Porta KMI Poland

Opinie o Porta KMI Poland

pracus

to chcesz powiedziec zeby tam pracowac to trzeba tez kogos znac kto tam pracuje na dobrym stanowisku? a tak to mozna sobie czekac? :P

pracus

no ja zlozylem wlasnie cv 30.09 ale narazie nikt sie nie odzywa ... trzeba czekac :)

@pracus

Podania lądują w koszu to możesz sobie czekać.

@pracus

30.09, to zaledwie 2 dni temu, więc trudno oczekiwać, żeby już ktoś się do Ciebie odezwał :) nie, nie trzeba mieć znajomych, wystarczy mieć porządne cv.

michał

przyjmują, przyjmują, firma się bardzo rozwija, więc i nowych rąk do pracy wciąż potrzeba. idiotyzmy wypisują tutaj straszne na tę firmę. spoko miejsce do pracy, można podszkolić i rozwinąć. polecam.

pracus

A wogole przyjumuja teraz ludzi do porty?

W trakcie składania

Jaka oferta na przyszłość Adam lojewski 19 300 Ełk fizyczny oczekuje oferty pracy

vvv

Nie palca a obecnej sytuacji która tam jest,i jak psują ludziom reputacje wedle znajomych co tam pracują i znają sytuację.Więc się nie mądrz jak nie masz pojęcia w tej sprawie,bo w najbliższym czasie i ciebie morze to spotkać,to ja też ci napisz lub moi znajomi,że wyssałeś zarzuty z palca złośliwie, iże ci się nie powiodło.W Porta-Ełk

kamil

z palca wyssane zarzuty. naprawdę nie wiem skąd się w ludziach bierze tyle złości i zawiści. według mnie, to po prostu niespełnieni frustraci, którzy nie mogą sobie poradzić z tym, że im się nie powiodło.

vvv

zmieniło się bo byłych pracowników co chcą wrócić s powrotem ,i odeszli sami z jakieś tam przyczyny,załatwiają że zostali zwolnieni,tak są obrabiani po działach na produkcji i że chodzili na zwolnienia i że oni zwolnili a nie sam.Robią z kogoś głupka i takie jest. Porta Ełk

Podolak

Michał!!!...... do mnie!!!!!

były portowiec

Coż za kłamstwa i kalumnie! Bardzo ciepło wspominam ten zakład! Michał nie przejmuj sie tymi idiotami! dasz radę! (moje podanie lezy w sekretariacie - chce być Podolakiem)

Narzekaja tylko nieroby, poza ty trzeba bylo sie uczyc to nie musielibyscie tu pracowac. pieniadze na czas 3 zmiany cieplo sucho, tyle ze czasami niedziele wpadaja ale placone dobrze. dla mnie ok. Wiadomo 10 na godzine to malo ale to jest elk

piotr

solidny i porządny pracodawca. pracuję u nich już 4 miesiąc i nie mam żadnych uwag czy zastrzeżeń. wszystko na czas i zgodnie z umową. polecam.

Były portowiec

Żałosne są wpisy co niektórych nieudaczników, ja zakład i pracę w nim wspominam dobrze, a co do zarobków to jaka praca taka płaca. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników firmy. Michał trzymaj się i nie przejmuj się tymi wpisami frustratów.

magda

czy tylko ja mam wrażenie, że te wszystkie wpisy są dziełem jednej i tej samej osoby?? Porta, to firma jak każda inna. Nie ma co demonizować.

tomek

Witam. Widzę w PORTA DRZWI nic się nie zmieniło. W roku 2005 czy 2006 nie pamiętam już, wygrałem sprawę w sądzie pracy z ówczesnym dyrektorem (nie płacenie za nadgodziny,soboty itp. - pracowałem w biurze) równolegle toczyła się sprawa z kodeksu karnego. Tam wtedy wjechał prokurator do zakładu, zarekwirował komputery.. ponieważ próbowali ukrywać dowody, że pracowałem w soboty ,nadgodziny itp... No więc ówczesny dyrektor został skazany wyrokiem RP za naruszanie praw pracowniczych itp w stosunku do 183 osób. Śledztwo które wszczęła prokuratura oprócz moich krzywd wyłowiła krzywdy innych :). Dyrektor zaraz po tym przestał być dyrektorem , ale widzę na miejsce wyzyskiwacza prychodzą następni. Chciałem powiedzieć oprócz tego że nie bojcie sie iść do sądów pracy czy nawet iść do samego prokuratora powiedzieć co się dzieje. W moim przypadku wystarczył pozew w sądzie pracy i jedna wizyta u prokratora w Ełku, a wszyscy w koło mówili, że nie wygrasz. Wyrok sądu mogę jego numer oraz treść mogę udostępnić poszkodowanym co byście mieli dowód na to że tam takie cyrki nie od dziś się dzieją, że ten pracodawca był już karany za łamanie praw pracowniczych. moj mail info na zyzak kropka pl

Witam, Siedzę sobie w barze ze znajomymi, mile spędzam czas, a tu obok przy stoliku temat porty na głośniku, o jakiś królach i książętach w akwariach :D śmiech :DDD. Jak to prawda, że panuje tam średniowieczna hierarchia, to żal mi was portowcy. Trzymam za was kciuki, czasy się zmieniają, na gburostwo i brak szacunku "szlachty" dla "plebsu" nie może być społecznego przyzwolenia... Chłopy i dziewczyny ze stolika obok, mimo że was nie znam pozdrawiam ze słonecznej Italii, urlop na mazurach I klasa :D

Pracuś.

W Porcie z zarobkami to żenada i nie ma człowiek poszanowania od mistrza lub brygadzisty. Bardzo wysokie normy.

on
@Pracuś.

operator cnc zarabia co najniej 2500, reszta prawda

żar tropików :D

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym znajomego, który odszedł do wojska, na temat pracy w porcie... i w sumie chciałbym uzyskać jakieś info... Czy prawdą jest, że operator CNC z długoletnim stażem i fachem w ręku zarabia niespełna "dwójkę z przodu" i że panuje wszem i wobec system odpowiedzialności zbiorowej? oraz czy prawdą jest jak juhasi na Podhalu powiadają że w ostatnim czasie całość załogi otrzymała dodatek w wysokości minus średnio kilka stówek z pensji mniej? Proszę o rzetelną odpowiedź, zależy mi na takiej pracy, właśnie zdałem egzamin gimnazjalny, w wakacje malowałem płotek u babci i na drewnie znam się jak nikt inny. Pozdrawiam, majster klepka 'żar tropików' :D

Starszy Operator Stolasz

Dzię dobry bardzo. Panie Michale, pan to już nawet snickers nie pomoże!! 25% premii co to ma być??? Zapiepszać po 10-12 godzi w sezonie za 25% premii?? Zgnoić, zmiażdżyć, zmieszać z błotem. Gdyby rynek pracy nie był taki jaki jest, to byś sam se przewracał deski i oklejał i pakował! (usunięte przez administratora)

laminat

Jak tam odklejenia laminatu?:D

elo zią

Siemanko portoryki:) jak wam sie powodzi w królestwie (usunięte przez administratora) grubasa????:D

Zostaw merytoryczną opinię o Porta KMI Poland - Ełk

• Jak się pracuje w Porta KMI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Porta KMI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Porta KMI Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Porta KMI Poland?

Kandydaci do pracy w Porta KMI Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Porta KMI Poland