy za 8zł brutto plus niby jakaś premia którą i tak zabierają co miesiąc :) jeśli chcesz tam zostać musisz (usunięte przez administratora) 7 dni w tygodniu wtedy masz szanse na nową umowę :)

szkalator

No to jedziemy:D Jezeli chcesz dorobic sie.w.Porcie, musisz na poczatek zostac mistrzem (jak pewien dzisiejszy derektor). Musisz siedziec pijany w mistrzowce....z czerwona zapuchnieta gębą ( prawda [usunięte przez moderatora])???. Musisz jezdzic w delegacje z czerwona zapuchnieta geba - prawda Michał?...musisz byc prostakiem - prawda [usunięte przez moderatora]?. Kiedys.dbales o ludzi Michał...dzis odwracasz glowe od kolegow bo jestes DEREKTOREM...tak DEREKTOREM bo DYREKTOREM nigdy nie bedziesz Moze juz.nie pijesz...ale.zachowujesz sie jak [usunięte przez moderatora]

portowiec

Praca jest jaka jest, można się przyzwyczaić. Tylko zarządzający nie liczą się z pracownikami, nie obchodzi ich że mają rodziny i inne zobowiązania (dodatkowa praca itp.) Grafik jest wywieszany we czwartek lub w piątek i zaplanować nic nie można, a jak masz jakieś plany to ich nie obchodzi. By dostać dzień wolny-sobotę , musisz się płaszczyć przed kierownikiem i możesz usłyszeć "A co mnie to obchodzi". Teraz jeszcze wymysł szefa produkcji sob i niedz pracująca i kolejny tydz bez przejścia. A co do zarobków to jak zrobisz 2 tyg po 12, 2 tyg po 10 i wszystkie soboty no to 2 zobaczysz z przodu z lekkim hakiem. Więc jak nie masz wyjścia możesz się zatrudnić a jak masz wybór to się zastanów.

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland