Work Centre

Opinie o Work Centre

Mario

Jadę za tydzień do Emmelord na pakowanie sałatek ktoś coś wie jak jest

sas

Wybieram się pierwszy raz do pracy za granicę. Moim celem jest coś zarobić. Dlatego szukam kogoś uczciwego bez nałogów do wspólnego wyjazdu i zamieszkania , napisz na maila : sas2a@wp.pl

Wybieram się pierwszy raz za granicę do pracy. Różne są opinie. Dlatego szukam kogos uczciwego, bez nałogów do wspólnego wyjazdu i zamieszkania . mój cel wyjazd po to żeby zarobić

Pringles

Witam Nie polecam tej agencji jeśli ludzie naprawdę szukacie czegoś konkretnego to tutaj nie znajdziecie. Z moim kolegom obiecali nam pakowanie kosmetyków po czym przyjeżdżamy na miejsce i nagle okazuje się że owej pracy niema , siedzieliśmy beż pracy jakies 4 dni , we wtorek dostaliśmy.nagle telefon o godzinie 9.ze potrzebują ludzi na jeden dzień do chłodni zgodziliśmy się w ten sam dzień dowiadujemy się ze będziemy tam.pracowac tylko nie wiedzieliśmy na co się godzimy ponieważ praca wyglądała tak ze pracowaliśmy dziennie po 6 godzin a nawet dwa dni w tygodniu potrafiły być wolne co za tym idzie wypłata jakies 260.euro , jeśli macie tu przyjeżdżać odradzam

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Patii

Hej;) czy ktoś jedzie po 20 września na sadzonki truskawek do Holandii? A Może już ktoś był i jest wstanie powiedzieć jak tam jest ;)

Witam. Czy ktoś we wrześniu jedzie z tą firmą do pracy

@Monika

Jadę na zbiór jabłek i gruszek

Tymoszek

Tez jade

Maks
@Michalina

Ja również się wybieram. maksymilianjaskolski@gmail.com wlkp

Roks67
@Monika

Ja również się wybieram na dniach Roxannexr@gmail.com

Max
@Monika

Ja wybieram się do pracy w Emmeloord

Madzia
@Michalina

Witam kiedy dokładnie się wybierasz bo ja miałam jechać 5.09 ale wyjazd został przełożony.pozdrawiam

@Madzia

Wyjeżdżam dziś 02.09 ale nie na jabłka i gruszki, bo sady są zamknięte ze względu na pogodę, więc zaproponowali nam prace w szklarni na papryce, zgodziliśmy się ale ewentualnie gdyby coś było nie tak to będziemy się starać o przeniesienie, zresztą się wszystko okaże na miejscu

@Madzia

Podaj emaila, napisze tam, bo tu administratorzy usunęli moją odpowiedź

Jon Snow

Pani Michalino proszę o meila... Mam kilka pytań

Dorota

Dzień Dobey czy ktoś był na ciuchach z Work Centre ?Polecacie ? Jak wygląda tma praca? Proszę o szczerą opinię ????????

Daga

Nie polecam!!!! Mieliśmy z mężem i kolega wyjechać 5.09 czyli za nie spełnia tydzień! Papierów wypełniania ksero czas zmarnowany! Ustalilismy że jedziemy własnym transportem! Na co wyrazili zgodę!Nagle pan oświadczył że mamy jechać busem lub znaleźć inna agencje bezczelny! Mają własne busy i chodzi tu o kasę dla nich! Człowiek zmarnował tydzień załatwiania po to by kilka dni przed wyjazdem miał jakiś problem! Fakt mąż ma prawo jazdy lecz zgubił powiedzieliśmy o tym! Kiedy wynikł problem powiedzieliśmy że mamy kierowcę co nas zawiezie! Bo nie chcemy się ich busem tluc. Bezczelni tyle w temacie teraz cieszę się że od nich nie wyjechałam bo zaczęły by się problemy dopiero jak byśmy byli w Holandii.Nie polecam

Grom

Witam kto jedzie na jablka do Emmelord sa takie negatywne opinnie ze troszke sie obawiamy prosze o odpowiedz kto byl lub jedzie szymon-gromul@wp.pl

Paulina

Cześć, planuje wyjazd na jabłka i gruszki, jakieś rady czy opnienie mile widziane. Moje e-mail gozdz.paulina@o2.pl

Xxredlips

Zdecydowanie odradzam odział w Jaśle.. Ściągają ludzi do Holandii, a później nagle okazuje się, że nie ma pracy. Szkoda że za domki trzeba płacić.. Chyba nie po to się ktoś zgłasza i wyjeżdża żeby tam siedzieć na wakacjach.. Brak profesjonalizmu i zrozumienia. Na przyszłość rada - nie podpisujcie umów z ludźmi, których nie zamierzacie zatrudniać... I nie zabierajcie im cennego czasu, bo tracą tylko pieniądze. :) Byłam już z dwóch agencji i mam przynajmniej porównanie. Nigdy do tej się nie wrócę.

...
@Xxredlips

Testy przymusowe na koronawirusa czy kwarantanna teraz tam?

...
@Xxredlips

Zadałem pytanie i znikło to jeszce raz...- Przymusowe testy na koronawirusa czy kwarantanna teraz tam

Bepcio
@Xxredlips

To prawda, zero godzin . Work centrę plajtuje i usiłuje utrzymać się na stanowisku poprzez zatrudnianie ludzi bez godzin. Totalna amatorszczyzna 8 godzin w tygodniu, może 6. Tygodniówka 100 euro, może 84. Śmiechu warte.

@...

nie ma testów,na granicach nikt nie sprawdza,tak mówią znajomi,którzy jeżdżą nawet do Niemiec,kwarantanny nie ma w Holandii,zaś w Niemczech może i być

Krzysiu

Witam czy wyjeżdża ktoś we wrześniu do Holandi na zbiory jabłek?? Mój adres e-mail to puchalak75@gmail.com

@Krzysiu

Napisalam e maila do ciebie

Max
@Krzysiu

Kolego,samochodem się wybierasz?Jak tak to zrobimy zrzutę na paliwko

Bastek

Jak najdalej od zakładu Voorn, ogólnie i krótko brak szacunku dla ludzi. Dlatego my nie szanujmy ich, zabraknie im rąk do pracy to być może przejrzą na oczy. Na razie tylko już zdesperowani tam jeżdżą... Koszmar ale może ktoś lubi koszmary :) A sama firma Work Centre no coż niech powiadomi agencje w Holandii albo tą firmę co w Polsce o tej firmie się pisze.

Halina
@Bastek

Cześć, a jak wyglądają warunki zatrudnienia w Work Centre? Czy do nich możesz się odnieść? Jestem ciekawa jak oceniasz zarobki? Czy zdarzają się jakieś podwyżki pensji dla stałych pracowników?

Lolek

Nie polecam zakładu voorn

@Lolek

Zgadzam się z tobą tak samo nie polecam nie szanuje ludzi uciekajcie od franka z Voorn

Bastek
@Niki

Też tam pracowałem raz powiedziałem, że jestem zmęczony i muszę chwilę odpocząć... zaraz po angielsku powiedział, że po Polacy to lenie... byłem już po 11 godzinach pracy. Usiadłem odpocząłem pół godziny. Następnego dnia zadzwoniono do mnie że już tam nie pracuje. NIe polecam drze się na wszystkich... omijajcie tego gospodarza jak tylko możecie. Zabraknie mu rąk do pracy to klapki z oczu mu zejdą

JON SNOW

Mam kilka pytań odnośnie zbioru jabłek i gruszek w Emmeloord. Jeśli ktoś już tam był i chciałby pomoc to proszę o kontakt ????

Rydz

Siema czy ktoś pracuje na pakowaniu w emmelord i mógłby się podzielić jak wygląda tam praca i jak wychodzi kasowo czy da rade jakieś nadgodziny żeby wychodziło okej?

Nie polecam agenci tej nic się nie zmieniło w tej firmie. Byłem pracownikiem na różach Voorn i nie polecam nikomu tam iść obòz pracy wyzywa nie szanuje ludzi nie wolno do WC iść w czasie pracy odradzam plus taki że godzin jest dużo

Szymon
@Anonim

Aha, a ile można zarobić w Work Centre? Czy jakieś zakwaterowanie i dojazd firma zapewnia od razu, czy jednak trzeba to ogarniać na własną rękę?

@Szymon

Zależy gdzie trafisz jak na domek to fajnie dojazd rowerem do 10 km a powyżej samochodem zależy ile godzin jest przy 40 godzinach przy stawce 10.34 to wychodzi 300e

Szymon
@Niki

Dzięki za info! A jak oceniasz atmosferę w Work Centre? Co byś powiedział o traktowaniu pracowników? I jak z językiem, jak dobrze trzeba go znać? :D

@Szymon

Zależy gdzie trafisz ale nie polecam pracy w Voorn odradzam tam to szef nie szanuje Polaków

Nic

Polecam tą agencje nawet swojemu koledze poleciłam pojechał jest zadowolony z pracy ja też byłam praca jest w porządku jest mnóstwo zakładów więc też się coś znajdzie dla leniuszka osobiście mogę powiedzieć że warunki mieszkaniowe są na dobrym standardzie wszystko jest na miejscu tak jak powinno być solarisy też przychodzą na czas oraz jest wypłacane wakacyjne tak jak trzeba i wszystko się zgadza więc jak najbardziej polecam ????

Daryja

Witam ktos jedzie teraz 16 sierpnia na zbiory jablek ? ? A moze ktos byl jak to wyglada?

Piotrek

Dzien dobry,pracowałem w 2019 roku dla tej agencji na kilku miejscach pracy i powiem strzeże byłem zadowolony,prace są fajne ,kasa jest dobra i mieszkać też jest gdzie ,niestety musiałem sam zrezygnować z powodów rodzinnych i wrzucić to Polski Ale właśnie się do nich rejestruje i chce ponownie do nich wyjechać Ale jak będzie ok to już na stałe,pozdrawiam i polecam

Ewelina
@Piotrek

I pojechałeś już tam

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre