Work Centre

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy do Holandii

Michalkam35
@Orzeł

E&A jedna z lepszych agencji bito jest w Tilburgu

Gufi

Witam.Pracowal ktoś na pakowaniu sałatek?Jak to wszystko wyglada?Pozdrawiam

Maro

Mam chęć jechać na zbiórkę owoców ktoś coś jak jest czy się oplaca

Bartek

Siemanko jedzie ktoś 29.08 na jabłka?(ja jade sam z Tarnowa)

Kama

Ja jade ze znajomymi

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Bartek

Siemanko jedzie ktoś na jabłka 29.08?(ja jadę sam z Tarnowa)

Sabrinia
@Bartek

Jad z kolegą z Rzeszowa najprawdopodobniej:)

@Sabrinia

@Sabrinia to fajnie może się spotkamy

Grzesiek
@Bartek

Siemka. Ja jade sam z Jarosławia :)

@Grzesiek

To git może się spotkamy

Marian

Hej. Jestem tu od piątku i przyjechało nas 70 osob. Szybko i sprawnie załatwione w biurze. Jest dobrze wszystko ogarniete jak narazie. Dzis mialem 12 godzin pracy na czysto przy zbiorze owoców. Stawka tez sie zgadza 10.71 euro. Jak bedzie coś nie tak to napewno tu napiszę. Pozdro

Marian
@Marian

Hej, po pierwszym tygodniu jestem zafascynowany pracuje na zbiorze gruszki. Od wtorku do soboty zrobione mam 49 godzin. Do pracy jezdzimy 19 km i firma pokrywa nam cały koszt dojazdu. Nie ma żadnego oczekiwania na transport do ani po pracy - otrzymaliśmy busa i sam jestem jego kierowcą. Mi jak narazie wszystko odpowiada. W poniedzialek kartka z godzinami do biura i za tydzień pierwsza kasa bedzie.

Sabrinia
@Marian

Wszytko jest okej? Jak się mieszka? Praca jest tylko od wtorku do soboty i mniej więcej ile godzin dziennie? Jadę na 4 tygodnie i chce żeby mi się opłacało :c

@Marian

Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą wyjechać do tego typu pracy za pośrednictwem firmy Work Centre? Daj znać, jeżeli wiesz, jak to wygląda. Z góry wielkie dzięki.

Tonik

Podpowiedzcie czy trzeba znać dobrze język obcy?

Karol/Aśka

Hej, dziś rano przyjechaliśmy i odraza byliśmy po sofi z dziewczyną. Już wiemy że od jutra do pracy w Dronten na zbiór gruszek. Stawkę mamy 10,71 euro, domek 71,50 na tydzień oraz 21,63 ubezpieczanie jak narazie wszystko pasuje zgodnie z informacjami z Opola. Przywiozła nas firma Marecki też wszystko poszło szybko i sprawnie 15 godzin czyli normalny czas, bez wariactwa na trasie. Nasza pierwsza praca w Holandii ale jak narazie wygląda wszystko dobrze.

Borsuk
@Karol/Aśka

Napiszcie jak dalej wygląda praca ile godzin jakie wypłaty i warunki na domku pozdrawiam i powodzenia trzymajcie się

RRR

Witam. Nie polecam słaby kontakt z koordynatorami. Przyjechaliśmy z dziewczyną początkiem sierpnia bo miały być zbiory, nie dość że nie pracujemy na zbiorach to jeszcze nas dali osobno do innych prac.

Student

Czy jest ktoś obecnie na jabłkach / gruszkach Emeroolld i może coś napisać o tym jak to wszystko wyglada ?

rada19

hej,czy ktoś z okolic Zamościa jedzie może na jabłka do Emeroolld (22.08) ?

@rada19

Ja dziś dostałem dostałem sms-a,że wyjazd 25 w niedzielę jednak.Warszawa wam nie przesuneli?

Ignacy

Witam ktoś 22.08.wybiera się na jabłka? Pierwszy raz jadę i nie wiem czy wszystko jest ok z pracą.

Jarek
@Ignacy

Hej, ja jadę pierwszy raz od nich też na jabłka z Piotrkowa Tryb. 22.08. Mam tam kolegę co pracuje od czerwca i jest ok mowi. Mieliśmy razem jechac w czerwcu ale miałem obawy po tych opiniach a teraz żałuje bo straciłem 2 miesiące. Ale trudno. Do zobaczenia na miejscu.

@Jarek

Dzięki za info.Do zobaczenia.

xxxx
@Ignacy

Jeśli przyjeżdżasz i chcesz zarobić dlaczego ma nie być ok?

@xxxx

Dużo jest opini negatywnych.

karola

hej. tez pierwszy raz sama chce jechac. to moj numer 665433271

@karola

Podaj adres e-mail jak możesz pozdrawiam.

młody 25

Hej, ktoś na jabłka się wybiera ?

ariuhna
@młody 25

my się chcieliśmy ale po przeczytaniu tylu złych opinii że na miejscu nie ma pracy itp. to się grubo zastanawiamy

młody25
@ariuhna

jak chcecie info na temat tej agencji to piszcie jakub1994(małpa)onet.com.pl , bo byłem w tamtym roku na zbiorach przez nich właśnie.

emek
@ariuhna

można się jakoś z Tobą skontaktować? też się wybieramy :)

MarMag

Przyjechaliśmy wczoraj i odrazu prosto z busa poszlismy do pracy. Pytano kto chce takze my jakoze jestesmy tu na 6 tygodni bardzo chętnie. Jutro jedziemy po numer sofi. Mieszkamy na domku 7 osobowym w Marknesse. Mamy swoj pokoj 3 osobowy. Zobaczymy co dalej ale jak narazie ok.

MarMag
@MarMag

Hej. Ciąg dalszy naszej przygody z Holandią dziś byliśmy w trójke po numer sofi wszystko sprawnie i szybko nas zawieźli. Jeszcze dziś o 18 na nocke przy kosmetykach. Mamy do wczoraj 41 godzin. Mysle ze 50 puknie w tym tygodniu. Kontakt z koordynatorem moim zdaniem dobry - pozdro dla Ani H. Myślimy o przedłużeniu pobytu z 6 na 9 tygodni. Bombka :)

skorpion
@MarMag

Gdzie pracujecie w jakiej miejscowosci jak warunki mieszkaniowe i sama praca

Krystian Nowak

Wyjeżdzając od nich w kwietniu czytając te opinie miałem sporo obaw. Okazało się że niepotrzebnie. Jak dla mnie bylo ok przyjechałem wczoraj na urlop by zwolnić sie w Polsce z pracy i 16.08 wracam do NL. JAK DLA MNIE JEST MEGAAAA DOBRZE. Zarabiam ci tydzien miedzy 310 a 370 euro netto. Chate daje mi firma. Jestem w stanie spokojnie 1200 e odłożyć miesiecznie. Co ważne nie jest to firma dla alkoholików, ćpunów, imprezowiczów itp. JESZCZE RAZ MEGAAAA, MEGAAAA

skorpion
@Krystian Nowak

Fajnie że napisałeś coś o pracy w workcentre i że wszystko jest wporzadku a przy czym pracujesz jaką praca i warunki mieszkaniowe Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę

Kornel

Hej. Jestem tu od środy i już mam 40 godzin wyrobione na kwiatach doniczkowych w Ens. Miałem obawy ale z tego co widzę to ludzie pracują po 55/60 godzin tygodniowo. TAKŻE BRAK PRACY TO NIEPRAWDA.

Pauluskaqqq111
@Kornel

Hej ja wlasnie bede jechac zaraz po swietach we wtorek chcialam zapytac czy jestes w Emmelord ? :)

Kasia1109
@Pauluskaqqq111

Hej ja z mężem tez tam jedziemy 28.04,tez jesteśmy ciekawi opinii....

Domi
@Kasia1109

Nie jedzcie tam ,masakra (usunięte przez administratora) ja czekam 4 dni na pracę 15 osób w mieszkaniu 2 łazienki 1 kuchnia 1 kubeł

biturbo

Ehe Sieroto !

Nico
@Kornel

Kto obecnie pracuje w Workcentre piszcie opinie jak z pracą czy są godziny jakie tygodniowo i warunki mieszkaniowe Pozdrowienia dla wszystkich

Mariola / Tomek

Ja i mąż pracowaliśmy u nich od 2013 do 2018 na różach i było dobrze. Gdyby nie to ze urodziło nam sie dziecko znowu byśmy pojechali na Luttelgeest. Też pierwsze dwa tygodnie były nie łatwe ale to raczej w każdej pracy i w Polsce także. Nikt nikomu za darmo nic nie da. Myśmy za ten czas 6 lat u nich dom wybudowali w Polsce

veni vidi vici

Hej. WROCILAM WCZORAJ PO 4 MIESIACACH JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PRACOWALAM NA FIRMIE WOUTERS W ENS TERAZ MAM 6 TYGODNI WOLNEGO I KONIEC SIERPNIA WRACAM. POWIEM TAK KTO CHCE TO MOŻE BEZ PROBLEMU 1300-1500 MIESIECZNIE ODŁOŻYĆ NA KWIATACH DONICZKOWYCH ALE NA INNYCH FIRMACH TAKZE. NAPEWNO TO NIE FIRMA DLA NIEROBOW, CPUNOW %%%%

Nigdy więcej

Work Centre ( Level1 w rzeczywistości)(usunięte przez administratora)Co innego oferują a co innego zastajesz na miejscu... Warunki okropne ( meliny oddalone o 60 - 100 km od miejsca pracy) pracy często nie ma albo robisz całkiem co innego niż było powiedziane przez telefon... Ludzi traktują jak robactwo albo gorzej.. Najważniejsze to mieć z Ciebie zysk na tym , że siedzisz na ich spelunach pracowniczych.. nie polecam .. pozytywne komentarza myślę , że są ustawione pisane przez koordynatorów , którzy na miejscu wykazują dużą ignorancję

Tragedia

To biuro to jedna wielka katastrofa. Kazano mi i dziewczynie przyjechać do Emmeloord jak najszybciej ponieważ mieliśmy szybko zacząć pracę na magazynie Koopman. Okazało się jednak na miejscu gdy dojechaliśmy : że nie dość , że nikt nie wykazał zainteresowania naszymi osobami , wysłano Nas w dniu przyjazdu po 7h czekania na lokacje w siedzibie agencji do obrzydliwego domku letniskowego do pokoju 3mx3m dla pary bez ogrzewania! oddalonego o 60 km od miejsca pracy to w dodatku mieliśmy zacząć pracę nie wiadomo kiedy.... kompletny chaos! Straciliśmy tylko czas i pieniądze na bilety , które rzecz jasna nie zostaną nam zwrócone ! Nie polecam .. podczas rozmowy przez telefon kłamią i oszukują !

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre