Work Centre

Opinie o Work Centre

Weźcie swoje paszporty żeby otworzyć konto w banku czy przez aplikacje ponieważ nie akceptują dowodów. Pozdrawiam

Zuza

cześć, czy pracował ktoś na jabłkach przez tą agencje? Jeśli tak, proszę podzielić się opinią (zakwaterowanie, transport, godziny pracy, wypłaty)

Ignacy
@Zuza

Wszystko głównie zależy gdzie się trafi. Zeszłym sezonie byłem ja jabłkach wszystko było ok. Praca zawsze była codziennie i w soboty. Szło zarobić 450 euro na tydzień.zakwaterowanie też ok na domkach tylko najgorzej jak się trafi na patologie same domku w porządku. U innych sadowników bywało różnie nie zawsze mieli pracę bądź też krótko. Ja trafiłem bardzo dobrze w tym roku też będę jechał do tego samego sadownika. Jak chcesz więcej się dowiedzieć to pisz śmiało darekg022@wp.pl

Nikola
@Ignacy

Hej czy mógł byś podać gdzie jeździsz??

marlencia

czy ktoś tera 12.07 20 mniał jechać na tulipany?

Paul

Jeżeli ktoś chce wybrać się na dniach - przygotujcie się na to, że nie pojedziecie jak obiecują na kwiatki do szklarni, tylko prawdopodobnie do pracy w polu. Jedziesz na coś innego, a trafiasz do całkiem innej roboty. Może i pieniądze wypłacają na czas, ale niejednokrotnie trzeba się upominać i pilnować sobie godzin, bo lubią uciąć to tu to tam :) Lokalizację mieszkaniowe - standard nie jest taki zły, ale trzeba przygotować się na to, że najbliższe sklepy są po 7-10 km od domku. Jeżeli ktoś ma samochód agencyjny do pracy to może nim pojechać raz w tyg w pon na zakupy, ale tylko do Lidla do Emmeloord. No właśnie, Emmeloord, obiecują że trafisz do Emmeloord, ale zazwyczaj są to wioski po kilkadziesiąt km od Emmeloord, w samym Emmeloord nie mają żadnych zakwaterowań. (usunięte przez administratora) Ogólnie może i da się zarobić o ile trafisz na stałą pracę, ale nikt nie da gwarancji godzin. Są ludzie co siedzą po 2 tyg na domkach albo mają 15 g w tyg - w sam raz na opłatę za hotel i ubezpieczenie, a. Pasuje przecież coś jeszcze zjeść, może coś odłożyć... Zanim tutaj przyjedziesz - zastanów się dobrze, bo można tlko stracić nerwy, a niejednokrotnie pieniądze. Spokojnie można znaleźć lepsze agencje z lepszą ekipą i lepszymi warunkami. Sporo ludzi ucieka po pierwszych dwóch tygodniach po pierwszej wypłacie - to daje do myślenia. :)

Marcin/Agata
@Paul

My tu jestesmy od 3 miesiecy i mowiono nam o kwiatkach w szklarni i pracowalismy na nich teraz od poniedziałku jestesmy na cebulkach tulipana na hali. Chcemy jednak isc na pole bo wyzsza stawka 10.71 euro i tygodniowki po 430/460 euro - takie mają ludzie z naszego domku. Ogolnie jesteśmy zadowoleni a co do innych agencji to jest taj ze kazdy sam musi wypracowac sobie opinie o sobie i firmie. POLECAMY

@Paul

Jak kwatery są na takich wioskach to czym się ludzie dostają do pracy?własne auto czy rowery?

Dominik
@Paul

Praca jest zawsze? Godziny nie schodzą poniżej 8? i czy 10 euro za godzine jest zapewnione?

Mikolaj 99
@Dominik

10,05 euro brutto to gwarantowana stawka a na polach 10,70

Kuba
@Marcin/Agata

Czy możliwa jest praca w Niedziele ?

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Kuba

Jak Wygląda sytuacja z pracą w Niedziele ?

Order picker

Wybieram się końcem miesiąca na magazyn do Emmeloord. Czy może ktoś się podzielić opinią ?

Luki

Witam wybiera się ktoś z podkarpacia w tym tygodniu?

Alan

Witam jadę na palety okolice Emmeloord.Jak to wygląda z godzinami i zarobkami ktoś coś wie??

Ignacy

Ktoś w tym roku wybiera się na jabłka?

Mirek / Kasia

Hej, nasza historia z Work Centre (Holandia Level) rozpoczęła się w 2017 roku i pracujemy do dziś na rybach w Urk. Firma Work Centre przede wszystkim pomogła na wydostać się z Niemiec gdyż byliśmy tam w pracy u nieuczciwego pracodawcy. Zorganizowali nam busa którego opłacili gdyż nie mieliśmy gotówki. Po przyjeździe i dniach pracy otrzymaliśmy 50 euro zaliczki aby dotrwać do pierwszej tygodniówki - mieliśmy w portfelu dosłownie 20 euro na dwóch jak zabierali nas z Niemiec. I tak już mija 3 rok w Holandii mamy stałą prace od roku mieszkamy na prywatnym mieszkaniu z Mercatusa. Praca na rybach na hali jest 10/12 stopni i polega na pakowaniu przetworów rybnych - paluszki rybne, filety oraz gotowe dania z ryb. Pensje są regularne co 4 tygodnie. Pierwsze pół roku są tygodniówki. Ja nigdzie na razie się nie wybieram praca i życie w Holandii nam odpowiada. Dziękujemy Work Centre / Level One za pomoc.NAPRAWDĘ POLECAMY

Zuza

Zakładał ktoś ostatnio konto holenderskie?proszę o pomoc gdzie się udać i z czym?

Mikolaj 99
@Zuza

ING EMMELOORD I POMAGAJĄ W OTWIERANIU

Kacper

Jedzie ktoś do Emmelord na kwiatki?

Marcinek
@Kacper

Ja przyjechałem dziś a moi znajomi jadą w niedziele do Emmeloord na cebulki kwiatowe tulipana. Dziś zadzwonili i juz w niedzyeke wyjazd. Super szybko nawet koordynator ogarnął nam wspolny domek. Mamy po 19 lat i stawke 10.05 euro nie na wiekowki. Duzy plus

Mikołaj 99

HEJ POJECHAŁEM W LUTYM NA PAPRYKE DO FIRMY TAS NA POCZATKU SCINALEM ALE OD 6 TYGODNI ROBIE TOPPEN DRAAIEN. ZAROBKI SREDNIO 340-380 EURO NETTO NA TYDZIEN GODZIN 44-50. PRZYJECHALA TUTAJ DO MNIE JUZ MOJA MAMA I CIOTKA NA KWIATY A WCZORAJ DOJECHALA DZIEWCZYNA DO PRACY MAM 700 METROW DOMKI DWUOSOBOWE NAPRAWDE PRZYZWOITE. JEDNO JEST PEWNE NIE MA TU CO SZUKAC OSOBA CO PIJE CPA LUB ROZRABIA NO I DOBRZE TACY NIECH SIEDZĄ W POLSCE

Witam wszystkich..czy ktoś z Łodzi lub piotrkowa trybunalskiego wybiera się w czerwcu do NL?

PTr
@Anna

Może mi się uda wyjechać,jestem z łódzkiego.a ty na co się wybierasz?

Halina
@PTr

Ja się wybieram, a co?

Kacper

Witam ja sam jade

Dominik

Jest ktoś kto mógłby odpowiedzieć na kilka pytań prywatnie? Chcę jechac do emmelord i mam pare pytań do ludzi ktorzy juz tam byli.

Beata

Jaka na obecną chwilę jest praca w Emmeloord?

Zuza

Wybieram się w najbliższym czasie do Holandii i zastanawiam się czy brać papierosy i alkohol że sobą oczywiście w dozwolonej ilości i czy ktoś to kupi ode mnie.ile można zarobić na kartonie? pozdrawiam

Holandia

Witam, ktoś się wybiera na dniach przez tą agencję?

@Holandia

Ja dziś do nich dzwoniłam i chce wyjechać..tez chciałabym się coś więcej dowiedzieć..ty się wybierasz?

Ggg
@Anna

Też dzwoniłam na co chcesz jechać?

Renata

Siema???? kto wyjeżdża 31 mają do Emmloord. Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Ilona
@Renata

A na co masz jechac?

Speed872
@Renata

Siemka ja jade a jaki adres masz na Zeewolde??

Speed872

Witam w niedzele jade pod adres Zeewolde Bosruiterweg jedzie ktos tam jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre