Opinie o N Recruitment Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy N Recruitment Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie N Recruitment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N Recruitment Sp. z o.o. w Warszawa

zzz

???????????

xxx

Szkoda

Zuzanna

@Gość to prawda, N Recruitment jest w likwidacji. Dziękujemy za wszystkie opinie, które pojawiły się na forum do tej pory.

Rekrutują, rekrutują, a spółeczka w likwidacji jest... pewnie niedługo powstanie kolejny klon, a stare zobowiązania i złą prasę się odetnie. Uczciwe traktowanie, pewność wypłaty i stabilność zatrudnienia na pewno gwarantowane! :P http://www.krs-online.com.pl/n-recruitment-sp-z-o-o-w-likwidacji-krs-730850.html

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie N Recruitment Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
3ertyu

ale przeciez z drugiej strony to ciezko ejst ak do konca zeby sie sugerowac opinaimi innych ludzi trzeba tez miec swoje zdanie i jego sie trzymac jednak

Boryna

N Recruitment działa na terenie Warszawy oferując usługi HR wszystkim chętnym. Co prawda konkurencja na pewno musi byc spora, ale sądząc po opiniach to nie najlepiej się u nich dzieje, więc tak się zastanawiam czy czasem nie warto byłoby się zastanowić czy warto podejmować u nich pracę na dłuższy okres czasu.

kotek

no to kiepski torche plan ogólnie moim zdaniem skoro chcesz się dostać do pracy, ale nie wiesz jak.. mam nadzieje, że wpadnie Ci cos leoszego lub cokolwiek inneog niż to, warto poczytać sobie troche o tej firmie na forum, w końcu to zawsze pracownicy sami się wypowiadają, wiec masz już relacje z pierwszej ręki.

praca

Zaczeliscie juz te prace co mieliscie czy nie - moze jescze jest wolne stanowisko i moglbym zaaplikowac - planuje sie tam dostac jakos do rpacy tylko jeszcze nie wiem jak to zrobic, myslicice ze warto mi bedzie cos zrobic takiego - prosze bardzo o informacje o wwszystkim. pozdrawiam i czekam na jakikolwiek odzew

maniek

no i jak @Helen, zaczęłaś już tam pracę czy jednak nie? Jeśli tak, to zdasz nam relacje jak to naprawde wygląda praca i warunki zatrudnienia u nich, bo też zastanawiam się u nich nad praca, bo podobno dobrze płac, no ale konkretnej stawki nie ma w ogłoszeniu, więc równie dobrze mogą to być tylko jakieś plotki i nic więcej.

oszustwo

wszystkich którzy zostali oszukani przez firmę N Recruitment i chcą się tym podzielić zapraszam do kontaktu: biuro276@tlen.pl, razem zdziałamy więcej

filip

@gianismxyz, nie wierzę, żeby to się komukolwiek udało także Twoja wiadomość odnośnie N Recruitment jest chyba przesadzona

gianismxyz

Zanim zostaniesz zatrudniony w tej firmie musisz w ciągu DWÓCH (sic!) dni roboczych pozyskać dwie firmy z USA by reklamowały się w wydawanym przez nich magazynie o informatyce śledczej. Niestety, dałem się wykorzystać. Porażka. Nie dawajcie się nabrać! N recruitment, Hakin9 coś tam i Softwre Media to żarty!!!!

oszukana

(usunięte przez administratora) Prezes firmy kazała wystawić samej sobie rachunek do umowy o dzieło, wystawiałam kilka mieś, powiedziała, że oryginały rachunków telefonicznych nie doszły, pod adresem firmy N Recruitment sp.z.o.o nie ma już firmy.

Postanowiłam dać im nauczkę. Mam nadzieję, że wy też się do tego przyłączycie! Bardzo proszę każdego kto chce wystawić rachunek szanownej Pani prezes o kontakt ze mną na maila. Myślę, że nie warto tylko psioczyć. Trzeba się zjednoczyć i dać im nauczkę. Inaczej będą nadal oszukiwać i okradać ludzi. Może jakiś artykulik w gazecie, audycja w RMF, albo program Uwaga. Możliwości jest dużo. Zjednoczmy się i do DZIEŁA! Trzeba ich zniszczyć[usunięte przez moderatora]

Wszystkich oszukanych przez firmę N Recruitment zapraszam do dołączenia się do kampanii w celu nagłośnienia(usunięte przez administratora)tej firmy. Dlatego zapraszam na stronę Uwaga TVN można tam wypełnić formularz i opisać swoją sytuację, w celu wyemitowania odcinka o tej firmie. Nie trzeba podawać danych więc nie ma obawy. Myślę, że ktoś powinien dać im wreszcie nauczkę(usunięte przez administratora)

Zatrudniono mnie do rekrutacji. Po okresie próbnym Pani Agata [usunięte przez moderatora] właścicielka nie chciała mi zwrócić pieniędzy za rachunki telefoniczne. A tak umawiałyśmy sie przy podpisywaniu umowy. Poza ty trudno było dowiedzieć się ilu kandydatów w ogóle podjęło współpracę bo nie chciała udzielić takiej informacji (za każdego zatrudnionego miała zapłacić). Przepływ informacji pomiędzy firmą a pracownikiem żałosny. Udawała, że nie otrzymała maila lub nie odpowiadała przez kilka dni. Nigdy nie spotkałam się z podobnym brakiem profesjonalizmu i oszustwem. [usunięte przez moderatora] "Szanowna Pani" bezczelna i totalnie nie profesjonalna. Żenada. Przestrzegam wszystkich przed tą Panią i pożal się boże firmą.

ani

OSZUSTWO!!!!!! N RECRUIMENT TO PRACA DARMOWA,POSWIECASZ CZAS ,PIENIADZE A NIE REALNE JEST UMOWIENIE OSOB GDYZ OPINIA FIRMY JEST JAKA JEST(usunięte przez administratora)

gal_anonim

Oszustwo. Szukają naciągaczy do odwalenia za nich brudnej roboty. 2 tygodnie pracy za darmo. Ale życie wystawia rachunki i te panie kiedyś zapłacą za swoje podejście do pracowników. Jak traktują innych, tak samo one będą traktowane.

ej

tak, mnie też zainteresowała oferta pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds rekrutacji-co ważne praca w domu, odpowiedziałam-myślę spróbuję, bo kasa mi bardzo potrzebna- dostałam maile zwrotne, że przeszłam rekrutację, przysłali nawet umowę z zapytaniem czy się zgadzam, oczywiście w informacji zwrotnej potwierdziłam-nagle Pani mi pisze, że niestety Manager nie zatwierdził mojej kandydatury...teraz jak czytam wasze wpisy, to się cieszę, że "nie zatwierdził"...tylko pytanie, po co to wszystko?

?

Własnie tez dostalam zaproszenie do pracy jako mlodszy specjlalista ds rekrutacji fajnie sobie pomyslałam!!:)) ale juz wczesniej czytalam same negatywy, czytajac ta umowe i te 10tysi kary to chyba podziekuje. poza tym nie ma pewnosci faktyfcznie czy nie oszukaja ile naprawde pracowników przeszło rekrutacje. No nie wiem..zastanawiam sie cały czas

Zostaw merytoryczną opinię o N Recruitment Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w N Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy N Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w N Recruitment Sp. z o.o.?

N Recruitment Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Postępu 17 D
    02-676 Warszawa