Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

Maja

@pracownik Portyrozumiem, że taka sytuacja, o którym wspomniałeś może budzić frustrację, ale bardzo proszę o nie używanie wulgaryzmów. Chętnie również dowiemy się więcej o obecnej sytuacji w firmie i jak wyglądają warunki zatrudnienia.

pracownik Porty

Odradzam pracę w Porcie na produkcji. To jest (usunięte przez administratora) Pracuję tam ponad 10 lat. Wymagania coraz większe , zarobki coraz mniejsze, ponieważ z miesiąca na miesiąc coraz niższa premia. Starzy pracownicy z ponad 10 letnim stażem zarabiają teraz najniższą krajową !!!!!!!! Brak szacunku do pracownika. Co raz więcej Ukraińców na produkcji, którzy nie mają pojęcia o niczym. Odbija się to na prowadzących. Wielki mi lider !!!!!! Lider w robieniu z pracowników (usunięte przez administratora)

pracownik Porty
@pracownik Porty

opinia dotyczy fabryki w Bolszewie

Nom

No powiem Wam, że konstruktorzy tutaj faktycznie są potrzebni i dobrze widziani, ja chyba się skuszę

todzia

slyszalam ze teraz (usunięte przez administratora) po 12 godzin.

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

tadziu

Beznadziejna firma najgorszy material i najtanszym kosztem robia skrzydla i zarobki marne nie polecam

portowiec stary

od kiedy porta robi okna? wszystko w głowach ok?

majster

porostu nędza zaroki, żałosna firma z Bolszewa, nie polecam!!!

enough

na pewno... ktoś z szkolnej to napisal? :) szukaja go od 3 lat

ROBOL

naucz się poprawnie pisać analfabeto !

ROBOL

naucz się poprawnie pisać analfabeto !

Niepolubisz

Pracuje w Porcie już kilka miesięcy, tak pracuje w Bolszewie w administracji wcześniej pracowałem na produkcji w Porcie i w innych zakładach. Sprawa wygląda, jesteście na otwartym rynku pracy, macie wybór, możecie zmienić prace na tą w której dają Wam większą stawkę ale nie, nie zrobicie tego. A wiecie dlaczego ? Bo nikt Wam nie da więcej więc jedyne co Wam zostaje to wylać frustracje tutaj. Wiecie jak działa ekonomia ? Niektórzy mówią że praca prosta i dziwią się że nie mają 5 tyś pod koniec miesiąca i nie ma podwyżki i nikt o nich nie walczy. A to dla tego że logiczne jest iż na Wasze miejsce jest ktoś inny (jeśli jesteście na miejscu wymagającym wiedzy ) który chętnie przejmie Waszą pensje i przez 3 msc będzie z niej zadowolony a na gorsze miejsca czekają nowi... każdy pracodawca na świecie chcę ograniczyć koszty a Wy myślicie że tylko Porta jest zła i niedobra. Są + i - ale zamiast pisać o tym tutaj wystarczy poszukać innej pracy bo nikt Wam nie da podwyżki bo napisaliście że jest źle... Jest masa ogłoszeń w internecie a blokuje Was jedynie fakt tego że jak je przejrzycie i pójdziecie na rozmowę kwalifikacyjną zdacie sobie sprawę że nie odejdziecie bo nie dają Wam więcej niż w Porcie, więc robicie jedną rzecz którą możecie zrobić narzekacie i liczycie iż coś się od narzekania zmieni. Reasumując są plotki, nie ma dużych podwyżek, premie złe ale i tak nie możecie liczyć w regionie na coś lepszego, oprócz tego widzę sam po sobie iż z produkcji można awansować i dalej się rozwijać - więc nie mówcie że awanse nie istnieją... Czekam na hejty ludzi którzy mogą tylko to - zanim napiszesz jakąś odpowiedź, wyślij CV do innego pracodawcy lub zrób coś z swoim życiem. Dziękuje.

Nikt ważny
@Niepolubisz

A czy możesz podać do siebie jakiś kontakt ? Szukamy kontaktu z centrala zeby opisać poczynania jednej z lokalizacji , kradzieży , zamykania pracownikow

Uciekając z Porty.
@Niepolubisz

Awansowałeś, znaczy wujek cie wkrecil do administracji ??? Można znaleźć lepszą pracę posiadając umiejętności. Na spawalni w olecku można dorobić. Płacą od wyspawanego elementu, spokojnie można mieć 4tys na rękę bez weekendów. Nie prawda, że w regionie nie znajdziecie nic lepszego. Nie wciskaj ciemnoty. Rejon też można zmienić. Moje stanowisko w pracy wymagało 2 letniego szkolenia żeby wszystko ogarnąć. A podwyżki zrobili tak, że na jedno wychodzi. Twój post to mnie zirytował. Pochwalić się chciałeś że w administracji ?! ŁAAAAAAŁ Spoko ziomek. Dupowłazie. I tak na administrację zarobki są niskie. Ale może którejś zaimponujesz w żaglu. Pfffffffff

Anka

Nie warto tu się rozpisywać? bo tutaj na te odpowiedzi pisze jedna i ta sama osoba która jak czytacie ma tu najwięcej do powiedzenia o tym (usunięte przez administratora) I stara się zrobić jeszcze z kogoś głupka że ktoś nie tak czyli z błędem napisał.Zrobił studia w olecku za kasę i jest strasznie uczony.Hah hah

gąsior
@Anka

co Ty gościu piszesz,chyba tam za krótko robiłeś,jak robisz lachę mistrzom to i może Ci premię dobrą dają,ja tam robię 16 ty rok to wiem

ZED

Skoro masz takie doświadczenie to świadczy o tym, że w tym kraju nadal jest bardzo źle. Wyprzedziły już nas takie kraje, jak Słowacja i Czechy, jeżeli chodzi o zarobki oraz podejście do zarządzania zasobami ludzkimi. Czytając coś takiego świadczy wnioskuję, że w Polsce nadal panuje średniowiecze. Premia nie powinna być niczym nadzwyczajnym, a normalnym, jeżeli przedsiębiorstwo wypracowało dodatni zysk operacyjny. Ja wiem, że wielu pseudo prezesów uważa, że ta nagroda się im należy w koncu to oni "rządzili firmą" w sposob pozwalajacy wypracowac zysk. Pewnie tak jest, ale nalezy dodac, ze to kazdy pracownik musial nalezycie wykonywac swoje obowiazki zeby ten cel osiagnac. Pytanie. Czy premia nalezy się prezesowi czy wszystkim pracownikom? swiateczny qiuz dla portotykanow?

PKS

Jeszcze nie płacone

Suwałki

Suwałki witają Ełk. Były u was już płacone dodatki na swięta? Bo u nas jeszcze nie.

haha

Elkforia urzekła mnie twoja historia

Elkforia

Pracuję na matalu. Praca jest OK. Jak na ten region zarobki nie najgorsze, bo powyżej najniższej krajowej. Normalna umowa o pracę no i klimat niby w porządku. Najgorsze jest to, że każdy każdemu tyłek obrabia. Plotkarstwo jest niesamowite, niektórzy tylko tym żyją.. Plotki plotki plotki.. Niby na dziale same chłopy, ale żadnego mężczyzny. Gorzej jak baby na straganie. Mnie to tam za bardzo nie obchodzi co prostaczkowie o mnie gadają za plecami w oczy odwagi nie mają - jak baby. Na to w tej firmie trzeba się nastawić. Myślisz o kimś, że kolega i nóż w plecach. Robić swoje, nie ufać nikomu. Mistrz widzi oczami swoich marionetek. Pozdrawiam wszystkich plotkarzy.. znaczy porciarzy..

Z

Widze, że admin skutecznie usuwa bardziej inteligentne komentarze... To zwykły bandytyzm na wolność wypowiedzi... Jak za czasów czerwonych... Gańba...

Z

I bida z nyndza

mar

Może nie jest lekko ale za to kto mi powie gdzie płacą za nic nie robienie. A tutaj przynajmniej kaska na czas na koncie i świadczenia wszystkie też ok.

Nico

Widocznie mało bystry jesteś skoro nie wiesz czemu po 3miesiącach nie przedłużuli ci umowy.Przez 3miesiące inwestowali w ciebie,płacili pęsje,szkolili, jeżeli cię zwolnili to dla tego nie nadajesz się do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland