Porta KMI Poland

elczanin

PRACA OK, kasa na czas, TYLKO WAM SIE NIE CHCE PRACOWAC

ktos
@elczanin

to chyba napisal jakis lider

wiesław

Porta to firma wyzyskująca pracowników...pracowałem tam przez 3miesiące,wypruwałem flaki pracując w każdy weekend,a umowa mi nie została przedłużona...kierownik wydziału sw4 nie umiał mi nawet sprecyzować podstawy nie przedłużenia umowy...

pop

trochę nie rozumiem jak powiązać to jakiej pracy można się spodziewać z tym że produkowane są różne rodzaje drzwi. Istotniejsze są chyba ostatnie ruchy kadrowe

buhahha

jak to czego? :D bicia po piętach, czy wy serio jesteście tacy niekumaci?

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

z luzina

wyślij cv i pójdz na rozmowe sie przekonasz ;)

Aplikuję

Cześć Portorykanka. Pracujesz w Bolszewie? Czy napiszesz coś więcej o pracy jako specjalista ds reklamacji? Uchylisz rąbka tajemnicy odnośnie zarobków?

portowiec

nie ma takiej możliwości, chyba że jestes pracownikiem coś się ostatnio dużo starej gwardii zwalnia w centrali

japuk

Witam czy jest możliwosc kupienia drzwi bezpośrednio w fabryce a nie przez salony sprzedaży??? dzieki za odpowiedz, chociaz pytanie nie dotyczy pracy tam pozdrawiam

ferdynad

luźna wypowiedź nie majaca na celu oceny pracy w tym czymś: jest okieć jest impreza, jak jest na ge to i król wszystko wie :D wikingowie z norwegowskich ziem pozdrawiaja wojownikow z produkcji.

Antonidas

Niestety, Porta Dzrzwi jeśli chodzi o dobro pracownika nie może się zbytnio pochwalić... już parę lat pracuję w firmie i widzę co się dzieje od środka, trochę to smutne, jak się eksploatuje tam pracowników, jak i na produkcji tak i na magazynach... stawki od wielu lat nie wzrastają, premie ciągle ucinają, "uniformy" pracownicze to żal, niskiej jakości drelichy a o bótach już nie wspomne... , o jakichkolwiek dofinansowaniach nie ma co marzyć bo że Firma nie ma pieniędzy albo nie przyda Ci się to na twoim stanowisku,... fakt jedyne plusy to to że kasa zawsze jest na czas, to wypracujesz tyle dostajesz, no i umowa o pracę, zamiast śmieciowych umów. Co nie zmienia faktu że warunki są naprawdę słabe, i Dobrze by było gdyby jednak prezes zaczął chodzić po swojej firmie i czasem porozmawiał z takim zwykłym Kowalskim, to by sam zobaczył co i jak tam tak naprawdę wygląda...

Portorykanka

Pracuję w biurze w centrali już jakiś czas i niestety bilans - i + jest na niekorzysc pracownika: + pensja zawsze na czas + stały czas pracy + fajna ekipa - wysokosac pensji wobec oczekiwan kompletnie nieprzystajaca. Kasa mala, a oczeiwania z kosmosu - warunki pracy - takie biura to skandal i wstyd - nie ma senstymentow, ze pracujesz tyle i tyle lat i masz doswiadczenie. Dali ci gdzies indziej wiecej? Smialo wynocha - plotki, plotki, plotki to chyba glowe cele niektorych pracownikow

Była kontrola jakości to jak opasione koty i tak pożytku nie było a stawki mieli większe jak na produkcji,to co piszecie barany z byłej KJ to wielka ściema,pracownicy bardziej dbają o jakość niż wy za istnienia.Pozdrawiam

elRobson

Prawda, montuję tego trochę i gdzieś 80-85% ościeżnic w ostatnim miesiącu jest mocno porysowanych. Gdzie wy macie kontrolę jakości ja się pytam? To wygląda na prawdę jak by to ktoś robił specjalnie, bo rysy są nawet 30-40 centymetrowe.shock, O przejrzystości kart znamionowych nie wspomnę.

zed

Ostatni mój post usunięto! W firmie Porta bardzo źle się dzieje - dużo ościeżnic jest celowo zarysowywana na terenie fabryki Porta i wysyłana w świat. Cierpią na tym odbiorcy końcowi, nie mający drzwi na czas - tylko dlatego, że kontrola produkcji w firmie Porta nie istnieje. Zniszczonych produktów jest tak wiele, że jest to już większy proceder w tej firmie.

portowiec

Nnowy wiceprezes, i nowy DN.

pop

Portowiec jakie zmiany masz na myśli ?

Amisz

Cześć koledzy, mam pytanie, czy jak bym wysłał CV na SW2 to czy by mnie ponownie przyjeli? Bo odkąd mnie zwolnili z SW4 to nie wiem co ze sobą zrobić, mam za dużo wolnego czasu, bo kasy mam dużo odłożone. Przez te kilka lat fajnej pracy uzbierałem na Daewo Tico, ale chyba nie bede kupował, bo i tam nie mam prawa jazdy. Ciekawi mnie czy jakby mnie przyjęli to czy dostałbym starą stawkę 13,5 na godzine? Pozdrawiam was Ciule Ps. Pozdrawiam wszystkich którzy robili mi żarty, żarciki... dojadę was(usunięte przez administratora) po kolei, co do jednego :)

Żelipapą
@Amisz

Widocznie byłeś mlonem

portowiec

a wiadomo coś blizej o zianaach na szycie władzy?

ZED

Przypomina mi to pewną historie. Porównajmy płace w Polsce, czy wogóle prace na etacie do zaprzęgu wilków. Motywacją wilków do ciągnięcia zimą ciężkiego zaprzęgu jest groźba kary w postaci batów. Drugą motywacją jest kawał mięsa, który otrzymuje każdy z wilków na koniec podróży. Problem polega na tym, że kawałek wystarcza jedynie na zrekompensowanie strat energii spowodowanych podróżną oraz zbudowanie zapasu energii na kolejną. I tak jest z pensją... gonisz gonisz gonisz cały miesiąc po to, żeby jednym kęsem całość zjeść (kredyt mieszkaniowy, czynsz, rachunki, jedzenie itp., a i rozrywka z kumplami w postaci 0,7L jak żona pozwoli) Reszta pozostałych złotówek musi wystarczyć na zbudowanie zapasu energii pozwalającej na ciągnięcie życiowego zaprzęgu... Wyprzedaje się zakład po zakładzie i ciężko szukać w kraju Polskich właścicieli, ponieważ już są zajęci konsumowaniem zarobionych pieniędzy gdzieś w "ciepłych krajach" :-) I wasz właściciel o tym myśli... Ciężko konkurować z międzynarodowymi korporacjami... A gdzie pracownik w tym wszystkim? Hitler planował stworzyć z narodu Polskiego niewolników i czy przypadkiem jego plan się nie ziścił... Kogo zobaczysz w Polskich kurortach? Niemieckiego emeryta, a nasz emeryt ledwo, co na leki potrafi uzbierać... przykłady można mnożyć Powodzenia.... Czas na zmiany

Buba

Na dzień dzisiejszy, praca tam to czysty wyzysk, najniższa krajowa, zmiany jak nie sześcio to czterobrygadowe. Weekend wypada w środku tygodnia, w sobotę i niedzielę robisz za normalną stawkę, manipulowanie premią. Brak wizji podwyżek. A robić trzeba więcej i więcej, pracowałem na produkcji. Nie jest to tylko moje spojrzenie na sprawę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland