Work Centre

Opinie o Work Centre

Maddie

Był ktoś na tulipanach? Jak wyglada praca? Jak zakwaterowanie? Da się zarobić czy słabo?

Krzysiek

Witam ktoś wybiera się w następnym tygodniu ja jestem z PODKARPACJA szukam chętnej osoby która również myśli o pracy za granicą W tym biurze we 2 zawsze raźniej. kilzon721@gmail.com proszę o kontakt

Patrycja

Dzień dobry chciałabym się zapytać jakie warunki są mieszkalne z tego biura? Czy jakieś bungal czy nornalnie domy no i żeby było tak żeby chodzić do 1 pracy anie do 10 pozdrawiam

Atypowa

No ja też jade i w sumie w 2 osoby zawsze raźniej :) nie jestem z okolic Rzeszowa ale można razem jechać :)

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Mariusz

A powiecie jakie tam są destynacje i zakwaterowanie ?

golas

Siemka, szukam chętnej osoby ktora również myśli o pracy za granicą w tej Firmie . W dwójke zawsze raźniej wyjechac ktoś z okolic Rzeszowa?

Norbert

Witam. Jak teraz wyglada sytuacja w tej firmie? Czy jest praca ?? Chciałbym wyjechac w tym roku do nich, Jak z warunkami mieszkalnymi?

Anonimowy

Na pierwszy rzut oka agencja wydawała się w porządku. Załatwili pracę w kilka dni, mieliśmy tylko pojechać do Holandii i podpisać papiery i zacząć pracę. Niestety wypadlo coś mi i mojej dziewczynie w Polsce i musieliśmy zostać dłużej więc musieliśmy odmówic pracę, teraz nie chcą nam nic zaproponować bo odmówiliśmy już raz lecz to nie jest nikogo wina, że musieliśmy zostać dłużej...to jakiś żart, że tak traktują ludzi

Karol
@Anonimowy

Hej, to po co dalej u nich sie starasz o prace. Są przecież inne agencje które ogarniają prace. Widocznie nie jesteście dla nich już WIARYGODNI. Moim zdaniem jesli ktos sie umawia to nie rezygnuje. Ja u nich miałem w ciagu 48 godzin w piatek zadzwonili o 14 a w niedziele z Krakowa bus mnie zabierał i tak juz 4 rok z nimi współpracuje.

On
@Anonimowy

Nie chcą współpracy to niech się walą wyzarli się i dlatego tak traktują ludzi ale jak nie oni to inni zawsze można pracować dla innej agencji a oni doczekają się jeszcze czasów kiedy będą szukać ludzi z latarka żeby przyjechali pracować, jak nie które biura srają pod siebie i wymyślają co by kogoś zwerbować bo już wszyscy wiedzą co to za firma i chętnych nie ma żeby robić dla złodzieji i cwaniaków wiem bo w wielu biurach pracowałem i znam historie z niektórych więc nie ma co się zniżać do poziomu kretynów nie chcą to nie szukamy lepszego biura i lepszej pracy :)

Karol
@On

Widocznie kolego On taki dobry jestes ze zmieniasz agencje jak rękawiczki i wszędzi Tobie pseudopracowniku źle a i winna agencja

Ktoś
@Karol

A ilu osobowe są pokoje ? Jak płacą 1 pensje co 2 tyg

@Ktoś

Pokoje są dwuosobowe, u mnie na domku też są akurat dwa jednoosobowe pokoje.Pierwsza wypłata jest po 2 tygodniach, później już tygodniowo( co wtorek)

Dawid

Hej ,chciałby moze ktos jechac do holandi ,poniewaz szukam kogos do wyjzdu bo samemu nie chce mi sie jechac ,jesli jestescie zainteresowani to piszcie na emiala.dawid59.1996@wp.pl

@Dawid

Ja jade 3.01.2021 do uprawy i pielegnacji kwiatow:)

@Meggy

Czy już pracowaliście przez tę agencję?

@Dawid

Cześć. Pojechałeś już? Czy po świętach?

olek
@Meggy

Cześć. Znasz może szczegóły?

@olek

Jade 26-tego popoludniu, praca ma byc po 8 lub 10h

@Alexx

Pierwszy raz wgl jade do pracy za granice

Katarzyna 1979
@Meggy

A czy są jeszcze przyjęcia

Katarzyna 1979
@Meggy

A czy jest jeszcze szansa na tą pracę

@Katarzyna 1979

Na razie siedzimy na kwarantannie, warto zapytać w biurze

@Meggy

Jak wyglada zakwaterowanie na kwarantannie i w jakiej jestescie miejscowosci?

@Meggy

Jakie sa warunki mieszkalne na kwarantannie i w jakiej miejscowosci jestescie?

@Ew

W miejscowosci Kraggenburg, warunki mieszkaniowe są dobre, nie ma się do czego przyczepic

@Meggy

A czy po kwarantannie robili znowu test i czy od razu poszliscie do pracy?

@Ew

Nie robili, ja akurat po kwarantannie nie zaczęłam od razu, zaczynam od pon

@Meggy

To dlaczego nie poszliscie od razu do pracy?

@Meggy

My tez siedzimy na kwarantannie i z tego co słyszeliśmy to jest b.malo pracy na kwiatkach

@Ew

Mieliśmy iść w czwartek, ale jednak u tego pracodawcy pracę rozpoczyna się od początku tygodnia- ze on tak woli.Ostatecznie będę jeszcze gdzie indziej niż pierwotnie miałam byc

Halina
@Meggy

Gdzie w takim razie będziesz? Czy zaczęłaś pracę od tego poniedziałku jak pisałaś? Możesz napisać coś więcej? Jak wygląda? Czy jest ciężko? Można jeszcze wyjechać do pracy?

@Halina

Tak, zaczęłam od poniedziałku tak jak było mówione. Jestem w szklarni Van den Berg, teraz sądzę kwiatki, z czasem pewnie będziemy uczyć się i innych rzeczy.Atmosfera jest naprawdę w porządku, dowodzą nami dwie Holenderki, które są mile.Praca nie jest ciężka i tu gdzie jestem to dobre miejsce, gdy nie ma się doświadczenia w pracy przy kwiatach.Przyjecia na pewno są, bo jest tu co robić.Szef najchętniej chce mieć ludzi tak przynajmniej na 9 miesiecy( z możliwością zjazdu na urlop rzecz jasna)

Szklarnia jest w Luttelgeest

Naliku

Hej, staram się o pracę w tej agencji. Czy to normalne, że jeszcze nie mam ofert, dopiero po rozmowie jednej, a już mam im przesłać nr dowodu itp? Żebym zaraz nie miała chwilówek pobranych...

@Naliku

Nie masz się czego obawiać, normalne z nr dowodu itp

Lukasz

Witam! Mam pytanie... czy polecacie tę firmą? Ponieważ mam zamiar wybrać się na kwiaty, warzywa itp(do szklanki) Będą szczery pytam ponieważ nigdy jeszcze nie pracowałem w Holandii. Do tej pory Pracowałem w Niemczech na Wesołym miasteczku. Proszę podzielcie się swoją opinią ( Zakwaterowanie, Transport, Godziny pracy, Wypłaty) Z góry dziękuję!!!

Lukasz

Halina

Czy jest ktoś na pakowaniu kosmetyków w Level One. Chciałabym się zapytać o pracę i zarobki.

Zoorg
@Halina

380-410 € tygodniowo. 45-50 godzin pracy :)

@Zoorg

A jakie warunki? Czy mężczyzn też przyjmują?

Alexx

Cześć. Czy ktoś wybiera się po świętach z Lublina? Nigdy nie wyjeżdżałem z tą firmą i fajnie byłoby w towarzystwie

Dawid

Witam mam pytanie odnosnie pracy jako kierowca autobusu ,czy moze ktos pojechal pracowac jako kierowca lub zna kogos kto tam pracuje na tym stanowisku poniewaz zastanawiam sie nad ta praca,jesli ktos ma jakiekolwiek wiadomosc na temat tej pracy to prosze o odpowiedz , lub napiszcie na mojego emaila dawid59.1996@wp.pl

Zoorg
@Dawid

Znam kogoś, kto pracuje jako kierowca autobusu :) Nie narzeka, godziny się zgadzają, dobre pieniądze:)

dawid
@Zoorg

A agencja oferuje zakwaterowanie czy trzeba sobie samemu szukac?.Z góry dzieki za odpowiedz

Przychodź roboty jest

Vidson
@Wojtek

Roboty jest? jakie mają oferty?

Hyt
@Dawid

dzwoniłem też i to ogłoszenie jest nieaktualne to gdzie ty chcesz jechać,chyba na ryby albo na kapustę,a z drugiej strony kto ci odpiszę na prywatnego emaila-przeciez to śmierdzi poducha na kilometr

@Dawid

Trochę minęło od twojego wpisu a nowego kierowcy nie widać

Enriko

dobre pieniadze 7.50 na reke puknij sie w globus

@Enriko

Nawet mniej,w sezonie mieli ponoć więcej

Seweryn

Może ktoś coś napisać o pracy kierowcy autobusu w tej firmie?z góry dziękuję

Daria

Czy każdy kierowca ma swoj samochód i jak często jeżdżą ?

Janka
@Daria

Tak mają tylko dla siebie i jeżdżą gdzie chcą i ile im się podoba

Lola

Mam pytanie ktoś poleca Berly Job Centre w opolu? Można im zaufać? Wyjazd do pracy do Niemiec.

Dawid

Witam mam pytanie odnosnie pracy jako kierowca autobusu czy moze ktos pracuje na tym stanowisku lub zna kogo kto pracuje ,poniewaz sie zastanawiam nad ta praca ,jesli ma ktos jakiekolwiek informacje na temet tej pracy to prosze o opinie lub napisz na mojego emaila dawid59.1996@wp.pl

praca holandia

witam,mam pytanie czy ktos podejmoiwal sie pracy jako kierowca autobusu z tej agencji pracy albo zna kogos kto tam jezdzi.Zastanawiam sie nad ta praca ,jezeli ktokolwiek wie cos na temat tej pracy to prosilbym o wyrazenie opini,lub na pisz na mojego emaila.dawid59.1996@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre