Work Centre

Opinie o Work Centre

Brzeg

Nie polecam tej firmy

Praca holandia

Cześć, czy wie ktoś z was jak wygląda praca jako kierowca autobusu, ponieważ zastanawiam się nad tą ofertą pracy. Jeśli wiecie coś na ten temat, to proszę o odpisanie lub odpowiedź na emaila, dawid59.1996@wp.pl

Wojtek
@Praca holandia

Dawid już jedziesz od zeszłego roku i dojechać nie możesz

Niebieski

Praca kierowcy to ładna ściema,obiecują 55h i nadgodziny a tu nawet 48h nie da się wyrobić.pozdro

Mariusz
@Niebieski

Kolego ja jeżdżę u nich już 4 sezon na autobusie i moja tygodniówka nie schodzi poniżej 400 euro netto. Mieszkam na ich mieszkaniu i mam ich ubezpieczenie. Jedyny minus to czekanie na tych co zaspali no ale to już raczej nie wina agencji pracy.

Wojtek
@Mariusz

Nie ma kierowcy Mariusza to po co ściemę walisz?

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Arkadiusz

Witam. Ktos sie wybiera w najblizszym czasie do Holandii lub tam yl ? Moze ktos sie wypowiedziec jak to wyglada w praktyce ? Z gory dziekuje Pozdrawiam

Justyna

Witam Pracowałam na papryce na ścince i na sortowni nie rozumiem czemu się niektórzy czepiają że źle, praca fajna czas leci od przerwy do przerwy, pieniążki też dobre ok 400e tygodniowo ALE jest jedno ale nie ma tam pracy dla tych co gadają zamiast ścinać!!! Nie ma żadnego akordu tylko informacyjne rozpiski ile kto ściął przez jaki czas, domy schludne i cenowo tez ok w porównaniu do innych agencji , pozdrawiam ekipę z Leo

bartek
@Justyna

A w jakiej miejscowości pracowałaś i ile h tygodniowo?

bastek1992

Witam. Chcę wyjechać z tym biurem. Szukam osób z którymi można się zgadać i wyjechać wspólnie. Mój kontakt; jablonski-sebastian@o2.pl

Justyna
@bastek1992

i jak znalazłes jakas prace?

bastek1992
@Justyna

jadę w przyszłym tygodniu

bartek
@bastek1992

I na co jedziesz?

Karol Nysa

Potrzebowałem pracy na już. Wypełniłem formularz na stronie i na drugi dzień odezwała się do mnie rekruterka. Po tygodniu pracowałem już w Luttelgeest firma Tas Paprika. Jestem zadowolony, bo mówili, ze fajne mieszkania i faktycznie jest w porządku. Nie ma do czego się przyczepić. Polecam

Halina
@Karol Nysa

A jak wyglądała generalnie cała rekrutacja w Work Centre? Po tym jak się do Ciebie odezwali miałeś jakieś rozmowy bezpośrednio w firmie? :) Ile było do ogarnięcia różnych formalności w związku z wyjazdem? Czy coś zostaje na naszej głowie czy firma wszystko załatwia?

Ignacy

Witam. Ktoś planuję wybrać się na sortowanie cebulek? Ktoś pracuje przy tym lub pracował i mógłby napisać jaka tygodniówka wychodzi?

kikit

stawka 10.29 brutto (usunięte przez administratora)

hahahaahahah

Kto tu jeszcze w dzisiejszych czasach wyjezdz z Work Centre za takie stawki??? 320/350 euro ? Bilgoraj czy Bialystok??? hahaahahahahah

Patrycja

CZEŚĆ CHCIAŁABYM SIĘ ZAPYTAC O PRACĘ PRZY PAPRYCE CZY KOMBINUJĄ ŻE RAZ PRACUJESZ TAM A RAZ GDZIE INDZIEJ I CZY JEST CIĘŻKO MAMY ZAMIAR WY JECHAĆ AĆ NA PAPKRYKE Z KOLEZANKA I NIE WIEMU CZY WARTO JECHAĆ ?

Lukasz
@Patrycja

Zalezy od firmy raz jest mniej godzin raz wiecej ale lepiej teraz pracowac na szklarni sortowniach niz na magazynie. Ale napewno bedziesz pracowala 5 dni w tygodniu czasami 6 rzadko w niedziele. Ja pracuje na papryce wiec wiem. Ab vakwerk vzm biuro Charlie works sa dobre...

Lukasz
@Patrycja

Czy ciezko na poczatku trzeba sie nauczyc kondycja fizyczna. Nie jest az tak ciezko da sie wytrzymac na poczatku trzeba sie przyzwyczaic do warunkow na szklarni. Trzeba samemu sie dowiedziec sprobowac kazda praca nie jest lekka nie to co inni pisza. Jest dobrze wszystko...

chorzy na glowe

kto pracowal jako kierowca C+E niech od razu zglasza naduzycie za nie spelnienie warunkow placowych dla kierowcow. i to biegiem zglosic (usunięte przez administratora)

kierowca

Nie polecam, oferta pracy jako kierowca autobusu, praca 5 lub 6 godz dziennie. Na początku owszem było 9 H lub 10 H. Teraz zatrudniają więcej kierowców więc limit godzin 55 w tygodniu, a nawet 48 H jest kłamstwem i oszustwem. Firma nie oferuje godzin pracy, nawet gwarantowanych 8 H dziennie. Nie polecam, wniosek może być JEDEN zatrudniają ludzi tylko dla opłat za mieszkanie. Nie rozumiem czemu tak prezna firma, wprowadza ludzi w błąd.

Jan
@kierowca

Moja historia i opinia jest zupełnie inna wróciłem do nich do pracy już 3 sezon jeżdżę od 15.05.2019 roku u nich zawsze do listopada. Zawsze było 55 godzin albo więcej. Teraz mamy po 48 godzin + dodatek 115% dla kierowców. Kasa wychodzi 420 euro netto po potraconym domku i ubezpieczeniu. Ja z kobietą polecam te firmę.

@kierowca

Ta robota byłaby dobra gdyby była stała stawka tygodniowa i to 500 conajmniej a nie 400 euro za dyspozycyjność od 4 do 19 czasami bez odpoczynku bo ma się co chwila krótkie kursy.

Mariusz 1984

Ja pracuje tu ok 2 lata. fakt kasa jest na czas, nawet idzie zarobić pod warunkiem ze chcesz pracować. tamten rok był naprawdę dobry kończyłem u siebie w firmie prace i weekend do Baas/Wouters na kwiatki albo akcje na polach. Mi wychodziły tygodniówki nawet ponad 500 euro ale zazwyczaj to 350/380 się waha przy mieszkaniu od nich. Pierwsze 26 tygodni miałem tygodniówki a teraz co 4 tygodnie. Transport do pracy dają, do lekarza zawiozą, bank i sofi załatwili mi - teraz już sobie radze sam.

Pracuje u nich na polu przy selekcji tulipana od 3 tygodni i jest super. Stawke mamy 10,92 euro co daje 365 euro netto przy 44 godzinach. Mamy po 19 lat i jestesmy tu w trojke. Mieszkamy razem ale pracujemy u 2 rolnikow. Do pracy mamy 23 km czyli 30 min autem. Po selekcji idziemy na piwonie kwiaty ciete a pozniej od 15.06 na sortowanie cebulek tulipana. Za tydzien sciagamy tu rodzicow a po 20.05 znajomo przyjezdzaja tez do tej agencji pracy.

Ignacy

Witam. Zamierza ktoś się wybrać do pracy poszukuje współlokatora we dwoje zawsze raźniej. darekg022@wp.pl

Bladdy

Witam , pracowałem na papryce w Hoogwegu przez tą agencje i zdecydowanie odradzam , byłem na produkcji (usunięte przez administratora) praca cmfizyczna , dziennie ponad 10 ton przesypiesz na taśmę i jeszcze musisz to przebierać , generalnie biuro w miarę ok ale prace przy papryce zdecydowanie odradzam i lepiej unikajcie

Halina
@Bladdy

A da się po czasie przyzwyczaić po prostu do pracy przy papryce w Work Centre? Czy jednak faktycznie jest naprawdę ciężko? Mógłbyś jeszcze przybliżyć jakie miałeś wynagrodzenie?

Mirek/Sandra
@Bladdy

Ja z kolei jestem tez na papryce w tej firmie razem z dziewczyną ona na sortowni a ja na ścince i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Praca jest ok, mieliśmy czas do przyuczenia 6 tygodni i godzinowo jest około 50. Tygodniówka 420 euro netto. Zaznaczę ze jesteśmy tu nowi od 15.03.2021

tester

witam jak z zakwaterowaniem w firmie wszystko ok czy raczej ciasne i ciemne pokoje ?

Atypowa
@tester

Też się wybieram niedługo ale z tego co widać pozytywne są opinie, nie każdy będzie zawsze miał to samo zdanie :)

Mirek
@tester

Mieszkam w domku gdzies są 4 pokoje po 2 osoby, blisko pracy 2 km, pokoj normalny i swobodny dostep do kuchni i salonu. Internet jest i pozostaje media.

Luis

Nie wiem chce spróbować było by może 2 mężczyzn

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre