Work Centre

Opinie o Work Centre

Speed872

Witam w niedzele jade pod adres Zeewolde Bosruiterweg jedzie ktos tam jeszcze

Patryk

Razem z kolegą wyjeżdżamy z tej firmy ja już raz byłem w 2018 roku było spoko wyjeżdżamy 31 z warmińsko-mazurskiego ;) ktoś jeszcze jedzie

Łukasz

Cześć, też zamierzam jechać do pracy możecie napisać jak aktualnie sytuacja wygląda? Jest praca i jakie warunki mieszkania?

@Łukasz

Przyjechaliśmy, niektórzy dostali pracę, niektórzy dalej czekają. Domki 6 os, standard nawet w miarę zależy gdzie trafisz.

Łukasz
@An

Dlugo jestes? Mam wyjazd na czwartek a niechcialbym sie nadziać na minę jaki standard na lokacji i jaka atmosfera w pracy?

@Łukasz

Ti się jeszcze zastanów. Wyjechaliśmy 5 marca. Ok. 15 zamknęli granice i zablokowali pracę na wiekszości fabryk. Agencja mimo braku zleceń dalej sciągała ludzi. Wylądowaliśmy na papryce i to było wszystko co mieli do zaoferowania do połowy maja. Może coś się zmieniło, ale wątpie. Od poczatku co innego mówili, a co innego było. Wróciliśmy w sobote(usunięte przez administratora)

An

Czy ktoś pracuje na rybach w Visscherze?

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Patryk

Hej jak teraz jest z praca są godziny ?

Patryk

Tak . Tylko cały czas przekładają wyjazd . A na co idziesz coś wiesz ?

@Patryk

Tak teraz w niedzielę jadę. Dziwne że przekładają????

Ja na kwiaty

Kamila

Czy już wyjechaliście? Jak warunki? Jest praca? Dajcie coś znać

@Ilona

Wiesz jak zrobiłaś przelew im za busa . Zadzwoń do przewodnika czy jesteś wg na liście. Bo ja dzwoniłem i byłem w szoku .wyjazd ciągle przekładany, A na liście u przewoźnika mnie wg Nie było zaplanowanego .

@Kamila

Teraz w niedzielę jest wyjazd ????

@Ilona

Pewnie ze dam znać napisze coo i jak...

Ja jadę 24.05 na kwiaty, dajcie znać

Ok dzięki za info

@Ilona

Hej dzwoniłam i oni będą mieli skapletowane pod koniec tyg a. W sobotę będą dzwonić o której dokładnie wyjazd możesz mi dać do siebie namiar...

@Klara

Powodzenia pewnie wyjazd będziesz miała w inny. Terminie. Jak robiłaś przelew zadzwoń do biura z busem czy jesteś na liście.

@Klara

Odezwijcie się do mnie kto jedzie w przyszłym tygodniu afterr1 na Gmail :)

Tak

@Patryk

Dzisiaj robiłam przelew więc popołudniu zadzwonię, a ty kiedy jedziesz?

Hej mi też przełożyli :(

@Ilona

Mi cały czas przekładają wyjazd . Ta firma to masakra. Inne firmy tak nie robię.

@Ilona

Hej i jak wiesz kiedy tam jedziesz?

Zaczynam się martwić :(

@Ilona

Mamy potwierdzone, że jedziemy w czwartek. Ty dalej nic nie wiesz? Odezwij się do mnie to pogadamy afterr1 małpa gmail

Hej ja też mam ????????

@Ilona

Ja i osoba która miała ze mną jechać. Odezwij się, będzie łatwiej pisać niż tu w opiniach to pogadamy :)

Daj mail :)

@Ilona

Ilona podałam Ci wyżej. afterr1 na Gmail :)

@An

Hej mam jakiś problem z wysłaniem do cb wiadomości napisz do mnie ilona90-90małpa WP pl :*

Lll

Ktoś jedzie 24.05 do Emmeroold?

@Lll

A na co jedziecie tego 24maja?

@Lll

21 lub 24 jedziemy. Pisz do mnie jak coś : afterr1 małpa Gmail kropka com :)

Też na kwiaty

Speed872
@Lll

Witam ja mam wyjazd 24 mają już tam raz pracowałem w 2018 roku nie było źle praca na polu nie była zła

Hej czy ktoś wybiera się 17 maja pozdrawiam

Grzegorz

Grzegorz 16.05.2020 Ja jadę 17.05.2020 do Emmeloord

@Grzegorz

A mi przełożyli z tego terminu a na co jedziesz?

Marek73
@Ilona

Hej jade 21.05 z Łodzi do pracy u rolnika pole i hala Razem z moim sąsiadem. On wraca już 7 raz pracuje u jednego rolnika co roku od 2013 zawsze od końca maja do listopada. Srednio zarabia 1400/1500 euro netto za 4 tygodnie. Stawka teraz wynosi u tego rolnika 10.70 euro brutto

@Marek73

Fajnie a co chcesz mi przez to powiedzieć?

LukaszWarcry

Witam. 16.05.20 jadę do pracy do Luttelgeest na ścinkę papryki. Chcę się dowiedzieć jakie warunki mieszkalne na domkach, średnie zarobki tygodniowe i oczywiście jaka atoswera?

Kondzio
@LukaszWarcry

Też bym się chętnie dowiedział, jak już jedziesz to daj znać jak jest

Kaska
@LukaszWarcry

Hej, ha jestem w Swifterbant na domku dwuosobowym od 1.05 jak narazue wziełam jeden przelew na 358 euro i pracuje na rybach w Urk do pracy wozi nas autobus 11km. Pracuja ze mna osoby co są tutaj 2/3/4 rok czyli długo naprawde są zadowoleni. Informacje ktore mi podali w Opolu zgadzaly sie. Na wyjazd czekałam od połowy marca i był 5 tygodni przesuwany ale nie żałuje ze poczekałam. Mam stałą prace i szef mi już zapewniał że szuka ludzi co mogą zostać na dlugo w Holandi ja póki co planuje 2 lata A co bedzie to czas pokaże. DLA MNIE RZETELNA FIRMA I PRACA U NICH!

@Kaska

Czy możesz się do mnie odezwać meilowo? Podawałam tam niżej dane :)

hej, ja wyjechałem od nich 08.kwiecien i trafiłem na paprykę. Praca w szklarni ścinka dla mnie zabawa - w Polsce byłem brukarzem. zarobki 330/370 euro netto po odtrąceniach mi pasuje. Moja dziewczyna miała dziś wyjeżdżać ale narazie przesunęli jej wyjazd bo jest trochę mniej pracy i bez sensu jechać i siedzieć na domku.Ma opłacony bilet i wyjazd przesunięty na 21.05 z Przemyśla. Jak prace u nich szczerze polecam. Mieszkam w domku 4 km od szklarni rowerem domek 6 osobowy.

@Marcin

To pewnie będzie jechała razem z nami. 21 lub 24.

Ilona

Hej a dziewczyna na jaki ma dział trafić?

Olo

Jedzie ktoś do Emmeroold 24.05

Czy ktoś jedzie w przyszłym tygodniu? Czy opłaca się teraz jechać?

Bolo
@Anna

Hej ja jadę 24.05

@Anna

Tak ja jadę ale w niedzielę. Myślę że jak by nie było warto to by nie potrzebowali i nie było rekrutacji

krystek89

Hej, czy jedzie ktoś w maju przez ta agencję do pracy ? Okolice Lublin.

Sylwia
@krystek89

Tak ja jadę, najprawdopodobniej w weekend majowy, mają dawać znać

Erm
@krystek89

Oczywiście;)

Transport

Mam dacie 5 osobową i 3 razy w tygodniu z polski jadę do nl i za 1/3 ceny wezmę 4 osoby do nl mu Phone 0048 519554674 czyny 24 h

Patryk

Siemanko jak jest teraz w tej firmie i są godziny jak z wyplatami ? Dzięki za odp.

Kacper

Witam wszystkich. Polecam biuro Level 1 ponieważ wszystko jest tak jak być powinno byłem w tamtym roku i w tym roku również wracam. Pozdrawiam Panią Monike dla mnie najlepsza rekruterka w Work Center.

Milcia

Hejo . Wybiera się ktoś do pracy w najbliższym czasie przez ta agencje ?

Sykwia

Docelowo ja, początek maja

Bartek
@Milcia

Hejka a gdzie jedziecie na początek maja?

@Sykwia

O to super a na co wiesz już może ? Ja jeszcze nie znam szczegółów pewnie koło srody Będzie wiadomo .

Sylwia
@Milcia

Jeszcze nic nie wiem..ciągle czekam

@Sylwia

Tez nic niewiem jeszcze .

Patryk

Hej mam pytanie jak jest teraz z praca . Jest ona czy siedzi się na domku ?

Daniel
@Patryk

Zależy od agencji i tyle jak z tą pracą

Rydek

Witam czy podane kwoty w ogłoszeniach na stronie są w netto? Pytam ponieważ państwo piszecie o zarobkach 330netto+ a przecież odliczyć podatek itd to przy stawce 10,04e chyba niemożliwe??

Jasiu
@Rydek

Rydek. Podane są w brutto. Jak masz 10 brutto to średnio musisz odjąć 2 euro na godzinie to daje ci 8 euro netto to już po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia itd i masz proste liczenie 40 godzin tygodniowo po 8 euro daje ci 320 netto

@Jasiu

i od netto jeszcze mieszkanie i ubezpieczenie

Ciekawy

A na pakowaniu papryki jaka jest wypłata za 40 godzin na czysto. Po opłacie za mieszkanie i ubezpiezpieczenie ? Poprosze info :)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre