Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

gdzie mam zgłosić

Kupiłam ostatnio 8 ościeżnic i drzwi z PORTY. Odchodzi mi cała okleina z ościeżnic!!! SKANDAL!!!! Nie kupujcie tego (usunięte przez administratora)!!!!

Fryc

Jak tam w porcie w Ełku?? Były podwyżki? :)

Herflik

[usunięte przez moderatora] był ok. Zawsze się zatrzymał, pogadał, zapytał co słychać...a ten parobas w wyciągniętym sweterku ludzi nie poznaje, bo przecież jest derektorem!!!...inna liga przecież. Gdzież będzie z pospólstwem rozmawiał. Kant to mlon jakich mało.

mały

Awansujesz do stopnia prawa ręka kanta i się kończy nie ma tam przyszłości zero szacunku dla dobrych pracowników

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

?

[usunięte przez moderatora] był jaki był ale kultury miał,

zorro

[usunięte przez moderatora] niech się umyje bo śmierdzi

detektyw

Trochę podejrzane są te zniknięcia Pana [usunięte przez moderatora] prawie co drugi dzień. Czyżby dorabiał w innej firmie dojeżdżając tam SŁUŻBOWYM samochodem????a może ma jakąś inną Niunię???:)

pomidor

Powiedzcie mi czy pracuje tam jeszcze niejaki mistrz [usunięte przez moderatora]?. Ten cieć z Wegorzewa?. Mała dupka,wielki łeb i wiecznie naostrzona dzida:). Tepak i lizodup:)

?

A coś bardziej na południu? Może bliżej samiuskich tater?

dbjklg

Porty stanowczo nie polecam. Boże uchroń przed tą firmą....i mówię całkiem poważnie. [usunięte przez moderatora], kolesiostwo i obłuda. Szukaj czegoś w Poznaniu.

?

A kto powiedział, że w Ełku? Pracowałem do niedawna u jednego producenta drzwi, o którym nie wspomne, bo nie będę robił darmowej reklamy dziadom jednym Mieszkam aktualnie w wynajmowanym mieszkanu w Poznaniu. Mogę zmienić miejsce zamieszkania na dowolne, ale nie wiem co polecacie?

DRE

u innego producenta drzwi [usunięte przez moderatora], będziesz co najwyżej ogrodnikiem ze swoimi umiejętnościami

szkiwa

"Dobra ja bede szukal roboty u innego producenta drzwi. Kogo polecacie?" Dziwne że szukasz roboty u innego producenta drzwi w Ełku, którego z resztą nie ma:). Weź się [usunięte przez moderatora] do roboty i skończ (usunięte przez administratora) bo jesteś żałosny. Wypierz se sweterek, wypij pół litra, zwolnij kogoś i bądź szczęśliwy:)

---

Dobra ja bede szukal roboty u innego producenta drzwi. Kogo polecacie?

Cycu

No to ładne kwiatki mamy w tym Ełku... :-/

Jacek Myszukiewić

To co ja....nic pozdrawiam

wózkowy

ok Jacku...co mam robić???

Jacek Myszukiewić

Od godziny 12:30 jestem nieobecny. Zastępstwo - wózkowy pozdrawiam

taczkowy

[usunięte przez moderatora] zaloguj sie i nie rob cyrku:) Koło od taczki juz Ci pompuja:D Pojedziesz na gnoju jak Maryna w Chłopch:)

---

[usunięte przez moderatora] - jak tytularny generał brygady IIRP. Też jest tak zasłużony czy raczej wręczylibyście mu tzw. kopniaka w tyłek?

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland