Work Centre

Opinie o Work Centre

Golo

Hej wszystkim, Wybieram się 5 lutego autem do Emmeloord Jeśli kroś jest chętny do podróży ze mną to zapraszam.

Rafał
@Golo

Do pracy

Rafał
@Golo

Proszę o kontakt 669795084

Olek Kwaśniewski

Cześć,czy pracował ktoś przy piaskowaniu elementów stalowych?po 4 w kabinie itd?

Zadowoleni Agata / Kacper

Obecnie pracujemy razem z chłopakiem w Harderwijk ma kosmetykach . Wszystko co zostalo nam powiedziane przed wyjazdem spełnia się w stu procentach. Zarobki dobre. Średnio 350 euro tygodniowo Praca nie do końca monotonna bo ciągle robi się coś innego - pakowanie, streczowanie, załadunek Co do warunków mieszkania.. wszystko jest w jak najlepszym porządku. Koordynatorzy normalni choc nam raczej nie są potrzebni. Na wszystko reagują. Nie zostawia Cię na lodzie. Pomocni są wszyscy w biurze. Śmiało mogę polecić.

skorpion
@Zadowoleni Agata / Kacper

Fajna opinia miło się czyta powodzenia w pracy

Robert
@Zadowoleni Agata / Kacper

Fajnie, ze jesteście zadowoleni z zatrudnienia. Napisz jak długie są kontrakty i czy jest to praca sezonowa?

Bartek
@Zadowoleni Agata / Kacper

Pracujecie w Total packing?

Jasiu
@Zadowoleni Agata / Kacper

Witam ile godzin pracujecie i ile tam jest zmian i praca cały tydzień czy tylko do piątku prosze o odpowiedź bo sam się przymierzam do wyjazdu

Daniel
@Jasiu

Są dwie zmiany. 5 dni w tygodniu. Za nocki nie ma dodatku. Praca spoko ale dużo ludzi wymięka przez stałych pracowników którzy robią pod górkę.

Jasiu
@Daniel

Daniel dzięki za odpowiedź i jeszcze mi powiedz jedna zmiana to 12 godzin? I jakie pieniądze

Piterdon

Cześć wszystkim. Mam pytanie czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie przez Work Centre na wyjazd do Holandii?Fajnie byłoby wyjechać z kimś. Pozdrawiam czytających i czekam może ktoś odpisze :)

Michalina
@Piterdon

ja planuje w połowie lutego

Matylda
@Piterdon

Ja sie wybieram

Anka
@Matylda

Też planuje w lutym wyjazd ale nie jestem do końca przekonana czy przez tą agencję (usunięte przez administratora)

Katrin
@Matylda

Ja tez poczatek lutego

Ola
@Katrin

A do jakiej pracy jedziecie? Generalnie bardzo polecam levela, wypłaty zawsze na czas, ogólnie bardzo dobre zarobki okolice 350/400 euro. Zależy tez w sumie jaka praca

Katrin
@Ola

Okaże sie na miejscu do czego mnie dadzą

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Nowa 2019

Witam wybiera sie ktos do level on emmeloord na sortownie 12.12 przez ta agencje a moze ktos tam juz jest i napisze cos o pracy i warunkach mieszkan?

Mariusz / Agata
@Nowa 2019

Hej, my wracamy ale 22.11 czyli teraz w piątek. Pracowaliśmy wrzesień i październik na zbiorze jabłek. Zjechaliśmy na 3 tygodnie urlopu i wracamy. Zabieramy jeszcze Moją Mamę z sąsiadką. Jest ok - naprawdę ok zarobić można 320/360 euro netto tygodniowo. Nam średnia wyszła za 8 tygodni 349 euro netto wypłaty zawsze w poniedziałek. Polecamy! co ważne spotkaliśmy dużo ludzi co u nich pracują od 2011/2012 roku a nawet jedna pani 2006 rok.

Ja 2019
@Nowa 2019

Ja dzisiaj wyslalam zgloszenie na liilie :) czekam na odpowiedz :)

@Mariusz / Agata

Hej jestescie juz na miejscu? Przy czym teraz pracujecie? My mamy wyjazd teraz w czwartek

Mario
@Nowa 2019

Cześć. Ja jadę 12.12 do Emmeloord ale pierwszy raz także nic nie podpowiem. Do zobaczenia.

Nowa2019
@Mario

Hej my mielismy wyjezdzac jutro czyli 28.11 ale dzwonili i przelozyli na 12.12 tez tam gdzie ty a z kad wyjezdzasz bo my z krakowa

@Mario

Czesc my tez jade 12.12 mielismy jechac jutro 28.11 ale zadzwonili ze jednak pozniej z kad jedziesz? My z krakowa

Kacper
@Nowa 2019

Też jadę 12 grudnia ale z Zielonej Góry, pierwszy raz.

Mario
@Nowa 2019

Cześć. Z Kielc ale w pewnym sensie też jestem Krakus.

Piter
@Nowa 2019

Tak ja się wybieram pierwszy raz przez tą agencje. Jestem z Lublina

@Piter

A do jakiej pracy jedziesz bo my niby na sortowanie warzyw

do
@Mariusz / Agata

a jak zalatwic ta praca bo tez bym pojechala

Ignacy

Wszytko było w porządku, także mogę polecić.

Bodzio

Witam to co niektórzy piszą że zarabiają 300/350 euro netto to już jest po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia i za ile to godzin wychodzi 300 Euro 8 od poniedziałku do piątku i ile zmian się robi

Konrad

Witam, przyjechałem z tej agencji do Holandii na kwiaty doniczkowe ale jednak to nie była robota dla mnie. Po tygodniu przenieśli mnie na ryby do Rode Vis na pakowanie łososia najlepsza i najspokojniejsza praca jaką miałem w Nl a pracuje już 3 rok. Zarabiam 320/350 euro netto tygodniowo POLECAM WYJAZD OD NICH!!!

Ja przyjechałem wczoraj rano do Emmeloord i już mam 20 godzin przepracowane poszedłem do pracy na sortowanie marchewki w Kraggenburgu fajna praca czy taśmie. Stawka 10,85 euro czyli wiecej bo w Opolu mowili 9,94. Do pracy mam 16 km samochodem. Mi narazie odpowiada. Zobaczymy co bedzie dalej.

Piter

No też niby na sortowanie warzyw. Rozumiem że wyjeżdżasz z chłopakiem z Lublina?

Cześć. Byłem 6 tygodni w jednym zakładzie przy przetwórstwie rybnym , a dokładnie łososiu (w mieście Urk). Stałe godziny, mniej więcej 45 w tygodniu, różnorodna praca w temperaturze około 10 stopni, ale naprawdę nie sprawiało to problemu , może tylko pierwszego dnia (praca od poniedziałku do piątku) . Zakład, do którego trafiłem był świetny, szef (Holender) był wyrozumiały nie podnosił głosu i starał się wszystko wytłumaczyć, pozostali Holendrzy byli przyjaźnie nastawieni, Polacy zresztą też, ogólnie zakład był fajny pod względem pracy i atmosfery. Znajomość angielskiego ułatwiała pracę, ale nie była konieczna, zawsze jest ktoś kto najwyżej pomoże w w dogadaniu się. Jeśli chodzi o płacę to nie było żadnego oszukiwania, zawsze wszystko się zgadzało i bez opóźnień . Jeśli zaś chodzi o mieszkanie, to przez pierwsze 2 tygodnie miałem daleko do pracy, bo ponad godzinę w jedną stronę autem (które dostałem by dojeżdżać do pracy), ale na pozostałe 4 tygodnie zostałem przeniesiony bliżej i miałem około 20 minut autem. Ten kto chce pracować i stara się, a nie obija , to na pewno zostanie zauważony i otrzyma pomoc w ułatwieniu życia na miejscu. Ja mam praktycznie same miłe wspomnienia. W następnym roku postaram się wrócić w to samo miejsce. Pozdrawiam i życzę powodzenia, praca jest dla każdego kto chce pracować i wykaże inicjatywę.

@Marek

Witam jakie miałeś przelewy euro napisz też coś o warunkach mieszkaniowych ja pracowałem w Holandii przez Cowebo Eena i Worktoday Pozdrawiam

boss23
@Borsuk

Worttoday jst the best! :D

Lidia
@boss23

A Work Centre jak oceniasz? W końcu o nich jest ten wątek. Ciekawi mnie, jak relacje z polskimi koordynatorami. Można na nich liczyć na miejscu?

Konrad
@Marek

Ja pracuje na Rode Vis w Urku i także oferta się sprawdziła w 100%. Praca od poniedziałku do piątku + niekiedy sobota wpadnie. Niezależna od pogody i pory roku. Jedynie trochę zapach ryb dokucza ale mi po tygodniu nie robi nic.

Ja mieszkam w Luttelgeest na domku 8 osobowym towarzystwo naprawde w porządku Mam pokoj dwuosobowy do pracy 2 km do sklepu 4 km. Jestem tu od czerwca na Leo papryka pakowanie sortowanie. Średnio 43/49 godzin tygodniowo stawka 10,71 euro, daje netto 330 do 409 euro na czysto. Moim zdaniem fajnie

orzeł
@Michał

To super masz powodzenia

@Michał

to fajnie ,ja mieszkałam na kraggenburg w hotelu ludzie nawet spoko ale ta nowa dozorczyni paulina to pomyłka , chamska i na dodatek nieroba .

oleole

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda teraz u nich z pracą? Czy ta praca jest? Jak godziny? I zakwaterowanie? Jeśli ktoś by odpisał będę mega wdzięczny:)

Witam, 6 tygodni pracowałam w zakładzie przy rybach 5 dni w tygodniu. Gdy zgłaszałam taką chęć do koordynatora w soboty mogłam pracować gdzieś indziej, w zależności gdzie potrzebowano pracowników. Agencja wywiązała się z umowy. Wszystko działało bez zarzutów. Co tydzień regularnie wypłaty w wysokości zależnej od przepracowanych godzin średnio 350/400 euro ( już po odcięciu za zakwaterowanie i ubezpieczenie) . Praca dla chcącego pracować znalazła się zawsze. Stały kontakt z koordynatorem pozwalał na szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów. Warunki mieszkania bardzo dobre, agencja posiada swoje własne osiedla oraz wynajmuje mieszkania od Holendrów w obu wariantach warunki spełniają oczekiwania, można wypocząć i na spokojnie przygotować się do pracy. Najczęściej jeśli był jakiś problem na mieszkaniu to tylko dlatego, że inni pracownicy -współlokatorzy nie potrafili się zachować, nie sprzątali itp. Takie problemy rozwiązywał opiekun osiedla/mieszkania po przez cotygodniowe kontrole. Generalnie polecam. W porównaniu z innymi agencjami na rynku o których słyszałam ta działa uczciwie.

@Kasia

Super wypowiedź o pracy i warunkach mieszkaniowych miło się czyta Pozdrawiam

@Kasia

Kasia w jakim mieście pracowałeś a gdzie mieszkałas Dzięki za info Pozdrawiam

Maria

Czesc na pracuje od roku na kosmetykach i nas wozi kierowca autobusem wiem ze jest zadowolony Maciek pracuje u nich już 3 rok i wiem ze sprowadził tutaj dużo swoich znajomych z Zielonej Góry

@Maria

a czy macie meldunek w Holandi czy nie trzeba miec podejmujac prace

Bartosz
@Maria

Mogłabyś napisać jaki jest standard zakwaterowania i czy masz pomoc koordynatora? Z góry dziękuję za odpowiedź.

pracuje ktos jako kierowca w Work Center

Klaudiusz
@Enriko

Hej, ja pracuje na autobusie a jak jest mniej oracy to daja mnie na busika vivaro zebym miał godzinki srednio miałem za ostatnie 3 miesiace 58 godzin to daje tygodniowke 435/450 euro zależy od podatku na czysto Niby stawka podstawowa 9,94 ale godziny swoje nadrabiają w sumie w tym tygodniu jestem po rozmowue i mam zagwatantowaną cały rok prace

@Klaudiusz

A mieszkanie sam oplacasz i ubezpieczenie moglbys mi dac nr tel ja tam sie wybieram i chcialem pogadac

Mirek/Anna

Hej, my wyjechalismy od nich na jablka i gruszki. Wlasnie konczy sie 5 tydzien i mamy jeszcze przyszły zbiory. Stawka 10,70 euro i mieszkamy w Zeewolde. Do pracy jest 30 minut autem. Możemy śmiało polecic i pozdrawiamy panią Klaudie z Opola (rzetelna i prawdziwa informacja ktora nam udzieliła). Jedziemy 28.09 na dwa tygodnie urlopu i wracamy na sortowanie jabłuszek do tego samego pracodawcy.

Paula

Orientuje się ktoś jak z zarobkami na wiekówce?

@Paula

Nie ma wiekówki. Od 18 lat jest 9,94 euro brutto

Bartekxx

Piszę tę opinię bo troszkę denerwują mnie ludzie co piszą tutaj takie glupstwa. Przyjechałem tutaj do pracy 30 czerwca. Pracowałem 2,5 miesiąca. Jestem zadowolony z biura i z tego jak zajmuja sie ludźmi. Nie mam na co narzekać. Pracę miałem. Wypłaty też co poniedziałek regularnie. Trafiłem akurat na dobra lokalizację moim zdaniem. Lokalizacja "Echten" bardzo spokojny ośrodek,zadbany naprawdę przeżyłem tutaj super chwile. Dodaję,że jak przyjeżdżacie to proście w biurze o domek na Echten. Zajebi*ta i mega pomocna opiekunka Pani Kornelia! i wiem,że to miejsce zapamiętam na dobre :) Polecam Level one!

skorpion
@Bartekxx

Fajna rzeczowa opinia super że dobrze Ci się mieszkało i pracowało przez Workcentre napisz coś więcej o samej pracy przy czym pracowałeś jak z godzinami i jakie wypłaty Pozdrawiam

Hej, wyjechałem od nich 2 tygodnie temu ja zbiory gruszek w Dronten. Dzis pierwsza wypłata mi wpłyneła 382 euro. Jest gitek. Pracujemy na spokojnie bez norm i stresu - dla szefa ważne aby nie pobijać owoców. Mamy jeszcze 5 tygodni zbierania. Mieszkam w Nagele domek do pracy 12 km Kia Picanto. Jesteśmy w 2 nowi a 8 osób to wracają do tego pracodawcy kolejny raz. Jedna babka od 2008 roku. Pozdr Basiu.

Hanna
@Marcin

Dziękuję za Twoją opinię. Mam nadzieję, że kiedy zakończysz pracę w firmie Work Centre dasz znać na forum jak oceniasz z perspektywy całego okresu zatrudnienia. Jak oceniasz warunki zakwaterowania? Czy płacisz za nie dodatkowo? Liczę na Twoją odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre